Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no to pojechał :)
  2. [quote name='banokas1']co tu tak cicho ostatnimi czasy?:mad:[/QUOTE] cześć kasiu :) ja to miałam masakryczny weekend. chory niemowlak to dramat :( gdy kamilek zachoruje, to daję mu krople do nosa, tabletke do ssania na gardło, syrop p. gorączkowy i zazwyczaj 2-3 dni i zdrowieje. jednak niespełna 3 miesięcznemu dziecku prawie nic nie można podać i strasznie się męczymy :( chciałam się zapisać do pediatry z nią, to jak udało mi się w końcu dodzwonić, to okazało się, że na dziś wszystkie godziny już zajęte i dopiero na jutro nas zapisała.
  3. gosia jest od rana w drodze, także dzisiejszy wyjazd aktualny :)
  4. amelko, mam wykupiony pakiet ogłoszeń na bazarku. podeślij tekst+5 dobrych zdjęć ingusi i napisz, że to czwarty pakiet w moim imieniu :) tu bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221678-*Tanio-solidnie-szybko!-OGŁOSZENIA-DLA-ZWIERZA-Lenka-z-BDT-Ulv-do-7.02.-godz.-20*?p=18507975#post18507975[/url]
  5. [url]http://img13.imageshack.us/img13/8052/p1296306.jpg[/url] a co ona taka gruba???:crazyeye::diabloti::diabloti: [url]http://img88.imageshack.us/img88/4736/p1296284.jpg[/url] jaki zaśliniony dzióbek :evil_lol: [url]http://img855.imageshack.us/img855/1786/p1296297.jpg[/url] mała myślicielka:loveu::loveu:
  6. jesteśmy z gosią umówione na jutro, także mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek, bo to kupa kilometrów. arek, dam ci jutro znać o której gosia będzie chciała odjeżdżać i umówimy się na odbiór dolara. słuchajcie, z ogłoszeniami to na razie się wstrzymujemy. psiaka trzeba najpierw dokładnie przebadać u weta, wyleczyć skórę, prześwietlić ten jego kręgosłup jeśli nadal chodzi tak jak chodził, wykastrować, zachipować i damy gosi też chwilę na poznanie go, by było wiadomo jakiego domu mu szukać. jest fajny ale nie wiemy jak w sytuacjach które nie są dla niego komfortowe by się zachował. teraz jest zadowolony bo po roku "kiblowania" wszyscy go nagle odwiedzają, głaszczą, dokarmiają, wychodzą na spacerki a nikt od niego niczego nie wymaga. także póki co wstrzymajmy się z ogłoszeniami. akrum, ty chyba się rozliczasz z hotelem? napisz mi proszę ile mam ci zwrócić za hotel i weta oraz dane do przelewu na pw, to jutro lub pojutrze zrobię ci przelew.[COLOR="gray"](jeśli wygram na twoim bazarku to co licytuję to od razu jeden przelew ci też za te rzeczy puszczę)[/COLOR] kubraczek raczej dolarowi potrzebny nie będzie ponieważ u gosi jest ogrzewana psiarnia.
  7. [quote name='bira'] Aga, u nas kiepsko. Goraczki nie ma, za to katar i kaszel masakra. Inga az sie dusi. Dzisiaj na spacerze malo pluc nie wyplula. Do domu wracala we wozku biany. Obym nieusiala znowu do lekarza isc, bo jak pomysle o tych konowalach to mi slabo....[/QUOTE] u nas też masakra :(
  8. gosia, foty promki byś w końcu wstawiła :)
  9. na filmikach widać jak fajnie się dogadują. chyba mają podobne relacje jak u moich piesków :) karolina, głosowałaś już na krakvecie? jeśli nie, to mam prośbę, wejdź i zagłosuj na klembów(link w moim podpisie). każdy głos się liczy, bo sytuacja jest dramatyczna :(
  10. [url]http://img72.imageshack.us/img72/7104/hhaa.jpg[/url] aleksandrossa, super! :) tylko szkoda że kadr nie jest bardziej w górę przesunięty lub poziomy. kiedyś miałam bardzo bardzo podobnego psa!
  11. [quote name='Tulka']Kochane cioteczki, Za 2 dni wracam do Polski, do swoich dzieciaków [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] tak strasznie się cieszę i nie mogę doczekać.[/QUOTE] bardzo się cieszę :)
  12. jak maluchy? zdrowieją?
  13. [quote name='lula2010']nie bylo nas dzis ok 3-3,5 godz w domu,wracamy a tu:podgryzione drzwi do lazienki(Lula-mlodsza bulwa fr),rozwleczona po mieszkaniu ksiazka wyciagnieta z mebli(zaczely ja pewnie czytac,ale ze byla o kotecce ,wiec sie nie spodobala dziewczynom);i kaluza w przedpokoju( Beka-bulwa po przejsciach);a tu przed nami imprezy rodzinne(zjazdy,chrzciny,slub)...zagrozilam dziewczynom ,ze pojda do schronu;-) i zaskoczyl mnie brak reakcji z ich strony;-)co robic???[/QUOTE] ojojoj...następnym razem to zdjęcia prosimy ;) (nie, żebym ci życzyła następnego razu) a dzrwi to bardzo obgryzione?
