Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. co u was? może jakieś nowe zdjęcia wrzucisz? :)
  2. [quote name='malawaszka']mniaaaammm arbuzy - sama bym zjadła :lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Yy9fuBHZD6U/TzfvnEW-S0I/AAAAAAAADqo/-P4nK4Gv4jA/s720/IMG_5865.JPG[/url] hahahhaa szczurosława jest mega fotogeniczna :lol: i te minki za ogrodzeniem haha zmiękłabym jak nic! uzębienie Etny imponujące - jakby żuła szczękę teściowej :roflt:[/QUOTE] arbuz z lutego ma niestety niewiele wspólnego z tymi arbuzami, które znamy i lubimy. nie da się ukryć, że moje dziewczynki są urocze.......na swój sposób:evil_lol::diabloti: [quote name='agnieszka32']Jezuuuu, jaka nieszczęśliwa :diabloti: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-c4t5bjstfCU/Tzf5qk3wcYI/AAAAAAAADtQ/immUN187VDA/s640/IMG_6468.JPG[/URL] [/QUOTE]bidna nagle z tego nieszczęścia zaczęła się trząść przy tej bramie, łapki podnosić...aż pan musiał zanieść królewnę do domu ;) [quote name='fonia123']a Gamoń czemu bez kubraczka lata? taki gorący z niego chłopak? ;)[/QUOTE]a gamonia kubrak bardziej by przerażał niż chronił przed mrozem. dopiero by zaczął się trząść!:diabloti::diabloti: ma geste futro i więcej tłuszczyku niż dziewczynki więc da radę. [quote name='paoiii']Jezu Lucynka wygląda prześmiesznie w tym kubraku haha :loveu: [/QUOTE] lucynka wygląda jak paker na cienkich nóżkach:evil_lol: śmiesznie, bluza jest trochę za szeroka. uśmiałam się jak przyszła pocztą, bo zamawiając ją na bazarku nie przyjrzałam się jej dokładnie. wiedziałam tylko że czarna z czerwonym czymś. dopiero jak już ją miałam w domu, zauważyłam że jest na niej wyszyty diabeł:evil_lol: więc pasuje jak ulał!:evil_lol::evil_lol:
  3. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_P1070985.jpg[/url] a dlaczego lakuś biedny ma takie małe posłanko? :D
  4. dolcio chciał zjeść szczylka ale na szczęście gosia mu nie pozwoliła ;) mordeńka raz lepiej raz gorzej. po spacerze gorzej i nawet oko puchnie. w ciepełku dochodzi do ładu. może jutro będą wyniki.
  5. wykończysz się w tej pracy. ale tak to jest jak się pracuje dla siebie a nie dla szefa ;)
  6. co tam u ciebie pracusiu? :) gdzie fotki poweekendowe?
  7. aaa to te sposoby znam. niestety na płaskim lena za nic na świecie nie chce leżeć na brzuszku.
  8. jak ona znosi ten opatrunek? nie probuje zdejmować?
  9. [quote name='bira']Jednak antybiotyk to cudowny wynalazek :-) Niech mówią co chcą :-)[/QUOTE]nieraz konieczny. cieszę się że jest lepiej.
  10. [quote name='Rodzice Maciusia :)']. zamiast tego na razie znakomicie sprawdza się leżenie na brzuszku. Wiking na początku nienawidził szczerze tej pozycji, aż już się martwiłam, bo przecież to konieczne. Szperałam w necie i znalazłam radę na to i od tamtej pory uwielbia leżeć tak[/QUOTE] a jaka to rada?
  11. [quote name='bira']Mały oszołom jaki ma fajny kubraczek :-) A Gamoniowi chyba bardzo arbuzowe lody smakowały, bo na każdym zdjęciu z nimi ;-) Etna nie będzie się arbuzem truć, lepiej w piłkę zagrać :-) Kochana wariatka :-)[/QUOTE]lucynka ma kubraczek z jakiegoś bazarku. zdaje się wielkością był na jamnika. musiałam jej zwężyć w pasie bo się w nim "topiła". etnie chyba muszę jakiś inny skołować, dłuższy by jej okryć te połamane kości. ten co ma jest sporo za krótki. z tymi lodami to dziwnie było. chyba zaczęły je jeść z tej radości, że wszyscy razem wyszliśmy na dwór, bo arbuza dałam im już kilka dni temu i był prawie nie ruszony. a może czekały aż się porządnie zmrozi? ;) gamoń się w każdym razie rozsmakował i nic innego nie robił tylko gryzł te arbuzy. [quote name='bira']No prawdziwa tragedia... Przecież można by jeszcze Etnie trochę po głowie poskakać ;-)[/QUOTE] strasznie się pokrzywdzona czuła:evil_lol: kiedyś przełaziła pomiędzy szczebelkami.
