-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Zuzka2']Dla mnie ta stronka jest b.cenna,bo na wątkach dogo ciężko czasem znaleźć sobie psiaka,a jak są tak "w pigułce" wszystkie,to i łatwiej ludziom linka podsyłać:-)Pooglądam Wasze psiaczki:-)W wolnych chwilach poogłaszam zwierzyniec choćby w znikomym stopniu,ale zawsze to do przodu;-) Ogłosiłam na szybko szczenięta na gumtree Kraków,bo stamtąd największy odzew.Napisane gdzie psy są;o dowozie nic nie piszę,bo nie wiem;-)Sandomierz blisko Krakowa;-)[/QUOTE] Dziękuję :) no ja teraz w Krakowie jestem akurat, nie jest tak daleko, a do dobrego domu warto jechać ;) nasza Azja jechała z Sandomierza do Gdyni :)
-
Telewizja Sandomierz pomaga nam ogłaszać psiaki :) [url]http://www.telewizjasandomierz.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=61:zaopiekuj-si-mn&Itemid=62&layout=default[/url] systematycznie wrzucamy psiaki na internet.. za mało nas jest, żeby wszystko ogarnąć, ale robimy co możemy. Lampa zamówiona, pierwsza część odkażania chemią za nami.. ale jeszcze dużo, dużo przed nami. :shake: nie przyjmujemy psów.. za duże ryzyko póki co.
-
[quote name='GuniaP']Heidi dzis pojechala do nowego domu.[/QUOTE] Wiadomo do kogo...? Wysterylizują ją?
-
Kto jeszcze nie oddał w ankiecie Krakvetu głosu, bardzo proszę żeby to zrobił na Szczecinek... [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&p=97079#p97079[/url] teraz walka trwa z komputerem konkurencji :shake:
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']soemciu, tu masz ceny lamp, nie takie straszne!!!! [url]http://www.lampy-bakteriobojcze.medyk.biz/[/url][/QUOTE] Tak, stąd zamawiamy :) dzięki Kotek. -
[quote name='GuniaP']Najtrudniejsza to sprawa transportu :( trzeba w jednym dniu pojechac tam i z powrotem dwa razy, to zajmie caly dzień.[/QUOTE] Może ktoś by się podjął za zwrot kosztów... ehh nie wiem, może jakoś coś wymyślimy? Może nawet komuś zapłacić, nie wiem :(
-
[quote name='aganela']kurcze taka śliczna ONka nie może zostać oddana bez sterylki....[/QUOTE] Właśnie... Guniu dacie radę zawieźć ze dwie suki na zabieg? Rozmawialiście o cenach, zgłoszę sukę do akcji...
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wymaga Gamoń sporo pracy... wszystko zależy też od jej humorów, bo czasem godzinnę męczenie jej i dobry smakol do gryzienia nie pomagają, bo siedzi i wyje. :niewiem: a czasami każę jej iść do klatki i idzie spać... Jutro albo pojutrze idziemy się skonsultować, Weszka dała mi namiary na lecznicę. Zobaczymy co i jak... Łapki używa coraz częściej, ale martwi mnie staw rzekomy :( zobaczymy... rozkochuje wszystkich, może znajdzie normalny, odpowiedzialny dom. -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mam duuży problem z Małą jeśli chodzi o zostawanie samej.. jak siedziała na początku w klatce to jakby jej nie było, nawet nie pisnęła... Zaczęło się, jak zaczęła wszędzie chodzić i czasem musiała zostać sama. Siedzi i wyje, jodłuje... Nawet jak w Krakowie idę do toalety to piszczy w pokoju. :shake: a że mieszkam tu z innymi osobami niekoniecznie im to pasuje.. Jestem lekko uziemiona przez nią :shake: -
[quote name='andzia69']Soema - jutro postaramy się rozpakować paki z NL...podobno tam faktycznie są środki dezynfekujące:oops::oops::oops: a my nawet nie mieliśmy czasu tego rozpakować:placz:[/QUOTE] Dziękuję, z tego co czytałam, to tego wystarczy dla nas dla Was i połowy Polski :) za mało nas do roboty Andziu..... u nas też takie zapierdziel, że czasem to mam ochotę wyć....:shake:
-
[quote name='ostatniaszansa']Brutusa , naszego słodziaka nazywasz potworem ? :mad: :obrazic: Soemo podajcie koszt, nasz wet od osób prywatnych proszących o sterylke/kastrację u nas pobieral 150 zł w tym antybiotyk do podania na dzień po operacji. Przeca gdyby nie pośpiech to chłopak byłby ciachnięty to jakbyśmy się mogły nie dorzucić ? :) Ewa[/QUOTE] Dlatego tak nieśmiało pytam... Ania się skonsultuje i napiszę. On jest potworem, piękny, wielki, energiczny :loveu: pewnie nie zdążę go poznać.
-
[quote name='Zuzka2']Sterylka w wieku 6m-cy nie wywołuje powikłań.Były już badania na ten temat.Co do wcześniejszej,to nie wiem.[/QUOTE] Ogólnie sterylizacje nie powinny wywołać powikłań, a jednak się zdarzają.. to samo kastrację. I znam przypadki psów - i suk i samców, co mają komplikację po zabiegach. Suka popuszcza, psiak tak samo i dostawał hormony. :shake: a znam też i takie co śmigają jak głupie po i zero komplikacji.:niewiem:
-
[quote name='ostatniaszansa']u nas płacimy wetowi za przyjazd , w tym czasie , kastruje/sterylizuje, operuje, leczy, szczepi, czyści uszy itp. itd. Nie płacimy oddzielnie za kastracje/sterylki. Soemo pisząc o "potworze " :) masz na myśli... ? Dołożymy, ale wiadomo musi być fakturka. Ewa[/QUOTE] Brutusa :)
-
3 maluchy czekają nadal na dom. 2 suczki i pies. Ciężko mi oglądać te zdjęcia :( [IMG]http://picasaweb.google.com/Kaarina.G/Szczeniaki10#5555656046494481618[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TRmnvTmN_NI/AAAAAAAAETI/Jtq_e4hnxYM/P1000933.JPG[/IMG] dziewczynka [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TRmnT-wZUbI/AAAAAAAAEQ0/qz0_R8nb4ZI/P1000897.JPG[/IMG] dziewczynka i chłopczyk [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TRmnQsLXvSI/AAAAAAAAEQk/8pcEBoY9sbE/P1000893.JPG[/IMG]