Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. o tą chodzi-ta się panicznie boi i tej grozi uśpienie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/145/92aeb40ce0a44aed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='fioneczka']zaraz nam młodzież pewnie odpisze że starszyzna w okularach biega i dlatego się do miniaturek nie czepia :eviltong:[/quote] no właśnie miałam to pisać:diabloti:
  3. tylko nie wydawajcie jej jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości!!! błagam! może lepiej żeby pojechała do hajaa!
  4. znowu miniaturki:mad: eh, ciotka, ciotka!:evil_lol: ziutek widać szczęśliwy, świetnie wygląda!:loveu:
  5. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ab-agnieszka nie taka strachliwa!:evil_lol:jaki by groźny kierownik nie był to by sobie kobitka radę dała
  6. nie same starocie, bo i ja czekam:eviltong::p:evil_lol:
  7. [quote name='Alicja']:mad:kuna jak mowie że zmieniłam to zmieniłam :diabloti::grins: a teraz to owszem:evil_lol: fionka wygląda jak dzidzia w łóżeczku śpiąca:loveu:
  8. ojej, trzymam kciuki i tez czekam na wiadomości. mam nadzieję że to osoba odpowiedzialna, z ułożonym życiem i obędzie się bez niespodzianek..
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]śliczny Smyku , pokazuj się cioteczkom :razz::razz:[/B][/FONT][/quote] [B][SIZE=5]SMYK [/SIZE][/B]to fajne imię:evil_lol::evil_lol: jak dla mnie może być smyk! to imię jest sympatyczne tak jak ten psiak:loveu:;)
  10. [quote name='Alicja']:mad::mad::mad:no czyjeś piękne łapki mi sie przykleiły :diabloti: zmieniłam nic nie zmieniłaś:evil_lol:
  11. no to działaj asiu, działaj:evil_lol: może akurat majeczka się spodoba:cool3:
  12. monka się zmęczyła, nic dziwnego skoro tyyyyyle uprzęży na sobie nosi:evil_lol: http://img140.imageshack.us/img140/7589/12044.jpg
  13. [quote name='Alicja']:crazyeye:umarłam :roflt: http://i26.tinypic.com/ejsleu.jpg bidulka ta Wasza Księzniczka :shake:....ale liczę ze to sie kiedyś zatrzyma i będzie lepeij a ja jestem ślepa i nie widzę tu nigdzie tego zdjęcia wcześniej... i to chyba nie fioneczka na nim?:razz:
  14. super, że choć tu wszystko dobrze
  15. kochana mordeczka! kolejny biedaczek:-(
  16. właśnie dostałam maila takiego: [I][B]witam!! szatan to synek po moim psie.ostatnio jak bylem w schronisku sie o niego dowiedziec to mial go zabrac jeden z wolontariuszy.nie stalo sie tak??? [/B][/I] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: co wy na to?
  17. dostałam taką wiadomość od ewy, która była w schronisku w ten weekend: [I][B]"BYŁAM W WOŁOMINIE I WIDZIAŁAM TE SUNIE. ROZPŁAKAŁAM SIĘ ..WARUNKI MAJĄ DOBRE I WIDAĆ ŻE ZADBANE SĄ ..CZYŚCIUTKO MIAŁY...ALE TA MAMCIA ZE SZCZENIACZKIEM BYŁA TAKA UROCZA I PRZEKOCHANA...TAKA PRZYTULANKA ..IDEALNY PIES...SZCZENIAK TO OKOŁO TRZY MIESIĘCZNA SUNIA,,,MOŻE MA DWA MIESIĄCE..... MĄŻ MÓWI ŻE SUNIA MIAŁA CIĘŻKI PORÓD.... TA BIAŁASKA Z BRĄZEM TO STRASZNIE WYSTRASZONA JEST...WUSZŁA JAK WCHODZILIŚMY I TROCHE SZCZEKAŁA. ALE JAK PODESZLIŚMY DO BOKSU TO SIĘ SKRYŁA W BUDZIE I AŻ DYGOTAŁA