Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Basiu pierwsze dni to lekkie żarełko, najlepiej ryż. Bo jelita podrażnione. A potem już normalne, pełnowartościowe żarcie. Dobrze, że z nią dobrze już. A dom........:shake:
  2. Ania nie ma internetu od kilku dni, trzeba szukać na wątku. Wszystkie wpłaty jakie dochodzą są też wpisywane na wątek, nie wiem kto się teraz zajmuje prowadzeniem rozliczeń Ciaputki.
  3. Przy parwo maluchy raczej nie kaszlą. Pewnie marzły w tej piwnicy..:(
  4. Niestety, za daleko jestem żeby fizycznie pomóc, a i nie orientuje się tak w klinikach, ale jak będę mogła pomóc jakoś to chętnie to zrobię.
  5. [quote name='savahna']Oby czas szybko mijał. Duuuużo zdrówka maleńka. Słodka jest. Ten drugi psiaczek też fajny:loveu:, no ale maleństwo wyjątkowo- wyjątkowe:evil_lol:[/QUOTE] A i owszem :) Asiorku... ehh ja czasowo nie wyrobię, no i w Sando nie ma aż tak dobrych lecznic.
  6. [quote name='Soema']Grzenko, on 11 dni temu miał operowaną tylną łapę. Ma wstawione dwa implanty w kolano.. na początku rozlizał calutką ranę, tak że miał ścięgna itd, na wierzchu, myślałam że zemdleję. :shake: Teraz już rana ładnie się zabliźnia, ale zbiera się tam płyn, dziś go miał spuszczanego. DT byłby zbawieniem, ale wiem, że na darmowy to nie ma co liczyć, a sama nie jestem w stanie wziąć kolejnego psa po operacji. Mam już Molly, która też była z nim operowana. A w kolejce jeszcze czeka Amber... która bez DT operacji mieć nie będzie. Czasem to się odechciewa wszystkiego. Misiek jest oazą łagodności, spokoju i miłości. Wpatrzony w człowieka niesamowicie, aż serce pęka. Jemu potrzeba ludzia.. :( a kto się zdecyduje wziąć psiaka w takim stanie?[/QUOTE] Anetek dzięki za allegro!!
  7. [quote name='grzenka']Matko, jaki biedny, serce pęka...Co można dla niego zrobić?Potrzebuje ogłoszeń?Zamówiłabym na bazarku...[/QUOTE] Grzenko, on 11 dni temu miał operowaną tylną łapę. Ma wstawione dwa implanty w kolano.. na początku rozlizał calutką ranę, tak że miał ścięgna itd, na wierzchu, myślałam że zemdleję. :shake: Teraz już rana ładnie się zabliźnia, ale zbiera się tam płyn, dziś go miał spuszczanego. DT byłby zbawieniem, ale wiem, że na darmowy to nie ma co liczyć, a sama nie jestem w stanie wziąć kolejnego psa po operacji. Mam już Molly, która też była z nim operowana. A w kolejce jeszcze czeka Amber... która bez DT operacji mieć nie będzie. Czasem to się odechciewa wszystkiego. Misiek jest oazą łagodności, spokoju i miłości. Wpatrzony w człowieka niesamowicie, aż serce pęka. Jemu potrzeba ludzia.. :( a kto się zdecyduje wziąć psiaka w takim stanie?
  8. [quote name='Dzika_Figa']No to trzymam kciuki za szczeniory, żepy je Pan z SM wziął. Fajne, takie miśki. A Misio widać że smutny... No i gdzie ten jego ludź?[/QUOTE] Ehh.. Misio leżał w rowie kilka dni... jest bardzo wychudzony. Teraz i tak wygląda lepiej, niż wcześniej.. Adopcje stoją :(
  9. A to biedny Misio po operacji... chłopak bardzo tęskni za człowiekiem. Mało je, płacze.. jest bardzo chudy i biedny :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAfBfYtKoI/AAAAAAAABwg/1gAXb6C-AHw/s800/P1090098.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAfRMzeEmI/AAAAAAAABwo/UJM2XPUKdFc/s576/P1090104.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAfp4g0zyI/AAAAAAAABww/qQsZfS9sYew/s576/P1090106.JPG[/IMG] Piękny psiak [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAgDNu_jSI/AAAAAAAABxA/FiD4fWcomlo/s576/P1090110.JPG[/IMG] zdjęcia robiła Bushido.
