Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. karolinka, trzymaj się :glaszcze:
  2. [url]http://img534.imageshack.us/img534/7356/p1010025resize.jpg[/url] piękne ma te oczyska [quote name='bira'] A tak w ogóle to Birra cyba głuchnie. Żeby wyjść na spacer, muszę podejść do koleżanki, dotknąć ją i powiedzieć, że wychodzimy, bo jak wołam z przedpokoju to nie ma szans, bo nie usłyszy... To samo z jedzeniem, muszę się czasami nieźle nawołać, żeby gwiazda podeszła. Starzeje się to moje szczęście... i wcale nie jest to fajne. Od śmierci Amby tak się posunęła, że poznać jej nie można...[/QUOTE]nic mi nie mów, to przerażające że te nasze zwierzaki mają tylko te kilka/kilkanaście lat do przeżycia :( ja mam wrażenie, że etna się starzeje...nie mam pojęcia ile może mieć lat, zęby ma zdarte mocno ale nie wiem czy to od wieku czy wyczynów. liczę na to, że po prostu pogoda daje jej sie we znaki i na wiosnę wróci do formy. teraz chyba ją bolą te połamane kości i większość doby przesypia albo leży po prostu. a birka może nie ma ochoty wychodzić i udaje że nie słyszy, hmmm? :)
  3. [quote name='Kocurek']Tak.mozna znalezc w internecie. Kurcze cioteczki a to bedzie fundacyjne konto?Pytam bo kiedys placilam na Patoska,na fundacyjne i z 20 euro bank "ukradl"sobie polowe-jako prowizje-normalnie zlodziejstwo. A teraz jak place na psiaki na normalne prywatne konta to dochodzi normalnie w calosci.[/QUOTE] prywatne:) akrum i pyrdka zgodziły się pomóc w rozsyłaniu konta. dzięki serdeczne dziewczyny :) kocurku, ja zaraz poszukam i wyślę do ciebie pw z tym swiftem i ibanem tylko strasznie net mi się muli
  4. gorączke miał tylko w niedziele w nocy i w poniedziałek. to co mu wylazło w niczym kropek nie przypominało, to wielkie plamy i bąble a wczoraj to w ogóle nie wiadomo co-jakby ktoś wziął czerwony pisak i zaczął sobie po nim wzorki rysować. dzisiaj wieczorem wyszło trochę czerwonych plam. normalnie to bym powiedziała że bardzo dużo, bo całe ręce i trochę nogi w tym miał, ale po tym co widziałam wczoraj i przedwczoraj, to stosunkowo mało więc chyba jest poprawa. dałam mu na noc xyzal(mam mu podawać codziennie do ustąpienia objawów) i się już nie zwiększyło. całe szczęście że go to już nie swędzi, tylko ten pierwszy rzut go swędział. jutro idzie do przedszkola, bo jest zdrowy i rozpiera go energia a z tego co czytałam to te objawy mogą występować nawet i kilka tygodni!!! (oby nie!) dziś to myślałam, że mu głowę urwę, tak dawał czadu w domu. wygoniłam go do ogrodu i kazałam biegać 20 razy od przedniej bramy do tylnej bo już sam nie wiedział co ze sobą zrobić, tak go nosiło. bira, wyślę ci zdjęcia na pw(nie chcę ich upubliczniać) to mi powiesz czy ty miałaś podobne objawy. strasznie, strasznie, strasznie działa mi net albo to komputer, nie wiem. każda strona(dogo w szczególności) mi się muli, gdy chce przesunąć suwakiem stronę w dół, to czekam nieraz i minutę. gdy coś piszę, to czasem czekam na tekst który napisałam, bo jakby się zacina i dopiero po kilkunastu sekundach pokazują się literki. no wściec się można!:comp26:
  5. a w ogóle to jest stafficzka czy amstaffka?
  6. marta a co z pozostałymi pieskami z tego miejsca?
