-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='snuszkak']ja zrobie bazarek ale potrzebuje na to chwile bo musze szafe przekopac a nauki mam teraz ze oj :oops:[/quote] super, dzięki!
-
[quote name='anastacia']Śliczna mordeczka w górę hop :loveu: [B]agaga21 [/B]mam pytanko, czy mogłabym parę foteczek "buchnąć" z profilu na naszej-klasie i wstawić je do siebie?? Może ktoś zobaczy i się zakoffa :loveu:[/quote] oczywiście~! kopiowanie dozwolone a nawet WSKAZANE! w końcu ja też kopiuję:diabloti:;)ważne tylko aby opisy wstawiać bo widziałam pare razy ze niektórzy same foty kopiowali:-o
-
[quote name='andzia69']Jeśli Hektor poszedłby do domku, to moja 100 może isć na Dixonka...ale czy Hektor pójdzie i kiedy? tego chyba nie wie nikt na razie:-([/quote] dzięki andzia.obawiam się jednak że oba chłopaki przynajmniej wakacje spędzą w hotelu.
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
cieszę się ze przygotowania idą pełną parą! nawet jakby z nieznanych powodów kaśka do ciebie nie trafiła to wiemy juz na 100% ze miejsce dla suki u ciebie jest;) mam jednak nadzieję ze kaśka niedługo przeprowadzi się do was i luiska. -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, wstawcie na watek tekst do ogłoszeń bo to moje allegro które robiłam juz mi zniknęło i musiałabym sama cos tworzyć a nie mam za bardzo do tego głowy. -
KRAKÓW - piękny, młody PIT BULL red nose JUŻ W DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ooo! to miłe zaskoczenie ze toleruje nie tylko suki ale tez psy! -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że uroda morisa i fakt, że mieszkał w domu(więc pewnie umie się zachować) pomogą mu znaleźć nowy dobry dom. -
[quote name='doddy']W Warszawie jest rodzina chętna do adopcji suni amstaffki (najlepiej jak najmłodszej), koniecznie z DT - łagodnej, sprawdzonej z dziećmi. Państwo mają 6 letnie dziecko.[/quote] może simona? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-amstaffka-dostala-wyrok-schronisko-do-uspienia-124248/[/url]
-
[quote name='supergoga']Tak jak pisałam, hotel za Kasię opłacony jest chyba do 20 - 21.06. O ile dobrze patrzyłam. Czyli do tego czasu mamy Dixona opłaconego.[/quote] tak ale nie sądzę żeby znalazł dom w ciągu miesiąca czy dwóch :shake:
-
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
super! dzięki wielkie saint! wiem ze jedna anonimowa ciotka deklaruje 100zł. tak więc na razie mamy 100zł +ewentualne sprzedane cegiełki. czy ktoś może dorzucić parę złotych?
-
słuchajcie, zmiana planów. kaska musi juz we wtorek pakować zadek i jechać do domu. ania z poznania przywozi na jej miejsce dixona a kaśkę zawiezie do jej nowego domu. czy możemy liczyć na waszą pomoc finansową dla dixonka? http://www.dogomania.pl/forum/f28/pitbull-dixon-prosimy-o-wsparcie-finansowe-jego-jedyna-szansa-136423/ proszę, pomózcie utrzymać go w hoteliku-jedynie tam ma szanse na znalezienie normalnego domu! proszę o choćby najskromniejsze deklaracje finansowe.:oops:
-
może będę nudna...kochani, kto pomoze utrzymać w hotelu dixona? czy może chociaż deklaracje składane na kaśkę mogłyby byc przerzucone na dixona?
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
cioteczka ania z poznania wyróżniła pięknisiowi allegro:lol: moze go w końcu ktoś dostrzeże. -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[URL="http://tiny.pl/37f3"][IMG]http://i41.tinypic.com/2u9hkqh.jpg[/IMG][/URL] taki na szybko zrobiony :oops: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
aniu, dodałam go od razu na wątek wszystkich bullowatych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bulowate-do-adopcji-jeden-watek-dla-wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8-a-22803/index522.html#post12375346[/url] czy mi się wydaje, czy on ma zakrwawione pazury? -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Dziewczyny te psy dzięki tym pomieszczenią są a miarę normlane i nie wyglądaja jak kości powlekane skrórą... kojec je niszczy. Znacie historie Granda był psem niedostępnym, chudym, w stanie wręcz krytycznym, dopiero izolacja od psów pomogła mu dojść do siebie. Jeśli była by możliwośc brania je na spacery to bym je brała, bo ja najczęściej wyprowadzam bulle. (na tyle ile mogę chodze z pozostałymi bullowatymi). Te dwa to nasze najgorsze przypadki jeśli chodzi o wyprowadzanie, myślę, że z Baronem było by łatwiej niż Grandem. Jest niezafajnie bo siedzą tam cały czas... Beton nie jest za fajny, (mają tam oczywiście posłania, żeby nie było że trzymamy psiaki na zimnym betonie, mają tam wszystko czego im potrzeba jeśli chodzi o jedzenie, ciepło itd.) ale jeśli trafiły by do boxu to było by gorzej..[/quote] no a nie można się chociaz postarać o te spacery?przeciez one nie widzą światła słonecznego! jakoś nie mogę sie przekonać ze to dla nich lepsze nić kojec na zewnątrz-tym bardziej wiosną. a przede wszystkim nie mają najmniejszych szans, że ktos je wypatrzy!:placz: -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
karolcia, ja cię bardzo proszę, zrób jemu w tym pomieszczeniu i baronowi nowe zdjęcia.zrób po kilka każdemu. pooffujemy trochę, może się uda zebrać deklaracje choćby na jednego z nich.przecież takie piwniczne pomieszczenie , ciemność , brak widoku czegokolwiek poza betonem na pewno "ryje" psychikę gorzej niż kojec i szczekające psy!!!dla mnie to niezrozumiałe jak mozna w takich warunkach trzymać psy:shake: -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']U Gradna to samo, monotonia. Siedzi w pomieszczeniu. Nie ma deklaracji, wszystko stoi w miejscu. Zdjecia by się przydały ale w pomieszczeniu wychodzą one paskudne.[/quote] czy on siedzi w takim miejscu jak baron???:-o -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ale lało!! czy p.marek mówił coś jeszcze na temat zachowania jak całus jest spokojny?nabrał trochę ogłady? -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
szkoda ze wam się pogoda nie udała ale z tego co widzę psiaki bardzo z wizyty zadowolone:lol: mogłabyś powiedzieć cos więcej na temat stanu skóry hektora?czy w takim razie(bo rozumiem ze jest w miarę ok ale nie tak jak być powinno)sama dieta nie wystarczy?