  12. lucynka nieszczęśliwa, że musiała zostać na podwórku podczas gdy etna biega z piłką [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oRQGoMNS3sU/Tzf00vWAk_I/AAAAAAAADr4/Ir8dUOyqo78/s512/IMG_6141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CNMobGZRfjQ/Tzf19cmx-9I/AAAAAAAADsA/3HJ8RJ73JsE/s720/IMG_6152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RWBsz9K53yU/Tzf5c2YHu-I/AAAAAAAADtI/60rKGVIM64I/s720/IMG_6467.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c4t5bjstfCU/Tzf5qk3wcYI/AAAAAAAADtQ/immUN187VDA/s640/IMG_6468.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-elPZyZkEZsI/Tzf22NbbQsI/AAAAAAAADsg/feYiGQzA6Gg/s640/IMG_6218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O6RY3866B7w/Tzf4kOxNSMI/AAAAAAAADso/p8ijSUigxto/s720/IMG_6364.JPG[/IMG] oczywiście nie mogło sie obyć bez darcia papy:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qgS73b67Buk/Tzf4yZskXiI/AAAAAAAADsw/yPznaEEIMec/s640/IMG_6398.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SxOQR_5odGM/Tzf46qe_WzI/AAAAAAAADs4/wKaVpU-W4iw/s640/IMG_6403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kNeWLaxfB_4/Tzf4-s52EiI/AAAAAAAADtA/zAEwPedA9QY/s640/IMG_6405.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cnD624nIkN0/TzgCXQLsMvI/AAAAAAAADuA/nBoZYf6Qtpc/s720/IMG_6049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fKgQ2XZLfRY/Tzf0nXEZ58I/AAAAAAAADrw/XMwkvv8UP1k/s720/IMG_6125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kC3YH6SR_rE/Tzf2Dtd8tcI/AAAAAAAADsI/b1AnbCeDMyU/s720/IMG_6186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-H4IHVSxEt6A/Tzf2KbruMGI/AAAAAAAADsQ/Df2kwh2liqE/s720/IMG_6187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d5vC_PjaHEc/Tzf2dQllEhI/AAAAAAAADsY/IPxX_EpR1nE/s720/IMG_6189.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s7wcFNDPoac/TzgBP1z10qI/AAAAAAAADtY/KfijVEc1DNg/s640/IMG_5740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vUuc_aZjo3U/TzgBiAOwM_I/AAAAAAAADtg/xJQiO9QEfos/s512/IMG_5989.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VkkAwrGjkMM/TzgCBvtMV1I/AAAAAAAADto/_CizBdR-H2I/s720/IMG_5990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lUi6UxCIcUI/TzgCHj2oQsI/AAAAAAAADtw/r9i31xwRFOE/s640/IMG_6047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SpadZ2x5-LA/TzgCMZdYSZI/AAAAAAAADt4/IBlpKgNjrKM/s720/IMG_6048.JPG[/IMG]
  16. etna w zeszłorocznym kubraczku. okazuje się że jest sporo za szeroki ale najważniejsze, że grzeje. w zeszłym roku był dopasowany, teraz wisi na niej. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UR0ubBXtkWc/TzfzUYwRkHI/AAAAAAAADrI/RYaKUWCjN3A/s720/IMG_6061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8hQFhKNLGH4/Tzfzk9W2SoI/AAAAAAAADrQ/dJzG5p7bUck/s720/IMG_6067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-663SgsmhIBo/TzfzuTgeeWI/AAAAAAAADrY/ayWjJKM3Uyo/s640/IMG_6069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QKP0zjVbgLg/Tzfz2AEcbpI/AAAAAAAADrg/Q8KDPV1uBBM/s640/IMG_6071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hVxWGvTGsz4/Tzf0Gj5GqnI/AAAAAAAADro/Kj2OTje-hvU/s640/IMG_6074.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K8Yg_9VPaY4/TzfvKPCJ-EI/AAAAAAAADqg/1PETqCSxpX0/s640/IMG_5864.JPG[/IMG] ups!:evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Yy9fuBHZD6U/TzfvnEW-S0I/AAAAAAAADqo/-P4nK4Gv4jA/s720/IMG_5865.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9bigAFpL0zw/Tzfw0qa1-jI/AAAAAAAADqw/6oI0Vd3QRas/s720/IMG_5935.