Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. reksiu a ty na zadnego bys sie nie zdecydowala z tych 4, ten latka czy jacus, kazdy jest na swoj sposob fajny.
  2. piekna tylko gdzie ten dom? :roll:
  3. ja swiat nie obchodze, wiec zrobie bazarek dla lobuziaka. miejmy nadzieje, ze jakis grosz wpadnie. postaram sie cos fajnego wystawic.
  4. biedny jacenty, moze ciotka reksiu sie nad toba zlituje, co? :roll:
  5. nie wiem czy mozna powiedziec wlasnoscia, ale majkel jest moj. z tymze zabrac go do domu nie moge. ja go wzielam ze schronu i tak sie chlopak tula. z jednej strony mam zal do siebie, ze sie nie udalo i jestem zla, ale z drugiej patrzac, jak widzialam jak zaczepia psy w boksie (a bylo ich tam z 10) i non stop bylo jakies warczenie i podgryzanie, to mysle, ze lepiej dla niego, ze go zabralam. jeszcze by jakiegos mocno pogryzl i by go uspili :-(. czy sie zgadzam, jesli trafi do super domu i beda o niego dbac to jasne. czy w polsce, czy w niemczech, czy w azerbejdzanie, oby byl kudlaczek szczesliwy. ok, brozowa, to niech ona napisze, i wklei tu na watek, albo mi na pw. ja moze jeszcze cos od siebie dopisze (bo w koncu troche z nim czasu spedzilam) i wysle. moze tak byc?
  6. o tak mi tu dobrze, ale gdzie ten moj domek staly. dosc mam siedzenia w lazience! ile mozna? to juz ponad miesiac! [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/451/pc160436sm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/250/pc160437oz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3047/pc160438lk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5307/pc160439vl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6488/pc160440dx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6011/pc160441kv2.jpg[/IMG]
  7. ok martali, jutro sie tym zajme. podlinkuje, a moze zrobie i nowy banerek z pieskami, ktore tam obecnie sa :) niech przyciagaja uwage potencjalnych domodawcow. to sie dzieje teraz u pani wandy, ze hej. kubraczki, budy, karma fiu fiu :lol: :multi: pokazcie zdjecie tej drugiej wyzlicy, bo ja widzialam tylko ta w ruscu, ktora znalazla juz dom.
  8. i wlasnie dlatego, ze wiadome jest, ze zuraw tu wszystko czyta, nie pisze sie wszystkiego. niech zuraw ma od zycia niespodzianke :evil_lol:
  9. z mojego bazarku juz 67zl, :loveu: dziekuje dziewczyny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. to juz robi sie jakas parodia. im wiecej tu sie dowiadujemy, tym bardziej jestem przekonana, ze grubcia gdzies sobie zyje, opylona za jakas kwote przez zuraw. osmiesza sie juz ta kobieta na kazdym kroku. najpierw lolka umiera u siostry, a w nocy zuraw zawozi ja do weta :roll: potem siostra wchodzi na dogo i pisze, ze zuraw o niczym jeszcze nie wiem, i nie wie jak jej o tym powiedziec :roll: to co? w wawie zyje zuraw i jej klon (oby nie). parodia. az mnie korci, zeby poszukac na necie tych firm utylizacyjnych podzwonic i popytac. tylko nie wiem czy mi wypada :oops: aha, wpadlam jeszcze na pomysl czy nie moznaby w jej pracy narobic bigosu... moze to ja zmotywuje do powiedzenia prawdy :mad:
  11. isadoro widze, ze masz dar do allegro, moze zrobilabys je mojej kotce, ktora mam na tymczasie. podam zdjecie i wszystkie potrzebne info. bylabym wdzieczna. bo ja ani alle nie umiem zwierzakom zrobic, ani wybrac dobrego domu. z tym ostatnim to juz jest tragedia. wierze w kazde slowo, a kotka jest tak kochana, ze musi dobrze trafic, bo inaczej bedulka bedzie siedziala w tej mojej lazience :roll: (odwdziecze sie) no i zeby nie bylo trzymam kciuki za sunke, sliczna jest, w ogole nie widac, zeby miala swoje lata. a tak na marginesie gravhund was jest dwojka, ty i misia, wiec co sie dajecie mu zastraszyc. dwa do jednego, wiec jak ma ten pan jakis problem to zakasaj rekawy i przeprowadz go na klatke schodowa ;) [SIZE=1](taki zarcik, bo widze, ze ciezko masz w zyciu, ech kto ma latwo :shake:)[/SIZE]
