-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-x6Ut_-HVxkg/TxARD2S0KRI/AAAAAAAADeA/9F_gnh-u9SE/s800/IMG_4312.JPG[/IMG] przyjaciółeczki ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TE6-lzq02f8/TxARMLVTIHI/AAAAAAAADeE/Sx_foc6_Cc4/s720/IMG_4314.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dYfuYLWga_8/TxARPZpzVNI/AAAAAAAADeI/5QYkcE-J9QE/s720/IMG_4315.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eW-vEUcJ40o/TxARVbc-xTI/AAAAAAAADeM/R_MSsN7VXCQ/s720/IMG_4316.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bVc8lg4_L9g/TxARYbirKqI/AAAAAAAADeQ/KQQJvqXLrFU/s720/IMG_4317.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
[LEFT][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iliwO-1s7UA/TxAQabAEPSI/AAAAAAAADdo/VpyFHRP9pls/s720/IMG_4303.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2fB5raqyl30/TxAQnIuqCNI/AAAAAAAADds/NE8Waw0ZeQE/s640/IMG_4306.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FrAFmzvCtYk/TxAQt_UaJeI/AAAAAAAADd0/em7vCSFQK0c/s720/IMG_4308.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2_EinftNbwE/TxAQ2XnKEkI/AAAAAAAADd4/Ulp1rtQIh4s/s720/IMG_4309.JPG[/IMG] tak gamoń pozuje do zdjęć [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-52xG-Z66zNo/TxAQ7w8OFiI/AAAAAAAADd8/Boew2QuPM3A/s640/IMG_4310.JPG[/IMG] [/LEFT] [/LEFT]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
o matko! mam nadzieję że uda się do jakiegoś weta jutro dostać. same złe wiadomości dzisiaj! -
był przepiękny. :( światełko dla santo [IMG]http://blackhole18.dlaniepokonanych.pl/blg/img/244/171/161/_zoom/DSC04718.JPG[/IMG]
-
POMOC DLA LIKWIDOWANEGO AZYLU DLA PSÓW - Wólka Kozłowska pod Wa-wą
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
tragedia! ten wątek trzeba chyba zamknąć i przenieść się na tamten, bo tamten był pierwszy. -
[quote name='Telimena']mogę w poniedziałek wysłać priorytetem preparat na pchły i coś na robale dla Dolara, potrzebuję tylko dane do wysyłki[/QUOTE]to już do gosi chyba najlepiej wysłać od razu.poproszę ją o dokładny adres. bardzo dziękujemy :) [quote name='Donvitow']Dzięki za dane adresowe do przelewu.:evil_lol:[/QUOTE]mogłeś zgubić przecież ;)
-
[quote name='Anula']Przypominam się nie dostałam konta do wpłat,może to mała suma ale zawsze coś.[/QUOTE] już ci wysyłam, dziewczyny pewnie przeoczyły
-
dolar pewnie jest jak spora większość ttb, nie lubi innych psów. to całkiem normalne, bedziemy mu szukać domu gdzie bedzie jedynakiem po prostu, taki jaki ostatnio trafił się naszej dalii która rok u gosi czekała. wiecie, ja aż się boję w jakim on jest stanie, zarówno psychicznym jak i fizycznym. oby nie było źle ale każdy mógłby ześwirować siedząc ROK CZASU w klatce bez wychodzenia :(
-
cena za miesiąc to 400zł. karolina, to mi nie robi wielkiej różnicy którego dnia będziesz wpłacać, liczy się regularność wpłat ;) ja rozliczenia robię co miesiąc, staram się robić to sumiennie ale że zawsze rozliczam kilka psów, to rozliczenia są wspólne(zaznaczam która wpłata na jakiego psa ale niektórzy wpłacają ogólnie na nasze psy, nie precyzując na którego, dlatego rozliczenia są wspólne i możemy dzięki temu się wspomagać wspólną kasą gdy brakuje np na leczenie) szczegóły można znaleźć w moim podpisie ale zawsze wklejam też link do rozliczenia lub samo rozliczenie na wątek.
-
Major - błękitny młodziutki amstaff znalazl swoj dom
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ale się porobiło :( -
dzięki wielkie za pomoc. gdy chita będzie mogła, to na pewno poprawi post z deklaracjami. czekamy niecierpliwie na sygnał od furciaczkowej.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='inga.mm']Ale pomysł z suszarka nie podoba mi się przy odparzeniach[/QUOTE] ale nie z bliska i dosłowni chwilkę, po wytarciu, by było idealnie sucho. ewentualnie wietrzyć kilka minut tylko nie wiem czy się da przy tym małym diable ;) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
przy każdej zmianie pieluchy tak rób. mam nadzieje że u was zadziała tak szybko jak u nas. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']U nas idzie pierwsze tej nocy mleko... chyba zejde, jak ona się nie opanuje z tym jedzeniem po nocach. Do tego kupiłam te pomarańczowe pampki i ma siuśke tak odparzoną, że nie wiem jak to smarować nawe... kolor fiolet z bordo. Tragedia. Muszę rano lecieć po zwykłe pampki...[/QUOTE] o jezu. myj jej to wodą i niczym nie smaruj tylko susz suszarką a po wysuszeniu posyp mąką ziemniaczaną. ja półtora miesiąca temu to przerabiałam. żaden krem nie pomógł a mąka załatwiła sprawę natychmiast. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Mi też wydaje się, że Birra z nudów ramoleje ;-) Jak była Amba to szalały jak pijane zające, biegały podgryzały się, a teraz... koleżanki nie ma, to nie ma z kim wariować... A Honka to koleżanka do przytulania a nie do szaleństw ;-)[/QUOTE] no wiesz, jest na to rada :) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']I u Was też... musi wrócić do normy. W końcu one nie takie babcie są ;-)[/QUOTE]jasne. będzie dobrze i u was i u nas :) podejrzewam, że etna by odżyła gdybym jej zawiesiła w ogródku oponę ale szkoda mi jej i tak fatalnych zębów więc bidula się nudzi i może stąd taka przygaszona. -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
agaga21 replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
wygląda na szczęśliwego :) -
[quote name='bira']A ja konta nie dostałam, ale moją deklarację wpłacę dopiero na koniec miesiąca, tak jak pisałam wcześniej.[/QUOTE] konto znasz. to samo co na azunię ;)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
mam nadzieję że to tylko przejściowe jakieś osłabienie i na wiosnę wszystko wróci do normy