  7. [quote name='karolina175']No to jeszcze troszke pieniedzy trzeba zebrac.... A kto wogole ma kontakt z Dolarem? W tym sensie ze wie cos o nim. :)[/QUOTE]na ten moment chyba nikt :( także nie wiemy nic... [quote name='imperator']Nie ma problemu zawiozę go. Szkoda, że nie można go już teraz wyciągnąć i gdzieś przetrzymać[/QUOTE]ok. dzięki :) bardzo żałuję, że nie mam kojca u siebie takiego rezerwowego, właśnie na takie sytuacje :(
  8. [B]ROZLICZENIE od 2 grudnia 2011 do 6 stycznia 2012 [/B] [INDENT] wpłaty: 100zł martens(lala) 40zł pyrdka i hania (lala) 15zł izabela1234(dalia) 20zł piesia (dalia) 20zł sasha(aza) 20zł emma53 (lala) 90zł chita 50zł bira (aza) 40zł randall (aza) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 15zł izabela1234 (dalia) 40zł pyrdka i hania (lala) ------------------ razem: 490zł wydatki: -600 za hotel lali, azy, simka(za grudzień) -40zł transport dalii do ds -600zł za hotel azy, lali, simka(za styczeń) -300zł za hotel dalii ---------------- razem: -1540zł ponieważ spóźniłam się kilka dni z rozliczeniem a przelew do szczecinka już poszedł, rozliczenie obejmuje opłatę styczniową simka, azy i lali, których nie będzie w kolejnym rozliczeniu podsumowanie rozliczenia naszych psów w moim podpisie w 3 poście [/INDENT]
  9. [B]ROZLICZENIE od 2 grudnia 2011 do 6 stycznia 2012 [/B] [INDENT] wpłaty: 100zł martens(lala) 40zł pyrdka i hania (lala) 15zł izabela1234(dalia) 20zł piesia (dalia) 20zł sasha(aza) 20zł emma53 (lala) 90zł chita 50zł bira (aza) 40zł randall (aza) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 15zł izabela1234 (dalia) 40zł pyrdka i hania (lala) ------------------ razem: 490zł wydatki: -600 za hotel lali, azy, simka(za grudzień) -40zł transport dalii do ds -600zł za hotel azy, lali, simka(za styczeń) -300zł za hotel dalii ---------------- razem: -1540zł ponieważ spóźniłam się kilka dni z rozliczeniem a przelew do szczecinka już poszedł, rozliczenie obejmuje opłatę styczniową simka, azy i lali, których nie będzie w kolejnym rozliczeniu całość rozliczenia w moim podpisie, w 3 poście rozliczenie zrobiłam wcześniej ale zapomniałam tu wkleić [/INDENT]
  10. dolar może jechać za ok tydzień-półtora bo fur musi miejsce zwolnić. mówiłam że to dość pilne więc gosia ma się postarać by było jak najszybciej, także czekamy na sygnał. z tym transportem z poznania na razie nic nie wiadomo ale w razie czego gosia może dojechać mniej więcej do wrześni lub gniezna po psa, tak więc jeśli imperator mógłbyś go tam dowieźć, to transport byśmy mieli dograny. pozostaje nam teraz uzbierać choć część na transport i kastrację, oraz szczepienia i odrobaczenie, bo pewnie nie ma. mam nadzieję, że chłopak jest zdrowy. szkoda że nie mamy wieści w jakim jest stanie psycho-fizycznym.
  11. no niesprawiedliwe to, waśnie! wy macie słońca tyyyyle a my wcale. w domu ciemno nawet w południe, na dworze szaro, paskudnie aż się nie chce wychodzić.
  12. [quote name='Akrum']musisz do banku przedzwonić, w którym jest konto - niech Ci podadzą ten SWIFT I IBAN :)[/QUOTE]swift znalazłam na stronie mojego banku ale iban? czy to nie jest [B]nr konta[/B] + [B]PL [/B] z przodu przed numerem?
  13. [LEFT][quote name='agnieszka32']Znowu????? Kurczę, co jest grane? :([/QUOTE]no właśnie. wczoraj wieczorem znów wyszło, całkiem inne niż przedwczoraj. jak to vito zauważył kamil wyglądał jakby była na nim szczegółowa mapa świata. [quote name='bira']Agaga, a może on w przedszkolu coś zjadł? Choróbsko to od paskudnej pogody. Wszystkie dzieciaki chorują, ale ta wysypka... Mnie kiedyś super wysypało po Ingowym mleku. W nocy właśnie. Najpierw takie bąble jak od komara a później zaczęły się zlewać. A posuwało się to w takim tempie, że tylko leżałam i sobie patrzyłam jak to cholerstwo się rozłazi... Ale mi zastrzyki na to jakieś dali. Trzymam kciuki za młodego, żeby nic Wam się nie wykluło.......... Współczuję bardzo... najgorsze jak dzieciaki chorują... A co do zdjęć :-) Ślicznie malutka już podnosi główkę. Nawet się nie obejżymy, jak zacznie Ci siadać :-) A czemu Etusia taka smutna? No i gdzie jest Gamoń?