Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. tak mi fatalnie net działa, że zostawiłam sobie aktywację na później:oops: nie miałam w ciągu dnia czasu by przysiąść do tego, zaraz to nadrobię i pięknie dziękuję za ogłoszenia :)
  2. [quote name='dzodzo']super fotki Bartusiowo-psie:) dziewczyny,te ktore maja ciąże za sobą-jak szybko po porodzie zniknęla Wam linia barwnikowa na brzuchu?-zapomniałam jak to sie nazywa:pta ciemna kreska w kazdym razie u mnie nadal jest,mimo ze za chwile minie 8 mc,mniej widoczna ale jest-wydaje mi sie ze dluuuuugo,to chyba ma jakis zwiazek z hormonami czy cos,musze sobie wygoglowac ;)[/QUOTE] o tak. bartuś i białas superancko wyszli :) świetna sesja a mały jaki zachwycony! ja nie miałam wcale tej linii ani w 1 ani w 2 ciąży.
  3. niespodzianka :):):) [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/484250_315512675189853_100001933683318_721045_2040038402_n.jpg[/IMG]
  4. czy hera ma ogłoszenia?
  5. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227348-W-Kłaju-jak-w-raju-dramat-psów-pod-opieką-fundacji[/url]
  6. [quote name='tobciu']zapomniała wcześniej ... ? :mad:[/QUOTE] tak...przypomniałam jej też od razu o jej zaległych deklaracjach na dolara, obiecała wpłacić... dzięki serdeczne za ogłoszenia :) dzwonił jeden pan: [I] -gdzie można tego psa zobaczyć? -pod ciechocinkiem. -łooooooooooooooo! ja z poznania!!!! -a to nie jest bardzo daleko -(śmiech) z poznania mam taki kawał jechać po psa???? -jak to za daleko dla pana, to zawsze może pan poszukać psa w poznańskim schronisku. -ale tam nie ma takich -są amstaffy -no ale ten mi się podoba. a wie pani, że codziennie koło schroniska wracam z pracy? jutro tam podjadę ale jeszcze będę do pani dzwonił. [/I] taki odzew z ogłoszeń póki co...
  7. o rany. znowu! :(ten wasz klimat wietrzno-deszczowy chyba sprzyja choróbskom.
  8. mam nadzieję, że to tylko osłabienie i szybko niunia nabierze sił a nie coś bardzo poważnego.
  9. [quote name='lula2010']Lula juz po wizycie u weta-ma zdjete szwy i wszystko jest ok i ladnie sie goi :multi:,za to astunia na spacerku szczapila sie z astem(starszym od niej,bardzo agresywnym samcem) i maz musial je rozdzielac :shake: ,napadl "dziadunio "i Buba ma lekko "zajechana" zebem szyje ,a" dziadunio "naderwany fafel:cool3:;babka przywiazala Bastera przed sklepem i "gotowal sie"w tym upale ok 2-3 godzin i byc moze dlatego znienacka zaatakowal Bube ;musialam isc do niej powiedziec ,ze zapomniala o psie ,a ona na to ,ze Baster spi w domu....gdybym zadzwonila na straz miejska to zawiozla by go do schronu ,a u nas asty sa usypiane...dobrze ,ze rozpoznalismy ,ze to pies z sasiedniego bloku....[/QUOTE] jak to??????????? zapomniała zabrać go do domu???????? co za babsztyl!:angryy:
  10. smakowicie się tu zrobiło ;) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6209.jpg lumpek wygląda jakby brzuchem prawie po ziemi szorował ale chyba on nie jest w rzeczywistości gruby?
  11. a ja myślałam że ona jest w dt kojcowym u kogoś. jaki jest koszt jej pobytu?
