Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Dzika_Figa']Jak tam nasza młoda dama dzisiaj?[/QUOTE] Ekhm.. śpi obok mnie. Dzisiaj dwa razy obszczekała moją mamę jak szła po schodach, robi się z niej pies obronny.:diabloti: Dopiero jak zobaczyła, że to mama zaczęła się cieszyć. Żałuję, że mi padł aparat, bo bym Wam nagrała, jak bidusia dzielnie śmiga jak się ją woła. Wyłazi z klatki i pakuje się na kolana.
  2. [quote name='diana79']był tytuł dla Molly :-) przelew poszedł 23.11.[/QUOTE] 51zł jest :Rose: ale gdzieś był chyba jeszcze przelew bez tytułu od Ciebie. Albo mi się chrzani.. [quote name='wisela1']A fuj !!! jaka skarżypyta. Ładnie to tak kablować ? :nono:[/QUOTE] Oj no...:obrazic: ja się dzielę tylko informacjami..
  3. [quote name='diana79']z małą widać coraz lepiej :multi: p.s. doszła moja druga wpłata z bazarku bo muszę go zamknąć i rozliczyć;)[/QUOTE] Sprawdzę jak się odkopię, bo nas zasypało. To chyba bez tytułu było, że na Molly?
  4. Zaczynam lubić zimę :) o suczkę już poinformowałam, kogo trzeba.
  5. Ja tylko żeby się poskarżyć. Toto nadgryzło mi dywanik :obrazic: bo Toto sobie śmiga po pokoju, wychodzi z klatki na siusiu (wszystko nadal pod nadzorem) no ale dywanika, nie upilnowałam :shake: Poza tym Molly łazi sobie na 3 łapkach i pakuje się na kolana :) a mnie umarł akumulatorek od aparatu :(
  6. [quote name='backbone']I to bardzo, jeden z najperfidniejszych sposobów reklamy. Toż to zwykly banner nie wystarczy, tylko coś co az tak zaburza czytelnosc tematu? Prosze o wlaczenie mozliwosci ignorowania tych postow.[/QUOTE] Ja proponuje pisać do owej firmy, żeby wsparli np. kieleckie psy. To im przyniesie więcej klientów niż "oficjalne partnerstwo z dogomania.pl"
  7. Zgłaszam [COLOR=Red][B]Zuza911[/B][/COLOR] za bazarek ogłoszeniowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/188148-zam%C3%B3wienia-chwilowo-wstrzymane./page7[/url] sprawa trwa od bardzo dawna.. obietnice bez pokrycia, w końcu brak kontaktu. Już pisałam, ale takie bazarki powinny być nadzorowane na równi z niewywiązywaniem się z wysyłką/wpłatą... To jest 20zł, ale denerwuje mnie zwodzenie i kłamstwa.
  8. [quote name='milka74']Strasznie lubię tu do Was zaglądać, "psisko" jest cudne i całuśne bardzo:kiss_2:[/QUOTE] Bardzo się cieszę :) Toto :loveu: łazi od wczoraj bardzo, kuśtyka sobie na 3 łapkach i coraz lepiej jej idzie, wychodzi z klatki, żeby załatwić potrzeby. Jak myje łazienki albo robię coś w kuchni to biorę Małą do łóżeczka i mnie obserwuje. Czasem mi coś podkradnie, ale zawsze musi mieć mnie na oku. Wczoraj biegałam od łazienki do pokoju, to biedna się non stop kręciła, żeby być przodem do mnie :)
  9. Elu, podrzucimy Wam trochę suchej karmy dla niej, przy następnej "dostawie" ;) pogadam z ludźmi stamtąd, może ktoś ją zna/kojarzy... Muszę zobaczyć PANA Rexiunia :loveu: na mail odpisałam.
  10. [quote name='Ellig']Ja moge tylko pomoc w propagowaniu tej akcji,/ mieszkam w Warszawie/ mozna zrobic wydarzenie na FB tam jest duzo ludzi. potrzebny tylko trkst i dzialamy. Swoj mail wysle na pw.[/QUOTE] Strona, oprócz Causes, się robi. Będziemy rozsyłać. Dziękuję.
  11. [quote name='Ellig']Idea swietna i mozna jeszcze uderzyc do konkretnego producenta wtedy budy beda tansze np. NewZooland rozmawiac z Panem Nosalem, kupowalam tam juz kilka bud po nizszych cenach albo firma Pallets and Packages robili budy dla Schroniska w Milanowku.[/QUOTE] Newzooland jest bardzo chętny na wszelkie współprace :)
  12. [quote name='ania z poznania']Ciotki Kochane, potrzebujemy kogoś z okolic [COLOR=Red][B]Zielonej Góry/ Krosna Odrzańskiego[/B][/COLOR] do sprawdzenia domu dla Rutki albo Szanty!!!!!!![/QUOTE] Medar czarok?
