Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Może ma ktoś ochotę wesprzeć maluchy na karmę? Dziś maluchy dostaną surowicę, udało się Stagloban sprowadzić z Austrii, bo bliżej nigdzie nie było.
  2. Popieram.... zawsze małe finały są ciekawsze :) Elmirko, nie masz jakiegoś filmiku? W szyi mi strzeliło i bym się pozginała:diabloti:
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver']W ogóle to spore psiaki będą-ale minki mają niesamowite:)[/QUOTE] No spore będa :) byleby się otworzyły na człowieka, a będzie dobrze.
  4. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnyEV4aNI/AAAAAAAADEs/SIOgXH3gii4/P1060330.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnyuJsc_I/AAAAAAAADEw/NeMG_W4Y4Qs/P1060331.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn3PqGv8I/AAAAAAAADFI/UOT6hwSXaEc/P1060337.JPG[/IMG] Może ktoś na DT chce szczeniaczka?:)
  5. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn5eZTUPI/AAAAAAAADFU/PHKiM6AmP3U/P1060340.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn7cp5qjI/AAAAAAAADFg/lHNaU4q1JfM/P1060342.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgoAxuJyNI/AAAAAAAADGE/awlMMKKSepc/P1060428.JPG[/IMG] Przerażone maluszki.... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnwdmBncI/AAAAAAAADEk/_UhZp0Zw3xk/P1060328.JPG[/IMG]
  6. Co się wcinasz, jak ja wszystkich zdjęć nie wstawiłam?:mad: Czekoladka, najbardziej przerażona. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn6DDjXVI/AAAAAAAADFY/xOZh5DEmA-8/P1060341.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn9p8t9OI/AAAAAAAADFw/w_D05itvpys/P1060397.JPG[/IMG] Czarnulka boska:) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn1hF5ihI/AAAAAAAADFA/wOLITSxHITI/P1060335.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn9FX1HWI/AAAAAAAADFs/BDl6HlqTRb4/P1060396.JPG[/IMG] Chłopak :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn_WbL_oI/AAAAAAAADF8/g2wZRjkvuvA/P1060401.JPG[/IMG]
  7. Wczoraj zadzwoniła Marlena... Jak to ona :mad: znalazła w krzaczorach szczeniaki. Matka lata jak oszalała, sama nie da rady. Zapakowałam brata w samochód i pojechaliśmy. W sumie nie wiedziałyśmy w jakim wieku szczeniaki, czy to ślepy miot, czy już samodzielne? A może trzeba będzie je zostawić. Dojechaliśmy, poszliśmy wzdłuż wału, zastaliśmy niezbyt przyjazną, przerażoną matkę, no i kluchy... biegające, schowane między betonowymi, olbrzymimi, leżącymi słupami. Pięknie. Co dalej? :niewiem: Wyrwaliśmy... drzewo :splat: Marlena ze swoją klaustrofobią wlazła w ta szparę i straszyła maluchy z jednej strony, ja czekałam z drugiej, Młody pilnował żeby nam suka tyłków nie odgryzła.:diabloti: Oczywiście... drzewo się okazało za krótkie :mdleje: Pierwsza klucha była na tyle miła, że wyszła za jedzeniem, nawet z merdnięciem lekkim ogonkiem i udało mi się ją wyciągnąć za kark.. Ona nie omieszkała mnie olać :p [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn-eCCyaI/AAAAAAAADF0/tLp8oHCwk3I/P1060398.JPG[/IMG] Zaniosłam ją do samochodu, ale stwierdziłam że za gorąco. Między czasie klucha, zaczęła merdolić ogonkiem i lizać mnie po ręce :loveu: Jest boska! Z kolejnym szczeniakami prosto i łatwo nie było, ale w końcu.. po 3 godzinach walczenia z komarami, robactwem i upartością maluchów wyciągnęliśmy pozostałe 2. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnxKvtMWI/AAAAAAAADEo/r-dS03hfR5k/P1060329.JPG[/IMG] Czekoladka i Czarnulka to suczki. Chłopak jest czarno-biały. Maluchy nie znają praktycznie człowieka, Czekoladka zrobiła kupkę pod siebie ze strachu :( Maluchy przywiozłam do przytuliska w Sandomierzu. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć maleństwa, to wpłaty można kierować na konto: [CENTER][COLOR=Green][B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt [/B][/COLOR] [COLOR=Green] ul. Rynek 3 [/COLOR] [COLOR=Green] 27-600 Sandomierz [/COLOR] [COLOR=Green][B]28 9429 0004 2001 0014 6001 0001[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B] w tytule dodawajcie "nick szczeniaki z nory"[/B][/COLOR][/CENTER]
  8. [quote name='Domestica']Witam wszystkich! Proszę o informację o pobitej czarnej ONkowatej suni - jak się czuje, już się załatwiła? Czy już coś wiadomo - w jakim orientacyjnym jest wieku, jak jest duża, jaki ma charakter, jak reaguje na inne psy, koty, ludzi. Tak bym chciała, by znalazła dom... Jest cudna! Może jej założyć osobny wątek?[/QUOTE] Tak jest cudowna i bardzo tęskni.. wyje i piszczy :( Wczoraj się załatwiła kilka razy, nie chce jeść przy nas, nie chciała wziąć tabletek. Co do wieku, próbujemy ustalić ile ma naprawdę lat. Nie ma siwego pyska. Na psy nie zwracała uwagi, ale na 100% ustalimy to później, bo teraz po prostu z braku sił mogła nie reagować. Lepiej wygląda trochę, nawet jej się pychol uśmiechnął i świadomiej patrzyła. Ale długa droga przed nią do normalności.
