Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. fajny spacerek. jak ludzie zwykle reagują na jetsana? boją się czy chcą pogłaskać 'misia'?
  2. iza, dzięki. napiszę jak to wygląda. suka do kolan. tutejsza ale ponoć(dziś się dowiedziałam) niczyja :( a myślałam, że sołtysa. trzyma się na stałe z wolnobiegającymi miejscowymi burkami i właśnie część z nich to jej teraźniejsi adoratorzy. burki takie mniejsze do średnich, tylko jeden pies był obcy, wieeeelki. wyglądał jak mix coli z malamutem ale wielkość kaukaza, tyle że budowa jak u malamuta. w życiu tak pięknego mieszańca nie widziałam ale właśnie tego psa się bałam. ona też się go strasznie bała ale ktoś z sąsiadów go znał. ponoć się podkopał i zwiał z kojca. złapali go sąsiedzi i przywiązali do jego kojca, bo właścicieli nie było cały dzień. wydaje mi się, że suka agresywna nie jest ale też nie wiem jak by zareagowała, gdybym podeszła na tyle blisko i ją złapała i podniosła(bo taki miałam plan:oops: ) no ale niestety nie dała do siebie podejść bliżej niż na 7-10 metrów. z chęcią bym ją wpuściła na nasze podwórko i wiem że wtedy jakoś bym się reszty pozbyła ale właśnie ona nie wejdzie. chodzi po ulicy, po polach, po lasku ale nie wejdzie do kogoś, boi się :( jeśli chodzi o odstrzał, to nie mam takich możliwości... sytuacja sie powtarza co cieczkę. to trudne do zniesienia jak się ma naszą wrażliwość ale i dla zwykłych wieśniaków też. wszyscy tą sforę przeganiają z przed swoich domów. ja przez 2 tygodnie co pół roku spać nie mogę, bo ciągle słyszę żrące się psy i serce mi pęka jak sobie o tym myślę :( zdaje mi się, że to jedyna suka, która chodzi sama, reszta tutejszych burków to psy, więc jakby udało się ją capnąć, wysterylizować i znaleźć dom to byłoby idealnie. dt mam dla niej w razie czego, tylko jak ją capnąć...?
  3. gosia, gdzie obiecane foty, co? :cool3:
  4. kajetan ale tego jest mnóstwo. całą trawkę bym podeptała a na razie jest cieniutka. [B] powiedzcie mi, jak złapać płochliwą sukę z cieczką, za którą leci stado wiejskich burków a ona już nie ma jak się bronić? już nie mogę tego słuchać! dzisiaj tak się histerycznie broniła:placz:, wszyscy aż powychodzili przed domy i każdy patrzył co się dzieje :( wszystkie psy się żrą, ona w tym wszystkim u kresu sił, już 3-4 dni tak chodzą. chciałam podejść i ją zgarnąć, bo już się z kasią dogadałam, że by ją przetrzymała u siebie, ale ona odchodzi jak się zbliżam[/B] :(
  5. [quote name='majqa']Super, dzięki. :-) Ja właśnie wolę się upewnić, bo u mnie, przy tej ilości zwierzów to nierealne, by je odizolować więc jeśli... wybieram chwasty. ;-)[/QUOTE]to jest oczywiste :)
  6. jakaś zła passa :( mam nadzieję, że już się skończyła i teraz będzie u was już tylko lepiej. nie wyobrażam sobie bólu, jaki czujecie po stracie obu psiaków :(
  7. [quote name='majqa']To ja poproszę o jeszcze jedną podpowiedź w kwestii tych chwastowych trucizn. Trują rośliny, a co z bezpieczeństwem zwierzaków? Są dla nich obojętne, nie stanowią zagrożenia?[/QUOTE]tego to nie wiem ale moje psy nie będą miały i tak dostępu na razie do tego trawnika, jest odgrodzony. pewnie niezbyt wskazane by skubały sobie zaraz po oprysku trawkę...dopytam jutro jak to jest, chyba że kajetan wie coś na ten temat i nam napisze :)
  8. agaga21

    Barf

    [quote name='gryf80']wiem coś o tym-strajk głodowy,chyba upał dokucza za bardzo[/QUOTE]u nas takie pojęcie jak strajk głodowy nie istnieje.
  9. [url]http://img689.imageshack.us/img689/4013/dsc0877am.jpg[/url] bardzo fajne zdjęcie :)
  10. [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-YYUwgfUxb3U/T6Ui7qvOQfI/AAAAAAAAGLU/pAU4GNZU4jY/s640/IMG_6517.JPG-tą"]https://lh6.googleusercontent.com/-YYUwgfUxb3U/T6Ui7qvOQfI/AAAAAAAAGLU/pAU4GNZU4jY/s640/IMG_6517.JPG [/URL][I]-tą rudą zjem ja! -nieprawda, bo ja! [/I];)
  11. [quote name='iwcia93']Pozwoliłam sobie zrobić nowy banerek dla Gadzinki, bo chciałam sobie odświeżyć sygnaturkę. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215761-GANDZIA-już-w-hoteliku-uczy-się-dobrych-manier-)-SZUKA-DOMU-STAŁEGO"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2609/gandzia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] te banerki są nieregulaminowe. max. wymiar wys.100 pikseli, szer.500 pikseli.
