Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. operacja przesunięta na środę/czwartek. kilka dni po operacji etna musi zostać w klinice, tak więc niestety ania jej nie zawiezie do szczecinka...i tu mamy mały kłopot (znowu) z transportem do szczecinka w przyszłym tygodniu. [SIZE=1]a ja tak bardzo chciałam jechać z anią zawieźć etne[/SIZE]:placz:
  2. długo sielanka nie trwała:angryy:
  3. [quote name='irenaka']Fachowcem nie jestem, więc te informacje muszą mi wystarczyć. Najważniejsze, żeby Etna przestała żyć z bólem. Podacie jakieś konto? Wpłacę grosik.[/quote] dziękujemy irenko, wysyłam ci pw jeśli jeszcze tego ania nie zrobiła;)
  4. mamy, ania napisze bo ja wszystko poplączę:oops:
  5. nie mam żadnych nowych...może uda mi się zrobić w najbliższym czasie to wstawię
  6. zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/URL]
  7. zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/URL]
  8. zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/URL]
  9. zapraszam serdecznie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/url]
  10. [SIZE=5][B][COLOR=Red]zapraszam na bazarek na operację etny:[/COLOR][/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-srebro-na-operacje-dla-etny-do-15-10-09-a-148094/#post13095658[/url]
  11. czy to już dziś sunia zmienia miejsce zamieszkania?:cool3:
  12. [quote name='nesssssa']trzymam kciuki za dziewczynę ;) jest fantastycznym psiorkiem, nigdy nawet nie głaskałam amstafika, ale od wczoraj kurczę...taka fajna mordeczka :) i w autku z psiakami była super grzeczna, chodziły sobie ze mną na spacerku łapka w łapkę :lol:[/quote] jeszcze raz stokrotne podziękowania!! wiem, że miałaś obawy by wziąć ze sobą trzeciego psa a ja tak "naciskałam":oops: że chyba nie miałaś wyjścia:diabloti::evil_lol: bez ciebie etna musiała by czekać kolejne 3 tygodnie w zimnym kojcu a dzięki tobie nasza lalunia już nigdy nie zmarznie!!!:loveu:
  13. własnie ania dzwoniła. etna już w klinice, jutro diagnostyka i po południu będziemy wiedzieć więcej. etna płakała jak ania wychodziła, ale ania mówi, że sunia jest w naprawdę dobrych, profesjonalnych i sympatycznych rękach.
  14. i to jest ten niby "mało kontaktowy" pies???:razz: ania pisze, że etna cały czas liże ją po rękach.
  15. [IMG]http://i33.tinypic.com/sljqkj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2yoeird.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Asior']Agaga, chyba że Ty je ściągnęłaś to mogła byś je gdzieś wrzucić?? na rapidshare np?????[/quote] cały czas ściągam więc pewnie masz chwilowy problem.
  17. irenko, pomogę ci:evil_lol: a ja pójdę spać dopiero wtedy, gdy ania do mnie zadzwoni i powie że lalunia już w klinice [IMG]http://i33.tinypic.com/246055v.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/345km74.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/28i4tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/5ajgae.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/20a5642.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i34.tinypic.com/2n6xnoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/jryc10.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/30wvaky.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2igejo5.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1zy78sj.jpg[/IMG] tyle tych zdjęć że nawet nie wiem czy nie powtarzam tych, które już dodała irenka
  19. irenko nie wiem jakie, mam nadzieję że nie aż tak ogromne, by nie udało się ich zgromadzić. wszystko okaże się po badaniach jutro.
  20. [IMG]http://i34.tinypic.com/2a5c37m.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2hn49w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/xlyo01.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2n1vnfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2iho4mb.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i38.tinypic.com/2poo2yq.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ke6p1v.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2lke7w5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24es1ao.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2cn87zr.jpg[/IMG]
  22. andzia, dziś w nocy etna dojedzie do kliniki ale zbadana zostanie dopiero jutro. myślę że może nawet jutro już będzie operacja. kosztó[I]w[/I] nie znamy, będziemy zbierać i żebrać, by je pokryć:oops::oops::oops:. każda złotówka się liczy bo podejrzewam że grubą kasę będzie operacja kosztowała+pobyt w klinice po operacji+dochodzi hotel u mariamc. ja się nie mogę napatrzyć na ślicznotkę, zaraz wstawię jeszcze kilka zdjęć, ciągle ściągam nowe od irenki:cool3:
  23. allegro dla chłopczyka: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=762990430]Psie dziecko AMSTAFF mix szuka domu i szczęścia (762990430) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  24. etna już jedzie z anią. . w drodze z krakowa jechała jako jeden z trzech(!) psiaków!!! i podobno była NAJGRZECZNIEJSZA:loveu: jeszcze raz ogromne podziękowania dla nesssssa za to, że zaryzykowała i wzięła etnę, choć jechała sama z 3 psiakami:Rose:
  25. jaka szkoda że swoje "dzieciństwo" w schronie spędza. fajny maluszek, mam nadzieję że ktoś się w nim szybko zakocha. gdyby było potrzebne allegro to służę pomocą ;)
×
×
  • Create New...