  12. super wyjazd mieliście! pieski nieustraszony, w końcu nie wypada by pies morderca się bał ;)
  13. pięknie, pięknie, pięknie!! cudna ta wasza łączka! [url]https://lh4.googleusercontent.com/-sgFVX8NjU2U/T7q8_af8_yI/AAAAAAAAETw/byUtgSo-yQw/s576/_dsc1364.jpg[/url] :loveu::loveu:
  14. [quote name='furciaczek'].rudo:evil_lol:[/QUOTE] ojjj...to faktycznie w rozpacz wpadłaś:diabloti:
  15. [quote name='malawaszka']koszmar jakiś, a pamiętam jak na dogo była kiedyś akcja pomocowa dla tej baby[/QUOTE]a ja po raz pierwszy o niej teraz usłyszałam. dramat! :( [quote name='bira']Widziałam... masakra. Ten pit?, od razu mi się z Twoją Etną skojarzył... Co za ku... warunki. Jak tak można. Co to wogóle za fundacja jest?[/QUOTE]kurcze, miałam wątek i teraz nie mogę znaleźć... [quote name='magdabroy']Dzień dobry :)[/QUOTE]witam :) [quote name='justysiek']przychodzę po prośbie, ciotki zajrzyjcie na watek, choc podnoscie by nie spadal, bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc, musimy ta suke stamatd zabrac, to mix dobka a wazy tylko 12 kg!!! jest mega chuda, nawet na zdjeciach tego nie widzac a je tyylko chleb z woda!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227352-Mix-dobermanki-krótki-łańcuch-chleb-z-wodą-czy-tylko-na-tyle-zasługuje?p=19127795#post19127795[/URL][/QUOTE]widziałam. biedna :( jak można tak zwierzęta traktować? :angryy: [quote name='lula2010']Etnusia moze i brudna ,ale jak zwykle piekna :eviltong:[/QUOTE]:loveu: [quote name='chita']brudna Etna = szczesliwa Etna ;)[/QUOTE]dokładnie tak :) u nas dzisiaj na słońcu było 45 stopni.
  16. sybel nie panikuj. bałam się że cię biorą z powodu skurczy a puchnące nogi to chyba mniejsze zagrożenie(???) w każdym razie trzymaj się i tak jak mówi gameta, nie słuchaj kobiet które będą z tobą leżały, bo na pewno znają straszne historie(taki oddział :( ) trzymam kciuki za ciebie i twojego maluszka i mam nadzieję, że szybko cię wypuszczą.
  17. a wiadomo skąd ona adoptowana była? właściciele chcą ją oddać?
  18. [quote name='bira']To zapraszam do nas :-)[/QUOTE] bardzo bym chciała...ale wiesz przecież... :( ciężko się wybrać.
  19. [quote name='bira']Ja też mam taką nadzieję. Wczoraj miała 39, przespała cały dzień. Dzisiaj nie poszła do szkoły, ale do 14 siedziałyśmy w domu i ona zaczęła już szaleć, bo nic jej nie było. Więc poszłyśmy na plażę. A tak jak na złość pogoda się rypła. Jak wyszłyśmy z plaży to słonce wyszło. Czujesz co za niesprawiedliwość?[/QUOTE]u nas też dzisiaj pogoda dziwna. rano słońce a potem wietrzysko, chmury i...30 stopni! jutro ma być ciepełko :) ale bym chciała spędzić dzień na plaży!!! chociaż kilka godzin...
  20. cieszę się że birka znów w formie :) a inga mam nadzieję że zahartowana i nic jej nie będzie
  21. i ja czekam na fotki jednej z moich ulubienic:loveu:
  22. [quote name='chita'][B]Deklaracje jednorazowe [/B] martasekret.........30zl kkasiiiar .............74zl Uru.....................cos bira......................30zl chita.....................50zl aida,.....................cos zioberek87..............cos z FB......................20zl marmosia-podac konto na pw [B] Deklaracje stale[/B] chita............30zl tobciu..........10zl (na pol roku narazie ) Anula...........10zl (na pol roku) moca35........15zl Kocurek .......5euro (ok 20zl) marmosia......20zl (przez pol roku, platne z