Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='chita']no nie mam:diabloti: ale sie nie nudzimy:) moj TZ jest w PL na pare dni pozalatwiac pare spraw a poniewaz Arina nie moze szalec fizycznie to dostaraczam jej rozrywek intelektualnych:evil_lol: zwiedzila chyba wszystkie mieszkania znajomych, bylysmy na zakupach w centrum handlowym, przedwczoraj na pizzy, wczoraj w starbucksie a dzis pewnie zaliczymy jakis pub:evil_lol: Zołzie sie ewidentnie podoba mi z reszta tez ze wszedzie moge wlezc z psem:loveu: moze w weekend cos cykne;)[/QUOTE]super, że można z psem! my mieliśmy taki jeden pub do którego z lecterkiem chodziliśmy. mało tego, właścicielka zawsze robiła zdjęcie psim gościom i potem wieszała je nad barem :) szkoda, że potem właściciel się zmienił.
  2. [quote name='agaga21']a co ma być o 13 z polcią? jakiś zabieg ma zaplanowany?[/QUOTE]a ja gdzieś nie doczytałam i nadal nie wiem za co kciuki zaciskać :( ale zaciskam na wszelki wypadek ;)
  3. ale wam dobrze! zazdroszczę spacerów nad morzem :)
  4. [quote name='justysiek']wróciłam:) [/QUOTE]cześć :) jak noga?
  5. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-5qRf9wL1UQI/T6Ll2RnEN9I/AAAAAAAAGKA/LN-1LywWYVM/s640/IMG_6606.JPG[/url] piękny :) naklejko, w jakim on jest wieku?
  6. [quote name='lula2010']Etna wyglada super i widac w dobrej kondycji :-)pozostala dwojka podobnie:-)wczoraj jedna zbulw wlazla do pobliskiego strumyka,ale ona to taki prosiak jest:-)[/QUOTE]prawdziwy prosiak to jest morris. co zrobił jak tylko etna pobiegła napić się wody w trakcie zabawy piłką? olał piłkę!!!:roll::mad: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vvu15KmNPw4/T6LuLNbrm_I/AAAAAAAAEj4/0ajEPJ56MnE/s512/IMG_9613.JPG[/IMG] edit: zobaczcie :(:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zagłodzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-ruj-pcheł-Wrak-psa-błaga-o-pomoc?p=19039002#post19039002[/url] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1495/5f73c0091bd05e11med.jpg[/IMG]
  7. a co ma być o 13 z polcią? jakiś zabieg ma zaplanowany?
  8. [quote name='paoiii']Oj od Etny to bym przyjeła takiego buziaczka :loveu: najchętniej żeby pomógł jutro zdać maturkę :D![/QUOTE]trzymam kciuki za twoją maturę. moja siostra też maturzystka i chyba śpi, bo właśnie do niej dzwoniłam i nie odebrała:evil_lol: [quote name='bira']Faktycznie, ze Etna chyba cialka nabrala :-) ale to jak najbardziej na plus :-)[/QUOTE]na plus może wizualnie ale nie bardzo ze względu na jej połamane kości. myślę że niedługo będzie miała więcej ruchu, to zgubi z kilo czy dwa.
  9. [quote name='paoiii']Razem z Wiki proszę Was o kciuuuki bo jutro zaczynam maraton z MATURĄ... :([/QUOTE] trzymam kciuki! moja siostra też jutro zdaje maturę
  10. dobrze, że się nie ukuła ;)
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oLsNc8f4rKQ/T6LdCG7buWI/AAAAAAAAEiQ/xo4NJr0gJoo/s640/aIMG_9608.jpg[/IMG]
  12. ulubione zajęcie etny [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sElMuPE5TnE/T6Lc7P_86rI/AAAAAAAAEh0/qFiYkS5Wdrc/s640/aIMG_9586.jpg[/IMG] kurcze, chyba przytyła... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-efWs-ft9qAE/T6LdDsUem9I/AAAAAAAAEiU/53akNG_67ao/s640/aIMG_9626.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mxBeUrKGLXQ/T6LdFLxIX-I/AAAAAAAAEic/_d2Wesq6teA/s640/aIMG_9627.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0sBdBgidCDo/T6Lc9PLFa8I/AAAAAAAAEh8/K6ICgfsXBIo/s512/aIMG_9594.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-153XzH_BSyU/T6Lc-jD_EGI/AAAAAAAAEiE/wbEB4l_K9G8/s640/aIMG_9607.jpg[/IMG]
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Lz2wvnNaZg4/T6Lcxmez5gI/AAAAAAAAEhM/aWamFPXe9wA/s640/aIMG_9563.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-45k0VCB9iCs/T6LczTYbYHI/AAAAAAAAEhU/7OwEVGFsohw/s640/aIMG_9567.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-brCwqsEyYQg/T6Lc1MrV8-I/AAAAAAAAEhc/mbTTm7-5tpw/s640/aIMG_9571.jpg[/IMG] [I]buziaczka?[/I]:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jan_cWvdpRs/T6Lc2lqseKI/AAAAAAAAEhk/F-51Y2QZD78/s640/aIMG_9577.jpg[/IMG] [I]w końcu wolność! [/I][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7UpEXCsbxo8/T6Lc4lKZecI/AAAAAAAAEhs/Paib0dLuQjA/s640/aIMG_9582.jpg[/IMG]
