-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[B]ROZLICZENIE OD 26 SIERPNIA DO 26 WRZEŚNIA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=17706194&viewfull=1#post17706194"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=17706194&viewfull=1#post17706194[/URL] [COLOR=red][B]wydatki:[/B] -800zł za hotel lali, azy, dolara, simensa -400zł za hotel marsa -300zł za hotel dalii --------------------------------- razem -1500zł[/COLOR] wpłaty: 50zł bira 80zł randall(bazarek dla azy) 150zł donvitow 25zł martens (dalia) 20zł gryf80 (mars) 15zł izabela1234 (dalia) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 40zł ms_arwi (dalia za 2 miesiące) 40zł pyrdka i hania (lala) 20zł aniao (dalia) 20zł amazonka71 (mars) 20zł sasha (aza) 20zł sasha (dalia) 50zł akrum (lala za 2 miesiące) -------------------------------- razem: 580zł [B]JA ROZUMIEM, ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE SPRAWY, ŻE NIE ZAWSZE SIĘ PAMIĘTA O WPŁATACH ALE JAK SIĘ ZAPOMINA WCIĄŻ, TO [COLOR=blue]ZAWSZE MOŻNA ZROBIĆ ZLECENIE STAŁE. [/COLOR]NIE WIEM CO NAPISAĆ....DEKLAROWALIŚCIE SIĘ WPŁACAĆ NA TE PSY A TERAZ OKAZUJE SIĘ, ŻE ZOSTAJĄ NA LODZIE???? NIEKTÓRZY WPŁACAJĄ CO 2 MIESIĄCE, NIEKTÓRZY RZADZIEJ, ZOSTAJE GARSTKA OSÓB, KTÓRE WPŁACAJĄ REGULARNIE. JA NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ DO WSZYSTKICH PRZYPOMNIENIA, MUSZĘ OGARNĄĆ ROZLICZENIE WSZYSTKICH NASZYCH PSÓW. BARDZO TO PRZYKRE....:shake: [SIZE=4]BARDZO WAS PROSZĘ, BY OSOBY, KTÓRE MAJĄ ZALEGŁOŚCI W PŁATNOŚCIACH OKREŚLIŁY MI SIĘ, CZY NADAL CHCĄ WPŁACAĆ NA NASZE PSY. JEŚLI TAK, TO PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE ZALEGŁYCH WPŁAT, JEŚLI NIE......TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ WIEDZIAŁA NA CZYM STOIMY....[/SIZE][/B] -
ROZLICZENIE OD 26 SIERPNIA DO 26 WRZEŚNIA http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=17706194&viewfull=1#post17706194 wydatki: -800zł za hotel lali, azy, dolara, simensa -400zł za hotel marsa -300zł za hotel dalii --------------------------------- razem -1500zł wpłaty: 50zł bira 80zł randall(bazarek dla azy) 150zł donvitow 25zł martens (dalia) 20zł gryf80 (mars) 15zł izabela1234 (dalia) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 40zł ms_arwi (dalia za 2 miesiące) 40zł pyrdka i hania (lala) 20zł aniao (dalia) 20zł amazonka71 (mars) 20zł sasha (aza) 20zł sasha (dalia) 50zł akrum (lala za 2 miesiące) -------------------------------- razem: 580zł JA ROZUMIEM, ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE SPRAWY, ŻE NIE ZAWSZE SIĘ PAMIĘTA O WPŁATACH ALE JAK SIĘ ZAPOMINA WCIĄŻ, TO ZAWSZE MOŻNA ZROBIĆ ZLECENIE STAŁE. NIE WIEM CO NAPISAĆ....DEKLAROWALIŚCIE SIĘ WPŁACAĆ NA TE PSY A TERAZ OKAZUJE SIĘ, ŻE ZOSTAJĄ NA LODZIE???? NIEKTÓRZY WPŁACAJĄ CO 2 MIESIĄCE, NIEKTÓRZY RZADZIEJ, ZOSTAJE GARSTKA OSÓB, KTÓRE WPŁACAJĄ REGULARNIE. JA NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ DO WSZYSTKICH PRZYPOMNIENIA, MUSZĘ OGARNĄĆ ROZLICZENIE WSZYSTKICH NASZYCH PSÓW. BARDZO TO PRZYKRE....:shake: BARDZO WAS PROSZĘ, BY OSOBY, KTÓRE MAJĄ ZALEGŁOŚCI W PŁATNOŚCIACH OKREŚLIŁY MI SIĘ, CZY NADAL CHCĄ WPŁACAĆ NA NASZE PSY. JEŚLI TAK, TO PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE ZALEGŁYCH WPŁAT, JEŚLI NIE......TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ WIEDZIAŁA NA CZYM STOIMY....
