-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Świetny tekst. Oby przyniósł Tolusiowi szczęście...[/quote] tekst oczywiście majqi -
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
ona wygląda jakby ktoś ją widłami potraktował:placz::angryy: chudzinka straszna! -
Suka dogo canario-zbieramy na hotel! Pilnie! ma dom!
agaga21 replied to haker11's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: no w końcu!!! -
Suka dogo canario-zbieramy na hotel! Pilnie! ma dom!
agaga21 replied to haker11's topic in Już w nowym domu
za 22 godziny konczy się allegro...czyżbym trafiła co do godziny z koncem aukcji?:razz::cool3::evil_lol: -
BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
u bangi taka cisza....... może zajrzycie w międzyczasie do tej biednej suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaffka-przywiazana-do-drzewa-potrzebuje-pomocy-136491/index2.html[/url] -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kasiu, zadawaj pytania wetowi, na co go leczy, czym, itp.niech ci nawet zapisuje wszystko na kartce albo poproś żeby pisał w książeczce tak, żebyś się doczytała[SIZE=1](ja naszego weta strasznie zadręczam pytaniami i juz się nauczył że ma mi zawsze ze szczegółami wszystko opowiadać:eviltong::evil_lol:, ostatnio nawet oglądałam wycięte jajka i guzy mojego psa:diabloti:)[/SIZE] czy robił psu zeskrobiny, badania, czy raczej tak "na oko" postawił diagnozę? -
wiem jak to boli...sama żegnałam psa po 16 latach :-(
-
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='19Kasiulka91']planujemy z nowu z nim jechać do weta bo znowu sie drapie:/[/quote] podejrzewam że powinien przejść kurację od początku do końca i po pierwszej poprawie nie przerywać leczenia bo będzie choróbsko wracać. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
do tego jeszcze transport, odpchlanie, szczepienia ,odrobaczanie....oby chłopak był zdrowy... -
[quote name='ania z poznania']Dixon ma grzybicę, klasyczny przypadek, to miedzy lopatkami i na lewym uchu, tem maly ubytek. Dostal tabletki, ktore trzeba podawac dwa razy dziennie i smarowac miejsca zakazone specjalnymi plynami, ja moge jezdzic codziennie raz, musimy sie jakos zorganizowac. Za okolo 10dni wet chce go zobaczyc znowu. Poza grzybica jest zdrowy, [SIZE=4][B]wazy 26,5kg,[/B][/SIZE] ma 2-3 lata. Podroz przebiegla bez problemu, bardzo podoba mu sie jazda samochodem, u weta pelne przerazenie, dopiero jak zostal przez nich wyglaskany to sie uspokoil. Baaaaaardzo niechetnie wrocil do kojca, dostal polska pieczona, sucha karme (rozsypalam wszystkim) i puszke. Trzeba by poprosic kogos kto sie opiekuje zeby zwracal uwage na wode, Dixon i jego sasiad mieli suche miski, tez im dolalam. Generalnie bardzo pozytywne wrazenia co do Dixonka, po szkoleniu bedzie super psem, jest bardzo strachliwy. Zero sprzeciwu u weta, ja w misce moglam dokladac, zabrac ja, zero reakcji. Poprosze o pytania, bo na pewno cos przeoczylam :evil_lol:.[/quote] ;) saint, linka, co u dixona?:razz:
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
biedna malutka, mam nadzieję że będzie już wkrótce lepiej. -
czy pies ma już robione allegro?
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=646149294]MOLOS-piękny,samotny szuka domu. (646149294) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
mam od ani tekst ale ja myślę ze z ogłoszeniami wstrzymamy się do czasu aż dixon zostanie poobserwowany przez szkoleniowca. w każdym razie tekst jest z prośbą o finansowe wsparcie na hotelik. pieniądze tradycyjnie będą zbierane na konto ab-agnieszki [SIZE=4][B]ALE Z DOPISKIEM DIXON[/B][/SIZE]. myślę że tekst można by wkleić do pierwszego postu;) [COLOR=Blue][B]DIXON to przepiękny2-3 letni pitbull o oryginalnym "hienowatym" umaszczeniu i piwnych oczach. Pechowiec-zamiast w domu, mieszkał na budowie, uwiązany na krótkim łańcuchu. Zamiast budy za schronienie służyła mu stara ludówka(!) Jedynymi jego towarzyszami była suka pitbullka i ich synek... Właściciel psów trafił do więzienia a one do przytuliska. Suczka i szczeniak znalazły nowy dom a Dixon został sam. Jest psem o wielkim sercu, bardzo spragnionym miłości, czułości, tęskniący za swoim człowiekiem, którego będzie mógł pokochać. Niestety Dixon nie zna życia poza łańcuchem i kratami boxu. Postanowiliśmy dać mu szansę na lepsze życie. Ma zadatki na wspaniałego psa, jest niesamowicie przyjacielski wobec ludzi. Musi jednak nadrobić 2 letnie zaległości, nauczyć się wszystkiego od podstaw: jak się bawić, chodzić na smyczy, komend...Tego wszystkiego może nauczyć się wyłącznie pod okiem doświadczonego szkoleniowca w hotelu dla psów. Jest to dla Dixona szansa na to aby stał się wspaniałym towarzyszem i przyjacielem dla przyszłego właściciela. Właśnie dlatego zwracamy się do Was z olbrzymią prośbą o pomoc w zebraniu funduszy. Miesięczny koszt utrzymania Dixona w hotelu to 400zł. Liczy się każda wpłata. [SIZE=6]Dane do przelewów gdyby ktoś z Was chciał pomóc Dixonowi wysyłamy na pw.[/SIZE] [/B][/COLOR]
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
agaga21 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
takie cudo tak długo domu szuka????:crazyeye: czy chociaż allegro ma? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
eh, aga, aga...widzę ze emocje nadal wielkie! -
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
mariamc jest na dogo sporadycznie jakby co to mogę dać jej tel. na pw -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
a ja wiem :eviltong: ale nie powiem:evil_lol: historia mrożąca krew w żyłach! aga na pewno przy chwili czasu zda wam obszerną relację!