[/QUOTE]w piątek było 3 króli więc już w przedszkolu nie był. gorączka była w niedziele w nocy i w poniedziałek cały dzień. we wtorek nic się nie działo, kamil miał świetny humor, na 100% nie zjadł nic nowego, na 100% nie użyłam żadnych nowych kosmetyków/chemii. a po kąpieli zaczęło mu wyłazić. wtedy pojechali na pogotowie, dostał zastrzyk, xyzal i wszystko zniknęło. wczoraj cały dzień nic sie nie działo i wieczorem wylazła na nim czerwona "mapa świata". dałam mu znów ten xyzal i dziś rano nie ma śladu, tylko kilka czerwonych kropek. w przedszkolu nie był od czwartku. no nie kumam co się dzieje:shake:! [quote name='Tengusia'] Etna z zamknieta paszcza, czysciutka to nie codzienny widok hihihi :diabloti: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-CcruPFG-7c4/TwxQixAkr6I/AAAAAAAADc4/ghVmhZR5kwE/s720/IMG_4186.JPG[/URL][/QUOTE] teraz są tengusiu inne czasy. czasy brudasów się skończyły odkąd mamy lucynkę-czyścicielkę psich pysków, uszów, nosów, oczów i czasem jeszcze czegoś ale nie powiem czego...:roll: [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ampfNmxH2zE/Tw7GTTk60GI/AAAAAAAADdM/Vo_aAdfRKhI/s720/IMG_4149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-waNF5RspFf4/Tw7GW8Wtf9I/AAAAAAAADdQ/9WBEt__vQ9k/s720/IMG_4150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2TRCAjaNLpw/Tw7GgXca7UI/AAAAAAAADdY/iGpc-3bwkXU/s720/IMG_4152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nOCY18G3whM/Tw7GkAXaYbI/AAAAAAAADdc/j_-qlwuk20I/s720/IMG_4154.JPG[/IMG] macie gamonia :evil_lol: nic lepszego nie mam
  14. wpłaty będą na konto to samo co na inne nasze pieski(bb) wieczorkiem razem z chitą będziemy rozsyłać(gdzie mam znaleźć ten swift i iban? co to w ogóle jest?:oops::oops: ) dzwoniłam do fur ale od razu poczta się włączyła więc będę próbować potem.
  15. dobrze że po nie jedziecie. oby nie za późno :(
  16. dołączam się do gratulacji :)
  17. [quote name='chita'] a w Klembowie 350 psow i 20kotow...pieniedzy zero, wczoraj psy nie jadly bo nie bylo co im dac:-( nie znam wewnetrznej struktury, kto i jak tam działa, nie slyszalam wczesniej nawet o nich ale jakkolwiek by nie bylo psiaki chodza glodne:-( [/QUOTE]w szydłowcu też głodne... ech:( ale widzę że błąd taktyczny popełniłam bo chyba rozgrywka bedzie między emirem a klembowem...
  18. [quote name='karolina175']Oby psiaczek szybko wyszedl z za tych strasznych krat i wkoncu dostal szanse na normalne zycie :) Trzymam kciuki strasznie mocno za nigo, no i co czekam na dalsze wiesci o Dolarku :)[/QUOTE] karolina, co ty za psa masz w avatarku? dałabym głowę że to junior z gaju!!! dziękuję za waszą pomoc :) . imperator, ile kosztowałby transport z twoją pomocą? ja jutro do gosi zadzwonię i zapytam o tych ludzi, którzy mieli jechać z poznania w jej kierunku, może dolar by się załapał.
  19. [quote name='Donvitow']Dokopałem się do psiaków Luli. Fajnie że utrudnia. Aga jak szpitalik?[/QUOTE] okropnie :( znowu...
  20. czekam na to "więcej"' :) na tych zdjęciach aż widać jak czyste tam jest powietrze. edit: [quote name='chita']btw [B]jesli ktos jeszcze nie glosowal moze zechce oddac glos na Klembow, psiaki glodują... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220736-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84?p=18370618#post18370618"]http://www.dogomania.pl/threads/220736-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84?p=18370618#post18370618[/URL][/B][/QUOTE] kurcze, ciotka ja na szydłowiec zagłosowałam. w klembowie też aż tak źle? :(:(
  21. lula wszędzie linki źle powklejałaś ale znalazłam was po twoich postach. psiska śliczne, kot też mam nadzieję że dużo zdjęć będziesz wklejać :) astka beka ma imię bardzo adekwatne:evil_lol::evil_lol:. słodka jest:loveu:
  22. super że jest lepiej. a jak pozostałe maluchy? będą zdjęcia?
  23. [quote name='lula2010']podaje link [URL]http://www.dogomania.pl.threads/2207..9#post18361129[/URL]; trzymam kciuki za synusia:-)[/QUOTE] lula, link nie dziala, spróbuj jeszcze raz skopiować.
  24. kurcze, no...czy nikt ich nie weźmie? to może od razu uśpić lepiej niż jak mają poumierać z głodu. no mam nadzieję, że jednak ktoś się szybko zlituje nim będzie za późno :(
×
×
  • Create New...