-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Gameta, Agaga, a Wy macie jakieś medyczne wykształcenie/doświadczenie w tym kierunku? Bo nawet lekarze różnie się wypowiadają i mają różne opinie, a Wy zdajecie się pewne swoich racji.. :) [/QUOTE]to po co tutaj prosisz o rady? liczysz na to, że odpowie ci tutaj pediatra? :) rób co chcesz, w końcu to twoje dziecko, tylko po co w takim razie jęczysz, że coś tam nie tak z twoim synkiem i prosisz o porady, skoro sama już zdecydowałaś co i jak będziesz robić. skoro piszesz o tych problemach na forum to wypowiadać się mogą wszyscy na ten temat. nawet ci, którzy mają inne zdanie niż ty :)
-
wszystko idzie do przodu, aż nie mogę w to uwierzyć! dzisiaj w końcu zamówiliśmy płot i ma być w trybie ekspresowym, już w poniedziałek/wtorek pierwsza partia przyjedzie:crazyeye: w sobotę będą już kopane dołki na słupki, do końca miesiąca ma być wszystko skończone i zamknięte :multi: morris po miesiącu w końcu dał się pogłaskać tomkowi. nawet sam do niego czasem podchodzi. trochę jeszcze niepewnie ale z własnej woli ;) niestety straszny znów panikarz się zrobił. wystarczy podejść do węża, to już biegnie do domu. nie wiem co jest grane, w zeszłym roku już tak nie panikował. po prostu podczas podlewania odchodził na bezpieczną odległość, teraz sam otwiera sobie drzwi tarasowe i chowa się w domu. ech, schroniskowe zwyczaje czyszczenia kojców widać głęboko zapadły mu w pamięci :( karmię psy tylko i wyłącznie na dworze i skończyło się sikanie/znaczenie w domu. niestety gamoń sika do misek etny i lucynki [B]([/B]:mad:[B]wrrrrrrrrrrrr!!!!)[/B] ale na szczęście dopiero po jedzeniu ;)
-
rozliczenie zrobię w weekend. doszło pocztą 20$ kanadyjskich:lol:
-
[URL="http://img194.imageshack.us/img194/4043/314wb.jpgmiód"]http://img194.imageshack.us/img194/4043/314wb.jpg [/URL] miód na serce!:loveu::loveu::loveu: piękny jest, piękny!!!!!!!!!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img829.imageshack.us/img829/5232/dsc0165ik.jpgpiękny"]http://img829.imageshack.us/img829/5232/dsc0165ik.jpg [/URL] piękny portret :) a z tą piłką, to taka zabawa. jedne psy ją gubią, by inne mogły szukać ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
rodzice, zgadzam się z gametą. nie rozumiem dlaczego tak się spieszysz, obawiam się że możesz małemu tym zaszkodzisz. poza tym 7,100kg w wieku 4 miesiące to wcale nie jest za mało :) sprawdź sobie siatke centylową: [url]http://siatkicentylowe.edziecko.pl/[/url] jeśli się w niej nie mieści, to faktycznie waży za mało/za dużo ale jestem pewna, że będzie gdzieś w 40-60 centylu ;)
-
mi też się już podoba :) cieszę się z tego ogródka jak głupia:oops::evil_lol: i teraz jak mam już taki porządek to co chwilę coś dosadzam, jakieś kwitnące kwiatki i inne drobiazgi :) dzisiaj lawenda rozkwitła, małe to, niepozorne a mimo wszystko cieszy :) potarłam listek w palcach-pachnie lawendą:evil_lol: więc nie oszukana ;) we wrześniu planuję już posadzić całe mnóstwo tulipanów, żonkili i innych wczesnowiosennych kwiatków, żeby było kolorowo. kajetan, trzmielinę mamy na filarach przy tarasie (to żółte) ale właśnie w necie patrzyłam i podobają mi się czerwone... niedługo będziemy mieli 100 metrów płota do obsadzenia roślinnością, więc pewnie tam gdzieś te trzmieliny posadzimy. a berberys to myślałam, że jest typowo żywopłotowy. magnolię posadziłam przy grobie lecterka ale padła :( bo nie była osłonięta od wiatru. tu przy domu już nic nie zmieszczę dużego, bo to wszystko będzie się rozrastać ale na "polu" będzie dużo miejsca, więc z czasem będziemy dosadzać. aha, jeszcze jutro mamy mieć na tle tego muru z kamieni, obok świerku 3 surmy wielkokwiatowe, które będą uformowane na niskie drzewka z koroną jaką "parasolkową"(takie ok 2 metrowe) ale na razie są nieduże, muszą urosnąć. takie mniej więcej, tylko nasze będą uformowane na mniejsze: [IMG]http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13956/cat1.jpg[/IMG] a tak będą kwitły: [IMG]http://ogrodnick.pl/opisy/zdjecia_opisowe/catalpa_speciosa_kwiatostan.jpg[/IMG] a później wypuszczą takie dłuuuugie "fasole": [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/cb58f70d.jpg[/IMG]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']byliśmy u weta, coś jest nie tak z lewą łapką :( jedziemy się konsultować z ortopedą, trzymajcie kciuki!!! bardzo się boje. mały waży 25kg, ma 5 msc, tydzien i dzien:loveu: kocham go najmocniej na swiecie:loveu: [IMG]http://pdgf.pitapata.com/TCNPp2.png?JN8klL3s[/IMG][/QUOTE]oby nic poważnego -
na ogródek przed domem zabrakło kory i kamyczków więc jeszcze nie jest tak jak być powinno [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wGm4e8-ZXGI/T6p0qRHEz4I/AAAAAAAAEkw/nXdysW83Rwc/s720/IMG_9732.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZWgwdzIsD0g/T6p0n0jocfI/AAAAAAAAEko/7GW2g14u4OU/s720/IMG_9733.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PNHKGk95lGA/T6p0luEikVI/AAAAAAAAEkg/dXMn1xYZNCg/s720/IMG_9734.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-x24oCGABrvM/T6p0jaOP1FI/AAAAAAAAEkY/xPVPtsC7Ap4/s720/IMG_9735.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hyR6XB4ZRvE/T6p0ceBV5EI/AAAAAAAAEkQ/H3N2zeT6THo/s720/IMG_9738.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p4M-gCHgAXg/T6p0Z0z-bjI/AAAAAAAAEkI/_s4vAnYhm4k/s720/IMG_9739.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dNuV1lQj-sA/T6p7NYvnLiI/AAAAAAAAEmE/gSOg4QA4ZNQ/s720/IMG_9683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tVL1hd2mo0o/T6p7P2grlpI/AAAAAAAAEmM/67idsEQ1R7g/s720/IMG_9680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JStitAfaHfI/T6p05kLfWPI/AAAAAAAAElQ/X0j9p1y43fc/s720/IMG_9728.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1j3BNNspGCU/T6p03HUx-VI/AAAAAAAAElI/Bo01Mb_oDlk/s720/IMG_9729.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DKq8WRtT_Ec/T6p0z-dxKHI/AAAAAAAAElA/WEA2pITQA14/s720/IMG_9730.JPG[/IMG]
-
problem w tym, że jeśli ja bym chciała ją nakarmić jakimś usypiaczem, to pewnie jakiś inny pies zjadłby to pierwszy. w każdym razie to były chyba ostatnie dni cieczki, bo wczoraj i dziś już był spokój. dzisiaj nawet ją widziałam, szła sama. będę ją podkarmiać, nawet na odległość to może się oswoi i wtedy się ją złapie i wysterylizuje jak już będzie u kasi. tymczasem kilka zdjęć ogródka. już prawie, prawie ale jeszcze nie do końca skończone widok z tarasu (jesteśmy po pierwszym skoszeniu) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8-uE4kQASmI/T6p1Sp3kgKI/AAAAAAAAEl4/0yvREj-urxA/s720/IMG_9719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD201BAA9s0/T6p1MPLKQdI/AAAAAAAAElw/1Cw7C62O3s0/s720/IMG_9720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WIH8OgM688Y/T6p1KG-ri3I/AAAAAAAAElo/HwZ07fSrBlo/s800/IMG_9721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-x0h372viGz8/T6p1Fgxwd6I/AAAAAAAAElg/ySnOToZ7aKA/s720/IMG_9722.JPG[/IMG] coś tam powoli zaczyna kwitnąć :multi: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GDbpwBRPSgQ/T6p0-usdLpI/AAAAAAAAElY/fvab9RdYNGA/s720/IMG_9725.JPG[/IMG]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
agaga21 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
jasne,poprosze sebastiana :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale z niego wielkie psisko. kawał ciałka do klepania :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zdjęcia jak perze wykopię bo wygląda to teraz okropnie, a dopiero plewiłam :shock: krzewuszka ma maluteńkie listeczki na jednej gałązce :roll:[/QUOTE] dawaj, dawaj zdjęcia! ja wstawiałam jak był gąszcz to ty też możesz :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[url]http://img535.imageshack.us/img535/4123/p1140159q.jpg[/url] przecież ta mina mówi: [I]NO CHYBA MI NIE ZABIERZESZ!!!??? [/I]a jednak zabrałaś :( okrutna tyyyy!:diabloti: -
łaaał, ile zdjęć :) [url]http://global.images10.fotosik.pl/1456/75f334140c3b892e.jpg[/url] ale czułości! [url]http://global.images10.fotosik.pl/1456/4b64bbafa2c68d46.jpg[/url] nie ma to jak posiedzieć przy piwku w dobrym towarzystwie :) [url]http://global.images10.fotosik.pl/1456/64f5d704ef24d678.jpg[/url] widzę, że panienki lubią się opalać fajnie macie z tą rzeczką.
-
o rany, aga całkiem zapomniałam, że u was taka rewolucja! mam nadzieję, że odbierałaś zosię uśmiechniętą... :(
-
w szczecinku są właśnie takie oczka wodne ale duże. sprawdzają się świetnie, zapytajcie mariamc, to wam powie czy wkopywali je czy nie, a może częściowo? czasem ludzie z ogródka chcą się pozbyć takiego oczka, może akurat ktoś ze znajomych? warto popytać. fajnie, że jest sponsorka :) ale może jeszcze coś dodatkowo wymyślicie.
-
dziewczyny, od kiedy można chrupki kukurydziane podawać?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']iii tam :) to juz po 1 w nocy było :lol::)[/QUOTE]to już pewnie każdy myślał, że ma zwidy ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Jenny19']Chyba tak, szczerze pierwszy raz coś takiego widziałam, pani doktor dzisiaj mu to wysmarowała maścią, jutro ma mu te uszy czyścić.[/QUOTE] jeśli to jest to co ma adi (u furciaczkowej) to to są bardzo bolesne zmiany :( zelda też to ma, chyba miała wycinane i odrosło(?) z tego co pamiętam chyba że coś pokręciłam. adi miał wycięte i póki co przestało go boleć ale operacja była trudna i pies straszliwie cierpiał :( kurcze, taki staruszek nie zasługuje by w tym stanie umrzeć w schronie :( dt by się bardzo bardzo przydał...