  14. [quote name='piescofajnyjest']oczywiscie!!!! ja zamawiam caly pakiet :)))[/QUOTE] ode mnie też ;) wydrap go ode mnie dodatkowo po grzbiecie porządnie
  15. [quote name='Tines']Nieśmiało po zaproszeniu wkraczam... Na razie się poruszam "po omacku" ale w końcu się nauczę. Oczywiście od dziś będę codziennie zaglądać. Jak się dowiem jak i gdzie zrobić galerię to pewnie się ślicznotka ujawni :-D[/QUOTE] galerię zakładasz tu: [url]http://www.dogomania.pl/forums/80-Foto-Blogi[/url] klikając w niebieski przycisk "NAPISZ NOWY TEMAT" ;) i również witam nową dogomaniaczkę oraz roxi-balbinę, koleżankę spota z jednego bidula
  16. [quote name='malawaszka']moje się nudzą bo nie chcą wyściubiać nosów z domu więc się barłożą, jak czasem którąś wystawię za drzwi to od razu przyklejona do szyby błaga o litość :D[/QUOTE] oj ty okrutnico ty!!!
  17. [quote name='Jenny19'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/221871-Znaleziono-PitBull-Red-Nose-Amstaf-Koby%C5%82ka-ok.-Warszawy[/URL] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1334/094b8db82efc8c51.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1333/70e7cdcaaf95d7e2.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki on do fiodora podobny...
  18. tengusiu, bardzo mi przykro, allegro usuwa aukcje psów, także nie ma szans na wystawienie. jeszcze chwilę temu myślałam że moje jeszcze wiszą ale niestety nie. piesek piękny, ma fajne białe kolana :) wiesz coś o jego przeszłości? znudził się?
  19. [quote name='ageralion']Tessa juz u nas, jak napisalam wyzej :)[/QUOTE] [quote name='ageralion']Tej sunie juz nie ma w schronisku, dzisiaj bede wiedziala napewno.[/QUOTE] [quote name='ageralion']Jego juz tez nie widzielismy w schronisku[/QUOTE] [quote name='ageralion']To nie bull :)[/QUOTE] marta, niczym się ciebie nie da "zagiąć" ;)
  20. aż strach zaglądać na fb. prawie same koszmarne informacje i drastyczne zdjęcia :shake: wczoraj trafiłam poprzez zdjęcie kogoś ze znajomych na profil ojca tej porwanej dziewczynki. aż trudno sobie wyobrazić co przeżywają razem z matką tego dzieciaczka :-( wszyscy w polsce już chyba słyszeli o tym porwaniu ale ja nie wierzę, ze się znajdzie:-( mam nadzieję, że się mylę, że ją znajdą całą i zdrową ale niemowlaki są do siebie tak podobne, że obca osoba na ulicy pewnie nie rozpozna małej madzi...koszmar! i aż strach pomyśleć że tacy psychole i popaprańcy są wokół nas i nigdy nie wiadomo z kim się rozmawia/pisze(również na forum).
  21. [quote name='furciaczek']Wszystko ladnie, pieknie...ale mam jedno ALE... pies sie nie usmiecha...:diabloti:[/QUOTE]:diabloti::diabloti: ja tam widzę, że kącikiem ust się uśmiecha w stylu mona lizy;)
  22. [quote name='Aleksandra95']przejrzałam galerie iiii :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: wow :loveu::loveu::loveu: [url]http://img709.imageshack.us/img709/6548/p4024477.jpg[/url][/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: najlepsze jest to, że właściciel upasionego psa aż tak tego nie dostrzega:evil_lol: czasem mu się wydaje, że pies trochę schudł....:diabloti: moja etna jak była taka gruba to też tego aż tak nie widziałam.
  23. no nie wiem nie wiem :) będziesz musiała się jakoś w łaski wkupić, bo lucynka to na dzień dobry pożera w całości! ale nie martw się, one zwykle jedzą mieso z kośćmi a nie same kości:diabloti: już się nie mogę doczekać tego spotkania, bo co innego pogadać w końcu na żywo a co innego na gg ;)
  24. jaka ona piękna! wiesz co, nie wierzyłam, że jest aż tak ładnie odchudzona, myslałam, że troszkę przesadzasz :)
  25. boże drogi, co za historia! mam nadzieję, że malutka faktycznie była tam tylko te 4 dni... dobrze, że jest bezpieczna.
×
×
  • Create New...