  9. [quote name='lika1771']Dobrze,ze maja Ciebie podaj nr konta to przesle pieniazki[/QUOTE] Kochana! Numer w pierwszym poście. Założę potem wątek szczeniakom. Szkoda, że nas tu tak mało. Bo ja nie wyrabiam :(
  10. [quote name='lika1771']Soema moge zapłacic za ogłoszenia, ta czekoladka ma niebieskie oczka,mama duza,ciekawe jakie beda?[/QUOTE] Spore.. ja też wykupię pakiety ogłoszeń dla niektórych naszych psów. Adopcji niewiele tu.. trzeba całej Polsce pokazać nasze cuda kochane. Mama za kolano jest. Dzięki Wielkie! [url]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/SzczeniakiZNory?authkey=Gv1sRgCOn1m67irde2tQE#[/url] tu są zdjęcia. Ta czekoladka ma jasne oczy, zielone/jasne brązowe.. nie wiem, takie właśnie jak przeważnie mają takie czekoladki :)
  11. [quote name='lika1771']Matko jakie slicznoty,ta czekoladka przecudna:loveu:Mam nadzieje ze szybko znajda domki[/QUOTE] Trzeba ruszyć z masą ogłoszeń... Mamy 15 szczeniąt, nie jest już wesoło, bo w tym wieku one potrzebują bardzo człowieka.:shake:
  12. Chłopczyk :loveu: jakie damy mu imię?:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn_WbL_oI/AAAAAAAADF8/g2wZRjkvuvA/P1060401.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn8gHsiVI/AAAAAAAADFo/1bCXbuDgQ7o/P1060395.JPG[/IMG] Cudowna, puchata sunia :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn1hF5ihI/AAAAAAAADFA/wOLITSxHITI/P1060335.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn9FX1HWI/AAAAAAAADFs/BDl6HlqTRb4/P1060396.JPG[/IMG] Najbardziej przerażona i dzikawa jest Czekoladka [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn6DDjXVI/AAAAAAAADFY/xOZh5DEmA-8/P1060341.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn9p8t9OI/AAAAAAAADFw/w_D05itvpys/P1060397.JPG[/IMG]
  13. Żeby się nam nie nudziło... wczoraj też zadzwoniła do mnie Marlena, że przy wałach jest suka ze szczeniakami, suka dość agresywna i sama nie da rady szczeniaków wziąć. Wzięłam brata i pojechaliśmy, myślałam że może to ślepy miot i zawieziemy szczenięta do uśpienia.....:( ale jak weszliśmy na teren oczyszczalni i zobaczyliśmy żwawe maluchy, między leżącymi, wielkimi słupami betonowymi wiedziałyśmy, że będzie wesoło:p Nie zrobiłam zdjęć tego miejsca, komarów, robactwa mnóstwo! Suka lata naokoło i szczeka.. a maluchy siedzą pośrodku szczeliny.. Cała akcja trwała 3 godziny, ale złapaliśmy wszystkie 3. Ja już chyba się niczego nie boję :shake: a to co robiła Marlena zasługuje na medal :evil_lol::eviltong: Szczeniaki zabrałam do przytuliska z braku lepszej opcji, a to nie był "nasz" teren. Są dwie suczki i piesek. Pierwsza sunia jak ją złapałam, osikała mnie całą :mad: czekoladowa sunia pogryzła Marlenę:diabloti: a chłopak czarno - biały tylko dostał paniki. Oto kluchy :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnxKvtMWI/AAAAAAAADEo/r-dS03hfR5k/P1060329.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgnzUPPJzI/AAAAAAAADE0/IXtmE8bYKkw/P1060332.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn0WeLUAI/AAAAAAAADE4/tS9dqTdhTfI/P1060333.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgn5eZTUPI/AAAAAAAADFU/PHKiM6AmP3U/P1060340.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgoAxuJyNI/AAAAAAAADGE/awlMMKKSepc/P1060428.JPG[/IMG]
  14. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkvi-JaPI/AAAAAAAADAU/R6w9NR2Z57k/P1060466.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkxC4F5YI/AAAAAAAADAc/RVl4kXuNE0I/P1060468.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgky-Wm5MI/AAAAAAAADAk/-TVldrvUsRE/P1060470.JPG[/IMG] No on nie jest dogowaty?:hmmmm: :niewiem: gdzie domek..