  10. [quote name='Soema']Właśnie SM przywiozła nam dwa znalezione w pudełku szczeniaki...... Wet jedzie już z surowicą, postaram się zrobić im foty. Cholera.[/QUOTE] Maluchy [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAgj4gw4mI/AAAAAAAABxQ/__gVKMMZHEk/s800/P1090117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TOAhaWbSa9I/AAAAAAAABxo/t0Cq-axYGJE/s800/P1090127.JPG[/IMG] dwóch chłopaków. Jutro najprawdopodobniej pójdą do domu do jednego Pana z Sm ;) dziś dostali panikarze surowice.
  11. Jaki cudny..... to samiec?
  12. [quote name='viola005']Soema, coz mam powiedziec... wszystko juz zostalo powiedziane psie dziecko przepieknej urody, zreszta ta druga tez pieknosc wysle Ci jednorazowo 50zl, bo mam za duzo stalych deklaracji, ok?[/QUOTE] Witaj Violu :) bardzo dziękujemy. Wszystko w pierwszym poście. Mała już zaczyna podgryzać, jest radosna i dopomina się pieszczot. A ziewa głośniej ode mnie :grins:
  13. Właśnie SM przywiozła nam dwa znalezione w pudełku szczeniaki...... Wet jedzie już z surowicą, postaram się zrobić im foty. Cholera.
  14. [quote name='agaga21']dostał rano. ciborowski sprawdza czy mają jeszcze surowicę, danusia podpowiedziała by mu podać drugi raz...zaraz będę wiedziała czy jadę do śremu czy nie. tylko taka podróż znów może go osłabić!!![/QUOTE] Kochana, musicie dać radę. Trzymam mocno kciuki, oby meli surowicę! Wiem, że strasznie się na to patrzy....
  15. Agatko, trzymam kciuki! Oby to był ten drugi, ostatni kryzys i szło ku lepszemu. Nawodnienie to podstawa, żeby organizm wytrzymał.
  16. [quote name='Agnezia']Ale tu się wielbicieli pojawiło :) To chyba z ds w przyszłości problemu nie będzie. Ups o ile Soema ją odda ;)[/QUOTE] Piękna modelka to i wielbicieli wielu :) jak będzie sprawna i dom się znajdzie ze złotymi klamkami... to wiesz ;) póki co, Maleństwo ma zacząć chodzić. A to jeszcze 3 tygodnie. Potem rehabilitacja.. uczenie się świata, bo boi się jak jest poza klatką... Ale damy radę, prawda?:) Dzięki, że jesteście. Założę dziś wątek innej naszej suczce, która nie będzie miała operacji, dopóki się nie znajdzie DT...:( [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TN7Di_cYFVI/AAAAAAAABvo/kOOiyhIea-U/s800/P1090061.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Dzika_Figa']Kropka ma obserwatora. Razem z [URL="http://allegro.pl/sliczna-slodka-i-bielutka-kropka-i1320350340.htmll"]drugą, białą Kropką boguchwalską [/URL]- może ktoś wpadł na pomysł adopcji dwóch różnych Kropek...?[/QUOTE] Black&White :) oby się odezwali..
  18. [quote name='Kapsel']Może po tym antybiotyku luźną kupkę ma? Przecież po lekarstwach tak się zdarza. [B]Jakby Rocuś miał nie powiem co, to i drugi maluch też.[/B][/QUOTE] Alinko, to że akurat nie mają jednocześnie 'tego' nei wyklucza. Niestety. No ale, pewnie to zwykłe przeziębienie, przejedzenie albo przytrucie :) Czekamy na poprawę i fotki :)
  19. Laski, spokojnie ;) Andzia, jak się zgubię to będę krzyczeć. Dawno w Kielcach nie byłam. nie wiem, jak się Wam mogę przydać...
  20. [quote name='Dzika_Figa']Prześliczne... i pięć sterylek, pięć misek żarcia codziennie, pięc szczepionek... pięć.... masakra. Wystawię lalki jak będziecie mieć więcej zdjęć.[/QUOTE] Wszystkie 5 dostało surowicę - Stagloban. Dwie dzikuski musiały być na chwytaku :( odrobaczenia dostaliśmy w darach... ehhh suki piękne, charakterne, każda inna, każda wyjątkowa. Każda zasługuje na swój dom, ale te dwie dzikuski bez DT to nie wiem, czy nas kiedykolwiek opuszczą.. te udało mi się obłaskawić, choć małpiszony małe potrafił chapnąć. Z tamtymi będzie ciężej, bo są totalnie przerażone.
  21. Mnie się podoba..... :) Dzięki! a teraz mniej optymistycznie, jedna z sióstr walczy z parwo, nie straszę ją na razie aparatem. Druga, totalny dzikus, gryzie po rękach :( no i jest Amber..(takie bursztynowe oczy ma) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TN7Di_cYFVI/AAAAAAAABvo/kOOiyhIea-U/s800/P1090061.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TN7DUgxMAsI/AAAAAAAABvg/1zVaA0kggMI/s576/P1090058.jpg[/IMG] Amber ma złamaną kość w tylnej łapie, nad kolanem. Łuszczy się i źle zrasta, ją to nie boli.. ale rzadko sie opiera. Możliwa jest operacja, która nie daje 100% szans na sprawność, no ale.. ale żeby ją przeprowadzić potrzebujemy DT na jakiś miesiąc po operacji. Ja drugiego takiego psa nie jestem w stanie wziąć. :( Amber jest genialna, słodka, kochana, wpatrzona w człowieka, domaga się pieszczot uwagi, rozdaje buziaki. Da jej ktoś szansę? Później może do nas wrócić. Nie chcę, żeby zdrowiała w przytulisku.. bo to mało realne, widzę po zoperowanym Miśku.
  22. Póki co - soema - Sandomierz
  23. Bardzo dziękuję Dzikiej_Fidze za allegra! :Rose: [url]http://allegro.pl/nana-sliczna-i-delikatna-sunia-i1320560210.html[/url] [url]http://allegro.pl/neron-przesympatyczny-szorsciak-i1319858597.html[/url] [url]http://allegro.pl/puszek-i-okruszek-do-adopcji-razem-lub-osobno-i1320350559.html[/url] [url]http://allegro.pl/przygarnij-kropke-i1320350279.html[/url] To nasze nowe nabytki. 5 suk, siostry. Dwie były agresorki, teraz już się kochamy ;) [IMG]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/111110#5538319402289144114[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/rwarzocha/111110#5538319402289144114[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TNwQJzIZITI/AAAAAAAABs0/ECf8S3-DtG4/s800/P1090003.JPG[/IMG] Piękna jest i będzie wieeeelka :):) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TNwSeeFdn2I/AAAAAAAABts/DwzUSkdsZAU/s800/P1090056.JPG[/IMG] [B]jak damy jej na imię?[/B] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TNwQj8U5UvI/AAAAAAAABtA/VWn87YvB_Ks/s800/P1090012.JPG[/IMG]
  24. A tu kilka fot z serii... O co ci chodzi głupia babo? - czyli soema wydaje dziwne dźwięki:diabloti: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TN7HNXQc-EI/AAAAAAAAD58/os4MawiOe1k/Molly%20042.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TN7HOQhlmvI/AAAAAAAAD6A/IaD9lo8IJYU/Molly%20043.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TN7HPFIm3FI/AAAAAAAAD6E/I3N2_aKulxw/Molly%20044.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TN7HLAbJhLI/AAAAAAAAD5w/qTOLn650lKA/Molly%20039.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...