UWAŻAM ŻE BYŁA BITA....ALE WYGLĄDA NA MŁODA.... I JEJ GROZI UŚPIENIE..ALE WŁASCICIEL TEGO PUNKTU WETER. POWIEDZAŁ ŻE NIA MA SERCA JEJ USPAĆ I DLATEGO SKONTAKTOWAŁ SIE Z P.OLĄ...PRĘGUSKA TEŻ JEST UROCZA JA SIĘ DEKLARUJE POMÓC I DORZUCIĆ DO HOTELIKU LUB DT. ...MĄŻ UWAŻA ŻE TEN LEKARZ JEST TROSZECZKĘ DZIWNY I NIEPEWNY....NIE POZWOLIŁ NAM WYJŚĆ Z SUNIAMI NA SPACER.... A PRZECIEŻ MY MAMY DOŚWIADCZENIE Z BULOWATYMI. TA SUNIA MAŁĄ JAK ŻARŁA GŁASKAŁAM JĄ TO NAWET NIE ZAWARCZAŁA...." [/B][B]"TA BIAŁA W BUDZIE...GROZI JEJ UŚPIENIE....SZCZENIAK TO JAKIŚ KUNDELEK PEWNIE DLATEGO WYLĄDOWAŁA W SCHRONISKU...,MOŻE WSPÓLNIE COŚ WYMYŚLIMY...BO MOGŁAM JE MIEĆ WSZYSTKIE TAK BEZ NICZEGO...MOGŁAM JE ZABRAĆ OD RAZU I TO MNIE NIEPOKOI. [/B][/I]"
  18. [quote name='hajaa']No i co ? Żona Zeusa jedzie do Wrocka ???[/quote] kiedy?:cool3:
  19. szukamy rokiego!!!:placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/135/2e81ce9a4bbc4e74med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=7][COLOR=Red]ROKI ZOSTAŁ WCZORAJ UKRADZIONY!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaff-roki-w-koncu-w-swoim-domku-131125/index48.html[/url] pomoc w poszukiwaniach potrzebna!! roki wyszedł wczoraj z siostrzenicą oli (18 letnią). dziewczyna przywiązała go na chwilę przez żabką i poszła coś kupić. chwilę potem podjechało czarne audi na katowickich rejestracjach i porwano psa! dziewczyna przyznała się ze wcześniej ze 2 razy jacyś "kolesie" pytali ją o niego, mogła być obserwowana.
  20. [B][SIZE=7][COLOR=Red]ROKI ZOSTAŁ WCZORAJ UKRADZIONY!!![/COLOR][/SIZE][/B] pomoc w poszukiwaniach potrzebna!! roki wyszedł wczoraj z siostrzenicą oli (18 letnią). dziewczyna przywiązała go na chwilę przez żabką i poszła coś kupić. chwilę potem podjechało czarne audi na katowickich rejestracjach i porwano psa! dziewczyna przyznała się ze wcześniej ze 2 razy jacyś "kolesie" pytali ją o niego, mogła być obserwowana. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaff-roki-w-koncu-w-swoim-domku-131125/index48.html[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/135/2e81ce9a4bbc4e74med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Ulka18']Napisze do moda, zeby zmienil tytul, ze potrzebne wsparcie dla Ambo. Bo Atik chyba nie zaglada na ten watek. Cioteczki, czy widzicie szanse na adopcje dla takiej biedy jak Ambo? ulka, może niech przepisze wątek na ab-agnieszkę.ona zawsze "przejmuje" wątki jak zabieramy psiaka i potem w 1 poście robi rozliczenie. szansa jest na pewno...tylko musimy pomóc szczęściu w odnalezieniu drogi do ambo ;) bo się chyba trochę zagubiło:evil_lol:
  22. danusiu, na pewno ja nie traktuję hoteliku u ciebie jako ostateczność! wręcz przeciwnie, uważam, że na pewno u ciebie psiaki są zadowolone i pod wspaniałą opieką a warunki macie wspaniałe! prawda jest taka, że rzeczywiście zawozimy do ciebie chorą sunię, ale i zdrowe będziemy wozić jesli tylko będziesz miała dla nas miejsca;)
  23. dzięki ulka!! no to ambo ma 30 zł miesięcznie. kto się dorzuci? potrzebujemy 400 zł miesięcznie.
×
×
  • Create New...