-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, w tej chwili najbardziej pilny jest[B] transport!!![/B] -
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR]
-
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR]
-
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][/COLOR] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/URL] [/COLOR][/COLOR] -
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][/COLOR]
-
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! [/B] [COLOR=Black]wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A"] [/URL][/B][/COLOR]
-
[B]kochani, pomimo problemów finansowych w jakie wpędziła nas ab-agnieszka, nie możemy przejść obojętnie obok tego psa![/B] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5782/amstek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2956/amstek4.jpg[/IMG] bierzemy pod opiekę kolejną biedę. psiak ma jechać do hoteliku w szczecinku. [SIZE=4][COLOR=Red][B]NIE MAMY TRANSPORTU WROCŁAW-SZCZECINEK!!![/B] [U][B]POMOCY!!![/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue][B]proszę też o pomoc finansową, deklaracje, bazarki na borysa :( choćby po 10zł. do zebrania miesięcznie mamy 200zł. to nie tak dużo a dla tego psa to cena życia!!! wątek borysa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178775-Kolejny-szkieletor-bullowaty-liczy-na-cud-pomA-A[/url] [/B][/COLOR]
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
bardzo prosimy o pomoc w zorganizowaniu transportu bo nasza ania wyjeżdża na 3 tygodnie i nie da rady pomóc. prosimy o deklaracje, nawet te najmniejsze. 200zł to nie dużo do zebrania a dla psiaka to cena życia! -
asior, ja wiem, że ta pani to pani grażynka. na jej prośbę próbowałam się czegoś dowiedzieć, teraz ona już do ciebie dotarła. mam nadzieję że uda się pomóc choć jednemu z tych psiaków :(
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']czy Candy ma wiecej ogloszen?:cool3:kupilam pakiet 20 dla Tico ale on juz ma ds wiec moze Candusi sie przydadza:razz:[/QUOTE] jasne,że się przydadzą! nasz bezowy torcik troche nam się zasiedział w hoteliku. chita, dziękuję :) -
lady bell, zamów u arjuny kubraki dla nich. ten miłek taki chudziutki! :(
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
żeby tylko tadziu zawału nie dostał;) -
[quote name='Asior']to ze szczęścia[/QUOTE] aha, to usprawiedliwione ;):evil_lol: etna chyba ostatnio odczuwa brak dłuższych spacerów, bo dziś szalała na lince i skakała do orzecha, choć wie, że nie wolno. no ale jak ja mam z nią na dłużej wychodzić jak po 10 minutach trzęsie się jak galareta przy tych mrozach? lecter wraca do domu jak tylko załatwi swoje sprawy:evil_lol: jak było cieplej to rzucałam etnie na podwórku 2 kije na przemian. pięknie przynosiła i czekała aż rzucę jej drugiego :) potrafi tak kilkadziesiąt razy pobiec po kija i nie ma dość. ostatnio, gdy misio tak kiepsko się czuje, etna nieraz podchodzi do niego i liże po uszach a czasem stoi nad nim i go wącha. nie wiem o co jej chodzi. czy go próbuje dominować czy raczej "pociesza". lecter bardzo wyraźnie jej ostatnio ustępuje, chce mieć spokój i całe dnie śpi. dziś wstał tylko na kilku minutowe spacery i na jedzenie, bo dziś było gotowane. odstawiliśmy karsivan, bo misio się bardzo źle czuje ale zaczęłam podawać furosemidum-przeciwobrzękowy. rozmawiałam z wetem, powiedział, że jeszcze się nie spotkał z tym, żeby pies się źle po karsivanie czuł ale misio jest jak to określił "psem specjalnej troski" więc nie wiadomo. antybiotyku nie mogliśmy odstawić więc jeśli się samopoczucie lectera nie poprawi to będzie znaczyło, że jednak to antybiotyk ma na niego taki wplyw. wczoraj taki mi się gorący wydawał ale zmierzyłam mu temperaturę i miał 38(to chyba dobrze?). ogólnie jest kiepściutki:shake:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
agaga21 replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
znalezione na naszej klasie: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/17956032/486/main/46cf9e3b11.jpeg[/IMG] potrzebne materiały : (ceny z ubiegłego roku) 5 arkuszy styropianu gr.8cm = ok.45zł 1/4 plandeki 3x5m lub gruba folia 2,5x1,5m = 10zł taśma klejąca (ja polecam marki Tesa) = 5zł 1 klej do styropianu mrozoodporny = 10zł opis wykonania: 1. - trzy całe arkusze styropianu skleić w formie litery U (czyli dno i boki budki) - jeden arkusz przeciąć, wkleić jako tył budki, - w drugiej połówce wyciąć otwór wejściowy (dość wysoko, żeby kotu nie wiało gdy będzie spał ;) - wkleić połówkę z wyciętym otworem wejściowym z pozostawieniem ganeczku - dokleić ostatni arkusz styropianu - dach Uwaga !!! tu boczne ścianki postawiono na dnie ale lepiej jest je przyłożyć z boków dna bo budka wtedy jest szersza, tu poszła zupełnie niepotrzebnie „w wysokość” 2. - owinąć budkę plandeką lub folią, pilnując,by łączenie było na boku - tak, by woda ściekała na zewnątrz. Z przodu i z tyłu budki zostawić trochę folii na „zapakowanie”. 3. zapakować i zakleić tył budki 4. zapakować i zakleić przód budki najlepiej użyć czarną folię żeby budka nie rzucała się zbytnio w oczy do budki najlepiej włożyć dużo siana (można je kupić w sklepach zoologicznych i w supermaketach na stoisku z artykułami dla zwierząt) budka powinna być ustawiona w bezpiecznym spokojnym miejscu najlepiej osłoniętym od wiatru -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
ms_arwi, jedźcie bardzo ostrożnie -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
dubel!!!!!!!! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, nie zadręczaj się! równie dobrze mogą teraz spać najedzone na kanapie u jakiejś miłej pani, która nie korzysta z internetu, mieszka na odludziu i nic nie wie o poszukiwaniach. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
przykro mi aguś...:calus: -
[quote name='estote']Fado ma się dobrze. Mieszka w dużym domu z dużym ogrodem i koleżanką :) wszystko z nim OK[/QUOTE]oby tylko nie było z tego dzieci...
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
jeśli to nie on...może tadziu go choć nakarmi :(