Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. super się widzi psiaka w nowym domu!!! jeśli mogę coś zasugerować to radziłabym nie bawić się w gryzienie rąk.lepiej niech gryzie zabawkę, można ją przeciągać-to swietna zabawa.ręka powinna być "święta" ;)
  2. [quote name='Isadora7']Wznowione allegro Kłapcia. Cioteczki nie jestem w stanie wyłapac zawsze czy potrzeba allegro wznawiać. Proszę o informacje jakby się skończyło i ja bym nie dotarła na wątek. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=649326966"]Piekło czekania na... Uroczy Kłapcio (649326966) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :cool1:[/quote] miałam ci napisać na pw ale masz zapchaną skrzynkę. w razie czego za jakiś czas mogę cię zmienić;)dzięki za wznowienie.
  3. [quote name='__Lara']Dziewczyny, to co z tym dt? przewozicie Shivię gdzie indziej???[/quote] nie dziwię się że nikt nic nie rozumie:shake: straszny tu bałagan na tym wątku. [B]shiva zostaje u pipi, są jednak jeszcze 2 inne suni, z których jedna być może się gdzieś oszczeniła.dla nich właśnie potrzebne są tymczasy.[/B] proponuję zeby tamtym suczką zrobic oddzielne wątki a ten zostawic shivie bo nikt nowy na watku nie połapie się o co tu chodzi.
  4. no widzisz, jak posty skaczą to czasem tak się dzieje;)
  5. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1091/swierzbowiec-16183/[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1091/]Świerzbowiec - Dogomania Forum[/url] zalezy jaki świerzbowiec bo z tego co widzę to jest ich kilka:shake:
  6. każdą chorobę skóry raczej leczy się inaczej.trzeba by poczytać o tym świerzbie.czy to na 100% jest stwierdzony świerzb?
  7. [quote name='andzia69']czy ktoś moze podlinkować banerek? bo jak klikam na banerek u truskawy to nie przekierowuje na wątek...[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutka-pitbullka-szuka-ds-zbieramy-na-dt-138455/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/477/5c0828ae8dc55a5f.png[/IMG][/URL] proszę bardzo!
  8. moje standardowe pytanie: czy ktoś robi psu allegro?;)
  9. [quote name='snuszkak'] Ja mogę postarać się zrobić bazarek dla Dixona, ale wiadomo jak z bazarkami, płacić jednak trzeba co miesiąc.[/quote] dzięki:loveu:, ja też jakieś bazarki będę robić znowu.
  10. zdjęcia by się jakieś nowe przydały.
  11. takie cudo nie ma domu:-( az mi się płakać chce jak widzę na filmiku jak on bardzo potrzebuje przytulania a jest taki samotny:-(:-(
  12. ojej, całe szczęście że wszystko się dobrze skończyło i lalunia dochodzi do siebie. w końcu przeprowadzka!!! a łukasz taki zajęty budową, ze nawet nie zagląda...mam nadzieję że fotki z nowego domu będą od czasu do czasu.
  13. czy psiaczek ma cały czas allegro i inne ogłoszenia?
  14. mogłabym to zrozumieć gdybyś teraz napisała "no dobra, byłam młoda i głupia, teraz wiem ze to był błąd" ale ty aguuss nie widzisz problemu i to mnie martwi.
  15. [quote name='agaci-x']Sunia luiskowata została odebrana ze schronu przez swojego właściciela, który ponoć szukał jej od tygodnia. Mam nadzieję, że nie jest to jakiś gnojek i że sunia będzie miała u niego cudowne życie :)[/quote] agaci-x, teraz jak już wiemy ze szukasz dla luisa siostrzyczki to nie myśl sobie że tak łatwo ci odpuścimy:diabloti: wiele suczek szuka dt, ds...:cool3:
  16. [quote name='ab-agnieszka']Gosia ja we wtorek bede w Bogatyni bo zabieram Rokiego wiec zabiore rachunek i pryesle Ci listem poleconym[/quote] a może ania mogłaby dowieźć jak kaśkę odbierze?
