Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. mozesz jeszcze pajuniu dopisac moja wplate poza bazarkiem na amika. 16zl bylo :lol:
  2. a dirki to chlopak? slodyczka malusia, nie dla niej psie zabawki, jej wadze piorkowej przysluguja jak widac kocie myszki hehe. kotka tez masz slicznego. ale, ze to to tak malo wazy, katastrofa. jak ja podtuczysz bedzie super. jest naprawde boska.
  3. a zdjec malego wandala ani widu, ani slychu...
  4. inez napisz do demi, ona ci kilka zdjec pewnie podesle drastycznych...
  5. wiadomo mi z pewnego źródła, ze sporo pieskow jeszcze jest, wlasnie ze starej strony, no a starsuszki to moglyby miec swoj osobny dzial na stronie. zeby nie byly tak zmiksowane wiekowo. jakby ktos chcial zaadoptowac starszego, albo pomoc adopcja wirtualna, poszuka wsrod nich, nie bedzie sie musial przebijac przez wszystkie.
  6. spoko, ja juz nieraz mase lekow bralam dla zwierzat i nigdy tyle kasy nie poszlo. az sie w pon spytam weta, bo ide po tabletki na serce dla mojego psiulka. zapisze sobie na kartce i spytam, to napisze jaka jest ich cena. bo weta to chyba kosmitka hihi.
  7. poker milczy...
  8. to jej praca, nie mieszka 100km dalej. nie przesadzajmy. 110zl to cena z kosmosu.
  9. a ze tak spytam, ten dlug u brata byl zaciagniety na sabe? kamien kotu chyba z pieniedzy saby nie bedzie sciagany... czyli z jej zapasow finansowych nic nie zostalo? 60zl za weta brak, plus za marzec - ile? swoja droga ile czasu mam juz jednego weta, jezdze do niego, on przyjezdza do nas. nigdy nie zaplacilam za wizyte 110zl. bosh, skad ta wetka bierze te ceny? do mnie jak przyjechal obsluzyc psa i 3 koty wzial 60zl. wiem, ze to zalezy od tego co sie robi ze zwierzakiem, ale tak czy siak. jezdzilamz roznymi sprawami i tyle placic nie musialam, chyba ze royala kupowalam. tylko wspolczuc, ze nie jezdzisz autem, bo bys ja wpakowala i polowe tej kwoty by sie zaoszczedzilo. jeszcze kilka jej wizyt i saba bedzie bankrutka! nie mozesz poprosic o jakies znizki, powiedziec, ze to pies ze schroniska itd?
  10. strona fajna, tylko tych psiakow cos bardzo malo. tylko te, ktore pojawialy sie w ostatnim czasie na watku. dodacie te ze starej strony, bo tam jest ich mnostwo. uszatek, mikolaj, foka, dwa staruszki tadzio i franio, przewiezione juz z rusca do przyborowka i caaaaala reszta.
  11. co u suni? bo grobowa cisza...
  12. pewnie po tym ataku agresji w aucie... czy mi sie wydaje czy on ma nochal zaczerwieniony?
  13. chca go uspic? nie mozna jakos uzbierac na hotel. czy jest w ogole miejsce jakims hotelu. bo uzbierac to by sie i pewnie dalo.
  14. no i prosze jak szybko sie udalo znalezc domek, tytul mozna zmienic. (a taki ogolony moim zdaniem wyglada fe)
  15. to, ze uwielbia jeżdzic autem to swieta prawda. jak on lubil to nasze auto, ktorego juz niestety nie ma, o co ciotka sie postarala. ale jak widac lubi jezdzic kazdym i bardzo dobrze. bo lepiej, ze lubi jezdzic, niz zeby mial zarzygiwac caly samochod, slinic sie i jeszcze nie wiadomo co robic innego.
