Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='moana']Oo, temat zgagi - bardzo na czasie dla mnie... :cool1: [B]Ktoś zna jeszcze jakieś naturalne antidotum na zgagę - oprócz migdałów (u mnie nawet działają le ile ich można jeść....)? Nie chcę zażywać żadnych leków...[/B] Ale swoją drogą łatwiej żyć ze zgagą niż z całodziennymi nudnościami, które szczęściem mi przeszły gdzieś w 14 tygodniu :)[/quote] rennie jest na bazie naturalnych składników i nie może zaszkodzić. ;)
  2. oby ten taki nie był. fobos już tak długo czeka...
  3. [url]http://images8.fotosik.pl/96/6bbc240b246da6a0.jpg[/url] słodki pysio!:loveu:
  4. [quote name='kuba123']spokojnie lania Nina chyba była tam sama ( w boksie) tak wywnioskowałam z rozmowy nią, u kaukaza też wiem,że nina najpierw ''poznaje się '' z psem zanim odważy się wejść ona próbowała najpierw pomagać w Poznaniu , ale tam napotykała same przeszkody więc ''przeniosła się'' do Swarzędza pomyśl coś w tym musi być, skąd ja na Śląsku wiedziałabym ,że wasz belg ma tatuaż w uchu ktoś go najwidoczniej musiał widzieć, a żeby zobaczy trzeba wejść i zajrzeć do ucha[/quote] to chyba dobrze dla swarzędzkich psiaków...może okaże się że te nieadopcyjne nie są aż tak nieadopcyjne?:cool3:
  5. [quote name='gameta']Jak śpi to aniołek :loveu: A na codzień często masz ochotę allegro mu zrobić ? :razz: Kawał chłopa z niego :)[/quote] oj tak, z tym allegro to jest pomysł
  6. agaci-x jest z żagania. napisałam do niej.
  7. [quote name='gameta']Agaga a ty się maiałaś synem chwalić i co? Gdzie foty? [/quote] jasne że się pochwalę :eviltong::cool3: te "młodsze" zdjęcia mam na drugim kompie, którego wolałabym nie odpalać:oops: [IMG]http://i34.tinypic.com/miw0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/158bamp.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/4rb1js.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/6oq7no.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2vczvvp.jpg[/IMG]
  8. [URL]http://images8.fotosik.pl/96/0768da313af8d5a3.jpg[/URL] :crazyeye:potwór to jakiś! ozzulek, uciekaaaaaj!
  9. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] :obrazic: jakie przestarzałe ....ani miesiąca jeszcze nie mają :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to ok:evil_lol: skoro mówisz, że termin przydatności jeszcze nie minął to mogę się pozachwycać:evil_lol::loveu:
  10. współczuję ci ale to minie w najbliższym czasie. mnie tak przez tydzień męczyło chyba jakoś w 11 tc....od rana do nocy
  11. a to nowy spacerek z tarunią był czy nam tu przestarzałe fotki serwujesz?:razz::evil_lol:
  12. [quote name='gameta']Potwierdzam, też mam błogosławieństwo od lekarki na rennie w ciąży. I na manti. Co nie znaczy, że zawsze skutkuje :cool1:[/quote] ja bez renni żyć nie mogłam:oops: a jak mąż wieczorem nowego zapasu nie kupił gdy mi się skończyło...bo w sklepie pod domem też się skończyło:crazyeye::evil_lol: to miałam nockę z głowy
  13. [quote name='elinka']Oj, z tymi tabletkami w czasie ciąży byłabym ostrożna. Nie bez powodu na ulotce każdego leku znajdują się zalecenia i przeciwwskazania dotyczące kobiet ciężarnych i matek karmiących. Zawsze lepiej się upewnić, a na pewno należy poradzić się lekarza prowadzącego. I nie ma co się wstydzić pytań. Każde jest dobre i sensowne, jeśli chodzi o nasze dziecko. Zapewniam, że lekarzowi pytania już nie zaszkodzą. :lol: Co się tyczy Ranigastu to "brak kontrolowanych badań dotyczących stosowania ranitydyny u kobiet ciężarnych. Ranitydyna przenika przez barierę łożyskową i do mleka matki, dlatego lek można stosować u kobiet w ciąży i kobiet karmiących tylko w przypadku bezwzględnej konieczności." (cyt. z ulotki). No właśnie, stosowanie lekarstw w ciąży i w trakcie karmienia najlepiej jest ograniczyć do bezwzględnej konieczności.Osobiście wyznawałam własnie taką zasadę. Nie chciałam niepotrzebnie podtruwać, albo co gorsze, narażać moje dzieciątko na niebezpieczeństwo. Na zgagę są inne (tylko te rozsądne!) sposoby, ale najlepszym sposobem jest po prostu przeczekać tę dolegliwość. W końcu to już tylko parę tygodni do porodu. Mi pomagały mandarynki. Wątek bardzo fajny. :loveu:[/quote] ty sobie chyba żartujesz, tak?nie jestem jakąś głupiutką małolatą, która by chciała robić eksperymenty na swojej ciąży. [B]ja nie brałam leków bez konsultacji z lekarzem[/B], po drugie nie pisałam o ranigast tylko [B]renni[/B]-poleciła mi to moja pani ginekolog i zapewniła że [B]renni jest całkowicie bezpieczny[/B].