-
[B]ROZLICZENIE OD 26 SIERPNIA DO 26 WRZEŚNIA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=17706194&viewfull=1#post17706194"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=17706194&viewfull=1#post17706194[/URL] [COLOR=red][B]wydatki:[/B] -800zł za hotel lali, azy, dolara, simensa -400zł za hotel marsa -300zł za hotel dalii --------------------------------- razem -1500zł[/COLOR] wpłaty: 50zł bira 80zł randall(bazarek dla azy) 150zł donvitow 25zł martens (dalia) 20zł gryf80 (mars) 15zł izabela1234 (dalia) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 40zł ms_arwi (dalia za 2 miesiące) 40zł pyrdka i hania (lala) 20zł aniao (dalia) 20zł amazonka71 (mars) 20zł sasha (aza) 20zł sasha (dalia) 50zł akrum (lala za 2 miesiące) -------------------------------- razem: 580zł [B]JA ROZUMIEM, ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE SPRAWY, ŻE NIE ZAWSZE SIĘ PAMIĘTA O WPŁATACH ALE JAK SIĘ ZAPOMINA WCIĄŻ, TO [COLOR=blue]ZAWSZE MOŻNA ZROBIĆ ZLECENIE STAŁE. [/COLOR]NIE WIEM CO NAPISAĆ....DEKLAROWALIŚCIE SIĘ WPŁACAĆ NA TE PSY A TERAZ OKAZUJE SIĘ, ŻE ZOSTAJĄ NA LODZIE???? NIEKTÓRZY WPŁACAJĄ CO 2 MIESIĄCE, NIEKTÓRZY RZADZIEJ, ZOSTAJE GARSTKA OSÓB, KTÓRE WPŁACAJĄ REGULARNIE. JA NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ DO WSZYSTKICH PRZYPOMNIENIA, MUSZĘ OGARNĄĆ ROZLICZENIE WSZYSTKICH NASZYCH PSÓW. BARDZO TO PRZYKRE....:shake: [SIZE=4]BARDZO WAS PROSZĘ, BY OSOBY, KTÓRE MAJĄ ZALEGŁOŚCI W PŁATNOŚCIACH OKREŚLIŁY MI SIĘ, CZY NADAL CHCĄ WPŁACAĆ NA NASZE PSY. JEŚLI TAK, TO PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE ZALEGŁYCH WPŁAT, JEŚLI NIE......TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ WIEDZIAŁA NA CZYM STOIMY....[/SIZE][/B]
-
z tymi lekami anty depresyjnymi to bym uważała. przyznaję, że nie znam się na tym ale to już chyba uderzenie z grubej rury... jesteś pewna, że to dobra behawiorystka?
- 410 replies
-
- adi adonis ostentator
- hod.ostentator
- (and 3 more)
-
[quote name='kacha_wawa'][B]Agaga[/B] super, że z Małą wszystko ok :) A na kiedy Ty masz termin?[/QUOTE]ja mam na 23 listopada, także jeszcze równe 2 miesiące a już bym chciała być po. znając jednak moje szczęście to przenoszę ze 2 tygodnie... kacha, prawdziwy aniołek z tej twojej córci! szok,że nawet na karmienie się częściej nie budzi! a dżodżo się nie odzywa, może już rozpakowana!
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] Też myślę że dasz radę. Jak przytachałam królika do domu to każdy pukał się w głowę i obstawiał ile gnojek przetrwa w naszym domu ale ja się zawzięłam i postawiłam na swoim...teraz jestem zdania że jak się chce to na prawdę wiele można zdziałać. [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] no właśnie. etna nienawidzi kotów z całego serca ale też respektuje zakazy i nie próbuje ich łamać jak nikt nie widzi ;) myślę, że to może się udać w ciągu kilku dni i za pomocą solidnego kontenerka tak na wszelki wypadek :diabloti::diabloti: ale to nie na teraz zajęcie. może wiosną o tym pomyślę.
-
[quote name='jonQuilla'] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]może gdyby nie wchodziły jej w drogę to by nie reagowała...no chyba że ona z tych świrniętych na koty :)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]no właśnie ona niestety z tych bardzo świrniętych...ale myślę sobie, że dam radę ją do maleńkiego kota przekonać jakoś.