  12. przykul moja uwage ogromny podpis bianki. przesledzilam wieksza czesc watku. i jesli moge tez sie wypowiedziec, to wydaje mi sie, ze sunka nie umarla, ani nie zostala uspiona, a sprzedana na rodzenie dzieci. wcale nie wyglada staro. i jak ktoras z was juz wczesniej wypisala. zuraw nas przygotowywall do tej 'smierci' wymyslaniem roznych chorob. nagle oslepla, zachorowala na serce. bzdury. a po drugie, czemu, wiedzac kilka dni wczesniej, ze ma sie spotkac z lavinia nie zaszla do weta po te wydruki??? chyba nie chodzila z ta klucha do weta na drugi koniec miasta, tylko gdzies w miare blisko. wiec ja wiedzac, ze sytyacja jest tak zla, wreczylabym wydruki lavini na widzeniu. a teraz nie wiadomo, czy ona czegos nie knuje. tylko licho wie juz co. bo ta kobieta jest jak sie okazuje nieobliczalna :roll: (bianko, nie masz co sie obwiniac, oddajac psy ze swojego dt przeprowadzasz taka selekcje, ze sama sie az czasem zastanawiasz czy nie za sroga. wiec tu twojej winy nie ma. no chyba, ze z ta wizyta i umowa, no ale coz. juz ja biorac miala zle zamiary. wiec podpisanie umowy nic mi sie wydaje by nie zmienilo.)
  13. ja sprobuje cos napisac, niemiecki znam o tyle o ile :eviltong: do konca tygodnia powinnam sie z tym uporac. w koncu to ja go zawiozlam do wawy gdzie nie powiodla sie adopcja, a pozniej do pani wandy. caly czas mi siedzi w glowie. bidunio. jak on kocha autem jezdzic. wskakuje na siedzenie i sie wkleja w nie. cudny jest.
  14. z mojego bazarku juz 61zl :loveu: dziekuje dziewczyny :loveu::loveu::loveu:
  15. z bazarku mojego jest juz 52zl dla niuni :loveu: dzieki kochanym dziewczynom :loveu::loveu:
  16. czemu tu taka cisza na watku od listopada?
  17. [quote name='irysek']margo dodasz zdjecia 2 ostatnich psiakow w pierwszym poscie? czy juz zapomnialas :razz:[/quote] no w pierwszym poscie brak zdjec 2 ostatnich pso. napisalas w pazdzierniku, ze wkrotce wkleisz...:eviltong:
  18. Kasa z bazarków [B](uaktualniona 20.01.09)[/B] 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) 24zł bemolka kosmetyki [B][FONT=&quot][SIZE=3]razem 1,465zł[/SIZE][/FONT][/B] Kasa dla pani Wandy [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]25zł[/B] 5 obroży z bazarku malawaszki [B]55zł[/B] smaczki nazębne z bazarku Madziek [B]1.905,58zł[/B]
  19. no bez powodu prawa jazdy nie zabieraja.
  20. lubie, ale przez najblizszy rok nie wsiade za kolko, niestety :-( musicie szukac innego transportu, chyba, ze ktoras z was pojechalaby z sunia pociagiem na trasie wroclaw poznan ...
  21. zobaczymy ile ja bede stala. zapraszam na majtkowy bazarek.... jak nie na zakupy, to chociaz na podnoszenie :loveu:
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bluza-z-kapturem-endorfina-w-kroliczki-sado-maso-mysle-na-jakie-stworzenie-127219/[/URL] herspri, juz jest na sunkę 50zl :) zapraszam nadal chetnych, taki szczytny cel :crazyeye:
  23. [quote name='lunarmermaid']Boże co za bieda,jak można doprowadzić taką śliczną sunię do takiego stanu!!!:shake:[/quote] śliczna nie śliczna, jak w ogóle mozna doprowadzic zywe stworzenie do takiego stanu :angryy: juz wiem na kogo bedzie bazarek z bluza endorfiny ;) na ta chudzinke (karma wet i odzywki to kupa kasy) zapraszam chetnych w takim razie na bazarek
  24. margo dodasz zdjecia 2 ostatnich psiakow w pierwszym poscie? czy juz zapomnialas :razz:
  25. z bazarku jest juz 31zl :) a zalozony chwilke temu tez poprosze o adres pani ireny, wysle jej przekazem pieniadze :) ale jeszcze jest czas, bazarek dopiero sie zaczal :)
×
×
  • Create New...