  15. Zrobiłam Gamoniowi kilka zdjęć wczoraj, może jakieś się nada do ogłoszeń? On jest super, siada, uśmiecha się, paca mnie łapą :mdleje: To niewyraźne, ale sympatyczne :diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkng3Y1YI/AAAAAAAAC_s/N2sZVE1mSp8/P1060435.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkopxuVEI/AAAAAAAAC_w/etQ_Fz_X6Oo/P1060437.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkpa-mg5I/AAAAAAAAC_0/hr2r1lkx7Ec/P1060438.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgks3T9W0I/AAAAAAAADAE/2Fr_ve9YI-0/P1060462.JPG[/IMG] To rozmazane, ale widać że przybrał na wadze :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgkujCRORI/AAAAAAAADAQ/dwq2jF_cWM8/P1060464.JPG[/IMG]
  16. [quote name='3 x']kurcze jakis pechowo się układa :([/QUOTE] No niestety... szukamy zawsze najtańszych opcji. Bo mnie aż ściska, jakbym miała zapłacić 300zł za transport jednego psa, jak to jest kolejny bezpieczny miesiąc w hotelu.
  17. [quote name='Ania102']Ogromnie mi jej szkoda.:-(:-(:-( Napisz koniecznie jak się wysiusia... Ten pijak co ją przyprowadził znalazł ją czy raczej coś wskazywało ze to jego suczka. Po opłaceniu wszystkiego postaram się Wam coś przelać- tylko tak mogę coś zrobić.[/QUOTE] Aniu, to była suka jego konkubiny, ona straciła pracę i wyjechała do Włoch, zostawiając mu ją. Podobno z początku dbał o nią. Teraz skopaną, zapchloną, w fatalnym stanie odprowadził do nas. Wczoraj sprzątałyśmy z Bushido.. psy szczekały, wyszłam i nic nei widzę. Za chwilę przychodzi pani Dorota i pyta, co to za nowy pies i czego furtka nie zamknięta. Ktoś podjechał wrzucił nam na podwórko psiaka i pojechał:angryy: zaraz uzupełnię zdjęcia edit: nowy psiak, przyjaciel wszystkich i wszystkiego, bardzo pocieszny, ma pewnie max. 10 miesięcy.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglkPbuuhI/AAAAAAAADD4/XIiaapfnIpk/P1060452.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDgliCmG8XI/AAAAAAAADDw/g_xw0uBBvIc/P1060450.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglZbgKTcI/AAAAAAAADDI/-dOVNZNFvGU/P1060432.JPG[/IMG]
  18. Ostatni braciszek. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWBwHv2XdI/AAAAAAAAC70/AxhB9NZXVhU/100_1653.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWB8Bp9D4I/AAAAAAAAC8s/1Y2_B_q2Qnc/100_1671.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWB6uWxuiI/AAAAAAAAC8k/KEe7lxXVwto/100_1669.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWB0vgaeFI/AAAAAAAAC8E/I2CXx_jLCAo/100_1659.JPG[/IMG]
  19. [quote name='lika1771']Zakonnice....................tez bym napisała[/QUOTE] :) :) obrona życia poczętego.....:shake: A to maluchy tej o to boskiej suni: (to są te psiaki, co były zaklejone taśmą...) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWB1hc7VQI/AAAAAAAAC8I/JBRQpLwO06c/100_1660.JPG[/IMG] Ta sunia już w nowym domu :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWB-jrF0bI/AAAAAAAAC84/U17Btgh-RuI/100_1674.JPG[/IMG] Zostało dwóch chłopaków i mamuśka. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWByn7sI8I/AAAAAAAAC78/rDhw0tOQoko/100_1655.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWCBMsZDII/AAAAAAAAC9A/-Ex1rYyBmso/100_1676.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDWBuRRyXhI/AAAAAAAAC7s/FL53_g2kPE4/100_1651.JPG[/IMG] One się tak wiercą, że nijak im zrobić dobre zdjęcia
