Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. diablątko małe:diabloti::loveu:
  2. [quote name='lula2010']dzieciaczki przesliczne, Lenusia to prawdziwa Ksiezniczka i widac ,ze starszy Brat to jest to...:loveu:[/QUOTE]kamilek bardzo się wczuł w rolę starszego brata, co mnie ogromnie cieszy :) nie ma ani cienia zazdrości:loveu:. [quote name='bira']Ale z Lenki już dziewczynka :-) I uśmiech ma piękny :-) Strasznie pogodne dziecko :-) Nie to co niektóre ;-) A stadko... nie wiem co napisać, zgodne, piękne, bomba :-) A szczurosława widać jak ta pchła namolna tam się pląta między Morrisem i Etną ;-) Chyba jej się wydaje, że jest szefową wszystkich szefowych ;-) Nie mogę z niej, bo zaraz mi się buzia jarzy... taki ciołek mały upierdliwy :-) A Morris nawet linką się bawi? Myślałam, że on raczej mikropatyczki preferuje jak Birka moja ;-)[/QUOTE]jest pogodna, nawet ząbkowanie w miarę łagodnie przechodzimy. większość czasu się śmieje, wszystko ją zachwyca:loveu: stadko ma swój porządek. lucynka rozruszała gamonia na tyle, że czasami biega jak dziki cielak:evil_lol: śmiesznie to wygląda bo on jest taki niezgrabny jak biegnie galopem, uciekając przed szczękami lucynki:diabloti: bawią się świetnie, są prawie nierozłączni, na dworze gryzą co im w zęby wpadnie. lucynka jest nadal małą wredotą. obserwuje morrisa i gdy ten coś (cokolwiek) weźmie do pyska, to ona natychmiast idzie mu to odebrać i niestety zawsze jej się to udaje(zazwyczaj to właśnie mikropatyczki ;) ). a etna jak to etna. ma swój świat i jak lucynka z gamoniem jej przeszkadzają to musi sobie trochę "pokrzyczeć" ale zgoda jest niezmiennie:loveu: chyba się troszkę lubimy :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-o8_t2G9-6HQ/T7Sz6NOwCAI/AAAAAAAAEsI/kL8opnDRMlo/s640/IMG_0118a.jpg[/IMG]
  3. mamusia pewnie też nigdy nie szczepiona. mam nadzieję, że się nie rozchoruje. trzymam kciuki za całą rodzinkę.
  4. [quote name='Akrum']Mówisz, masz :p Na Wielkopolskę i kujawsko-pomorskie 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-ID16ehT.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-W0QQAdIdZ380216224[/URL] 3. [URL]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/54851.html[/URL] 4. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2834/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2834-big-2-1337159687.jpeg[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/106026/Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu/[/URL] 6. [URL]http://www.wielkopolskatablica.pl/ogloszenie-5325/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu.html#http://www.wielkopolskatablica.pl/uploads/images/5325-big-1-1337159601.jpeg[/URL] 7. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu,64649[/URL] 8. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/106026/Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu/[/URL] 9. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1291887431/torun-Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu.html[/URL] 10. [URL]http://sloniu.pl/163/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29268-Dolar_w_typie_amstaffa_szuka_odpowiedzialnego_domu.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4484/name/oddam-do-adopcji-dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-ciechocinek-cala-polska.html[/URL] 12. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-id41638.html[/URL] 13. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6833/Dolar_w_typie_amstaffa_szuka_odpowiedzialnego_domu.html[/URL] 14. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/68/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/68634_Dolar_w_typie_amstaffa_szuka_odpowiedzialnego_domu.html[/URL] 15. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38021/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu_/[/URL] 16. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/4/1_Psy/33_Teriery/25322_Dolar_w_typie_amstaffa_szuka_odpowiedzialnego_domu_.html[/URL] 17. [URL]http://bydgoszcz.olx.pl/item_page.php?Id=376893129&ts=1337161617[/URL] 18. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54883,Lw==.html[/URL] 19. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2250633-dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu/[/URL] 20. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?verify[/URL] 21. [URL]http://www.neeon.pl/208975-dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu.html[/URL] 22. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26810,dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-.html[/URL] 23. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-20910415.html[/URL] 24. [URL]http://adpedia.pl/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/drobne/zwierzeta/ogloszenie/dolar_w_typie_amstaffa_szuka_odpowiedzialnego_domu,216176/[/URL] 25. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu,0R5d5SYh7X18nq8FCqRs1,1350.html[/URL] 26. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu/48079[/URL] 27. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108352&title=dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu[/URL] 28. [URL]http://bydgoszcz.swistek.pl/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu-_156376.html[/URL] 29. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2447/dolar-w-typie-amstaffa-szuka-odpowiedzialnego-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2447-big-1-1337162876.jpeg[/URL] 30. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39131/[/URL][/QUOTE]wielkie dzięki :):) coś mi na maila poprzychodziło, pewnie aktywacje, więc jutro rano aktywuję gosia, dolar jak szczeniak wygląda! ale ci się tam zieleni :)
  5. ja tu żadnej 'jazdy' nie widziałam ale twój post został odebrany tak a nie inaczej, bo został napisany w taki a nie inny sposób. to nie było zwykłe pytanie o warunki.
  6. proszę o numer konta, wpłacę skromny grosik i mam nadzieję że reszta piesków przeżyje. parwo to straszliwa choroba :(:(
  7. [quote name='conceited']i sznaucerek i czarna sunieczka juz ponoc w Holandii...[/QUOTE]ech...jakoś trudno mi w to uwierzyć :(
  8. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Oluś jaki duży!!!!śliczne ostatnie zdjęcie:)[/QUOTE] a jaki 'dorosły' na tym jeździku!!! :) fajny chłopczyk.
  9. aga, nowe ogłoszenia baaaardzo mile widziane :) o aferach pamietamy :( furciaczkowa była główną osobą która ratowała psy od słynnej arktyki. do tej pory stary zygmuś jest u gosi już jako rezydent sypiający okryty kotami:loveu:
  10. [quote name='tobciu']U Gosi jest wszystko git ! :) U Gosi dokładam grosza do Dumy, Dolara, Bruno. U Gosi jest Adi, któremu robiłam kiedyś bazarek. U Gosi trzymaja asty dziewczyny ze Szczecina z Nadziei amstaffa. Jak Gosia się za długo nie odzywa na dogo - to naprawdę jest zalatana, a nie ze to jakieś ciemne sprawy :) [B]U Gosi jest tak jak być powinno :)[/B][/QUOTE]dokładnie:cool2: dodam jeszcze, że non stop lata z psami po wetach, na spacerki, psiaki są socjalizowane i ogarnięte. śledzę wiele wątków psów u gosi i widać, że wszystkie są zadbane. dolar nie jest pierwszym naszym psem u niej, wcześniej była dalia, która przyjechała tam jako ledwo żywy szkielet, nie dający do siebie podejść w kojcu a wyjechała do ds kluseczka w pełni wyluzowana, spokojna i przekochana.
  11. wiesz, ja mam też ostatnio masakryczny internet. czasem wchodze na dogo i 5 minut otwiera mi się strona. pewnie w tym czasie też się "świecę" na zielono a czytać nie daję rady, tym bardziej pisać.
  12. [quote name='imperator']Mam pytanie, czy Furciaczek ma założony wątek swojego PDT? Bo szukałem, ale niestety nie mogłem znaleźć. Ktoś zagląda do psów tam przebywających, jacyś dogomaniacy lub wolontariusze?[/QUOTE]właśnie z gosią rozmawiałam, niestety nie może ci odpisać, bo nie ma internetu ale p[rosiła, bym ci przekazała, że bardzo serdecznie cię zaprasza. zdjęcia będą jak będzie miała internet na tyle silny, że jej nie wywali przy pierwszej próbie napisania posta. edit: u dolara wszystko dobrze. rana zagojona, jutro bedzie miał zdjęte szwy a za kilka dni przekonamy się czy dolar lubi pływać :) imperator, wracając jeszcze do twojego posta, tak, bywają u gosi ludzi z różnych fundacji, również różni dogomaniacy. przywożą jej psy, zabierają je do ds-ów. gosia wstawia zdjęcia psów zadbanych, uśmiechniętych, odkarmionych. wstawia też zdjęcia czyściutkich, przestronnych boksów, wystarczy cofnąć się odrobinę a zobaczysz dolara w jego boksie.
  13. [quote name='magdabroy']Trzeba było wyciągać kiełbachę z lodówki i upiec na ognisku :evil_lol:[/QUOTE]buhahaha! :evil_lol::evil_lol:dobre. ale mogliśmy za to dostać taką karę, że byśmy mieli do końca życia dość ognisk. na szczęście skończyło się na stresie. ja muszę być bardziej stanowcza, mogłam się po prostu na to nie zgodzić a tomek chyba też miał mokro w gaciach i pewnie ma nauczkę.
  14. wrrrr:angryy: znowu multicytat nie działa [B]aga[/B], zazwyczaj zakładam jej coś na łepek ale jak jest ciepło i nie wieje to do ogródka czasem biorę ją z gołą główką. oczywiście nie jest na pełnym słońcu. [B]magda,[/B] faktycznie, lenka jest małą śmieszką. uśmiech dziecka rozbraja....z resztą, już niedługo sama się o tym przekonasz :) [B]monika[/B], dzieci rosną jak na drożdżach, nie wiadomo kiedy. z jednej strony szkoda, że tak krótko są słodkimi dzidziusiami ale z drugiej po pewnym czasie ma się już dosyć pieluch, kupek, zupek, ulewania, usypiania itd i chce się by dziecko już było choć trochę samodzielne. [B]justyna,[/B] też mi się moje stadko podoba:evil_lol:, choć każdy psiak jest "z innej beczki" to każdy ma w sobie coś :) dziś przyjechała pierwsza partia płotów i część już zamontowana:multi: a tomka(ogrodnika) to myślałam że dzisiaj zabiję, uduszę własnymi rękami. uparł się, postanowił spalić ogromną stertę gałęzi, które powycinali od początku a ja głupia mu nie zabroniłam, choć nie podobał mi się ten pomysł ale sądziłam, że wie co robi.... zrobił takie wielkie "ognisko" że myślałam że wszystko się spali:shake: oj nie było mi do śmiechu, on sam chyba też się nie spodziewał takiego ognia. na szczęście zgasiliśmy sami, nim ktoś zdążył straż pożarną wezwać:roll: nieźle się wystraszyliśmy jak w pewnym momencie zaczęła wyć jakaś syrena, byliśmy na 100% pewni, że to straż pożarna. okazało się że to jakiś bardzo głośny wentylatory w gospodarstwie tak wyje kawałek dalej:evil_lol: ogień był tak wielki, że zaczeliśmy go gasić, zanim się połowa gałęzi spaliła, więc ogólnie bez sensu to było, bo nadal mamy gałęzie które zalegają, tyle że połowa już bez igieł i czarnych, osmolonych.
  15. [quote name='malawaszka']hahahha to to już w ogóle jest masakra! szał ominął bo musiał - nie upadłam na głowę jeszcze, żeby brać kredyty na prezent komunijny więc dałam ile mogłam, ja nie jestem z gatunku tych co to "zastaw się a postaw się" :shake: mam zdecydowanie ważniejsze wydatki niż komunijne prezenty[/QUOTE]no właśnie, to jest jakaś paranoja, że niektórzy nie mają pod koniec miesiąca grosza na koncie ale prezent komunijny musi być za grubą kasiorę, bez względu na wszystko. a co to takiego wielkiego komunia? ślub to rozumiem-zaczyna się nowe, często samodzielne życie i "na dobry początek" kasa by się przydała ale komunia? a potem gównarzeria rozpieszczona myśli że im się wszystko należy. i jeszcze jak koperta za cienka to pewnie obraza do końca życia...co za czasy... ja dostałam na komunię biblię dla dzieci, jakieś kolczyki, medalik i tego typu pamiątki a z pieniędzy udało mi się uzbierać na pół roweru(resztę dołożył tata :) ). nie było mowy o wielkich, drogich prezentach. teraz już nawet dzieciory quadów nie chcą:-o bo to już niemodne.
