Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i30.tinypic.com/291lv14.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2urnino.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/oud0fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/vzfx2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2pq8jyr.jpg[/IMG]
  2. ja piernicze, ale historia...biedna sunia, tak się tuła:-( ale to już koniec, trzeba dla niej najlepszego domku pod słońcem takiego już na zawsze... zaraz wstawie foty od kajetana.
  3. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol: normalnie pies morderca! [IMG]http://i28.tinypic.com/300uy3s.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i31.tinypic.com/wjon7.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2wdxdnr.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/29uul4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/oa3xx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2j35hlf.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i30.tinypic.com/34qmfb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/jfjk3q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/250i0l0.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/25jfgg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ehc2s0.jpg[/IMG]
  6. jak to dobrze że dałyście mu szansę!:placz: biedaczek!
  7. ania, zdjęcia niby pozmniejszane ale jednak za duże:mad: w wolnej chwili pozmniejszam [IMG]http://i31.tinypic.com/2dmcmww.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2hg4txc.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i30.tinypic.com/502m8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/eitxeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/124bn2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/16blyyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/3442hdy.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i26.tinypic.com/idb2ow.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2hrz8uu.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2en9lrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2ef41ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/dg0w2d.jpg[/IMG]
  10. [quote name='andzia69']a czemu "kaszlak"? bo nie doczytałam:oops:[/quote] doddy pisała że kaszle.;)
  11. [quote name='Asior'][B]URU[/B] - czy dr Niedzielski mówił choć o przybliżonym koszcie operacji????[/quote] i ewentualnym wolnym terminie?:razz:
  12. [quote name='Donvitow']O żadnej tajemniczej. O Puntę. Wyczekałem bo coś mi nie pasowało. Mamy psy w schronie i urazy. Jestem idiotą że nie zareagowałem natychmiast. Postaram się poprawić gdyby trafił się kolejny raz:angryy:[/quote] ja byłam pewna, że jakiś wieśniak(polski!) ją widłami dziabnął:oops:
  13. [quote name='Donvitow']Rany. Ja te psiaki już lubię.Podróz. Pierwsze spacery. Mam koncepcję co dalej i jak z nimi postępować. Ciężko mi będzie jak One pojadą.Nie dziw się.[/quote] :evil_lol:nie dziwie się, oba są urocze na zdjęciach a co dopiero na żywo!
  14. dopiero teraz znalazłam na wątku wołominskim te zdjęcia, wcześniej mi się nie wyświetlały:mad: [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/5859d427f8807fd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/191/81f01cac0eb093f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/190/4aad887e7163e5b6.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/4837e8ba5bc6965c.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/194/534d5f4dc187f9ec.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Donvitow']Na razie Gajowi:evil_lol:[/quote] tylko się za bardzo nie przyzwyczajajcie:evil_lol:;)
  16. NASI NOWI PODOPIECZNI : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruda-suka-z-celestynowa-amstaffka-juz-bezpieczna-146320/#post12956807[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749[/url] ZAPRASZAM NA WĄTKI
  17. aha, ale mi chodziło o resztę dziewczynek, wiem że kilka jeszcze było-sama robię allegro 4 dziewczynkom od was ale żadnej z nich tutaj nie widzę. i czy mog choć 2-3 zdania o każdym z tych psiaków prosić? dodam je do allegro.
  18. [quote name='Karolcia_ko5']Nikt mi nic nie mówił, więc raczej nie... :-([/quote] mam "pulę" od ciotki agnieszki32:loveu: na wyróżnienie allegro więc gdy grandowi się skończy to mu wyróżnię.:cool3:
  19. :evil_lol:agatka wstawi jak dziecko spać odeśle i trochę się ogarnie;)
  20. karolcia, nikt z ogłoszeń nie dzwoni?
  21. nowe psiaki pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]
  22. nowe psiaki pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]
  23. nowe psiaki pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]
  24. nowe psiaki pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]
  25. nowe psiaki pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749"]Mix amstaffa cudny diabeł już bezpieczny![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807"]Pokiereszowana amstaffka z celestynowa już bezpieczna![/URL]
×
×
  • Create New...