Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='furciaczek'] Pan wlasciciel dzwonil i mowil ze to chyba jego kot i moze go zabrac- ale na poworko nie do domu...to powiedzialam ze jak mi przyniesie ks zdrowia z wpisanym nr chipa na jego nazwisko to moge sprawe przemyslec:diabloti:[/QUOTE][B]CHYBA(???)[/B] jego kot????dobre! zapewne pan zaproponował poniesienie wszystkich kosztów leczenie CHYBA SWOJEGO kota? ;)
  2. dagi wyrósł na pięknego psa! a jak skóra? na fotce wygląda jakby nie było już żadnego problemu :)
  3. [quote name='Karolcia_ko5']Domek pod Grodziskiem odpada - pan znalazł innego psa - nie komentuje. Myślę, że teraz poczekamy do sterylizacji.[/QUOTE]a będzie sterylizowana przed cieczką czy czekacie na cieczkę i dopiero jakiś czas po niej?
  4. [quote name='Marycha35']ŻADNYCH!!!!!!!;):):):) Sunieczko buziale from Bełchatów;)[/QUOTE]marycha, ty z bełchatowa jesteś? :) chciałam "zareklamować" fajną akcję-dziewczyny zbierają zgłoszenia do kalendarza metamorfoz psiaków. myślę że w szczecineckim schronisku co najmniej kilka, jak nie kilkanaście metamorfoz w tym roku było:razz: :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia[/url] psiska można zgłaszać bezpłatnie do 15 września. pieniądze ze sprzedaży kalendarzy pomogą kolejnym psiakom!
  5. zgłaszam naszą "babcię" lalę :) tak było 5 czerwca gdy zabierałam ją ze schroniska do hoteliku: tak jest teraz :)
  6. ech, no z tymi miejscami w hotelach to teraz naprawdę ciężko:shake: wszędzie przepełnienie.
  7. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SM2Gud048Jg/Tlam20T8bJI/AAAAAAAACzc/Ds6GNYWpHnE/s512/DSCN7314.JPG[/IMG]
  8. przestawiam szczurka na dietę barf :) wczoraj dostała malutkie kurze żołądki i serca na kolację. żadnych sensacji w nocy nie było więc dziś dostała to samo na 3 posiłki, do tego wieczorem do poobgryzania kość wieprzową taką kulkową. łajza jedna warkotała na mnie jak ją głaskałam gdy gryzła kość:mad::mad:! tylko czekałam aż mnie dziabnie ale na szczęście się nie odważyła:evil_lol:. muszę z nią poćwiczyć jedzenie kości z ręki, by się przyzwyczaiła, że pani nie zabiera tych pyszności tylko daje. jutro na śniadanie będzie miała kurze skrzydełko. ciekawe jak jej pójdzie :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yuD3yJZjF60/TlamNKN3wuI/AAAAAAAACzI/cBzqCxQScu8/DSCN7309.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E_3vAYVUDGk/TlamT-0_b1I/AAAAAAAACzM/0CRZslbUIYM/DSCN7310.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M-g8IEEjDXc/TlamazQ3JkI/AAAAAAAACzQ/7tZmdPvGvQg/DSCN7311.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KHWxqDlLH2w/TlamhdkfWNI/AAAAAAAACzU/a4BzDaljf9A/DSCN7312.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fcVE83_3xtY/TlamonDajrI/AAAAAAAACzY/cSjSckPvZcI/s576/DSCN7313.JPG[/IMG]
  9. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_DSC_0384.jpg[/url] piękne to zdjęcie
  10. [quote name='piechcia15']dziś Rudy niestety wrócił do schronu:( Dostał tylko swój kocyk, aby miec coś swojego. Pani z tej rozpaczy prawie zasłabła w schronisku, a Rudy płakał w boksie jak dziecko:(:(:([/QUOTE] :( :( :( :( koniecznie trzeba napisać mu dobry, poruszający test do ogłoszeń.
  11. wpłaciłam 30zł na ibiska. to deklaracja za 3 miesiące. na 1 stronie nie widzę moich wpłat w rozliczeniach za kilka miesięcy a wpłacałam zawsze po 2 lub 3 deklaracje.
  12. rozliczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=17511606&viewfull=1#post17511606[/url]
