Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-x6Ut_-HVxkg/TxARD2S0KRI/AAAAAAAADeA/9F_gnh-u9SE/s800/IMG_4312.JPG[/IMG] przyjaciółeczki ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TE6-lzq02f8/TxARMLVTIHI/AAAAAAAADeE/Sx_foc6_Cc4/s720/IMG_4314.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dYfuYLWga_8/TxARPZpzVNI/AAAAAAAADeI/5QYkcE-J9QE/s720/IMG_4315.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eW-vEUcJ40o/TxARVbc-xTI/AAAAAAAADeM/R_MSsN7VXCQ/s720/IMG_4316.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bVc8lg4_L9g/TxARYbirKqI/AAAAAAAADeQ/KQQJvqXLrFU/s720/IMG_4317.JPG[/IMG] [/LEFT]
  2. [LEFT][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iliwO-1s7UA/TxAQabAEPSI/AAAAAAAADdo/VpyFHRP9pls/s720/IMG_4303.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2fB5raqyl30/TxAQnIuqCNI/AAAAAAAADds/NE8Waw0ZeQE/s640/IMG_4306.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FrAFmzvCtYk/TxAQt_UaJeI/AAAAAAAADd0/em7vCSFQK0c/s720/IMG_4308.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2_EinftNbwE/TxAQ2XnKEkI/AAAAAAAADd4/Ulp1rtQIh4s/s720/IMG_4309.JPG[/IMG] tak gamoń pozuje do zdjęć [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-52xG-Z66zNo/TxAQ7w8OFiI/AAAAAAAADd8/Boew2QuPM3A/s640/IMG_4310.JPG[/IMG] [/LEFT] [/LEFT]
  3. idealnie by było jeszcze przed podróżą dać go na przegląd do porządnego weta. no chyba że mestudio ma na miejscu u siebie kogoś zaufanego.
  4. o matko! mam nadzieję że uda się do jakiegoś weta jutro dostać. same złe wiadomości dzisiaj!
  5. był przepiękny. :( światełko dla santo [IMG]http://blackhole18.dlaniepokonanych.pl/blg/img/244/171/161/_zoom/DSC04718.JPG[/IMG]
  6. tragedia! ten wątek trzeba chyba zamknąć i przenieść się na tamten, bo tamten był pierwszy.
  7. [quote name='Owieczka']Boję się ze psiak może mieć problemy z chodzeniem, że to nie tylko depresja ale jakis bół który nie daje mu sie poruszac ;([/QUOTE] o tym samym pomyślałam, czy on nie ma czegoś przetrąconego[B], może nie rusza się i gryzie z bólu?[/B]
  8. [quote name='Telimena']mogę w poniedziałek wysłać priorytetem preparat na pchły i coś na robale dla Dolara, potrzebuję tylko dane do wysyłki[/QUOTE]to już do gosi chyba najlepiej wysłać od razu.poproszę ją o dokładny adres. bardzo dziękujemy :) [quote name='Donvitow']Dzięki za dane adresowe do przelewu.:evil_lol:[/QUOTE]mogłeś zgubić przecież ;)
  9. [quote name='Anula']Przypominam się nie dostałam konta do wpłat,może to mała suma ale zawsze coś.[/QUOTE] już ci wysyłam, dziewczyny pewnie przeoczyły
  10. dolar pewnie jest jak spora większość ttb, nie lubi innych psów. to całkiem normalne, bedziemy mu szukać domu gdzie bedzie jedynakiem po prostu, taki jaki ostatnio trafił się naszej dalii która rok u gosi czekała. wiecie, ja aż się boję w jakim on jest stanie, zarówno psychicznym jak i fizycznym. oby nie było źle ale każdy mógłby ześwirować siedząc ROK CZASU w klatce bez wychodzenia :(
  11. cena za miesiąc to 400zł. karolina, to mi nie robi wielkiej różnicy którego dnia będziesz wpłacać, liczy się regularność wpłat ;) ja rozliczenia robię co miesiąc, staram się robić to sumiennie ale że zawsze rozliczam kilka psów, to rozliczenia są wspólne(zaznaczam która wpłata na jakiego psa ale niektórzy wpłacają ogólnie na nasze psy, nie precyzując na którego, dlatego rozliczenia są wspólne i możemy dzięki temu się wspomagać wspólną kasą gdy brakuje np na leczenie) szczegóły można znaleźć w moim podpisie ale zawsze wklejam też link do rozliczenia lub samo rozliczenie na wątek.
  12. dzięki wielkie za pomoc. gdy chita będzie mogła, to na pewno poprawi post z deklaracjami. czekamy niecierpliwie na sygnał od furciaczkowej.
  13. [quote name='inga.mm']Ale pomysł z suszarka nie podoba mi się przy odparzeniach[/QUOTE] ale nie z bliska i dosłowni chwilkę, po wytarciu, by było idealnie sucho. ewentualnie wietrzyć kilka minut tylko nie wiem czy się da przy tym małym diable ;)
  14. przy każdej zmianie pieluchy tak rób. mam nadzieje że u was zadziała tak szybko jak u nas.
  15. [quote name='bira']U nas idzie pierwsze tej nocy mleko... chyba zejde, jak ona się nie opanuje z tym jedzeniem po nocach. Do tego kupiłam te pomarańczowe pampki i ma siuśke tak odparzoną, że nie wiem jak to smarować nawe... kolor fiolet z bordo. Tragedia. Muszę rano lecieć po zwykłe pampki...[/QUOTE] o jezu. myj jej to wodą i niczym nie smaruj tylko susz suszarką a po wysuszeniu posyp mąką ziemniaczaną. ja półtora miesiąca temu to przerabiałam. żaden krem nie pomógł a mąka załatwiła sprawę natychmiast.
  16. [quote name='bira']Mi też wydaje się, że Birra z nudów ramoleje ;-) Jak była Amba to szalały jak pijane zające, biegały podgryzały się, a teraz... koleżanki nie ma, to nie ma z kim wariować... A Honka to koleżanka do przytulania a nie do szaleństw ;-)[/QUOTE] no wiesz, jest na to rada :)
  17. [quote name='bira']I u Was też... musi wrócić do normy. W końcu one nie takie babcie są ;-)[/QUOTE]jasne. będzie dobrze i u was i u nas :) podejrzewam, że etna by odżyła gdybym jej zawiesiła w ogródku oponę ale szkoda mi jej i tak fatalnych zębów więc bidula się nudzi i może stąd taka przygaszona.
  18. wygląda na szczęśliwego :)
  19. o jezu...widać :( odrobaczyć będzie trzeba kilka razy.
  20. [quote name='bira']A ja konta nie dostałam, ale moją deklarację wpłacę dopiero na koniec miesiąca, tak jak pisałam wcześniej.[/QUOTE] konto znasz. to samo co na azunię ;)
  21. mam nadzieję że to tylko przejściowe jakieś osłabienie i na wiosnę wszystko wróci do normy
  22. [quote name='serfer0'][IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=d77306a138&view=att&th=134d402aaa9d367e&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gxc8g2r70&zw[/IMG] kupa malej po odorbaczeniu[/QUOTE]u mnie nie widać zdjęcia
×
×
  • Create New...