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y3ldDFCukrI/T6LcmiMTmtI/AAAAAAAAEhE/7L2yYNmIZho/s640/aIMG_9550.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JW_X_hs_gpQ/T6LcsC1Q2FI/AAAAAAAAEgw/kmPisRpFqhc/s640/aIMG_9556.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-i8nA6gIRuDA/T6Lcon9FjHI/AAAAAAAAEgg/v2jqwSWv0OQ/s640/aIMG_9551.jpg[/IMG] [I]dlaczego etna poszła biegać a nas nikt nie wziął??[/I] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aU2coKe8jiU/T6LcuKurjRI/AAAAAAAAEg4/wqbCiH5mLWM/s640/aIMG_9557.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-thj-y-4ME4I/T6Lcv9ZXNeI/AAAAAAAAEhA/yQB-PAxxJxA/s640/aIMG_9562.jpg[/IMG]
  15. [quote name='chita'] zdjecia rewelacyjne! ten portret mi sie baaaardzo podoba;) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-14nxv2tkvLI/T6AtSVrwaNI/AAAAAAAAEcc/3uXQWQty81Q/s640/aIMG_9439.jpg[/URL] a tu stare dobre malzenstwo :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-geIGACbbyt8/T6Atuq4ElCI/AAAAAAAAEeU/l-lohJki_f0/s512/aIMG_9415.jpg[/URL] i ich skarcone dziecko:eviltong: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-c0qBnoKad2E/T6AtyDxdTnI/AAAAAAAAEek/CYMBz90MA3Y/s640/aIMG_9417.jpg[/URL] Lucyfer to jednak mistrzyni pozorów, najwiekszy agresor z najbardziej niewinną minką :evil_lol:[/QUOTE]lucynka to po prostu cwana bestyjka. jak leży spokojnie to z pewnością obmyśla plan jakby tu gamoniowi dopiec ;) a wygląda tak niewinnie:loveu: [quote name='lula2010']nadal upaly,bulwy dysza mimo wilgotnych chust na karkach ,a astunia jak dowlokla sie do domu to spi,spi ....przykryta recznikiem(domaga sie go czy zima czy tez lato),dzis zreszta nad ranem przyszla do lozka i CALA spala pod koldra :-)mysle ,ze stare psy potrzebuja miec cieplo tak jak i starszym ludziom jest im po prostu zimno bez wzgledu na pore roku :-)[/QUOTE]może tak a może to przyzwyczajenie. pod kocem czuje się schowana, ma spokój i się "wyłącza" by odpocząć od wszystkiego. kilka kolejnych fotek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vr3klYcYeHY/T6LcgUSVYFI/AAAAAAAAEf8/AIN34G5teLM/s640/aIMG_9518.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xs_0T2SFlls/T6LciOY2FNI/AAAAAAAAEgE/kp7GSOBQdww/s512/aIMG_9532.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1mG3X5s60kg/T6LcjnxBuhI/AAAAAAAAEgM/k3D5dvZalhY/s640/aIMG_9544.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8NnSj02zDjk/T6LcqR4Vu4I/AAAAAAAAEgo/ozVYPBwXAGw/s512/aIMG_9552.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qa0bcSrx50Y/T6LclH4I9KI/AAAAAAAAEgU/tPv4ZuT16fA/s640/aIMG_9547.jpg[/IMG]
  16. super, że u was wszystko gra :) BALBINA PIĘKNA! również pozdrawiam.
  17. [B]JAK TO[/B] fot nie masz???:crazyeye::mad:
  18. moje psy pod koniec ciąży wszystkie sikały. najmłodsza nie mogła długo załapać że sika się i robi kupki na dworze, najstarsza zaczęła bezwiednie popuszczać a pies sikał bo suki sikały... jakoś przetrwałam, po jakimś czasie wszystko się skończyło :) radzę nie wpuszczać kotów do sypialni przez jakiś czas jeśli tylko na łóżko leje.
  19. [url]http://img525.imageshack.us/img525/5409/p1140146v.jpg[/url] iza a czemu cię tam w środeczku nie ma? :)
  20. [quote name='bira']Honoratka juz w nowym domu :-) Pani przeszczesliwa :-)[/QUOTE]twoja honoratka???
  21. jaki on już duży!! fajny chłopak rośnie :) a miny łobuzerskie:diabloti:
  22. [quote name='Donvitow'] Moris ma tak uduchowioną minę. Mądrość, wyrozumiałość i zadowolenie. Nigdy o nim nie napiszę już Gamoń. [/QUOTE]uwierz mi, że to tylko pozory. [quote name='Donvitow']Etny tak śnieżnobiałej nigdy jeszcze nie widziałem:) nawet na święta.:evil_lol::evil_lol: No choć i 1 MAJA to święto.:diabloti:[/QUOTE]etna zaliczyła kilka razy prysznic z węża ogrodowego oraz kąpiele w swojej żółtej misce dlatego się w końcu domyła :)
  23. witam :) świetne zwierzaki ale jetsan jest bezkonkurencyjny! piękny, wspaniały! poczytałam o specyfice rasy i muszę powiedzieć, że to bardzo intrygujące psy. podoba mi się taki niezależny charakter, choć pewnie często ta niezależność może wkurzać ;)
×
×
  • Create New...