-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
czy to w tym "schronisku" podjęto decyzję by usypiać wszystkie starsze psy???(nawet te zdrowe):angryy::angryy::angryy:
-
Amstaffka Zonia. Miodowe cudeńko. W nowym domku!
agaga21 replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
nie je bo tęskni...nowi właściciele muszą dać jej bardzo duzo miłości i czułości .myślę ze sunia przywyknie. powiedz, jak to z nią było?ona przez ostatnie miesiące mieszkała sama czy ja coś pomyliłam?bo wczesniej była w dt przez rok, tak?i państwo z dt wyjechali kilka miesięcy temu za granicę na stałe? -
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']truskawko, uważaj na faceta albo bakę z Tarnowa, bo to jakieś przekręty są... Oprócz tego chyba z wrocławia (doddy pisała)[/quote] każdy potencjalny dom dla tej pitusi trzeba będzie dobrze sprawdzić-najlepiej przez osobę z doświadczeniem w adopcjach bullowatych. -
nic dziwnego że zakochani, jest przepiękny!!!
-
Amstffka Lili POJECHALA DO NOWEGO DOMU DO KRAKOWA
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
masz dzisiejsze foty bidulki? -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
pipi, karmę dopiero dziś po południu mąż zaniósł na pocztę, także pewnie dopiero w przyszłym tygodniu dojdzie. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jest allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=648143321]Przepiękny amstaff Hektor. Porażający smutek. (648143321) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
ania jeszcze się pyta czy rozmawialiście bezpośrednio z bartkiem czy z recepcją:razz: w sprawie tego terminu wizyty.
-
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
pewnie ok. 30 zł.najlepiej jednak kupić od weta leczniczy czy łagodzący i nie eksperymentować, ponieważ w przypadku parysa można pogorszyć sytuację. kasiu, przede wszystkim wet musi postawić dobrą diagnozę i dopiero dobrać odpowiedni szampon, który psu pomoże a nie zaszkodzi i nie sądzę by diagnoza postawiona "na oko" była na 100% dobra(tym bardziej że sama piszesz ze jest gorzej a po kuracji powinno być lepiej.... -
napisałam do ani.może uda jej się cos wskórać z tym terminem
-
[quote name='aga_krzys'] Próbujemy umówić wizytę u weta, ale strasznie długie ma terminy oczekiwania. [/quote] czy te terminy takie długie to do bartka-tego weta który twixa leczył wcześniej? może sie to gorsze samopoczucie wiązać z tym, że twix masy nabrał trochę..
-
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Beatko, dziękujemy za allegro! Agaga, a czy MamaP ma swoje oddzielne allegro? Bo już się gubię... jeśli nie ma, to może Mamusi byś zrobiła? Jak myślisz? Greven, zdjęcie piękne, synek szaleje widzę.[/quote] o ile się nie mylę mama cały czas ma allegro tylko nie wiem kto jej robi.... -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']A ja tak ogólnie informuje o aukcji [URL="http://www.allegro.pl/item647731515_pitbule_z_pseudohodowli_suczki.html"]Pitbule z pseudohodowli - suczki (647731515) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i szkoda że przed wybraniem zdjęć nie zajrzałam na ten wątek :roll:[/quote] ubiegłaś mnie! w weekend miałam się brać za zbiorowe allegro dla tych dziewczynek!:evil_lol:juz nawet z weronią pisałam na ten temat;) ale nie szkodzi, zrobie innym psiakom. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
super tekst, dziś zrobię allegro. -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='19Kasiulka91']Chyba na oko. Tym razem ja z nim pojade do weta i sie popytam[/quote] niech mu koniecznie porobi badania a nie na oko!!!:mad: -
co za emocje! cudownie ze pies juz bezpieczny!
-
Amstaffka Zonia. Miodowe cudeńko. W nowym domku!
agaga21 replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vika_Bari']Zonia zostala wyadoptowana dzis. Zawiozlam kochane mordkę pod Kalisz gmina Blizanów. Nie wyszlo tak jak mazylam obok mnie ale 73 km to tez nie daleko. Narazie licze (1 miesiąc) ten okres jako próbny ale to wlasnie ten domek z dziecmi i mysle ze wszystko będzie fajnie. Bardzo spodobala nam sie ta rodzina i zostawiliśmy Zoniate odrazu spisując umowe. I Zonia byla tak zajęta zabawą z dziecmi i sprawdzaniem co pan domu grzebie w samochodzie i co jest na kuchnie i po drodzę zaczepila dynozaura mlodszego z synów, że nawet nie zauwarzyla naszego odejscia. Zabralismy jej zabawke. A matka dzieciaków obiecala ze kupią jej szystko co będzie potrzebowala. Nie porzegnalam sie. Zabolalo. Boli tak samo zawsze jak oddaję ukochanego psa który byl na DT tak bardzo dlugo.[/quote] oczom własnym nie wierzę!!!:multi::lol::lol::lol:oby juz na zawsze.... -
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
wspaniale!