Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. masakra! jeszcze trochę i umarłby pewnie w te mrozy :(
  2. WIDZIAŁAM ZDJĘCIA.... nic nie powiem............... :( :( :( zapłaczę sobie tylko po cichutku...
  3. boże, jak to długo trwa! ja wiem że się znajdą, ale liczyłam na to, że trochę szybciej.
  4. [quote name='ketunia']Co tam u Tolka ? Znalazł dom?[/QUOTE] no właśnie, co u niego?
  5. trzymam kciuki by do naszego białaska uśmiechnęło się szczęście!
  6. biedna mała. z tej ab-agnieszki to kawał :angryy:#@$*!!@@@#!$%@!&:angryy::angryy::angryy: czy obok ziutka leży prawdziwy kot????:crazyeye:żywy???
  7. aga, odpocznij, może jutro traficie na jakiś ślad :(
  8. rzeczywiście lizi brzmi kiepsko ale liza(jak liza minelli)już brzmi chyba nieźle?
  9. cytuję pierwszy post. sunia przecież ma imię ;)
  10. a może niech dzieci z serduszkami rozdają też ulotki??? nie wiem czy to przejdzie ale chyba warto spróbować.
  11. ale z tej maniuni się psica zrobiła! a co z tym domkiem, który kiedyś miał już być, gdy mała zachorowała i miała iść do nowej rodzinki po zakończeniu kuracji?
  12. aga, głowa do góry! będzie dobrze, znajdą się łajzy.
  13. a ja proponuję pisać sobie na pw o waszych planach ;)na dogo różni ludzie bywają...
  14. dziwne, że nikt go nie chce. napiszcie coś o jego zachowaniu. jaki teraz jest? kochana jenny19 obiecała go poogłaszać :)
  15. aga, czekam niecierpliwie na jakieś dzisiejsze wieści.oby dobre!
  16. wysłałam wiadomość z linkiem do osoby z nk, która ma grzywacze . poprosiłam o jakieś porady/pomoc dla bidulki. może odpowie.
  17. [quote name='AguusS__x33']`. No problem. Toguś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122903-Togo-przepiekny-miks-amstaffa-ktory-nie-radzi-sobie-w-schronisku-prosi-o-dom[/url] Scoobiś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/136049-SCOOBI-cztero-letni-czarnuszek-z-olsztyA-skiego-schroniska-czeka-na-dom[/url][/QUOTE] dzięki:) może ogłoszenia jenny pomogą znaleźć chłopakom domki bo jak widać moje aukcje jakoś im nie służą.
  18. [quote name='Jenny19']Jasne, wiesz, że Tobie nigdy nie odmawiam;) Tylko podaj mi linki do ich wątków( i twoich allegro:eviltong:)[/QUOTE] oh, dziękuję:loveu: czy wystarczy ci allegro? [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871264442[/URL] [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871262089[/URL] wątków tak łatwo chyba nie znajdę, chyba, że podeśle je np. aguuus_x33:razz: lub inny wolontariusz z olsztyna. no ja nie mam już pomysłu na te 2 psy. najdłużej już wiszą na moich aukcjach. już rok!:-(
  19. jestem w szoku! nawet tak rzadkie psy jak grzywacze bywają tak bardzo zaniedbane i niechciane???:-( kana, ty jesteś moją idolką!:loveu:
  20. [quote name='AguusS__x33']`. No to mówiłam, że zajrzę to jestem. ;d Lecter jest śliczny i fotogeniczny. :D te zdjęcie mnie ujęło.! [url]http://i30.tinypic.com/2yv5oqq.jpg[/url] Super, że Etnie się udało a do tego ma kumpla u boku. ;) będę zaglądać częściej o ile nauka mi na to pozwoli. ;|[/QUOTE] zapraszamy
  21. [quote name='Jenny19'] Piez z rodowodem to pewność, że będziemy mieli pupila, który odpowiada wzorcowi rasy zarówno jeśli chodzi o eksterier jak i jego psychikę. [/QUOTE]hihi, u nas akurat eksterier trochę tak sobie... ;) lecter nie wygląda jak typowy amstaff. za to psychika-rewelacja! najlepszy pies na ziemi!:loveu: jenny, może mogłabyś przy okazji ogłosić też togo i scoobiego ? one już tak długo czekają na domki i nie ma zainteresowania nimi:shake:
  22. [quote name='AguusS__x33']`. Etna nie była przypadkiem ogłaszana?. Bo coś mi się kojarzy ta sunia. ;> Dobrana z nich para. Ładnie wyglądają. :) [SIZE=1]Jak znalazłoby się dla mnie tam miejsce na wątku to bym wpadała. :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] sama ogłaszałam etnę na allegro przez dobre pół roku!:evil_lol:pokochałam ją od pierwszego wejrzenia ale psy z krakowa nie są wydawane dalej niż w okolice krakowa więc nie sądziłam, że uda mi się ją adoptować. cała jej historia jest na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134665-KRAKA-W-Etna-piAE-kna-amstafka-WYGRAA-A-A-YCIE-MA-DOM-u-AGAGI?p=13793828#post13793828[/url] oczywiście miło mi będzie gościć cię w naszej galerii:lol:
  23. [quote name='AguusS__x33']`. Agaga rozumiem. ;) To masz nowego psiaka?. [SIZE=1]proszę je tam wymiziać ode mnie !.[/SIZE] :razz: [/QUOTE] tak. mamy teraz 2 psie skarbeńki :) nawet się pochwalę:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Lecter-dla-przyjaciA-A-Misio-i-Etna-nowa-siostrzyczka-Zaczynamy-wspA-lne-A-ycie/page68[/url]
  24. masakra:shake::angryy: ciekawe co z tym psem...
  25. filmik fajny. rozesłałam na śledzika ;) jeśli dałabyś radę jeszcze coś zmienić to fajnie by było, żeby po opisie fiodora pokazać tylko jego zdjęcie a po opisie sary, tez zdjęcie sary, bo teraz jest tak, że po opisie sary wyświetla się fiodor a po opisie fiodora chyba oba razem. ale teraz i tak jest świetnie :) muzyka z requiem dodaje powagi.
×
×
  • Create New...