  13. :):) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPTHG8WotRI/AAAAAAAAEHc/Wnp--_hzd3s/s576/Swieta%20w%20Galerii%20Sandomierz.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Eruane']Ciężko będzie tutaj z tym dogadanie msię co do sterylki. Będą woleli budy nie wziąć, żeby sobie kłopotów nie robić. Trzebaby się rozejrzeć, może kogoś się sensownego znajdzie, kto na to pójdzie. Bo idea fajna.[/QUOTE] Właśnie o to chodzi, a bez sterylki nie ma mowy. Niestety, nie mam zamiaru potem ich potomków ganiać po polach albo zbierać z drogi.. Akcję sterylkową mamy dla suk z DT i hoteli, a przeważnie to wiejskie suki i suki rodzin patologicznych generują liczbę bezdomnych psów.
  15. [quote name='Kenny']Nie dam! :D ja jestem BDT, przynajmniej zawsze byłam (poza braniem pieniążków za sterylki) i chcę, aby tak pozostało, bo podoba mi się ta nazwa. A na Astra mam już zebrane 470zł na operację i powinno wystarczyć, bo operacja ma kosztować 450.[/QUOTE] Ale ja my Ci nie damy kasy za miłość i jej buziaki! A za koszty leczenia, to nie godzi w bycie DT ;) Moja Molly dostała podkłady, konga dry bed od Ciotek z dogo ;) nie daj się prosić. Aa zdjęcia z nowych domów będą? Z Goldenem itd?:);)
  16. [quote name='Eruane']Majaa ogarnia terriery swietnie, więc jak będą fotki, zobaczy się, co to za stwór. ;) Faktycznie pogoda okropna dla psów,które koczują na zewnątrz.:([/QUOTE] Zapraszamy ;) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194979-Projekt-quot-Psu-buda-na-zim%C3%A9%E2%80%9D-czyli-Po-powodzi-%E2%80%93-fala-opadla-odslaniaj%C3%A1c-nag%C3%A1-tragedi%C3%A9"]Psu na budę [/URL][/B]
  17. Dziękujemy za miłe słowa, jakbyście jej tak komplementy prawili na żywo, to pewnie mało by nie odleciała na ogonku :) rośnie Mała bardzo, tylko do zacałowania jest :)
  18. Lali bardzo się podoba łóżeczko :) nie bardzo chce do klatki wracać. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPQN7Oy1YxI/AAAAAAAAEGw/8ziwbrEI83Q/Molly%20188.jpg[/IMG] to reakcja na aparat:p [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPQN9f00poI/AAAAAAAAEG4/wmi6FUm48mI/Molly%20190.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPQN-chpIxI/AAAAAAAAEG8/Rfcu1n6ygwI/Molly%20191.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPQN_st38UI/AAAAAAAAEHA/WPqLw9dYI0E/Molly%20192.jpg[/IMG] modelka :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TPQOAtQ3huI/AAAAAAAAEHE/hSzDS7QSaKM/Molly%20201.jpg[/IMG]
  19. Nie becz! A Astro będą potrzebne pieniądze, tym bardziej że potem karmiłaś Benie swoją karmą. Dawaj rachunek!!
  20. Kenny!! Nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę! U nas nie znalazły by tak dobrych domów, pewnie by je parwo dopadło i rożnie by było.. Dziękuję Ci bardzo, bardzo, bardzo! Pamiętaj o rachunku od weta. Kiedy następny tymczasowicz?
  21. [quote name='ostatniaszansa']LEWY W SOBOTE :) [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6540/lewy.jpg[/IMG] /Agnieszka[/QUOTE] Aaa kto to ? :grins: haha boski :)
  22. [quote name='karusiap']No to cudnie!! Kenny a dlaczego wlasciwie tamci go oddali?[/QUOTE] Jego właścicielka musiała wyjechać, a jej matka nie dawała sobie z nim rady...
  23. [quote name='weszka']Księżniczka to chiba urosła? Bo jakoś mniej jej w tej klateczce było :) Wierzę, że wszystko będzie dobrze!!![/QUOTE] Baaardzo urosła :shake: klatka, to już taka ledwo, ledwo. Dziś jej wzięłam miękkie posłanie, żeby ze mną siedziała w różnych miejscach i się przyzwyczajała.
×
×
  • Create New...