Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/url]
  2. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/URL]
  3. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/URL]
  4. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/URL]
  5. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205[/url]
  6. zapraszam na bazarek dla psiaków z bogatyni:cool3:: http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-b-b-do-3-sierpnia-142517/#post12660205
  7. dzięki doddy, dzięki yoko;) ja zaraz wystawiam smakowity:eviltong: bazarek na bandę bogatyńską, to wstawię tu link.
  8. ula, chodzi mi o takie zdjęcia bez krat, w miarę jasne, na których psa będzie widać. te stare w zieleni też nie są dobre bo zniekształcają sylwetkę psa. jest np. wielka głowa i reszty nie widać albo zdjęcie robione z góry, z bardzo bliska...one nie są dobre...wybacz że się czepiam;) ale gdyby trochę się postarać to na pewno można by zrobić psu ładne foty-nawet w kojcu lub przed nim. po prostu można każdego psa pokazać na zdjęciach lepiej i gorzej. myślę też że może większe by mogło być ambusiem zainteresowani jesli zdjęcia pojawiały by się częściej niż ok.raz w roku. a nie możecie zabierać psów na spacery poza teren schroniska?:cool3::cool3:
  9. [quote name='valdi'][URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc00125ahx.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/143/dsc00125ahx.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] jaka z niej kluska! :loveu:
  10. słuchajcie, przejrzałam caaaaały watek. ambo nie ma ani jednego dobrego zdjęcia.:shake: ostatnie zdjęcia na których w miarę go widać są z 2007 roku! te z kwietnia tego roku są ciemne i z za gęstych krat. dobre zdjęcia to podstawa do tego by ogłaszać psa. znalazłam tekst doddy i jej deklarację wirtualnego opiekuna. doddy, chciałam zapytać czy nadal jesteś jego opiekunką? i jeśli tak, to czy możemy liczyć na twoje wpłaty gdy pies będzie w hotelu ? ogólnie strasznie dołująca historia, może gdyby pies miał dobre zdjęcia to nie siedziałby tak długo w schronisku. nie widziałam też ogłoszeń poza allegro:shake:
  11. cioteczki, jak do tej pory mamy jedną jedyną deklarację na ambo 30zł....jakoś trudno mi uwierzyć, że przez ten cały czas-przez te lata na dogo ambo nie znalazł tutaj ludzi, którzy mogli by choć trochę wspomóc go finansowo:shake:jeśli nie będzie deklaracji to....nie wiem jak to będzie. nie zapominajcie że my NIE JESTEŚMY FUNDACJĄ! tylko zupełnie prywatnymi osobami, nie mamy możliwości zbierania kasy na psiaki inaczej niż żebrając na dogomanii.:oops:
  12. to wy czekajcie na wyjaśnienia a ja czekam na zdjęcia:eviltong:;)
  13. bryśka, może w takim razie ogłosisz ambo z mielca albo naszą maję?:cool3::cool3:
  14. :crazyeye:kurcze, on dopiero od dziś ma ogłoszenia a tu 2 chętnych!
  15. coś ty! to nie można??? przecież mnóstwo osób podaje linki do takich aukcji!
  16. [quote name='pawel_wrl']Ten obrazeczek do link do większego zdjęcia :) Docelowo wstawiam najczęściej 800x600, taka rozdziałka szybko ładuje się i wszystko widac tak jak trzeba :) [/quote] ja wieeeem, ale trzeba kliknąć i czekać aż fotosik otworzy. przyjemniej ogląda sie na wątkach zdjęcia w "normalnych" rozmiarach.
  17. [quote name='Alicja']:p........................ :roflt:[/quote] no co, no co? nie lubie tych miniaturek
  18. no właśnie 5 minut temu sobie pomyślałam, że ją wrzucę zaraz jak tylko agamika wstawi zdjęcia i wtedy wybiorę najładniejsze:evil_lol: sunia jest przesliczna! a dlaczego wam zablokowali?:crazyeye:
  19. [quote name='fioneczka']ja nie w sensie że wogóle tylko teraz :eviltong:[/quote] cały czas jestem tylko po cichu siedzę:evil_lol: raz dostałam zakaz odzywania się i chyba mi tak zostało na dłużej:diabloti:;)
  20. [quote name='fioneczka']ooooooooooo ślepa ciotka dotarła :evil_lol::eviltong:[/quote] ślepa ciotka jest na tym wątku od samego początku:eviltong:
  21. paweł wstawiaj większe zdjęcia:cool3:
  22. [quote name='zuzlikowa'] Hej młodzieży, może i nieco stare,ale...ho ho...i to jak hoho!:lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol:jak to fajnie po kilkunastu latach być znów młodzieżą nazywaną:evil_lol::evil_lol: a to że ho ho ho to ja wiem:eviltong: powiedziałabym nawet [SIZE=4][B]HO HO HO!!![/B][/SIZE]:loveu:
  23. kana, jak już będzie coś więcej o niej wiadomo i porobisz jej ładne foty to zrobię jej super allegro! co do pozostałych suniek to mam nadzieję że też do nich się szczęście w tym nieszczęściu uśmiechnie
  24. kana, jestes boska!myślę że sunia się otworzy i będzie wspaniała.
  25. [quote name='Kana'] [SIZE=4][B][SIZE=3]Kurcze czy na prawdę nie ma nikogo kto sprawdzi reakcję na koty którejś z kremowych suń ?! Warszawiacy pomocy :placz: [/SIZE] [/B][/SIZE][/quote] kana, dzwoń do komety:502204595
×
×
  • Create New...