-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
jolu czy masz na wydanie jakies 2,3 letnie koty, kotki? (prosilabym o zdjecia i podpis) -
czy kotki z pierwszej strony sa aktualne, te do adopcji? dane o nich itd.?
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
identycznie robi jeden z psiakow pokera. moim zdaniem z jednej strony czuje sie bezpieczniej, a z drugiej okazuje milosc do panci. tylko poker musi potem na bosaka zasuwac po calutkim domu w skradzionych poszukiwaniu kapci ;) -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
czy dobrze poznaje? szalenstwo bylo na walach nad odra? -
a oto czeplinek ze wczoraj, chlopak ogladal tv, a ta jak laleczka spala pod kocykiem kolo jego nog, slodka jak diabli [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2849/p2080450sd9.jpg[/IMG] Z podglądem... [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9171/p2080451de1.jpg[/IMG] I bez, czyli prawdziwy śpioch ;)
-
wlasnie o to chodzi. ale jak pomagacie psom z przyborowka to moze i tym drugim tez pomozecie. a nie tylko tym blizej. w drugim tez sa zywe stworzenia. i uwierz mi, ze nie wszyscy wolontariusze (i nie, czyli inni pomagajacy) maja takie zdanie i sa w 100% pewni. tylko ze chca pozostac anonimowi. jedynie ja jak zwykle mam odwage spytac sie o taki trudne rzeczy, do tej pory jakos przez was niezauwazane. cegielki na przyborowko, kubraki, blaszki, zabawki, obroze itd. a powiedzcie co ostatnio trafilo do rusca? (bylam w zeszlym roku, ale nie rok temu, tylko pozna jesienia, pol roku nawet nie minelo jeszcze) niektorzy tam wcale nie byli. ja szykuje kuriera do rusca i zbieram rzeczy dla tamtych psow. moze chociaz jeden wolontariusz by pomogl. bo jest ich iks na przyborowko, i ja jedna na rusiec, ktora stara sie, zeby cos do tych psow trafilo.
-
no wlasnie ja bylam i tu i tu, wiem jak jest. do przyborowka idzie wszystko, nawet dary z przeznaczeniem dla rusca!!! zabawki kubraki karma i inne rzeczy. w ruscu psy jedza co drugi dzien, nie ma suchej karmy, nie ma zabawek, nie maja nawet wszystkie obrozy (wiekszosc nie ma). to moze zamiast na blaszki zbierzcie na sucha karme, ktora trafi do rusca. albo na cos co trafi do rusca. patrzac na to z innej strony, niektore rzeczy w przyborowku sa juz zapewnione, dlatego zajelyscie sie blaszkami. a w ruscu nie ma nawet tych podstawowych. moze warto by bylo, zeby oba przytuliska szly rowno, tak samo sie rozwijaly. a nie w jednym cud miod malina, a drugim tragedia. czy wazniejsze sa blaszki czy psy, ktore jedza co drugi dzien!? (biorac pod uwage, ze w normalnym domu psy jedza 2 razy dziennie. czyli 4 posilki w ciagu 2 dni. te w ruscu moze niech nie maja 2 dziennie, ale chociaz jeden dziennie! a nie jeden na dwa dni.
-
dziwne, pan andrzej, ktory tam pracuje powiedzial, ze zaden pies nie chodzi w kubraku. spytam go jeszcze raz w takim razie. wiem, ze decyduje o tym pani wanda, rusiec traktowany jest po macoszemu, co bardzo mi sie nie podoba. mi i jeszcze kilku osobom. czemu np wiekszosc kubrakow poszly do przyborowka? karmy i wszystkie paczki? czemu w waszej akcji nie zbieracie na blaszki dla wszystkich psow, tylko dla tych z przyborowka? te z rusca sa jakies gorsze. i tak juz jedza co drugi dzien...