  17. [quote name='supergoga'] Kasia jest opłącona chyba do 22.06. - trzeba sprawdzić, bo nie mam kolejnego rachunku (możecie poprosic żeby wysłano nam pocztą, bo do rozliczeń bardzo potrzebny). Jeśli pojdzie do domu to w tym okresie za ta resztę pieniędzy może wejśc Dixon.[/quote] czy w następnych miesiącach dacie radę się dorzucać na hotelowanie dixonka?
  18. [quote name='AguusS__x33']`. Źle mnie zrozumiałaś aga, tu nie chodziło tylko o to, ze ja chciałam mieć szczeniaczki, bo to fajnie i dlatego Sabę dopuściłam. [COLOR=Red][B]Mówią, że lepiej, by sukę raz dopuścić.[/B][/COLOR] [/quote] KOMPLETNA BZDURA! dziwię się że będąc na dogomanii jeszcze tego nie wiesz. [quote name='AguusS__x33']`Od dawna planowałam szczeniaki, wujek chciał jednego, mojego brata koleżanka także, więc wpierw "znalazłam" osoby, które będą chciały adoptować małe, a później dopiero ją dopuściłam. ;)[/quote] a masz gwarancję że szczeniaki się nie rozmnożą u wujka, brata, koleżanki? i co będzie ze szczeniakami z następnych pokoleń? a nie mogli wziąć piesków ze schroniska? naprawdę jestem w szoku, nie spodziewałam się po tobie takiego braku odpowiedzialności. na dogomanii wszędzie się ten temat wałkuje, by sterylizować, kastrować, nie dopuszczać do krycia psów nie rasowych, by usypiać ślepe mioty lub robić sterylki aborcyjne w razie "wpadki"!!! sama chodzisz do schroniska i widzisz na własne oczy jak wiele psiaków kończy za kratkami...a sama rozmnażasz kundelki????:angryy:mało piesków ślicznych i słodkich szuka domów? naprawdę nie spodziewałam się tego po tobie.zawsze podkreślałam jak bardzo szanuję wolontariuszy, szczególnie was-młodych z olsztyna a tu mi taką "niespodziankę" zrobiłaś....
  19. [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i39.tinypic.com/2zrkw82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i40.tinypic.com/x6a5as.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i40.tinypic.com/106zqcj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i40.tinypic.com/2sal7pe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i44.tinypic.com/34q69lj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3tqf"][IMG]http://i41.tinypic.com/4loi8n.jpg[/IMG][/URL]
  20. kochani, za kilka dni kaśka jedzie do nowego domu.dixon ma zająć jej miejsce w hotelu. bardzo proszę o deklaracje miesięcznych wpłat. [B]proszę nawet o te najskromniejsze wpłaty-po 5, 10, 15zł! [/B]każda złotóweczka się liczy. [B]proszę,pomóżmy dixonowi rozpocząć normalne życie.tylko w hotelu ma na to szansę![/B]
  21. ale z niej słodki cudaczek! aguuus, ja jestem w szoku ze zamiast sterylki zafundowałaś jej szczeniaki :shake: tym bardziej ze zdajesz sobie sprawę z ogromu bezdomności.
  22. nie mogę się napatrzeć! jaki on piękny!!!! a jaki szczęśliwy!!!!:multi::loveu:
  23. słuchajcie, uważam ze do allegro potrzebne są DOBRE ZDJĘCIA.dobrej jakości, nieporuszone, w ładnych kolorach, pokazująca psa z perspektywy psa a nie np. z góry i jakieś ładne portretowe. taka jest moja sugestia, robię allegro od dłuższego czasu i wiem że aukcje z dobrymi zdjęciami -a tym samym psy cieszą się większym zainteresowaniem. może jest możliwość by ktoś z dobrym aparatem umówił się z pipi i podjechał do niej na "sesję" :razz: te zdjęcia które pipi zrobiła są fajne i słodkie ale nie widać na nich dobrze shivy. dla potencjalnego domku to może byc za mało by się zakochać...
×
×
  • Create New...