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CNnoOyuEJW8/TzfyQRt5M3I/AAAAAAAADq4/Z11CtWnG2sA/s640/IMG_5999.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-I_0aoRywp_U/Tzfyu1S8WdI/AAAAAAAADrA/-5QZk4cDzKU/s720/IMG_6009.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9EDReUVRl9o/TzfngOufcbI/AAAAAAAADp4/iO7Qd3UnF8Q/s720/IMG_5760.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MaQwd4Eo1Qo/TzfthjLbDmI/AAAAAAAADqA/qRXr1yDj0c0/s512/IMG_5842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2wECd1RVbgA/TzfuLXnvwRI/AAAAAAAADqI/KnThPLovXOI/s512/IMG_5846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eXGNpq5e_1Y/TzfuZTX3WdI/AAAAAAAADqQ/F8gkEqpNKyE/s512/IMG_5850.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aL9nk6pae34/TzfutdTjEtI/AAAAAAAADqY/iydvIfpV1Ik/s512/IMG_5851.JPG[/IMG]
  19. [quote name='jonQuilla'] chociaż ja i tak obstawiam że to żaden z psów tylko jakiś krasnolud przychodzi pod Waszą nieobecność i niszczy te rzeczy :eviltong:[/QUOTE] no właśnie, przecież te moje pieski to prawie aniołki ;) dzisiaj była piękna pogoda :) karol nosił drzewo do garażu a ja robiłam psom zdjęcia. sprawiedliwosc musi być:eviltong::diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UKCD7dkHIzI/TzfkKudzLrI/AAAAAAAADpQ/BZYfJp8yPe0/s640/IMG_5694.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iFXWtJ6VtyE/TzfkuE6_hcI/AAAAAAAADpY/VKWvTNaYlCc/s720/IMG_5698.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rM_0fCEaCn0/Tzfk80hOXeI/AAAAAAAADpg/gpMQ2Wp0GWs/s640/IMG_5701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IWA9wAE7xfQ/TzflPAgRK7I/AAAAAAAADpo/gmT83RhktDo/s512/IMG_5705.JPG[/IMG] psy dostały lody arbuzowe;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-odIIm1tUxds/TzfmBnh9VXI/AAAAAAAADpw/bfOTYQEJi7c/s640/IMG_5752.JPG[/IMG]
  20. [url]http://img31.imageshack.us/img31/1704/dsc0054di.jpg[/url] ona aktualnie jest taka goła?
  21. [quote name='bira']Rany, co za szkodnik niedobry... Ten Gamoń to musi być oaza spokoju, skoro takie małe cholerstwo toleruje ;-)[/QUOTE]lucynka go nie oszczędza. ja to się dziwię, że on jej jeszcze nie zeżarł :roll: [quote name='agnieszka32']Znajdź 10 szczegółów różniących te obrazki :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.shigelamen.com/pirania3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k8_eVmDb5xg/TzbY6fE5x8I/AAAAAAAADoQ/-pH5hFTtUv8/s640/IMG_5593.JPG[/IMG][/QUOTE] hmmm....widzę jeden szczegół: na pierwszym zdjęciu brak gamonia:diabloti:
  22. [url]http://img26.imageshack.us/img26/629/image0072rw.jpg[/url] sama radość! :)
  23. [url]http://img850.imageshack.us/img850/7555/p1010609resize.jpg[/url] to jest mina miesiąca!:evil_lol::evil_lol: a ina jak modelka ;)
  24. przedziurawiony dywanik natchnął mnie dziś do zrobienia przemeblowania w salonie ;) a tu grzeczna i miła psinka, która nigdy nic złego nie ma w zamiarze: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lAUodbM8X6Y/TzbYQzuEYiI/AAAAAAAADn4/WdgLqXYQEPE/s512/IMG_5565.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lHqOht84KuQ/TzbZRnawLBI/AAAAAAAADog/JKWANWPtp2k/s640/IMG_5595.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k8_eVmDb5xg/TzbY6fE5x8I/AAAAAAAADoQ/-pH5hFTtUv8/s640/IMG_5593.JPG[/IMG] tak, tak. to policzek gamonia:evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y9TzBRl5fHE/TzbZJyX82KI/AAAAAAAADoY/Kj8-y7aUhio/s720/IMG_5596.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...