  13. [quote name='DiaMall']Bols już u nas :). Generalnie nie wie co ze sobą zrobić, chodzi z kąta w kąt i widać, że go boli po kastracji. Myślę, że na dniach się do nas przyzwyczai :). [url]http://imageshack.us/photo/my-images/171/asagp.jpg/[/url][/QUOTE] pamiętajcie, że bardzo dużo psów ginie zaraz po adopcji(tak ok 2-4 tyg po adopcji) gdy właściciele myślą że już się przyzwyczaił a pies już czuje się w miarę pewnie. najlepiej kupić 15 m linkę i na niej go wyprowadzać a także uczyć psa przychodzenia zawsze na zawołanie. kupcie mu adresówkę na wszelki wypadek niech zawsze ma ją przy obroże. mam nadzieję, że to wszystko wiecie, ja tak tylko dla swojego spokoju przypominam ;) szkoda by było gdyby znów coś złego się temu wspaniałemu psu przytrafiło. bols nie dość że znalazł się w nowej sytuacji to jeszcze przez kilka dni będzie po kastracji obolały dlatego jest taki zdezorientowany. najlepszy będzie teraz spokój. pilnujcie by rany nie lizał.
  14. [quote name='ania z poznania'][url]http://img35.imageshack.us/img35/4445/rutka009.jpg[/url] Agatko, zobacz na tym zdjęciu kły, Keno z Mosiny ma tak samo, one są starte?[/QUOTE] tak, etna też takie ma.
  15. [URL="http://img26.imageshack.us/i/dsc085j.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9239/dsc085j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img607.imageshack.us/i/dsc086.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5294/dsc086.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://img14.imageshack.us/i/dsc078.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5637/dsc078.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/dsc079m.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9778/dsc079m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img841.imageshack.us/i/dsc081a.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2599/dsc081a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/dsc082.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8550/dsc082.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img405.imageshack.us/i/dsc084.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7568/dsc084.jpg[/IMG][/URL]
  17. kąpiel w wannie nieraz bywa prawdziwym wyzwaniem. pamiętam jakie mieliśmy przeboje z misiem(*) jak mieliśmy do dyspozycji tylko wannę. zapierał sie wszystkimi łapami a gdy ktoś chciał go podnieść to z 36kg robiło się dobre 70! ja nie wiem jak on to robił ale był wtedy nie do ruszenia. dzisiaj właśnie wzięłam się za kąpanie morrisa, bo stwierdziłam, że mu strasznie doopsko wali a dawno nie widział szamponu więc się zmobilizowałam. na szczęście mam duży prysznic pod który razem z nim weszłam. normalnie bym go tam nie zaciągnęła ale na smyczy grzecznie wchodzi. wężem ogrodowym mogę wykąpać etnę i sprawia jej to wielką frajdę(dla niej woda w każdej postacie jest fajna-czy to jezioro, kałuża, micha, wąż czy prysznic :) ) ale morris panicznie się boi (pewnie wspomnienia ze schroniska po myciu boksów) także wąż nie dla każdego psiska dobry.
  18. agaga21

    Barf

    [quote name='panbazyl']dokładnie rok przydatności do spożycia ma też i mięso Primexu. Prawdopodobnie jest mrożone w tak nieziemsko niskich temperaturach że jest to możliwe. Ja mam aktualnie paczki Primexu z datą produkcji z początku kwietnia tego roku i są jak najbardziej ok, żadnych niespodzianek. :)[/QUOTE]ale jak się zamawia to chyba nie ma możliwości by to się nie rozmroziło po drodze?
  19. agaga21

    Barf

    [quote name='hecia13']A ja znalazłam coś takiego [url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/[/url] Znacie ten sklep?[/QUOTE] tamto mięso ma termin przydatności 1 rok!!!!!!!! jak to możliwe?
  20. czy ktoś mógłby zrobić jagódce kilka ogłoszeń....proszę.... tekst jest w poście 22. szkoda by mała dorastała w schronie :(
×
×
  • Create New...