Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. zaznacze sobie (no i paru zrobie allegro) jaki podawac namiar? na schron?
  2. obiecalam sobie, ze na dniach wszystkim 9ciu psiakom zrobie allegro. jesli ktos chce pomoc, to poprosze na pw zdjecia danego psa plus opis. szybciej bede mogla sie z tym uporac i tym samym szybciej wszytkie beda mialy zwiekszona szanse na dom.
  3. bosko, reksiu dzialaj tam dzialaj dziewczyno, trzymam kciuki, zeby jeszcze te kilka psiakow, ktore sa w pierwszym poscie watku znalazly domy w niemcowie, dzieki tobie :)
  4. ale psiakom trafil sie prezent na swieta. oby te rzeczy jak najszybciej do nich trafily...
  5. zbanowala mnie taka jedna, ale juz jestem. tak tylko zartowalam z tym tymczasem :) pamietam, ze musisz zasuwac w ogrodzie. zazdroszcze ci :)
  6. ale zmiany. super. juz myslalam, ze saba zostanie u ciebie na wieki Dark. to co, teraz mozna ci podrzucac innego tymczasa? hihi
  7. jak dostalam bana na dogo, to na miau porobilam kilka bazarkow na (koty) pani wandy. jak wiozlam rzeczy to i dla kotow bylo sporo wiec by sie zgadzalo :) ja z poznaniem dobrze nie zyje :) hehe, wiec nie mnie pytac... ale z tego co wiem, to na dogo jest troche osob z poznania (tylko kto by zrobil bazarek to nie wiem).
  8. to w takim razie co robimy z pieniedzmi, ktore uzbieraly sie na kajtka (podlicze ile dokladnie jest, wypisze kto ile dal) i zadecydujcie, te osoby, ktore wplacaly. czy mam przelac do met na kajtka, czy oddac wam na konta, z ktorych przyszly, czy przeznaczyc na inna bide. met nie znam, wiec wypowiadac sie nie bede. jesli chce go zostawic niech go zostawia. ale w takim razie o pieniadze prosic sie juz nie bedzie mogla, gdyz zostawia go z wlasnej woli. co do jej zachowania denerwuje mnie tylko to, ze mimo zadawanych pytan (nawet od osob, ktore nic do niej nie maja) dot. kajtka nie raczyla odpowiedziec!!! to mnie bardzo wkurza.
  9. [B][COLOR=#ff0000]Kasa z bazarków[/COLOR][/B] (uaktualniona 08.04.09) 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) 24zł bemolka kosmetyki 30zł gosia02 2 książki 10zł jestem_wredna zestaw avon 100zł Ewusek torba PUMA 10zł Diora książka 20zł viol kosmetyki 10zł Itinea piłki 10zł asl puszka 30zł torebka (yosia miau pl) 30zł torebka (novena miau pl) 15zł adidasy gameta 5zł lakier beatka 20zł miau (talerze + cif) 30zł miau (soraya) 10zł miau (mleczko) 15zł miau (peeling IR) 15zł miau (puder) 10zł Brawurka książka 55zł Figu różne 40zł Aska7 (filmy) 12zł Gonia13 (filmy) [B][SIZE=3][FONT=&quot]razem 1,942zł[/FONT][/SIZE][/B] [COLOR=red][B]Kasa dla pani Wandy[/B][/COLOR] [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]25zł[/B] 5 obroży z bazarku malawaszki [B]55zł[/B] smaczki nazębne z bazarku Madziek [B]16zł[/B] kubrak z bazarku Pianki [B]12zł [/B]obroża [B]16zł[/B] wysyłka maneli do ruśca i przyborówka [B]16zł[/B] wysyłka maneli do ruśca [B]10zł[/B] wysyłka maneli do ruśca [B]1.975,58zł[/B]
  10. to nie wet siostra wyskoczyla z tym moherem!!! tylko jakas inna pannica. stwierdzenie bynajmniej smeiszne. nie trzeba nosic moherowego bereciku, zeby tak psa skrzywdzic. to moze kolezanka jeszcze napisze, kto przywiazuje psy do drzew w lesie, kto specjalizuje sie w glodzeniu itd. isadora ma racje, zaraz dojdzie do Żyda, murzyna itd. Żalosne, juz wierzylam, ze rasizm w polsce sie cofa. sunia skrzywdzons strasznie. ale jak jej mozna pomoc nie mam pojecia. (moze tak jak sie czasem u ludzi robi, wyciac faldy tluszczu wraz ze zbedna skora... jest to mozliwe?) wiadomo ile ma lat, bo jak staruszka to nie w kazdy sposob bedzie mozna jej pomoc...
  11. dobrze ja karmia w schronisku, w porownaniu ze zdjeciem z I str wyszla jak sunia gigant :) polowanie na obiad super.