  12. jaka uśmiechnięta! i jaka błyszcząca :) jest piękna. kajetan, czy ja mam być zazdrosna? do mnie na po adopcyjną coś się wybrać nie możesz:mad:
  13. [quote name='majqa']Jak to miło czytać, że u kogoś w ogóle trawka wzeszła. :-) Ja się wpatrzyłam w to, co mnie nadzieją natchnęło na mojej działce, bo zieleń się pojawiła, a trawka wszak posiana to... zdębiałam. Będę mieć cud - miód chwaściki, trawa jest przy nich jedynie dodatkiem.[/QUOTE]o tak to ja miałam do tej pory, trawnik w niczym trawnika nie przypominał. był psią toaletą i miejscem w którym najfajniej kopie się dziury:diabloti: jednak muszę mieć czyste miejsce, by mój najmłodszy skarbek miał latem gdzie pobawić się na kocyku, więc wydzieliliśmy w ogrodzie miejsca dla psów dostępne i niedostępne :) chwilowo na tym trochę straciły ale niedługo ogrodzimy kawałek ziemi i będą miały gdzie szaleć bez ograniczeń :) (coś mi multi cytat nie chce zadziałać)[B]malawaszka,[/B] ponoć czymś się pryska to zielsko i zostaje sama trawa. u nas dziś była burza, urwanie chmury a my właśnie byliśmy w parku rozrywki dla dzieci i musieliśmy się w ekspresowym tempie ewakuować:roll:
  14. strasznie współczuję :( (*)
  15. o kurcze! to mam nadzieję, że znajdziesz coś super ekstra w pierwszym sklepie do którego zajrzysz :)
  16. [url]http://img151.imageshack.us/img151/5564/dsc02838uq.jpg[/url] taki słodki, niewinny piesek przecież nie mógł zrobić takiego bałaganu:diabloti::diabloti:
  17. [quote name='redcat']Hej wszystkim. Dawno nas tu nie było, a wiele się zmieniło... Oba nasze psiaki biegają razem za Tęczowym Mostem [*] Sasa odeszła w styczniu, Kaj na początku tego tygodnia :( [*] [*] [*][/QUOTE] współczuję bardzo :(:(
  18. fajnie, że honoratce się udało, trzymam kciuki za kolejne kociska.
  19. [quote name='majqa']Uff... Jesteśmy w domku. Wsio poszło zgodnie z planem. Sterylka TAK, zrost JEST (świeżutki, bo świeżutki ale jest, trzeba tylko dalej uważać).[/QUOTE] to oby się dalej dobrze zrastało i goiło :)
  20. [quote name='chita']jakie cudne portrety:loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-mxBeUrKGLXQ/T6LdFLxIX-I/AAAAAAAAEic/_d2Wesq6teA/s640/aIMG_9627.jpg[/URL] :loveu::loveu: arina tez przytyla, i cholera ciezko to zgubic bo przeciez wariowac jej nie wolno jeszcze:roll: [/QUOTE]dzięki :) arinka odzyska świetną formę, jestem tego pewna [quote name='justysiek']noga źle, niestety rehabilitacje nie pomogly, jest nawet gorzej, za duze obciazenie mi zrobili czeka mnie kolejna operacja i kolejne msc siedzenia w domu ehhhh.........[/QUOTE]o rany...bardzo współczuję :( [quote name='Donvitow']No . Nie zjadły mnie chow chow.:) Skosiłem trawnik. Posiałem ogórki.:). Suuper. No i jeszcze dwa dni luzu. Poproszę o fotki trawki.:)[/QUOTE] powiem karolowi, że ogórki posiałeś, to może też coś zacznie uprawiać, bo coś w tym roku "warzywniak" mamy pusty! w trawie jest tyle zielska!!!! tomek mówi, że czymś to wytruje ale trawka licha :( za to dosadziłam dziś kilka kwiatków i rozkwitł mi pięknie pierwszy rododendron :)
  21. [quote name='majqa']13.30 - wyjęcie gwoździa i za jednym zamachem, skoro wyniki są dobre (morfo. i biochem.), sterylka (by uniknąć i kolejnego stresowania suni i kolejnego ładowania jej wątroby narkozą do zmetabolizowania).[/QUOTE] to jest faktycznie za co trzymać kciuki. będzie dobrze :) :kciuki:
×
×
  • Create New...