  16. met czyta watek, tylko nie jest laskawa na tyle, by sie wypowiedziec. jest to dla mnie godne pozalowania i gardze takim zachowaniem. gorzej niz dziecko. pieniadze co jakis czas na Kajtka wplywaja. nic nie zniknie, wszystko mam na koncie. tylko problem w tym, ze nie wiem czy dalej zbierac ta kase, bo: - niewiadomo czy met faktycznie chce go sobie zostawic - niewiadomo nic na temat Kajtka, bo met $^*&$#^* (musialam sobie przeklnac, bo juz nie daje rady) nie chce nic napisac, wiec oglaszac go nie mozna - ogolnie to nic nie wiadomo moze ktoras z was moze poszukac kogos z okolic tej wioski, ktora zamieszkuje met, zeby tam zajechala wywiedziala sie jak sprawa wyglada? ja gdyby nie to, ze mi prawko zabrali juz dawno bym do niej z wroclawia pojechala!!! wiec co komu szkodzi pojechac jak ma blizej. pomozcie w koncu rozwiazac ta sprawe. bo jest to wszystko jedna wielka niewiadoma. pisalam do Tiger, zero odzewu. ktos sie kontaktowal z met, to tylko wyciagnal z niej, ze kajtka chce sobie zostawic. i koniec. do kogo sie zglosic o pomoc? moze na policje, ze ukradziono psa? nie mam juz zielonego pojecia. (ja sie takimi rzeczami nigdy nie zajmowalam, jedynie bazarki, DT i adopcje kotow, a tu taki wezel gordyjski.
  17. a kto byl taki madry, ze tak doradzal w drodze do weta?
  18. sliczniutki on jest, az mnie serce rwie zeby dac mu dt. pierwszy taki psiak od roku chyba, o ktorym tak pomyslalam. sliczniutki. ale ja mam juz jednego calkiem slepego z mielca, ktory miewa humory i nie wiem czy by sie nie gryzly... sliczniutki naprawde. (moge zrobic bazarek, zeby do hoteliku mu dolozyc, albo do dt)
  19. no ja na watku bylam, ale nic tu sie nie dzieje zbytnio, wiec zniknelam. pajunia pisze, ze z adopcjami sobie radza itd. to jak inaczej pomoc? jedynie zakupami na bazarkach. wkleilabys pajuniu jakies zdjecia nowe podopiecznych... albo tych, ktore byly i znalazly domy.
  20. bidunio, umarł sam czy mu pomogli? az sie plakac chce czasami.
  21. ale to ciagle malo. dobrze, ze teraz cos sie bazarki ruszyly, wpadnie moze i z 5 dyszek.
  22. [COLOR=Red][B]Kasa z bazarków[/B][/COLOR] (uaktualniona 24.02.09) 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) 24zł bemolka kosmetyki 30zł gosia02 2 książki 10zł jestem_wredna zestaw avon 100zł Ewusek torba PUMA 10zł Diora książka 20zł viol kosmetyki 10zł Itinea piłki 10zł asl puszka 30zł torebka (yosia miau pl) 30zł torebka (novena miau pl) 15zł adidasy gameta 5zł lakier beatka [B][FONT=&quot][SIZE=3] razem 1,735zł[/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=Red][B]Kasa dla pani Wandy[/B][/COLOR] [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]25zł[/B] 5 obroży z bazarku malawaszki [B]55zł[/B] smaczki nazębne z bazarku Madziek [B]16zł[/B] kubrak z bazarku Pianki [B]1.921,58zł[/B]
  23. ale wyslij juz, nie wiem kiedy sie ukazuja, ale ostatnio wyslalam 3 ogloszenia kotow z naszego schronu. jak nie dzis to wydrukuja jutro. wyslac maila nie zaszkodzi, a moze tylko pomoc. u nas dzieki GW domy znajduje masa zwierzat. (w gazecie wydrukuja raz w tygodniu, ale na necie bedzie na ich stronie wisialo spory czas)
  24. idusiek oprocz metra daj go do warszawskiej gazety wyborczej. ludzie bardzo czesto szukaja psach w dziale zwierzecym wlasnie tam. albo w innej gazecie poczytnej w stolycy. bedzie dobrze, kotce, ktora znalazlam szukalam domu 3 miesiace. i caly ten czas siedziala w lazience, z ktorej korzystamy, bo sykala na moje koty i psa. to dopiero byl dramat. psiulek jest sliczny, raz dwa znajdzie dom. i nie mydle oczu tylko prawde pisze. bedzie dobrze. a na takich co ci przerzucic beda chcieli znowu jakiegos pieknisia przyczaj sie w oknie i strzel z procy w oko heheh. to sie oducza!
  25. 2 paczki puszczone dzis dla psiakow i kociakow.
×
×
  • Create New...