-
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na niebieskim piszą że chyba na piątek się transport szykuje. -
Kali 7-miesięczna suczka rasy pit bull red nose adoptowana ! ! ;)
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ag_konin']Kali adoptowana.[/QUOTE] mam nadzieję, że domek sprawdzony, fajny i wysterylizuje sunię :) -
byłam dziś na wizycie, myślałam, że będę miała usg 3d i w końcu zobaczę buźkę mojej córci a tu lipa. mała tak się znów obróciła, że zobaczyłabym tylko kawałek głowy i ucho więc nie było sensu. mam się zjawić za tydzień rano na usg, może wtedy się uda. poza tym dzidzia już waży 1,9kg i ułożona jest już główką w dół a ja byłam na 1000000% pewna, że główkę ma na górze, bo strasznie mnie kopie na dole. okazuje się, że to chyba ramionkami lub rączkami się tak rozpycha :)
-
bardzo się cieszę. bądź szczęśliwy przystojniaku! :) :)
-
Przywiązali mnie do drzewa....:( Izi juz w domku :)
agaga21 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
izi chyba szuka transportu do ds :) no właśnie, jak wygląda sytuacja z tym transportem? -
[B]znalazłam w naszej okolicy szpital, gdzie robią ZZO:multi:[/B]:multi::multi::multi:! i nie robią przy tym problemu! ale się cieszę, teraz tylko muszę zebrać kilka opinii, to szpital w nowym tomyślu, to jakieś 20-25km od nas :)
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']i co miala Dalcia gościa?[/QUOTE] facet nie raczył nawet się odezwać.....szlag by to! -
[quote name='andzia69']chyba musimy poczekać na odp...ale boję się, ze na ulicy:( "Niestety nie mogłam go wziąć pod swój dach z racji posiadania trzech psów na podwórku i tego, że jutro wyjeżdżam, ale jutro wieczorem po powrocie może uda mi się coś wymyślić. Na razie psa wyprowadziłam jedynie poza teren Muzeum, bo ludzie się go okropnie bali, więc moja mama która tam pracuje poprosiła o pomoc..."[/QUOTE] no właśnie po cichu liczę, że udało się coś po powrocie wymyślić...choć pewnie nie :(
-
piękny i faktycznie skóra chora. makot'a on u ciebie jest czy nadal na ulicy?
-
[quote name='LAZY']Ja tez z tym cholerstwem walczę, u mnie nawet pokrwawiły...Byłam u lekarza, brałam czopki ale efekt marny. Niewiele leków mogę brac bo karmię Małego. Radzę pójść do proktologa i nie leczyć tego na własną rękę, właśnie zeby sie nie skończyło operacją. Ja po próbie leczenia sie samemu właśnie do takiego lekarza sie wybieram.[/QUOTE] można wypróbować tabletki CYCLO 3 FORT. [B]można je brać gdy się karmi dziecko.[/B] mi bardzo szybko pomogły gdy po porodzie każda wizyta w toalecie kończyła się łzami... już nie pamiętam ale chyba bierze się serię przez tydzień, potem chyba drugą serię. na pewno w ulotce piszą jak brać i w necie pewnie też coś się znajdzie.
-
i ja mocno, mocno trzymam kciuki za psiaka.
-
[URL]http://img51.imageshack.us/img51/5161/p9255551.jpg[/URL] ale się szybko panowie uwinęli:-o marusia będzie miała super zimą. to kojec już się pewnie nie przyda. [URL]http://img850.imageshack.us/img850/7351/p9255523.jpg[/URL] bossska diablica!:loveu: [URL]http://img11.imageshack.us/img11/171/p9255580.jpg[/URL] no w końcu zosia jaki słodki uśmiech! śliczności:loveu::loveu::loveu: długa zośka, pewnie rośnie przyszła modelka:cool3: [URL]http://img696.imageshack.us/img696/7434/p9255624.jpg[/URL] super macie ten leżaczek. często się przydaje? widać, że zosia już się zabawkami interesuje. już całkiem inny jest z nią kontakt, prawda? :) im dzidziuś ma więcej miesięcy, tym jest fajniejszy, ciekawszy....a później zaczyna się tęsknić za czasami, gdy dziecko jadło i spało zamiast się wciąż z matką kłócić, żądać i buntować na każdym kroku:evil_lol: