Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='ladySwallow']Jak mnie ktoś zaczepia, to zwykle robię złowrogi wyraz twarzy i zaczynam pod nosem gadać różne formuły rzucania uroków - zawsze pomaga, cześć ucieka, bo boi się uroków, część, bo boi się wariatki :lol:[/QUOTE]:grin::grin::grin: DOBRE!
  2. [quote name='esperanza']Ona się wcale nie zmienia. Nie ma sensu chyba za każdym razem robić jej zdjęć, bo te które ma są ok. Jest dosyć regularnie ogłaszana, ale może faktycznie mało tych ogłoszeń.[/QUOTE] większość psów się w dorosłym życiu nioe zmienia(chyba że te które przechodzą metamorfozy) ale jak są zdjęcia to i wątek się jakoś rozkręca i ludzie pamiętają o psie. a ogłoszenia muszą być w ilości masowej a nie na 10 stronach. tak to faktycznie marne szanse, że sunia znajdzie dom.
  3. [quote name='chita']nooo ale papryki i soneczniki to na jakims nawozie naturalnym, psim pewnie:eviltong::razz: tez kiedys mialam pseudohodowle papryczek:)[/QUOTE]mój mąż się wczuł w rolę wieśniaka i uprawia:evil_lol: mieliśmy pyszne pomidorki w kilku gatunkach, kapustę modrą(którą zjadły ślimaki), kalarepki, brokuły i brukselkę(które nie doczekały zbiorów, bo teść je powyrywał pewnego dnia myśląc że to chwasty:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:), mini melony i arbuzy ponadgryzane przez ślimaki ale nawet jakiś tam smak miały. wszystko naturalne i zdrowe :) co prawda dobre w smaku to były tylko pomidorki:evil_lol: a papryk jeszcze nie próbowaliśmy [quote name='ania z poznania'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ZfzQc1hEVOw/Tn9j7YOiLCI/AAAAAAAAC4w/GmT8k9XWybU/DSCN7799.JPG[/URL] Szczurosława jaka piękna tutaj![/QUOTE]no coś ty!?:crazyeye::evil_lol:
  4. [quote name='fonia123']na pewno przyjmą nową członkinię z należnymi honorami :)[/QUOTE] też nie przewiduję jakichś większych problemów :) etna jest mądra, luna młoda a gamoń łagodny
  5. nasze mini-słoneczniki urosły do wysokości 2,5m!:crazyeye: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-A1lOQ6YVVhY/Tn9jjmXLKhI/AAAAAAAAC4k/y8oX8-4TRGo/DSCN7776.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OW4i4uOsnXA/Tn9jnAYzknI/AAAAAAAAC4o/qIapuR2yH1k/DSCN7777.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vxvZMB0uKok/Tn9jq1BhltI/AAAAAAAAC4s/KX_pcuOpKm0/DSCN7782.JPG[/IMG] a to uprawa mojego męża:p [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rtEkeJ8jRME/Tn9kMrqILkI/AAAAAAAAC40/zah1VLw_1T8/DSCN7821.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3IsjyGbZo1o/Tn9kQZtZoOI/AAAAAAAAC44/ue7NJzgCeRo/DSCN7823.JPG[/IMG]
  6. [quote name='Tengusia']dawno tu nie zagladalam ale widze ze wszystko po staremu ... a ksiezniczka jak to ksiezniczka przeciez musi miec wygodnie ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-2Fzlc7A80Tc/TnucaQuO8LI/AAAAAAAAC38/GFnW67pU7GA/DSCN7752.JPG[/url][/QUOTE]a tak, u nas bez większych zmian...jeszcze :D ale już niedługo wiele się zmieni i strasznie jestem ciekawa jak towarzystwo przyjmie nową "członkinię" do stada :) szczurosława [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZfzQc1hEVOw/Tn9j7YOiLCI/AAAAAAAAC4w/GmT8k9XWybU/DSCN7799.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dzVKHgSQ5F0/Tn9jMuIpY7I/AAAAAAAAC4Y/6qs9Pj1bWqQ/s576/DSCN7760.JPG[/IMG] etnusiek [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9MsMDI152ps/Tn9jEH6WcHI/AAAAAAAAC4U/XMDAmugHzio/DSCN7759.JPG[/IMG] i gamoniek [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1I8kVFIEfwc/Tn9jWsWYpFI/AAAAAAAAC4c/ZD-tLjManuk/DSCN7762.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WnqqE0EFNFI/Tn9jdav5zsI/AAAAAAAAC4g/2eZ-Bw7A148/s512/DSCN7763.JPG[/IMG]
  7. [quote name='Kika9004']Jagoda nadal w schronisku. Jest zamknięta w boksie. Gdy ostatnim razem została wypuszczona na wybieg wspólny zaczęła wszystkie psy podgryzać. Biegła i podgryzała, przy żadnym nie zatrzymała się na dłużej. Biedactwo ma małe szanse na adopcje, a jest taka piękna ! [U]Szukamy dla niej domu bez innym zwierząt!! [/U][/QUOTE] ale dlaczego małe szanse? jest cała masa psów, które nie tolerują innych zwierząt i znajdują domy. [B]TRZEBA JĄ TYLKO CAŁY CZAS INTENSYWNIE OGŁASZAĆ! [/B]na wątku cisza bo ani wieści na bieżąco nie ma ani zdjęć a hopanie sensu nie ma.
  8. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Dziewczyny powiedzcie mi czym różnią się koce z polaru od tych z mikrofibry- które lepsze, a może jeszcze jakies inne? Na allegro tego masa i nie wiem na co patrzeć...[/QUOTE] polar jak to polar-zwyczajny a mikrofibra jest mięciuuuuuusia. uwielbiam koce z mikrofibry. są lekkie, puszyste a po praniu nic się z nimi nie dzieje. jeśli chodzi o to które są cieplejsze to myślę że są porównywalne do grubszego polaru. [quote name='jukutek']Rodzice, a propos [url]http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,10254851,Kolejka_jak_w_PRL___przychodzi_w_ciazy_i_sie_wpycha__.html[/url][/QUOTE] szok. taką aferę mogli zrobić tylko polacy. i to o co? o 1 osobę!
  9. [quote name='agnieszka32'] Jak ostatnio byłam z Zośką na szczepieniach i mała po ukłuciu zaczęła płakać, to pielęgniarka mówi do mnie: "siadaj mama, wyciągaj cyca i daj szybko dziecku, żeby się uspokoiło" :crazyeye: [/QUOTE] o rany! wybacz aguś ale parsknęłam śmiechem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: już widzę twoją reakcję w tamtym momencie :diabloti: z całowaniem brzucha to się nie spotkałam:crazyeye: ale chyba bym taką osobę z kolanka potraktowała... szok normalnie, że tak sobie ludzie pozwalają:shake:
  10. [quote name='ojasia']Najlepiej z dużymi kołami, ja poleciłabym Mutsy, ale zaraz znowu będzie, że Mutsy jest drogie i brzydkie. [/QUOTE]mutsy są drogie i piękne :D bardzo chciałam właśnie mutsy ale zadecydowała cena wózka który wybrałam. ciotki, czy wam też się zdarza, że ludzie (nawet obcy!!!) próbują obmacywać po brzuszku?:angryy::angryy: jak ja tego nienawidzę!
  11. [quote name='arielka186']Może by tak [B]Anię z Poznania[/B] poprosić?[/QUOTE] nieaktualne . gdyby ania była w tym czasie w pl, to byłaby pierwszą osobą, którą bym poprosiła ;)
  12. katja z niebieskiego ma kłopoty z wysyłką karmy ale pamięta o amie, tyle że wyśle z opóźnieniem. ama jest pięknym psem, mam nadzieję, że ją ktoś doceni.
  13. [quote name='diuna_wro'] Zrozumiałam, że w Łodzi usypia się zaraz po kwarantannie, bez względu na profil psych psa, wyłącznie z powodu, że jest amstaffem[/QUOTE] w łodzi jest przepełnienie i co jakiś czas robią "czystki" a że astów jest tam zawsze bardzo dużo i nie są lubiane, to zaczynają te czystki od nich właśnie :( w łodzi pewnie cały czas jest ok 30 astów :(
  14. [quote name='fonia123']galotki przednie :D[/QUOTE]marki HILTON:cool3: niestety nie zauważyłam, że paskudzie się kupę zachciało(ona wciąż słabo sygnalizuje) i lunka się w domu posr...ła w majtki(!!!:evil_lol::evil_lol:). teraz ma majtki po kamilu, przerobione trochę. może nie są tak kozackie jak te "harleyowe" ale chyba się będą lepiej sprawdzały, także niestety ale szczurzyca modna nie będzie [quote name='agnieszka32']Równowaga sił :diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-lD1d2xecORY/Tnub51gitUI/AAAAAAAAC30/KjEhQxov_7M/DSCN7749.JPG[/URL][/QUOTE]a żebyś wiedziała! mała łatwo nie odpuszcza [quote name='agnieszka32']Agata, znowu masz nowy dywan?[/QUOTE]nie, no co ty. stary już, chyba od maja go mamy:razz:
  15. [quote name='tanitka']ojej to on ma jezioro w parku blisko siebie??!! cudna mordeczka:)[/QUOTE] a tak :) kiedyś codziennie chodziłam z moim psem do parku nad jezioro jak mieszkaliśmy w wolsztynie. poza wakacjami to super miejsce(w wakacje tłumy na plaży)
  16. [quote name='xxxx52']ja wiem kto ratowal to tak na marginesie a tobie mam y dziekowac za ratunek.? te co ratowaly osoby wyciagaly z budy to znam osobiscie wiec ,o co chodzi? jeszcze bedziesz sie rozdrabniala na mniejsze?[/QUOTE] no faktycznie, wykarmienie małego butlą to nie ratowanie :) domowy dt to nie ratowanie :) ogłaszanie psiaka, żywienie go, leczenie, szczepienie itd to też nie ratowanie :) oczywiście ja tego nie robiłam ale robiły to osoby na które napadasz! kobieto, nienawiść i zawiść nie są zdrowe, więc daj sobie na wstrzymanie bo tylko siejesz zamęt w i tak już trudnej sytuacji:angryy: zajmij się wywożeniem psów do swojego niemieckiego "raju", gdzie nigdy psy nie wracają, gdzie nigdy nie zdarzają się pomyłki, gdzie 100% ludzi traktuje psy jak należy:evil_lol::evil_lol: zamiast klepać tu trzy po trzy.
  17. [quote name='xxxx52']Lepiej miec satysfakcje niz widziec porazke.Wyobraz ,ze mam duzo satysfakcji Proponuje nie zajmowac sie moja satysfakcja a szukaniem domku dla psow.szkoda twojej klawiatury i czasu[/QUOTE] no to gratulacje! naklepałaś już dziś w tym i tym drugim wątku chyba z 10 (jak nie więcej)[B]nic nie wnoszących postów[/B], nie czytając co piszą dziewczyny. ciekawe ile ty sama zrobiłaś dla tego psa, że tak śmiesz pouczać i krytykować te osoby, które faktycznie psa ratowały.
  18. to zdjęcie z parku, do którego ferdi ma 5 minut :)
  19. dziewczyny, xxxx52 ma po prostu CHORĄ SATYSFAKCJĘ i nic na to nie poradzicie, bo nic do niej nie dociera co piszecie. pławi się w tym, że komuś coś się nie udało. przecież ona jest idealna....
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]majty harlejowca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak fajnie się z Etną bawią :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Kajusza']hahaha, wymiękam z tych majtasów ;-) widze, że Etna z braku laku i ze szczurem sie pobawi :-)[/QUOTE] [quote name='chita']hahah w koncu masz czarnego psa a nie same szare i bure:eviltong: gaciory wymiataja:evil_lol:[/QUOTE] widzę, że majteczki zrobiły furrorę ;) niestety są do d...., zsuwają się jej. w sklepie były tylko takie, chyba zamówię inne przez allegro, jak mamy się z tym ze 2 tygodnie męczyć jeszcze.
  21. faktycznie nieciekawie :(
  22. [B]słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13 [/B] sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek? sunia to hela, bardzo spokojna psinka.
  23. [B]słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13 [/B] sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek? sunia to hela, bardzo spokojna psinka.
  24. [quote name='Anula'][INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT][/QUOTE] chodzi o tą samą sunię [B]słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13 [/B] sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek? sunia to hela, bardzo spokojna psinka.
  25. [quote name='Anula'][INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT][/QUOTE] chodzi o tą samą sunię [B]słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13 [/B] sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek? sunia to hela, bardzo spokojna psinka.
×
×
  • Create New...