Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. zbierzmy deklaracje na dumę. aliemu się nie udało, może chociaż jej... :( a co z tą nową sunią? wyciszyła się troszkę czy nie bardzo?
  2. jednorazowa wpłata od jacekk też dla dumy. wpłata od beti477 też.
  3. [quote name='Jenny19']wiem :-( ja go takiego zobaczyłam jak pierwszy raz w sobotę 2 tygodnie temu zajrzałam na szczeniakarnię- siedział wbity w kąt, z takimi proszącymi oczami, z ogonem przyklejonym do brzucha, już wtedy go chciałam wyciągnąć ale pojechałam na interwencję w sprawie tych pseudo cane corso i nie było na to już czasu ale przez cały weekend nie mogłam zapomnieć jego wzroku[/QUOTE]mam nadzieję, że najgorsze już za nim! oczko też wygląda tragicznie, z resztą drugie ma chyba przerośniętą 3 powiekę(nie wiem jak to się dokładnie nazywa), ogólnie szczylek wygląda mało optymistycznie :( :( boję się o niego.....
  4. [url]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0184-Kopia.jpg[/url] boże!! :( :( :( :(
  5. no właśnie pani magda mówiła mi, że podejrzewa, że dumie też stawy siadają bo kiepsko ostatnio chodzi. ja moje jednorazowe 50zł przekazuję na dumę jeśli miałaby trafić do hoteliku.
  6. ALI (*) wspaniały staruszek z obornickiego schroniska. w piątek miał jechać do hoteliku....nie zdążył :( wybacz piesku, że nie pomogliśmy ci wcześniej :( :( :( http://www.dogomania.pl/threads/208495-Ali-potrzebne-deklaracje!Chore-stawy-podniesiony-cukier-i...zimna-buda-w-schronie!/page4
  7. kolejną zimę przesiedzą w beczkach :(
  8. w obornikach jest też inna suczka, duma. może jej udało by się pomóc. jest miejsce, można by na spokojnie zebrać brakujące deklaracje i dumę wyciągnąć ze schroniska? http://www.dogomania.pl/threads/185114-Asty-kt%C3%B3re-chc%C4%85-by%C4%87-kochane...Duma-Azyl-i-Ali-nadal-czekaj%C4%85-na-nowe-domy!/page21
  9. [quote name='agaga21'] [B] ciocie, zajrzyjcie na wątek starszego astusia, który nie ma sił już wstać, wyjść z budy... ali potrzebuje pomocy, może uda się go jeszcze uratować?[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208495-Ali-potrzebne-deklaracje%21Chore-stawy-podniesiony-cukier-i...zimna-buda-w-schronie%21?p=17778148&viewfull=1#post17778148[/url] [/QUOTE]nie udało się :( :( :( :(
  10. [quote name='aanka']agaga21 zrobilaś co mogłaś, a nawet więcej ..... Ale On cierpiał i miał bóle mocne już :shake::-(:-( ...jeżeli przerzuty były ..:-( b mi przykro ....................... Piesku żeganaj ...łzy lecą:-(................[/QUOTE] nie zrobiłam nic....trzeba było go brać miesiąc temu by w schronie nie musiał umierać :( dobrze, że chociaż wolontariuszki go kochały :( :( :(
  11. dodzwoniłam się do pani magdy z tozu. dziś, dosłownie pare chwil temu ali został uśpiony. przyszły wyniki badań, miał też dziś rtg. okazało się, że to był rak kości z przerzutami na wątrobę i chyba nerki(?) pies bardzo cierpiał, choć był na lekach p. bólowych od kilku dni. wybacz pieseczku, nie udało się!!!!! a tak bardzo chciałam ci pomóc :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  12. ali nie żyje......................:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  13. bardzo, bardzo się cieszę że malutka już wśród ludzi i w ciepełku :) :)
  14. [quote name='fonia123']jednorazowych 350 - jeszcze allegro ;)[/QUOTE] jest wpisane. razem z allegro 300. edit: faktycznie. 350 ;)
  15. świetnie sie zwierzaki dogadały!
  16. [quote name='justysiek']Czyli decyzja juz podjęta i psiak jedzie do hotelu, tak?[/QUOTE] to są przymiarki... kasy mało na hotelik. szukamy jakiegoś rozwiązania by ratować tego biedaka.
  17. [quote name='fonia123']Allegro cegiełkowe dla Alego: http://allegro.pl/show_item.php?item=1871119423 super! bardzo proszę, rozsyłajcie gdzie się da!
  18. w razie czego mamy transport do bydgoszczy na piątek! sebastian który adoptował dixona od nas pomoże:loveu:. koszt transportu to ok 100zł, do tego z bydgoszczy do fur nie wiem ile wyjdzie. zostało mało czasu by zgromadzić deklaracje!
  19. [quote name='chita']ja mam jakies rzeczy na bazarek... a najbardziej obawiam sie tego ze jak juz psiak dojedzie do hotelu to tradycyjnie na watku zrobi sie pusto... Fur moglaby kawalek wyjechac po chlopaka, nie da rady daleko bo ma duzo pracy z psami wiec w gre wchodzi Bydgoszcz, Torun, Inowroclaw...poza weekendem bo ma juz kilka tras w planie...czy ktos moglby z Obornik dowiezc chlopaka do ktoregos z tych miast?[/QUOTE]trzeba brac pod uwage, że on może bardzo długo czekac na dom. ludzie sie nie ustawiają w kolejce do adopcji starych psów :( deklaracji MUSI być więcej!
  20. [quote name='What May NN']na tą chwilę mamy na pierwszy miesiąc w hotelu bez 10zł myślę, ze jeśli tylko znajdzie się transport powinien jechać! ale fakt - kto bedzie wykładał kasę jeśli zabraknie? ja zawsze wspomogę jednorazowo, ale...[/QUOTE] i to jest właśnie problem. gdyby brakowało 50zł, to zawsze jakoś by sie uzbierało ale 250 to za dużo, tym bardziej że leczenie nie wiadomo jak będzie kosztowne
  21. [quote name='Wala2006']A dokąd było by trzeba go dowieść??[/QUOTE] okolice ciechocinka
  22. [quote name='Wala2006']Może ktoś wydarzenie na FB zrobi???ja niestety nie umiem... Super że psiak może jechać w każdej chwili:)[/QUOTE] brakuje ponad 250zł deklaracji by mógł jechać...
×
×
  • Create New...