-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
agaga21 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że metamorfoza tess będzie metamorfozą roku. trzymam za to kciuki. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
kilka dni do was nie zaglądałam a tu takie smutne wieści :( :( izuniu, bardzo współczuję :( (*) -
[quote name='ania z poznania']Słuchajcie, czy my przypadkiem nie powinniśmy wszyscy zbiorowo spalić się na stosie :diabloti:?[/QUOTE]ja przemyślałam sprawę i właśnie żyletką próbuję pierwszego chipa wydłubać:evilbat:. nie chcę iść do piekła. nie chcę by moje pieski poszły do piekła! nie chcę by był koniec świata:placz:! jak skończę z czipami, to się wezmę za tatoo męża i na końcu swoje, bo to przecież też szatańskie znamiona:crazyeye::crazyeye:!
-
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
agaga21 replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']agaga ty ja tam bedziesz obserwowac, ja tam sie nie boje;)[/QUOTE] mam nadzieję, że będzie wszystko ok. widać, że pani bardzo kocha psiska, teraz minął pierwszy miesiąc w jej życiu(!!!) gdy nie ma psa w domu, bo po 17 latach musieli uśpić spaniela. -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']czyli kladziecie główkę malucha po prostu na przescieradle tak?[/QUOTE] jak śpi w rożku to główka na rożku a jak już bez rożka to niestety nic nie można pod główkę dawać. tak się nam wydaje, że bez podusi to tak mało przytulnie ale niestety tak trzeba.
-
psy i tak do piekła pójdą z chipem czy bez...przecież te bezbożniki po jajkach się liżą a to na bank przez wpływy szatana:vamp::evilgrin::saeek:
-
[quote name='ania z poznania']A Wy nie wiecie, Ciotki, co w domu macie, ale jak to przeczytacie to już będziecie wiedzieć :diabloti:! Od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w!!!!!/page7[/URL] Przeczytałam i :mdleje:[/QUOTE]ahahahahahahahahahah! to mi się nastrój jeszcze bardziej poprawił! dzisiaj same bzdury czytam na dogo!:crazyeye::evil_lol::evil_lol: [B]LUDZIE, NIE CHIPUJCIE PSÓW, BO BĘDZIE KONIEC ŚWIATA!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
paoii, zobacz czy wszystko gra ;) [url]http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1822475000[/url]
-
ja pampersy zawijałam, spinałam rzepami, wrzucałam do foliowego woreczka, zawiązywałam i dopiero do śmieci. i tak trochę śmierdziało :D ale ja to mam ponoć nos jak pies i wszystko wyczuję ;)
-
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
agaga21 replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']jutro jak wszystko wypali, Ferdziu jedzie do nowego domu[/QUOTE] bardzo się cieszę! mam nadzieję, że rodzina okaże się tak fajna jak się pokazała na wizycie. pani mówiła że jak psiaka dostanie to zaprasza na po adopcyjną więc może za jakiś czas wybierzemy się na wspólny spacerek do parku :) -
[quote name='agaga21']współczuję przeżyć i tych wszystkich zawodów...ja od lutego "staram się" i nic :shake: mam jednak to szczęście że już raz mi się udało i mam wspaniałego synka, który daje mi tyle szczęścia, że nie zmierzę tego żadnymi pieniędzmi, choć łobuz jest i rozrabia jak tylko się da:evil_lol::loveu: yuki, game boy...trzymam za was kciuki[/QUOTE] tak mi się przypomniało........ wychodzi na to, że po 2 latach "starań" zaliczyłam "wpadkę" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ech, zawiść co niektórych jest silniejsza niż zdrowy rozsądek :shake: a jak z wiekiem pamięć się skraca!:crazyeye::crazyeye:
-
są chyba jakieś preparaty zniechęcające psy do sikania w danym miejscu(jednak czy działają to nie wiem) znalazłam kilka takich, na allegro jest tego całe mnóstwo: [url]http://allegro.onet.pl/akyszek-pies-spray-odstraszajacy-psy-odstraszacz-i1797978054.html[/url] [url]http://allegro.onet.pl/repelex-plus-odstraszacz-o-dlugim-dzialaniu-spray-i1797978300.html[/url]
-
pseudo to zupełnie coś innego. tu są psy domowe, zadbane, nie ma masowej "produkcji" w oborze czy w kojcu na betonie. tu po prostu ktoś sobie bezsensownie rozmnaża swoje psy. niestety nie jest to zabronione i pewnie robi tak połowa posiadaczy psów w typie jakiejś rasy. nic na to nie poradzimy, nie ma sensu zakładać takich watków.
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']i ten kolos tez szuka domu jest piękny starusi[/QUOTE] a ma gdzieś wątek? -
dziś etnusia była ze mną na wizycie przed adopcyjnej. myślałam że pęknę ze śmiechu! pani poczęstowała etnę ciasteczkiem, więc oczywiście etna usiadła przed nią i patrząc prosto w oczy czekała na ciąg dalszy ciasteczek:mad: pani bardzo miła zaczęła do etny szczebiotać (a etna słuchała jej przekrzywiając glówkę) : [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS]etna a czy ty umiesz łapeczki podawać?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] w tym momencie etna jej podaje łapę. pani w śmiech, zachwycona mądrością etnusi :p [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS]a czy tylko jedną podajesz, czy drugą też umiesz?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] na co etnusia podaje drugą łapę!:evil_lol::evil_lol: ja wiedziałam, że ona potrafi podawać jedną łapę i drugą, choć ja jej tego nie uczyłam ale zawsze myślałam, że potrafi jak dostanie prostą komendę, czyli [B]"daj łapę"[/B], [B]"drugą"[/B]. nie sądziłam że wyłapie o co chodzi w tym szczebiotaniu ale jak widać wizja ciasteczek pobudziła szare komórki:evil_lol::evil_lol: kochana moja mądra etnusia:loveu: pani najpierw dała etnie miskę z wodą jak przyszłyśmy, później mnie zapytała co do picia:evil_lol: wizyta oczywiście pozytywnie :)