-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
poker ma racje. na dogo wypruwamy sobie flaki, zeby pomoc psom, ale gustaw na dogomanii nie dziala. jak widac stac ja na zafundowanie 15kg worka karmy. na dogo dziewczyny nieraz bazarki robia, zeby uzbierac na tyle karmy dobrej firmy. ale poniewaz gustaw chce wesprzec sabe, ktora dom juz znalazla i odciazyc z niewiadomo jakich powodow pania, ktora dobrze sobei radzi finansowo - jej wybor. kazda inna DOGOMANIACZKA wolalaby kupic te 15kg karmy psu, ktory naprawde tego potrzebuje. ale gustaw widac odczuwa inna potrzebe. ja sie ciesze, ze Saba ma dom (bo juz zaczynalam watpic, ze go kiedykolwiek znajdzie). nie moje pieniadze, wiec sie nie bede wiecej wypowiadac. jak dla mnie gustaw moze Sabie kupic pozlacane miski na wode i jedzenie, altanke drewniana do ogrodka, basen, a nawet urlop na hawajach ;) -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
moge prosic nr konta, przeleje pierwsza czesc z bazarku monetowego na hotelik pannicy :) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
watek nie cieszy sie zainteresowaniem, bo malo kto sie tu odzywa z zalozycieli watku i tych, u ktorych pies jest pod opieka. (chcialam pierwsza ture przelac z bazarku, ale cisza tu jak makiem zasial, wiec nawet nie pytam ile brakuje na teraz pieniedzy, chociaz to bardzo wazne...) -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
podrzucajcie bazarek na sunie.... -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
ja ci dark moge podrzucic jakas mniejsza sunie na tymczas, zebys nie musiala sie zastanawiac hehe. tak to juz jest. moj tato tez sie na poczatku buntowal, teraz prawie placze jak mama tymczaski wydaje. takie juz nasze zycie (nasze - domow tymczasowych). -
Piękny SPANIEL Czarek.. Energiczny psi elegant JUŻ W DS!
irysek replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
graynew niby jestes z wrocka, ale z ortografia to u ciebie kiepsko widze nie ma orlont, sa orlęta... -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/2zl-nordic-gold-do-30-04-na-chora-sunie-shar-pei-hotel-lajki-135834/[/URL] bazarek na pomoc dla Czakiego -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
suni mozna pomoc nabywajac monety z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/2zl-nordic-gold-do-30-04-na-chora-sunie-shar-pei-hotel-lajki-135834/[/URL] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
irysek replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
ja moge napisac czemu czesc lekarzy jest przeciwna. gdyz nachodza ich przedstawiciele przeorznych firm GlaxoSmith..., Polfa, itd. i podpisuja umowy na wykonanie okreslonej ilosci recept z danym antybiotykiem itd. lekarze maja z tego kase, pakujac w nas antybiotyki. a latwiej i zdrowiej dla nas jest uzyc arnici, beladonny, czy innych takich. w czasie ciazy tez je mozna jesc. sa same plusy. warto psiakowi zafundowac taka kuracje. spytam sie mamy, w ktorej aptece we wro sa te leki do zamowienia, mozliwe, ze na joannitow. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
irysek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
jak funia stoi finansowo? -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
irysek replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
jesli potrzebna wam rada specjalisty co do homeopatow (lekow homeopatycznych) napiszcie do poker (warto). jak Iti stoi z kasą? jakies dlugi ma? -
Piękny SPANIEL Czarek.. Energiczny psi elegant JUŻ W DS!
irysek replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
czyli transport juz macie? -
pierwszy zabieg sie udal. tobik wykapany :) tarza sie teraz na dywanie kosmatym tak samo jak on. nie ma co sie smucic. jak wyniki krwi dobre to nie jest tak zle. tobiczek ma tyle lat, a zdrowy jak kon, krew super, na spacerach szaleje. gdybym nie miala poprawki na studiach zapakowalabym go w weekend do auta i wio nad morze na dwa dni. radoche by mial nieziemska, zreszta taka jak ja :):):)
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
bede wdzieczna, bo mimo moich prosb na watku i zachet do tego by ktos kto ma blizej niz ja wybral sie do met i rzucil okiem na Kajtka. a naprawde sporo dziewczyn mieszka w tamtej okolicy... -
wyslalam mu poczta, czyli listem, a nie mailem. brawo reno, 19 kwietnia minie rok jak tobik jest z nami. a teraz smutna widomosc, oprocz choroby serca wyszedl jakis nowotwor w jadrze. we wtorek badalam mu krew i jest w porzadku, nie ma anemii. dzis z nim jade do weta, bo uszami trzepie od 2 dni i nie wiem co to moze byc. zakropilam mu juz uszyska, ogladalam i nic nie zauwazylam. niech wet zerknie tym lejkiem podswietlanym, a wszystko sie wyjasni. w pon na 17 tobik jedzie na operacje, usuniecie jajeczek w narkozie plytkiej i znieczuleniu miejscowym (180zl) na ten cel pojda pieniadze, ktore byly podeslane na jego zdrowotne zabiegi. no i co najwazniejsze, teraz jak sie zrobilo cieplej wykapie drania, bo brudas juz z niego straszny. zaraz lecimy na spacer i kąpu kąpu :)
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
nie wiem czemu go zostawia! utrudniala ogloszenie go gdziekolwiek i przez to nie mozna mu bylo zaczac szukac nowego miejsca pobytu. nie wiem jak mu jest u met, ale sadze, ze sa inne dt, ktore bardzo dobrze by sie psem zajely, chcialy wspolpracowac. a nie zachowywaly sie arogancko i bezczelnie czytajac watek i nie odpowiadajac na pytania. dlatego wnioskuje, ze zostawia go sobie, bo chce go sobie zostawic. jakby chciala mu pomoc, to by wspolpracowala. nikt jej tu glowy ukrecic nie chcial. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
z osob, ktore wplacily na kajtka jedynie gonia13 sie okreslila. pieniadze, ktore wplynely od niej (20zl) mam przekazac na jakas potrzebujaca bide we wro (oczywiscie z dogo). pozostale wplaty to: acha44 35zł 3kropka 50zł ludwa 15zł ewa gonzales 20zł i budrysek 20zł dziewczyny, co zrobic z tymi pieniedzmi. przelac je met na kajtka? odeslac wam na konta? czy przekazac na jakas przez was wybrana bide? -
ooo, to ladnie z twojej strony by bylo :)
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
a ty ajula musisz tak grzeszyc? od razu takie pomysly!!! moze dojada jajka po swietach, albo czyms innym zajeta. -
super, ze mikrusek znalazl dom. to podworko tylko takie do negocjacji (mam nadzieje, ze nie siedzi na lancuchu). chcialam napisac, ze z watku goskagoska brak jeszcze kilku z 2006 roku, ale zerknelam na date i wszystko gra. moze doklej jeszcze do tych z 2006 zdjecia mordek. wtedy usune sobie subskrybcje tamtego i latwiej bedzie mi ogloszenia porobic. a nie jedno z tej strony inne z drugiej (komp mi sie resetuje czesto...:() a watku gratuluje. smieje sie, ze niedlugo te pieski, beda czesciej szly do domu (jak sie postaramy) niz te siedzace w schronie normalnie wybierane przez przychodzacych ludzi.
-
i ja podrzuce slicznotka, czemu nikt go do tej pory nie zabral do domu. jest cudny.