  14. [quote name='Ania_i_Kropka'][COLOR=black][FONT=Verdana]Przepraszam, że się nie odzywałam, ale ostatnio mam mało czasu. Miesiąc temu nasza rodzina powiększyła się i teraz przy dwójce małych dzieci doba jest stanowczo za krótka [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Baffi i Rambi znalazły domy. Pozostałe amstaffki nadal czekają. Na kwarantannie są dwa nowe amstaffy, pies i sunia, znalezione razem na ulicy. [/FONT][/COLOR] [/quote] usprawiedliwiona;) ale gdzie się podziała reszta olsztyńskich wolontariuszy? na wątkach cisza, pustka, nawet tak dobrych wieści nie miał kto przekazać:-o
  15. [quote name='Ania_i_Kropka']Sunia została adoptowana ze schroniska. Będzie wizyta po adopcyjna.[/quote] kurdeeeee, czemu nie piszecie od razu takich informacji? dziś odnowiłam jej allegro... oczywiście się cieszę!
  16. [quote name='gameta']A zauważyłyście, że same córy na dogo ? No, Ludwa i Asior akurat odwrotnie, ale zdjęć tu nie wkleiły :evil_lol: [/quote] a ja to co? też mam chłopaka:eviltong:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przed chwila widziałam Kasie i Asie w necie z Dzień Dobry TVN :cool3: fajnie sobie poczynają dziewczynki :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu:[/quote] też mi się bardzo podobały! są świetne!
  18. ciekawe jak klocek przyjął grosinke.
  19. a chodzicie 3-4 razy w ciągu nocy na siiiiq? albo po tabletkę rennie?:cool3: bo ja tak miałam...jak nie siku to zgaga:oops:
  20. [quote name='Malwla']Właśnie przelałam obiecane 50 zł na hotel dla Diablo lub Rudej[/quote] dziękujemy pięknie:Rose: ruda jeszcze gości u kajetana ale niedługo też pojedzie do hotelu.
  21. zrobiłam lady allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=751181317]półkrwi amstaff -ka wyrzucona jak śmieć z auta (751181317) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  22. [quote name='agnieszka32'] Ale pierzynka jakaś się na pewno znajdzie :cool3::diabloti:[/quote] danusiu, to tak w ramach zrelaksowania się i odstresowania po ciężkim dniu będziesz mogła sobie pozbierać po całym terenie piórka :evil_lol: -tak dla wyciszenia i pozbierania myśli:cool3::evil_lol:
  23. co z herunią? miała mieć miesiąc temu operację...czy ktoś to sprawdził?
  24. [quote name='Kana']A to nie dobry wujek nie przygarnąl pięknisia ;] Czy ma on allegro ? ( pies oczywiscie, nie Kajetan :lol: )[/quote] oczywiście że ma! pies ...oczywiście:evil_lol: [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=744726206[/url]
×
×
  • Create New...