Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. słuchajcie, w tej chwili najbardziej pilny jest[B] transport!!![/B]
  2. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR]
  3. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR]
  4. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][/COLOR]
  5. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR]
  6. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][/COLOR]
  7. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A"] [/URL][/B][/COLOR]
  8. [B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa :( choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/B][/COLOR]
  9. bardzo prosimy o pomoc w zorganizowaniu transportu bo nasza ania wyjeżdża na 3 tygodnie i nie da rady pomóc. prosimy o deklaracje, nawet te najmniejsze. 200zł to nie dużo do zebrania a dla psiaka to cena życia!
  10. asior, ja wiem, że ta pani to pani grażynka. na jej prośbę próbowałam się czegoś dowiedzieć, teraz ona już do ciebie dotarła. mam nadzieję że uda się pomóc choć jednemu z tych psiaków :(
  11. [quote name='chita']czy Candy ma wiecej ogloszen?:cool3:kupilam pakiet 20 dla Tico ale on juz ma ds wiec moze Candusi sie przydadza:razz:[/QUOTE] jasne,że się przydadzą! nasz bezowy torcik troche nam się zasiedział w hoteliku. chita, dziękuję :)
  12. lady bell, zamów u arjuny kubraki dla nich. ten miłek taki chudziutki! :(
  13. [quote name='Asior']to ze szczęścia[/QUOTE] aha, to usprawiedliwione ;):evil_lol: etna chyba ostatnio odczuwa brak dłuższych spacerów, bo dziś szalała na lince i skakała do orzecha, choć wie, że nie wolno. no ale jak ja mam z nią na dłużej wychodzić jak po 10 minutach trzęsie się jak galareta przy tych mrozach? lecter wraca do domu jak tylko załatwi swoje sprawy:evil_lol: jak było cieplej to rzucałam etnie na podwórku 2 kije na przemian. pięknie przynosiła i czekała aż rzucę jej drugiego :) potrafi tak kilkadziesiąt razy pobiec po kija i nie ma dość. ostatnio, gdy misio tak kiepsko się czuje, etna nieraz podchodzi do niego i liże po uszach a czasem stoi nad nim i go wącha. nie wiem o co jej chodzi. czy go próbuje dominować czy raczej "pociesza". lecter bardzo wyraźnie jej ostatnio ustępuje, chce mieć spokój i całe dnie śpi. dziś wstał tylko na kilku minutowe spacery i na jedzenie, bo dziś było gotowane. odstawiliśmy karsivan, bo misio się bardzo źle czuje ale zaczęłam podawać furosemidum-przeciwobrzękowy. rozmawiałam z wetem, powiedział, że jeszcze się nie spotkał z tym, żeby pies się źle po karsivanie czuł ale misio jest jak to określił "psem specjalnej troski" więc nie wiadomo. antybiotyku nie mogliśmy odstawić więc jeśli się samopoczucie lectera nie poprawi to będzie znaczyło, że jednak to antybiotyk ma na niego taki wplyw. wczoraj taki mi się gorący wydawał ale zmierzyłam mu temperaturę i miał 38(to chyba dobrze?). ogólnie jest kiepściutki:shake:
  14. [quote name='mariamc']Chodzi mi o hałas ,który dochodzi z boksu Diabła. Wątpię,żeby ktokolwiek zgadł! Cichutko ,psy już śpią a z boksu Diabła łup...łup....i tak jednostajnie. Diablisko rzuca pustą miską o ścianę.:diabloti:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol:szalony diabeł!
  15. znalezione na naszej klasie: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17956032/486/main/46cf9e3b11.jpeg[/IMG] potrzebne materiały : (ceny z ubiegłego roku) 5 arkuszy styropianu gr.8cm = ok.45zł 1/4 plandeki 3x5m lub gruba folia 2,5x1,5m = 10zł taśma klejąca (ja polecam marki Tesa) = 5zł 1 klej do styropianu mrozoodporny = 10zł opis wykonania: 1. - trzy całe arkusze styropianu skleić w formie litery U (czyli dno i boki budki) - jeden arkusz przeciąć, wkleić jako tył budki, - w drugiej połówce wyciąć otwór wejściowy (dość wysoko, żeby kotu nie wiało gdy będzie spał ;) - wkleić połówkę z wyciętym otworem wejściowym z pozostawieniem ganeczku - dokleić ostatni arkusz styropianu - dach Uwaga !!! tu boczne ścianki postawiono na dnie ale lepiej jest je przyłożyć z boków dna bo budka wtedy jest szersza, tu poszła zupełnie niepotrzebnie „w wysokość” 2. - owinąć budkę plandeką lub folią, pilnując,by łączenie było na boku - tak, by woda ściekała na zewnątrz. Z przodu i z tyłu budki zostawić trochę folii na „zapakowanie”. 3. zapakować i zakleić tył budki 4. zapakować i zakleić przód budki najlepiej użyć czarną folię żeby budka nie rzucała się zbytnio w oczy do budki najlepiej włożyć dużo siana (można je kupić w sklepach zoologicznych i w supermaketach na stoisku z artykułami dla zwierząt) budka powinna być ustawiona w bezpiecznym spokojnym miejscu najlepiej osłoniętym od wiatru
  16. [quote name='mariamc'] Zgadnijcie ,co to jest?[/QUOTE] ale co? wstawiłaś fotkę? bo ja nie widzę.
  17. [quote name='Asior']agaga.. o lepszym domku dla niej bym nie mogła marzyc :placz:[/QUOTE] hahaha, dzięki ale czemu beczysz?
  18. ms_arwi, jedźcie bardzo ostrożnie
  19. aga, nie zadręczaj się! równie dobrze mogą teraz spać najedzone na kanapie u jakiejś miłej pani, która nie korzysta z internetu, mieszka na odludziu i nic nie wie o poszukiwaniach.
  20. gwiazdeczka pierwsze radosne spacerki-już wtedy była szczęśliwa!
  21. przykro mi aguś...:calus:
  22. [quote name='estote']Fado ma się dobrze. Mieszka w dużym domu z dużym ogrodem i koleżanką :) wszystko z nim OK[/QUOTE]oby tylko nie było z tego dzieci...
  23. jeśli to nie on...może tadziu go choć nakarmi :(
×
×
  • Create New...