[quote name='groosia']
tak czy owak, nie wiem o co chdozi z uspieniem buni, czy poprstu jest w tak ciezkim stanie ze nie da rady jej pomoc, czy tez poprostu wlasciele tamtych psow chca uspienia jej, ale to z kolei dyrektorka nie zgodzi sie na uspienie jej.[/quote]
kto ją pobił???ten jej "właściciel"???do takiego stanu???:crazyeye::crazyeye::placz::placz::angryy::angryy: