Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='magdabroy']Uważaj, żeby Was ta bestia nie pożarła :D[/QUOTE] bestia pożera tylko morrisa ;) reszta dzisiejszych fotek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-02QIVCbuIzs/T7FpBm81mII/AAAAAAAAEm4/kELXx30prEI/s512/IMG_9801.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BPIq_CAcA6M/T7FpHIxxXSI/AAAAAAAAEnQ/0eekPkXCKGc/s640/IMG_9841.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fqLigOQ_KLM/T7FpJG-op0I/AAAAAAAAEnY/eOaC14oZDJU/s640/IMG_9845.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vJIyheVOB_Q/T7FsYqUS3jI/AAAAAAAAEr4/swLai0auP0c/s640/IMG_0100.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AD80K0dmjsU/T7FpFvQZoKI/AAAAAAAAEnI/56D8Vkg7UWw/s640/IMG_9838.jpg[/IMG]
  2. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6108.jpg hehe, co za mina!:evil_lol: lumpek fajny. ona na smyczy na spacerki wychodzi czy do ogródka?
  3. patrzcie jaka bestiaaaa!! :evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T46l8jbV1EU/T7EhYfdWL5I/AAAAAAAAEmc/JYUoScOdIa4/s576/IMG_9860a.jpg[/IMG]
  4. [quote name='lula2010']...jestem pelna podziwu dla ogromu pracy tam wlozonej:p[/QUOTE]ja też. sami byśmy nigdy nie dali rady tak tego wszystkiego urządzić. kupiliśmy dom z ogrodem zapuszczonym, sami jedynie kosiliśmy coś co kiedyś przypominało trawę a psy dołożyły swoje...wyglądało już to tragicznie [quote name='magdola']Heh, ja jestem pod mega wrażeniem....:crazyeye:[/QUOTE]różnica jest wielka. nie sądziłam, że zmiany będą aż tak duże. [quote name='magdabroy']Dzień dobry ;) Etna i Morris śliczne :loveu: Całego wątku raczej nie przejrzę, ale postaram się w miarę go ogarnąć :D A ogród-bajka :) Kiedyś mój też będzie ładny,a na razie jest tylko trawa i kilka drzewek owocowych ;)[/QUOTE]witam :)
  5. [quote name='3 x']a było któreś z was chrzesnym ? [/QUOTE] 6 lat temu byliśmy na komunii chrześniaka mojego męża. na pewno nie dawaliśmy jakiegoś bardzo drogiego prezentu, choć już nie pamiętam kwoty. zdaje mi się że daliśmy kasę ale jakoś tak z umiarem. za miesiąc mamy chrzciny lenki i ja nie oczekuję dla niej drogich prezentów. nasza rodzina jest w miarę normalna, zna umiar i nie rywalizujemy ze sobą kto da więcej. będzie kameralne przyjęcie w restauracji dla najbliższej rodziny po chrzcie, nikt nie oczekuje balangi z tego tytułu ;) uważam, że te wszystkie wielkie, wystawne komunie, chrzciny osiemnastki są przesadą. zastaw się a postaw się...dokąd to zmierza? dzieciaki uczą się, że NALEŻY IM SIĘ bóg wie ile, rywalizują ze sobą. nie podoba mi się to.
  6. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Agaga- u nas na razie ząbków nie widać, trochę się boję tego- marudzenie, płacze grrr. A jak Lenka śpi w nocy? Mam wrażenie, że wszystkim dzieciaczki łądnie śpią, a tylko nasz staje 2-3 razy i do tego pobudka codziennie o 5....dobij mnie lub pociesz haha[/QUOTE]a co ty! lena minimum 3 razy w nocy się budzi na karmienie a czasem 5 a nawet 6! tyle że to jest tak na 3-5minut i dalej śpi. przyzwyczaiłam się bo wiem, że póki będzie "na cycu" to tak się będzie budziła. [quote name='3 x']a ja z innej beczki, ma ktos komunię w tym roku ? jestem załamana tym co czytam w necie o tym co się daje teraz na komunię w ramach prezentu a w kopercie to podobno dac mniej niż 1 000 zł to nie wypada olaboga[/QUOTE]też to czytałam. jak dla mnie to jakieś chore albo wyssane z palca. to jaki prezent dadzą na ślub? samochód???
  7. [quote name='magdabroy']Dzień dobry :)Wiem, bo tak się tam mijamy ;) Zaraz do Was wpadnę :)[/QUOTE]no właśnie mnie na dzidziusiowym w końcu olśniło, by kliknąć w twój banerek ;)
  8. witam :) przyszłam pooglądać zwierzaki. torcię już znam z wątku biry ;)
  9. [quote name='Ania+Milva i Ulver'];), ale lewej nie umie włożyć do buzi na razie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xakcqt87dV8/T7DCeCIGUKI/AAAAAAAAEF8/yRq7YvunyRk/s512/bb1.JPG[/IMG] Patrząc na tą fotę ,stwierdziłam, że moje dziecko ma same żyrafy do zabawy :) Agaga- jak ząbkowanie idzie?[/QUOTE] hahaha, jaki sportsmen! nie zauważyłąm by lena wkładała stopy do buźki ale namiętnie ściąga sobie skarpetki :D ząbków mamy wciąż 2 sztuki ale chyba idą kolejne, których jeszcze nie widać. a jak u was? [url]http://expressilustrowany.pl/chuligani-w-lodzkim-zoo-nie-zyje-zyrafa-suri,artykul.html?material_id=4fb0039f367dec3753000000[/url] :(:( sybel, kiedy ty rodzisz?
  10. zadzwonię dzisiaj do gosi i się przypomnę.
  11. [quote name='BUDRYSEK']paulinken kto wycofał się ze stałych deklaracji? czy zgłoszono rezygnację? moze trzeba tylko przypomiec? [B][COLOR=#0000ff]Deklaracje stałe: [/COLOR][/B]Tofikowa 30 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], [B][COLOR=lime]I[/COLOR][/B], II, III, IV ihabe 10 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II, III, IV anula42 50 zł - [B][COLOR=darkred]VI, [COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy], VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B],[COLOR=darkorchid][B] X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR],[B] [COLOR=teal]XII[/COLOR][/B],[B][COLOR=lime] I[/COLOR][/B], II, III...[COLOR=#ff0000]wysyłam pw [/COLOR]moca35 25 zł -[B][COLOR=darkred] VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII, [COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B],[COLOR=darkorchid][B] X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR],[B] [COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II...[COLOR=#ff0000]wysyłam pw [/COLOR]paulinken 20 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B],[B][COLOR=darkred][COLOR=olive] [COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II, III, IV [B]Pepsi[/B] jest zgłoszona do kasy sterylkowej - Bambino trzeba podac kwote i gdzie bedzie robiony zabieg + kasa za transport [B]za Cole trzeba uregulowac 100 zł za sterylkę + 45 zł za kwiecien Pepsi moze ktos ma jakies fanty na bazarek? maj zaraz sie skonczy i znowu bedzie dług :( [/B]tytul trzeba tez zmienic edit: [B]moze ktos zrobic fb dla Pepsi?[/B][/QUOTE] na moje oko wszyscy zalegają...są wpłaty za kwiecień a mamy połowę maja przecież.
  12. ładnie tam :) a dlaczego boluś nie załapał się na wakacje?
  13. super, że już się ładnie goi :) buziaki dla niej i pozostałych mordeczek:loveu:
  14. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-MRgZPz3yOrg/T66gk7RhMvI/AAAAAAAAGbk/Yo1gmjs88WY/s640/IMG_6868.JPG[/url] bestiaaaaa atakujeeeee!!!!!!!! :evil_lol:
  15. [quote name='Bambino']Nie pytałam, ale przeczytałam regulamin sterylkowy fundacji Kastor i na pewno Cola się nie kwalifikuje, bo najpierw trzeba się umówić z gabinetem wet, który przystąpił do tej akcji, wysłać zgłoszenie i czekac na odpowiedź, czy się pies kwalifikuje ( Cola odpada, bo sterylka miała miejsce 3 m-ce temu) Pepsi własciwie też odpada, bo najblizszy mnie gabinet z tej listy jest chyba 60 km i nie wiadomo, czy pies się zakwalifikuje. Poza tym sterylka u weta do którego ja jeżdżę + wizyta posterylkowa to koszt 140 zł. czyli mniej niż weci biorą za sterylki od schronisk. Sterylkę Pepsi trzeba zrobić na cito, bo od miesiąca mam w domu niekastrowanego psa zgarniętego przez mnie prosto z ulicy. Kiedy zrobię kastrację psa nie wiem, bo nie bardzo mam w tej chwili fundusze. Ponieważ stawierdziłam,że na wątku nie ma za bardzo osób, które się bardzo przejmują finansami Pepsi ( od 3 m-cy nie jest zapłacona w całości sterylka Coli, nie jest zapłacona w całości opłata za poprzedni miesiąc i nie wiem czy 15-go dostanę jakiekolwiek pieniądze na następny miesiac dla Pepsi ) na sterylkę Pepsi pożyczyłam od malvy 100 zł. ze skarpety na sterylkę suni Miki. Ale po 1) brakuje i tak 40 zł. a po 2) tę stówkę jak najszybciej trzeba oddać do skarpety. W czerwcu poza tym Pepsi musi mieć szczepienie. Jeżeli ktos ma jakieś fanty na bazarek dla Pepsi i nie ma czasu na bazarek, to ja mogę ten bazarek wystawić. Lub inny pomysł na finanse Pepsi, a opłaty za Pepsi raczej należą do tych niewielkich.[/QUOTE] [B]dziewczyny wstyd! [/B]u kasi dt jest jedynie za koszt wyżywienia, powinnyście stanąć na rzęsach by jej nie zostawiać z tym samej. nie wiem kto jest odpowiedzialny za finanse ale tak się nie robi. nie upycha się komuś psa na dt i "zapomina" o sprawie. w niektórych hotelach za opóźnienie w płatnościach właściciel hotelu mówi "proszę psa zabrać" i tyle... kasiu, nie mam czasu robić bazarku ale jeśli chcesz to poszukam fantów to sama zrobisz na swoje tymczasy (w tym na kastrację hektora)
  16. do pupki wypróbowałam baaaardzo dużo różnych specyfików, bo moja mała wyszła ze szpitala z odparzeniem i 2-3 tygodnie nie mogłam sobie z tym poradzić. nic nie pomagało, w końcu pomogło mycie wodą z odrobiną emolium i zasypywanie suchej pupki mąką ziemniaczaną :) teraz odparzeń (odpukać) nie ma ale jak coś tam się czerwieni to sypnę mąką albo raz lub dwa posmaruję bepanthenem. na co dzień niczym nie sypie, nie smaruję a wycieram chusteczkami. u noworodków najważniejsze jest by często sprawdzać czy pielucha pusta, bo takie kupki noworodków w zasadzie nie śmierdzą i można łatwo przegapić a wtedy odparzenie gotowe. noworodki niektóre robią nawet kilkanaście(!!!) kupek na dobę(również w nocy). moja lena właśnie tak robiła przez pierwsze tygodnie i dlatego tak nam było trudno tą suchą pupę utrzymać by się zagoiła.
  17. :placz::placz::placz::placz: [url]http://kwejk.pl/obrazek/1155197[/url] (drastyczne!!!)
  18. [quote name='kaszanka']no tak ale zapewne trzeba zapłacić - a to tylko "rozwijanie interesu: :([/QUOTE]dlatego napisałam "podstępem". ale zwykły szary człowieczek nie pojedzie, musiała by zaangażować się i pomóc fundacja jakaś z tamtych okolic.
  19. może by się udało tego malucha wyciągnąć jakoś podstępem? przecież dla szczylka znajdzie się na pewno dt jakiś. to woj. mazowieckie, może udało by się jakąś akcję zorganizować, tak jak ostatnio pod gostyniem z tą sunią i szczylkami...? kurde, strasznie mi maluszka żal a i pewnie pozostałe psy wymagają poprawy warunków :(
  20. [quote name='phase']Natknęłam się na takie ogłoszenie. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Amstafy_6045,Amstaff-amstaf,11737934.html[/URL] Piesek widać, że przestraszony. Ale na 4 bodajże zdjęciu widać innego psiaka za kratami. Po ogłoszeniu wątpię, że to schronisko.. A po rasowych rodzicach psiaczek nie jest..[/QUOTE]maleństwo przerażone! :(:(
  21. gosia pewnie zalatana...a fotek jak nie było tak nie ma:mad: ;)
  22. [quote name='lula2010']Lula po sterylce juz w domu...ale nie jest dobrze....po podaniu narkozy miala zapasc i wrecz stanelo jej serce,doszedl skret zoladka i jelit...:(.reanimowali ja przez godzine...jeszcze spi a jutro na 9 -ta jedziemy na kroplowke z antybiotykiem...trzymajcie prosze kciuki za Lule,bo na razie jest lichutka....[/QUOTE]jezu...dopiero doczytałam! trzymajcie się, mam nadzieję, że już więcej się takie akcje nie powtórzą. zdrowiej psinko, bo masz wspaniałych kochających ludzi...
×
×
  • Create New...