Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. snuszkak, jak wygląda sprawa sterylki aborcyjnej sue? to chyba już najwyższy czas?:razz: czy zrobicie coś w tym kierunku? a może sprawa już załatwiona?:cool3:
  2. nie martw się, już ja ją obfocę:cool3:
  3. napisz coś o nich, wrzucę je chociaż na naszą klasę...domków brak:-(jak na razie.
  4. [quote name='Karolcia_ko5']063 243 80 38[/quote] aha, to był do schronu numer a do ciebie mail :evil_lol: to ok, sorry za zamieszanie.
  5. [url]http://i32.tinypic.com/14wf0q8.jpg[/url] śliczna sunia! już nie mogę się doczekać by ją zobaczyć!!!:loveu:
  6. wspaniale! i oby już tak na zawsze!
  7. to podaj jeszcze raz ten schroniskowy to zmienię w allegro;)
  8. :mad::evil_lol:oj ty! złodziejaszku:evil_lol: świetnie psiaki razem wyglądają!
  9. skarpeta ambusia cieniutka:-( kurcze, myślałam, że psiak, który już tak długo czeka w schronisku wzbudzi większą litość...:shake: cioteczki, proszę o nawet najskromniejsze deklaracje na ambo:oops:
  10. :loveu:piękny jest! ale tak jak andzia pisze, ja też bym go nie "reklamowała" jako mix z astkiem-to może tylko odstraszyć w jego przypadku.
  11. [url]http://i27.tinypic.com/2lk7jmr.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: nic tylko kochać!
  12. [IMG]http://i25.tinypic.com/2v19mcp.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9k067d.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/24fe252.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/14d1pit.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2lk7jmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/dontsp.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i32.tinypic.com/zvbpkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/11ugw78.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/14wf0q8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/25jegro.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i29.tinypic.com/20a5iz6.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2vskq3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/25qcif7.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/287ktjb.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2m4do21.jpg[/IMG]
  15. a ja myślę że psiaki kiedyś będą najfajniej dobraną parą psiaków...kiedyś ;)
  16. jakie podać namiary? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/259]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  17. to ja do kompletu zrobiłam allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=703002614]UROCZY MIX AMSTAFF-BULLTERIER szuka dobrego domu (703002614) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] karolcia, czy nie lepiej w kontakcie podawać namiary na schronisko ze względu na twoją niepełnoletność? myślę że jeśli potencjalny zainteresowany zadzwoni w jego sprawie i usłyszy młodziutki głos, może uznać, że to np. jakiś żart...
  18. piechcia, to ja cię poproszę o zbitek informacji o suni-wszystko co o niej wiesz, może być gotowy tekst lub w punktach. zrobię jej allegro.
  19. [url=http://www.psy.info.pl/o/grupy_fci.html]GRUPY FCI[/url] zobacz dziewczynko jakie są psy stróżujące:razz:
  20. kurcze, ton taka niesamowicie piękna sunia a domu nadal nie ma:shake: czy ona ma allegro?
  21. [IMG]http://i29.tinypic.com/14kfhbp.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...