  12. jest cudny, imiennik mojego ukochanego psiulka. czekamy na reszte zdjec.
  13. ja jestem zdania, ze najlepiej UŚPIĆ ŚLEPY MIOT... (tse tse tse)
  14. czy, ktorys piesek oprocz tego uspionego opuscil schron (znalazl dom)? czy na pierwszej stronie zostaja tylko te co szukaja, a te co znalazly sa usuwane? bo pamietam, ze ktorys z nich mial jechac do reksiu... moze warto podkleic watki danych psow pod zdjeciami, jesli je maja.
  15. nie, nigdzie tego nie napisalam, zebralam po prostu wazniejsze info z poprzedniego ponad 100 str watku, zeby mozna bylo psu pomoc, bo tam sie wszystko gubilo. pomoglabym jakbym byla blizej. moge dbac o watek, zbierac kase, ktorej iles tam sie juz uzbieralo i nie wiem co dalej. ale pojechac tam musi ktos z okolic i sprawdzic jak mu tam jest (nawet bez wchodzenia na posesje).
  16. no to ja juz nie wiem, wszyscy inni jakos sobie radza i znajduja tymczasy, a na tym watku nikt nie umie... ja nie mam pojecia jak jest kajtkowi u met. ty masz zle dosw z kulfonem, ale to nie znaczy, ze trzeba przypinac plakietke od razu i szufladkowac. moze z kajtkiem jest inaczej. poki ktos sie u niej nie zjawi i nie zorientuje sie jak jest nie ma co mowic. a ktos kto mieszka blisko, moglby podjechac, nawet bez wjezdzania na posesje i obejsc ja dookola. kajtek siedzi na dworze, wiec bedzie go widac, latwo zobaczyc, jak mu tam. tylko trzeba miec checi tam podjechac! ja z wroclawia niestety jechac po to specjalnie nie bede, wybaczcie. sporo jest osob z dogo z krakowa, katowic zmotoryzowanych. moze ktoras wsiasc ktoregos dnia i podjechac. ile to zajmie? 2 godz max.
  17. ktoras dziewczyna z watku zaklepywala podobno miejsce u murki... spytam jeszcze takiej jednej mojej kolezanki, ktora ma fundacje w opolu, moze by go wziela. chociaz u niej siedzialby w boksie jak w schronie. wychodzenia tyle co nic. a jemu lepiej znalezc hotel zeby wychodzil, tak jak u murki. moze i wiosny trzeba by spytac, tez przyjmuje psy...
  18. pajuniu czy futrzaki doszly?
  19. wybaczcie, ale nie bede nigdzie dzwonic. inne paczki jakos dochodzily i nawet zdjecia byly ich z pania wanda, a czy ta ode mnie doszla nikt nie wie. trudno. zlota w niej nie bylo. wazne, ze chociaz wiem, ze ta do rusca doszla.
  20. no to jakie widzicie rozwiazanie? ja ani nie jestem z bliska, ani jej nie znam, ani kajtka do niej nie zawiozlam. pojechalabym, ale po co jak straszycie, ze ona nikogo nie wpusci. a moze tak warto tam pojecha i sprawdzic? ktos kto jest z pobliza... bo watek sie ciagnie i ciagnie, a guzik sie dzieje w sprawie psa. wszyscy gdybaja. czy wchodza tu osoby, ktore mieszkaja blizej met niz ja? moze wybiora sie do niej z wizyta na przeszpiegi?
  21. to jaki masz pomysl? jak odebrac jak nie mozna do niej wjechac? i za co go gdzie indziej utrzymac jak wplat prawie nie ma?
  22. jak sie uporam z nauka (pod koniec tego tygodnia) wystawie bazarek na amona, z rzeczy, ktore dala mi asia :)
  23. na mojej jest pieczatka wiec latwo odczytac od kogo.
  24. czy moja druga paczka dotarla? wyslalam ja grubo ponad miesiac i nie ma wiesci na ten temat! latwo sprawdzic, bo na nadawcy jest moja niebieska pieczatka... fajnie by bylo przeczytac juz, ze doszla i wyrzucic papierek o nadaniu.
  25. miesiac mnie nie bylo, a tu nadal po staremu. pieniadze od acha wplywaja na Kajtka. torche tych pieniedzy sie uzbieralo, ale jakby w takim tempie zbierac, to na bank nie stac Kajtka na przeniesienie go nigdzie indziej. poza tym met, chce go sobie chyba zostawic, tak przynajmniej pisala pewnej dziewczynie na gg. wiec wydaje mi sie, ze jesli nic nie mozna w tej sprawie zrobic to nalezy sobie odpuscic. przez caly miesiac nie napisalyscie dziewczyny do nikogo z okolicy, zeby podjechal? ile jest km z wroclawia do met? bo jak sie wkurze to sama pojade, tylko co z tego, co jak juz tam zajade?
×
×
  • Create New...