  20. Ta sunia powinna się nazywać Jumpi, rozpędza się i skacze jak oszalała :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR9_a33iKI/AAAAAAAAC40/tNdFkOS3ZR8/P1060248.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR93_7IoPI/AAAAAAAAC4Q/wBtZoqoLzNw/P1060257.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-Ca2n3GI/AAAAAAAAC5E/cz0tTP_gYu0/P1060244.JPG[/IMG] A to największa z suczek :) To będzie pieknielnie inteligentna suka! Jak ona się bosko uśmiecha, a jak patrzy...:loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR9vs2dGYI/AAAAAAAAC3g/5N0D64tvdQA/P1060269.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR913PyfOI/AAAAAAAAC4E/bECDsVrRcwo/P1060260.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR92R4RYII/AAAAAAAAC4I/qbYONBZP5Qc/P1060259.JPG[/IMG]
  21. Najciemniejsza i najmniejsza sunia. Oczywiście najbardziej zadziorna :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR98tIfVuI/AAAAAAAAC4o/PwRBMk9RzaI/P1060251.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR91EhWlwI/AAAAAAAAC4A/8DTtTIr5c_Q/P1060261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR99lxNd7I/AAAAAAAAC4s/_0qnAIto84c/P1060250.JPG[/IMG] To jest mamusia gromadki :grins: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-IcDzJSI/AAAAAAAAC5k/Nc9trPzpkac/P1060236.JPG[/IMG] Boska sunia, delikatna, przytulaśna, zupełnie nieagresywna.
  22. Kaukazowate szczeniorki :) matka jest z drobną mordką i cała czarna....:niewiem: Te szczeniaki, jakiś tydzień/dwa temu przyniosły do uśpienia... zakonnice. Urodziły się szczeniaki, niedaleko katolickie liceum, skończył się rok szkolny, no i.... 2 miesięczne szczeniaki chciały uśpić. :shake: napisałabym coś, ale się powstrzymam. Piesek :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR9w9W9e9I/AAAAAAAAC3o/eSjqY6OSFHE/P1060267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-Av9ks7I/AAAAAAAAC48/HDwyFmn44og/P1060246.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-BfeyBvI/AAAAAAAAC5A/k67YtAMWaQI/P1060245.JPG[/IMG] Najdelikatnijszy z całej 4, taka pierdółka, miał mieć operowaną przepuklinę pachwinową, ale jak mu jąderka zeszły do moszny, się lepiej poczuł, wszystko ładnie się wchłania i póki co nie ma konieczności ciachania.
  23. [quote name='Ania102']U Was to się dopiero dzieje:shake: Suczka- szkoda słów. Jak tak można- to chyba nigdy nie dostaniemy odpowiedzi, gdzie niektórzy mają sumienie i po co się wogóle rodzą!Oby tej czarnulce się udało...Oglądał ją już wet?? Szczeniaki cudowne, robi ktoś ogłoszenia?[/QUOTE] Tak od razu przyjechał weterynarz jak ją przyjęliśmy.. Jest na antybiotykach, lekach osłonowych, ma maść do oczu. Została odpchlona po raz pierwszy. Ma na sobie stada pcheł, gniazda, larwy, skóra wygląda fatalnie :shake: zdjęcia nigdy tego nie oddadzą. :( Wyje w pokoju.. nadal się nie załatwia. Ale teraz ma być tylko lepiej. Co do szczeniąt, wstawię resztę zdjęć, ja nie mam czasu robić ogłoszeń, ale będę prosiła kogoś, albo wykupię pakiet. Jest ich 12, może im wątek osobny założę.
  24. Żeby nie było tak pięknie. To nasz nowy, wczorajszy nabytek.. Suke przyprowadził pijak, jest skrajnie wyczerpana, wygłodzona, pobita.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDX69MoL-dI/AAAAAAAAC-Y/c3Degg4v8Zk/P1060318.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDX6-Pi8ooI/AAAAAAAAC-g/cygFkUlvAyE/P1060320.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDX7B-xbNUI/AAAAAAAAC-4/S6_4Ma8RPbY/P1060326.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDX67sVZo5I/AAAAAAAAC-M/9zkHcugV5yw/P1060315.JPG[/IMG] ogon spuchniety, miednica trzeszczy.. dostała jakimś kijem :( dawno się nie załatwiała.. ledwie stoi na łapach, ma początki jaskry chyba. Obraz nędzy i rozpaczy.
×
×
  • Create New...