-
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
a jak ogonem merda na pierwszym zdjeciu tej strony :) slodka, tylko nie ucz jej aga zalatwiac sie na balkonie, bo bedzie problem w nowym domu juz jak do niego trafi. czyli juz nie powarkuja na siebie? -
[COLOR=Red][B]Kasa z bazarków[/B][/COLOR] (uaktualniona 17.02.09) 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) 24zł bemolka kosmetyki 30zł gosia02 2 książki 10zł jestem_wredna zestawavon 100zł Ewusek torba PUMA 10zł Diora książka [B][FONT="][SIZE=3] razem 1,615zł[/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=Red][B]Kasa dla pani Wandy[/B][/COLOR] [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]25zł[/B] 5 obroży z bazarku malawaszki [B]55zł[/B] smaczki nazębne z bazarku Madziek [B]1.905,58zł[/B]
-
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
kiedy uciekinierki wracaja na miejsce zsylki? ;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
juz nawet jest troche a'konto marca :razz: -
no to herbatki trzeba podprowadzic do ceny 15zl za sztuke :) (jedna juz taka osiagnela, ferrero tez juz blisko, gorzej bedzie z tymi mniejszymi) ale damy rade (moze uzbierac sie na 6 dni hotelowania... jakby weszka wystawila 7 herbat byloby na tydzien pieniedzy :eviltong: (moze jeszcze jedna dolozy)
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
slodyczka. ogonkiem ladnie merda :) i to lizanie rak, uhh jak ja tego nie lubie u psow :eviltong: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
no dark to widze, ze mamy takie same charaktery :) no moze podobne, ja umiem przeprosic i czasem to robie ;) a sabcia slodka. u ciebie jest jeszcze snieg? u nas sie juz wszystko potopilo i pies moj nie ma takiej radochy ze spacerow. bo bez sniegu. slodka sabcia i jej ludwiczkowe lapki. czy ona tylko chodzi, czy czasem tez biega? te przednie lapeczki jej nie przeszkadzaja w bieganiu? -
[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Kropkami chcecie pomóc temu schronisku? Zaśmiecając wątek, który na dzień dzisiejszy ma ponad 130 stron? Super. Wg mnie pisanie kropek jest delikatnie mówiąc nie na temat. Podkreślam: [B]zaśmieca wątek i sprawia, że jest nieczytelny.[/B][/COLOR][/B][/quote] na watku jest bardzo wiele postow, ktore zasmiecaja watek i niczego nie wnosza. wiec czemu czepiac sie tego jednego? :roll: moze pousuwalabys ich troche :razz: byloby mniej stron, bo faktycznie przebic sie przez watek jest ogromnie trudno.:oops:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
a ty dalej pyszczysz :-( biedna jestes. i taka zagadka: zastanow sie gdzie ja mam zdanie innych? :cool1: nie wchodze tu dla ciebie, bo ty tu raz na ruski rok jestes (teraz np jak masz okazje sobie pogadac i sie wyzyc) tylko dla suczki. wiec daruj sobie. edit: i nadrob zaleglosci w czytaniu watku. dowiesz sie wtedy czy faktycznie nie pomoglam! -
dziewczyny wyslaly zabawki, ktore kupilam dla psow na bazarku. bo moim celem jest uzbierac tyle kasy i nakupic wszystkim psom w ruscu obroze i po zabawce :lol: tylko jak to osiagnac jak bazarkow nie chce mi sie ostatnio robic, a pokoj zalegaja bazarkowe gory. a masz moze zdjecie tego bialego. bo za nic w swiecie nie moge sobie go przypomniec :roll:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
kasiu droga, kazdy ma prawo sie wypowiadac, wiec i ja. powiem tyle, prawda w oczy kole! aha i jeszcze cos, gdybym miala prawko to ja bym pewnie sunie przewiozla, wtedy bys juz tak nie pyszczyla!!! bo twoje odzywki sa skandaliczne. nie tylko moim zdaniem jak widac na watku pojawiasz sie raz na ruski rok. a na temat szukania domu i telefonow, poker i dark maja takie samo zdanie. mozliwe, ze chodzi ci o forme wypowiedzi. pogodz sie z tym, ze nie slodze ludziom, nie umiem byc zaklamana, wale prosto z mostu jak wiele osob na dogo. a nie pitu pitu .... dark, zdjecia moze jutro? musza byc jutro, bo juz pare dni saby nie widzialam. a moze tak bys cyknela fotke z kotem sabci. ala fajnie napisala, ze uszy sabe szczypia od obgadywania, moze uszom zrob zdjecie hehe. oby mogla juz zasnac slodyczka, nasza fest baba. czy potrzebujesz moze szampon dla psow (mam 3 na zbyciu, a ja mojego brzydala kapie rzadko) -
ale ick tak juz ma. i beata19. one chyba zamiast pisac cos daja kropki. bo nie widac, zeby post byl usuwany... wkurzylam sie dzis okrrropnie. zadzwonil do mnie pan andrzej i pytam sie go czy doszly te zabawki dla psikow, ktore kupilam. a on na to, ze tak i ze pani wanda zabrala wszystko do przyborowka. moje wkurzenie siegnelo zenitu. to ja sobie flaki wyprowam, zeby te z rusca mialy podobny standart zycia co w przyborowku, a tu moja robota spelza na niczym. uhhh. ale mam juz plan, zeby paczki zostawaly tam, gdzie byly adresowane. mowisz weroniu, ze wiekszosc psow w ruscu jest nie do adopcji. ale ostatnio 3 poszly, z czego 1 sama zabralas: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1172/pa260545bj3.jpg[/IMG] (z czego bardzo sie ciesze, bo jest kochany) dom znalazly takze dwa inne, ale nie kojarze z opowiadan pana andrzeja. 1 bialy z szopy, i maly rudy sprzed szopy pojechal do niemiec. wydawalo mi sie, ze mam zdjecia wszystkich. ale jak teraz patrze, to kilku pieskow mi brak.
-
tak samo jest u pani wandy. nie wydaje psow i suczek calych. zawsze po sterylce i kastracji. nie musisz aga nic sprawdzac. bez powodu bym nie napisala, ze sunie ze szczecinskiej uspili! jak lezalas w szpitalu tak sie zachowali beznadziejnie :shake: chyba, ze potrzebne ci potwierdzenie mojego info przez kikou, iwe albo jeszcze jakas wizytatorke schroniska.