  16. [quote name='magdabroy']Zdjęcia :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-vJIyheVOB_Q/T7FsYqUS3jI/AAAAAAAAEr4/swLai0auP0c/s640/IMG_0100.jpg[/URL] moja Tora tak dba o uszy Lumpka ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-yE2hnaG04EY/T7FsWlozBuI/AAAAAAAAErw/4SSsRukxS78/s640/IMG_0077.jpg[/URL] piękna mordka :loveu:[/QUOTE]lucynka dba o czystość wszystkich piesków. namiętnie wylizuje im oczy, uszy i wnętrze pysków(!) a jak się czasem rozpędzi, to nie powiem co jeszcze... [quote name='paoiii']Ale Lenka już duża dziewczyna! :D[/QUOTE] 4 dni temu skończyła pół roku, za to kamil za miesiąc już 6 lat skończy. nie wiem kiedy ten czas minął.
  17. i już ostatnie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SwO7JVs9cUc/T7FsTSTTctI/AAAAAAAAErg/09CHx32u1EQ/s720/IMG_0059.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Q4S_rqHrSyI/T7FsU0EjdaI/AAAAAAAAErk/-Pq44MD9Yps/s640/IMG_0063a.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1g-__CqtU2U/T7FqpCL-59I/AAAAAAAAEqA/YStO8i6OQFE/s640/IMG_9985.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Dz64n0-MOX8/T7Fqy1Fq6UI/AAAAAAAAEqI/y5jFr9sRIW0/s640/IMG_9987.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M9nHUlU52bU/T7Fq6gUGknI/AAAAAAAAEqQ/7P3Rpx6bPXg/s640/IMG_9988.jpg[/IMG] dziś usiadła sama bez oparcia by obserwować szalejące psy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TfwacTjgITE/T7FraPr2KNI/AAAAAAAAEqw/1nWCJ8W5FUY/s720/IMG_0013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SyqyRlQUAFA/T7Frm9n2PoI/AAAAAAAAErA/7tG2st95HCc/s512/IMG_0048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uZeo7B9WbtE/T7Fr9kgsFsI/AAAAAAAAErQ/CnYgU2z8-ZM/s512/IMG_0056.jpg[/IMG]
  19. wrzucam moją gwiazdę ;) która 4 dni temu skończyła pół roczku [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EBEtLbTxxqk/T7FqUXtH67I/AAAAAAAAEpI/owN-eEt8Ft4/s512/IMG_9932a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1ipPRr7TB2I/T7FqVxxRXeI/AAAAAAAAEpQ/iFRu1auyn8k/s512/IMG_9939a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xomewhxw80U/T7FqbVcGkBI/AAAAAAAAEpo/jQaJ8Q6zn7o/s512/IMG_9980a.jpg[/IMG] zdejmowanie skarpetek celem konsumpcji:evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pkDsKluRU2g/T7Fql-4Xg-I/AAAAAAAAEpw/0bWyZeRLleU/s512/IMG_9982.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OlM2XAx7DbQ/T7FqnWMqRmI/AAAAAAAAEp4/4Zx8QtUe_dk/s640/IMG_9984a.jpg[/IMG]
  20. i na koniec z braciszkiem [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Wf4F1MFkVzY/T7FqS1EwAcI/AAAAAAAAEpA/hXnlEvSeELo/s512/IMG_9928a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_45e5jW-uo8/T7FqC1NmldI/AAAAAAAAEow/6fmKjmxySH4/s720/IMG_9912.jpg[/IMG]