gory) Telimena.........20zl bora1...............10zl imperator.........10zl p.Beata.............10zl (znajpma imperatora;) ) P. .....................10zl (anonimowy darczynca) Donvitow............100zl kkasiiiar................20zl (10zl kkasiiiar + 10zl rodzice) z fb (na pol roku)....10zl karolina175............30zl Juldan...................15zl rodzice imperatora..10zl znajoma j.w...........10zl (znajoma rodzicow imperatora) Razem 360zl [B][SIZE=4] ROZLICZENIE [/SIZE][/B]: [B]Wplywy[/B] [SIZE=3]styczen 2012[/SIZE] (do 19stycznia) [B]20zl imperator 50zl p. (49,67zl zaokraglam do 50 anonimowy darczynca) deklaracja stala za I,II,III, IV, V[/B] [B]50zł KAROLINA K (fb) 30zl chita 30zł martasekret 94zł kkasiiiar(bazarek?) 10zł tobciu 30zł karolina175 40zł Telimena 20zł BORA1 30zł Zbigniew G z Opola 50zł TULIPANNA 10zł Anula 15zł moca35 20zł Helena K (fb) 100zł Donvitow 50zł aida 10zł Kamil P (fb) 120zł marmosia 20zł rodzice imperatora 30zł Juldan[/B] [B]30zł zioberek87 30zl bira ( 150zl na BB) 30zł karolina175 10zł tobciu 10zł anula 21zł kocurek 20zł jok [/B] [B]50zl chita[/B] [SIZE=3][B]rozliczenie od 7stycznia do 8 lutego [/B][/SIZE] 30zł zioberek87 (dolar) 30 bira 30zł karolina175 (dolar) 10zł tobciu (dolar) 10zł anula (dolar) 21zł kocurek (dolar) 20zł jok (dolar) [B]razem: 151zl[/B] [SIZE=3] [B]rozliczenie od 10 lutego do 6 marca [/B][/SIZE][INDENT] [B]340zł randall(bazarek na Dolara) 20zł imperator (Dolar) 10zł Kamil P (Dolar) fb 15zł moca35 (Dolar) 20zł Bora1 (Dolar) 20zł kkasiiar (Dolar) 40zł Telimena (Dolar marzec, kwiecień) 10zł Anula (Dolar) 20zł Kocurek (Dolar) [/B][/INDENT] [B]razem: 495[/B] [SIZE=3][B] Wplaty od 7 marca do 15kwietnia[/B][/SIZE] 10zł tobciu (dolar) 20zł łukasz g. (dolar) 15zł moca35 (dolar) 10zł kamil p.(fb) (dolar) 10zł anula(za IV dolar) 40zł imperator (dolar za III i IV) 21zł kocurek (dolar) 10zł tobciu (dolar IV) 30zł bira 50zł juldan (dolar III, IV plus bonus) 20zł bora1 (dolar) RAZEM: 236 [B]rozliczenie od 16kwietnia do 18 maja 2012[/B] [B]wpłaty:[/B] 20$ kanadyjskich p...(Dolar) 10ZŁ Kamil P fb.(Dolar) 15zł moca35 (Dolar) 10zł tobciu(Dolar) 10zł Anula(Dolar) 20zł Telimena(Dolar) 21zł Kocurek(Dolar) 20zł Arkadiusz G.(Dolar) 15zł moca35(Dolar) 10zł Kamil P.fb.(Dolar) RAZEM: 131zl 20 $ kanadyjskich [SIZE=3][COLOR=darkred][B]RAZEM : 1'993,00 zl i 20$ kan. wplynelo na konto BB z tytulem dla Dolara [SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4] wydatki:[/SIZE] -350zł transport od agaga21 do furciaczek -40zł transport z hoteliku za Nowym Tomyślem do agaga21 (łącznie 100km) -235zł hotelik pod nowym tomyślem -30zł wizyta u weta -400zł opłacony hotel u gosi do końca lutego[/B] [B]-150zl wizyta u weta furciaczka, rtg i zeskrobiny [/B] [B]-490 hotel i leczenie Dolara [/B] - 400zl hotel i 10zl leki -550zl hotel i kastracja Dolara (kwiecien) 400+150zl [B] łącznie: [SIZE=3][COLOR=darkred]2655zł [SIZE=5] [COLOR=black]RAZEM :[/COLOR] - 662 zł [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] jak to się stało, że dolar jest tyle na minusie??? :(
  23. [quote name='agaga21']od karoliny175 miały być pieniążki 280zł z bazarku ale coś długo to trwa, bo bazarek już daaawno skończony :( pisałąm do karoliny, obiecała wpłacić ale to już było z miesiąc temu i nadal nic :([/QUOTE]rozmawiałam z karoliną właśnie. obiecała jutro wysłać pieniądze z bazarku :)
×
×
  • Create New...