-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ale z niego basior się zrobił! a jak się błyszczy w tym słońcu!:crazyeye: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Mogę pojechać po 13.00[/quote] do wołomina czy do wrocławia?:cool3: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
ciotki,[B] pomocy![/B] [B]szukam pilnie klatki kenelowej [/B]o wymiarach ok.80x70x70 do [B]pożyczenia lub kupienia[/B] [B]w poznaniu lub w jakiejś miejscowości na trasie poznań-warszawa PILNIE! [/B]w poznaniu dziś lub jutro rano albo jutro od rana na tej trasie. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ciotki,[B] pomocy![/B] [B]szukam pilnie klatki kenelowej [/B]o wymiarach ok.80x70x70 do [B]pożyczenia lub kupienia[/B] [B]w poznaniu lub w jakiejś miejscowości na trasie poznań-warszawa PILNIE! [/B]w poznaniu dziś lub jutro rano albo jutro od rana na tej trasie. -
jak na razie to ani razu w nim jeszcze nie leżał!:evil_lol: ciotki,[B] pomocy![/B] [B]szukam pilnie klatki kenelowej [/B]o wymiarach ok.80x70x70 do [B]pożyczenia lub kupienia[/B] [B]w poznaniu lub w jakiejś miejscowości na trasie poznań-warszawa PILNIE! [/B]w poznaniu dziś lub jutro rano albo jutro od rana na tej trasie.
-
[quote name='majqa'][B]Agago[/B], ogromna prośba. Jeśli sprawa wyklaruje się pozytywnie dla Honey, daj mi proszę znać na PW, pozdejmuję ogłoszenia.[/quote] dobrze ale ja jeszcze nie dostałam żadnych namiarów na tą osobę, więc nawet nie prosiłam mariamc. ...teraz wiem, że ona wyjeżdża na tydzień z polski. można by poprosić inez de villario (na pewno źle to napisałam:oops:) no ale póki co nie mam żadnych nowszych wieści niż to co mikosaj napisała tu na wątku. ciotki,[B] pomocy![/B] [B]szukam pilnie klatki kenelowej [/B]o wymiarach ok.80x70x70 do [B]pożyczenia lub kupienia[/B] [B]w poznaniu lub w jakiejś miejscowości na trasie poznań-warszawa PILNIE! [/B]w poznaniu dziś lub jutro rano albo jutro od rana na tej trasie.
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
może ktoś z okolic wołomina/ceklestynowa jest w stanie załatwić nam pożyczkę takiej klatki? potem ania odesłałaby kurierem...:modla: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]A gdzie Misio ma poduszeczkę :razz::razz:[/B][/FONT][/quote] poduszeczki już nie ma bo mu przeszkadzała ale za to jest nowe posłanko! właśnie przyniosłam do domu, niestety lecter się obraził, nawet do niego nie wszedł i poszedł leżeć na balkonie:roll: a posłanko leży puste...:placz: [IMG]http://i27.tinypic.com/ta3tky.jpg[/IMG] [quote name='fioneczka'] hehe on jest "moja krew" też cały czas śpi albo myśli o spaniu :eviltong:[/quote] nie sądzę żebyś mu dorównała w długości spania:razz: zdażało się że spał po 21-22 godziny, z małymi przerwami na sikoo lub zmiane miejsca:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ozzy na wiosne zawsze sie sypie , znaczy najpierw ma bąble potem sie sypie ... to jakoś tak ponadplanowo wyszło bo w czerwcu , łepetyna wiecznie albo w gulki albo łysol :mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]portrecik najlepsiejszy co :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] skąd ja to znam? wiosna, lato-bąble, jesień, zima łapki:placz: [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a to Elektrownia Rybnik :p:p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] no tak się domyśliłam. u nas było EB ;)
- 78403 replies
-
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000041.JPG[/url] no daj psu wykałaczkę! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000043.JPG[/url] komarzyska pogryzły czy uczulenie? [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000045.JPG[/url] zadowolony z życia pies:lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000053.JPG[/url] ciotkom doopsko pokazywać???:mad: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000059.JPG[/url] normalnie jakbym znalazła się w moim rodzinnym mieście! :crazyeye:
- 78403 replies
-
[quote name='Asior']ale mariamc napewno nie odmówi ;)[/quote] nie dość że nie odmówi to jeszcze ma ogromne doświadczenie i zna w szczecinku prawie wszystkich...a nawet jak ona nie zna to jej wolontariuszki na pewno znają! :eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Karolcia_ko5']na allegro napisane jest że Muka jest po sterylizacji... ona dopiero będzie ją mieć.. :roll: [/quote]nie szkodzi ;) specjalnie napisałam że jest po sterylce, odstraszy to część debili a wiem że nie wydajecie suk bez sterylek (przynajmniej tych w typie rasy) więc i tak sunia będzie ciachnięta.na jedno wychodzi :eviltong:
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Będą dwie klatki.Tylko czy się zmieszczą do Ani samochodu. Jutro je dokładnie pomierzę. Jeśli nie to jeden pojedzie w klatce a drugi na kolanach Ani.;)[/quote] mam nadzieję że się zmieszczą ale w razie czego może rzeczywiście będzie trzeba zrobić jak piszesz, na szczęście ania jedzie ze swoim TZ. mam tylko nadzieję że nie będzie problemu z wydaniem suni z celestynowa. -
dla mnie to on bardziej astkowy niż boksiowy. tak czy owak maleństwo biedne nigdy nie powinno trafić tam gdzie trafiło:-( biedaczek, zdezorientowany, przerażony...
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laura1108']Gdyby trzeba było tam podejść to ja podejdę jak coś chcecie . Mam nadzieję , że szybko go stamtąd cioteczki astkowe zabiorą bo ten pies pomylił miejsca włąśnie teraz powinien grzać dupsko u stóp ukochanego Pana a nie siedzieć w tym cholernym kojcu u tego #$^&^^&^%& :shake:[/quote] ania jedzie po psiaki pojutrze-w środę.jeśli będzie miała 2 klatki to zabierze chłopaka, podejrzewam że może jej się przydać pomoc jeśli psiak nie będzie chciał wejść do klatki. -
[quote name='mikosaj']Witajcie:) Mam dobrą wiadomość odnośnie Honey!!! Dzwoniła dziewczyna ze Szczecinka i jest zainteresowana adopcją Honey!!! To dzięki ogłoszeniu na allegro. Jest szansa, że sunia będzie miała szczęśliwy domek, że nie będzie już taka smutna... Czy możecie mi powiedzieć, co dalej??? Umówiłam się na telefon z tą dziewczyną popołudniu.[/quote] ze szczecinka? super! weź od niej adres i telefon a ja poproszę mariamc by poszła do niej na wizytę przed adopcyjną lub żeby kogoś zaufanego wysłała. na pewno dobrze sprawdzą czy dom odpowiedni! masz już umówiony termin sterylki?
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to ruda i pręgusek pojadą w środę do hotelu. zawiezie je ania z poznania. każda pomoc finansowo-bazarkowa na wagę złota! -
śliczna ulcia już dawno powinna siedzieć w swoim własnym domku ze swoimi własnymi ludźmi...