  21. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SyqyRlQUAFA/T7Frm9n2PoI/AAAAAAAAErA/7tG2st95HCc/s512/IMG_0048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1g-__CqtU2U/T7FqpCL-59I/AAAAAAAAEqA/YStO8i6OQFE/s640/IMG_9985.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OlM2XAx7DbQ/T7FqnWMqRmI/AAAAAAAAEp4/4Zx8QtUe_dk/s640/IMG_9984a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xomewhxw80U/T7FqbVcGkBI/AAAAAAAAEpo/jQaJ8Q6zn7o/s512/IMG_9980a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EBEtLbTxxqk/T7FqUXtH67I/AAAAAAAAEpI/owN-eEt8Ft4/s512/IMG_9932a.jpg[/IMG]
  22. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xKdLLLr7aPY/T7FpoYeVFzI/AAAAAAAAEoo/Qgw_39xAlXo/s640/IMG_9903.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CTSH0z4ULqg/T7FrdfkoF4I/AAAAAAAAEq4/BJHHLvp7XRo/s512/IMG_0042.jpg[/IMG] lena tak się zapatrzyła na bawiące psy, że aż SAMA po raz pierwszy usiadła w wózku bez oparcia :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Q4S_rqHrSyI/T7FsU0EjdaI/AAAAAAAAErk/-Pq44MD9Yps/s640/IMG_0063a.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SwO7JVs9cUc/T7FsTSTTctI/AAAAAAAAErg/09CHx32u1EQ/s720/IMG_0059.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uZeo7B9WbtE/T7Fr9kgsFsI/AAAAAAAAErQ/CnYgU2z8-ZM/s512/IMG_0056.jpg[/IMG]
  23. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PUbfrdzebgs/T7FpOuHN94I/AAAAAAAAEno/WJRwviyZZ5o/s640/IMG_9850.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sf4A-atFCfU/T7FpRcKWiuI/AAAAAAAAEnw/XJiNhSLSuh4/s640/IMG_9851.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BGIcXCLm_XY/T7FpT7hSUEI/AAAAAAAAEn4/b9Lzr0k9xdE/s640/IMG_9854.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6dLXFAo2F8E/T7FpV2tSEJI/AAAAAAAAEoA/QD-PnCHUkcQ/s640/IMG_9860.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tykxb7ONkeA/T7FpmdQoVpI/AAAAAAAAEog/6hwswfPBfc4/s640/IMG_9902.jpg[/IMG]
  24. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UYTzWBWnYEI/T7FpXdgw7EI/AAAAAAAAEoI/yE1pAJg1Hc0/s640/IMG_9878.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6V6ufQyLftk/T7FqXoCSHII/AAAAAAAAEpY/9mpzLjWQ0fw/s640/IMG_9975.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v6cuU9Txft4/T7FrB8Hu4sI/AAAAAAAAEqg/RKnoKDbZWvQ/s640/IMG_9997.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wOYe4E9ldr4/T7FrDfKFQFI/AAAAAAAAEqo/T-DrTpIGlaQ/s640/IMG_9999.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yE2hnaG04EY/T7FsWlozBuI/AAAAAAAAErw/4SSsRukxS78/s640/IMG_0077.jpg[/IMG]
  25. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-adnMToa-Qb8/T7FqZIGWFsI/AAAAAAAAEpg/-DSdS19kOvw/s512/IMG_9976.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aawDROvk_rQ/T7Fo96XQZ3I/AAAAAAAAEmo/g6EB_9fAgOY/s640/IMG_9772.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zh33UGfr4ho/T7FpAO0Ks-I/AAAAAAAAEmw/UOIEydifZ-I/s512/IMG_9788.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vs5MFM10lSo/T7FpDr8fthI/AAAAAAAAEnA/R6wXw9j4-As/s640/IMG_9830.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-p_gDF3OgyI0/T7FpKr4HJWI/AAAAAAAAEng/pVt1jxl2IsU/s640/IMG_9848.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...