Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. wszystko jest w pierwszym poscie :) mamy jak narazie 80zl. a co do deklaracji trzeba zerknac ile by sie tam tego uzbieralo. caly czas prosze o robienie bazarkow na Kajtka :shake:
  2. nie wiem co masz na mysli piszac TAKIE komentarze? dawno cie na watku nie bylo, jak kiedys bywalas codzien, to stwierdzilam, ze zniknelas. nic w tym zlego nie widze. ja? zamieszanie, oj dark :mad: ajula trafila w 10 z tym zapasnikiem sumo. jak narazie wygrala walke z poslaniem nory ... hehe. oby innych walk nie bylo.
  3. cisza jest, bo poker narazie jest ze swoim psem u weta. a chetnych jeszcze nia ma, bo sunka narazie nie oglaszana. najpierw trzeba zrobic porzadek z zabkami, bo jest katastrofa. no i wyjasnic ta sterylke, czy byla czy nie. tak jak patrzylysmy na brzuszek, to niby jakies slady po szwach sa, ale trzeba sie w schronie jeszcze dokladnie dowiedziec.
  4. Przekopalam sie przez kilkadziesiat stron watku, zeby weroni pomoc. oto psiaki, ktore znalazlam. jamniczka jest juz na pierwszej stronie. Marlin dawac nie trzeba, bo ona i bez tego dom znajdzie taka jest slodka. a ponizej te znalezione potrzebujace. [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1340/09me6.jpg[/IMG] Ruda, ok. 5 letnia suczka. Przyjazna, wesoła. [IMG]http://i38.tinypic.com/2mgo70z.jpg[/IMG] A to pies, także ok. 5 lat. Miły, łagodny. [IMG]http://i34.tinypic.com/330r9xt.jpg[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ewa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ewa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpg[/IMG][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2995/p1090622cd3.jpg[/IMG] Hasiu, w jakim wieku nie pamietam [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8043/pa230456jm7.jpg[/IMG] poszukiwania zakonczylam na stronie 55 :)
  5. [quote name='Martali']Irysku, na pierwszą stronę nikt nie zagląda chyba.. Może załozymy wątek ADOPCYJNY osobno?[/quote] powiem tak, nie wiem na ilu watkach takich rozbudowanych dzialasz, badz zagladasz, ale jak sa watki, tak jak tutaj nie z 3 czy 4 stronami tylko z kilkudziesiecioma, ludzie patrza na pierwsza wlasnie, szukajac psow. nie przkopuja sie przez pozostale. a teraz szukam, zeby ulatwic weronice wstawienei tych psow w 2 post psow i od konca do strony 100 nie ma rzadnych. ludzie nie przekopuja sie przez tyle stron. patrza na pierwsza i tyle. ide szukac dalej.
  6. [SIZE=4][B]Marcelek został uśpiony :-([/B][/SIZE] Dostał nagłego ataku agresji (P.Wanda ma jeszcze ślady na nogach), nagle zaczął wykazywać dużą agresję również do innych psiaków. Być może, że bezpieczny w przytulisku poczuł się pewniej...
  7. Weronia wstaw w drugi post zdjecia psiakow z opisami szukajacych domow, z ostatnich stron wstecz, ktore sie pojawily. np te 2 rude i nie pamietam juz jakie jeszcze sie pojawily. bedzie wtedy mniej wiecej na biezaco dla osob spoza watku, nowowchodzacych tutaj :razz: jak znajdziesz chwile.
  8. Saba jak grzejnik żeliwny jest. a ta kasiaO zniknela. musialby ktos rzucic okiem czy wchodzi na dogo. a po co ona potrzebna ci dark? domyslam sie, ze do zmiany tytulu. o to mozna poprosic ktoregos z moderatorow... jakies zdjecia Sabci nam ukazesz.
  9. no a jak? nie ma ciszy. ani jednego bazarku nie ma na Kajtka... Przykre. prawda jest taka, że jakby Kajtek miał ogon w opłakanym stanie bazarki i wpłaty by sie posypaly. a jak jest w miare ok, to nikt nie zaglada z obcych (bo nie mowie o nas, stalych bywalcach) nie wplaca, nie pomaga :-(
  10. o te pieski mi chodzilo: [IMG]http://i38.tinypic.com/2mgo70z.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/15d07pd.jpg[/IMG] uaktualnienie moich bazarkow i wydatkow jest na str nr 91.
  11. bede pisala maila z prosba o skontaktowanie sie telefoniczne bezposrednio z fundacja. bo cos sprawa przycichla. jak kazda zreszta. juz kilka razy probowano ugryzc majkela i za kazdym razem pomysl ginal smiercia naturalna. sprobujemy etraz telefonicznie. moge prosic o nr telefonu do tej fundacji i jakbys brazowa mogla napisac, co zostalo ustalone. czy juz w ogole cos zostalo ustalone w sprawie majkela. bede wdzieczna za info na jakim etapie te maile sie zatrzymaly.
  12. 10zl na Kajtka jest ode mnie z bazarku BUDRYSKA. kto jeszcze wesprze psiaka bazarkiem, albo pieniedzmi. wszystko bylo tak na hurraaa, a teraz cisza.
  13. [quote name='Weronia']Tylko pamiętaj Irysku, że tam masa psów nie jest do adopcji.[/quote] masa? ja napewno wiem o jednej suczce, a ta reszta calej masy to ktore? nic mi pani wanda nie wspominala o tym, ze masa nie jest z nich do adopcji. i z tego jak wchodzilam do kazdego boksu po kilka razy nie zauwazylam, zeby byly jakies agresywne czy cos. no sa jeszcze 2 dziczki, one tez pewnie jeszcze nie do adopcji. a reszta chyba nie ma przciwwskazan... :roll:
  14. e tam, po co watek. jak sa juz laski od jamnikow to sunia szybko dom znajdzie. a ja musze chyba w koncu zalozyc watek Ruśca. kawal czasu minal od kiedy tam bylam a zdjecia sie kisza w folderze... prawko mi zdazyli zabrac, a ja nadal ich nie ukazalam swiatu (tych psiakow).
  15. martali dala do gazety ogloszenia takiej czarnej szczeniaczki i rudego doroslego (chodzi o tego rudego co sa 2 nierozlaczne, pani wanda chciala, zeby razem do domu poszly) no i wlasnie pytam o ta czarna szczeniaczke i jednego z rudych. widzisz nie myslalas, a tak sie stalo. przejrzyj ostatnie strony watku i przeklej zdjecia. dalas znac o jamniczce laskom od jamnikow danka, isadora?
  16. co do jamniczki to wiecie komu dac znac. a watku nowego zakladac nie trzeba, tylko zdjecia psow wklejajcie na 1 stronie. tak jak to robia na innych watkach. na pierwszej stronie sa zdjecia psow szukajacych domu. jak go znajda to sa wstawiane zdjecia nowych psiakow. czy te dwa, ktore ktos dal do gazety (rudego i czarne mala) znalazly dom?
  17. jak trzeba mydlic oczy to trudno, chociaz raz moge sie dostosowac i , eh nie dokoncze moze :eviltong: (ale to cos z wazelina ;))
  18. ten zenek co go wiozlam? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: on w ostatniej chwili uratowany? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wow. to zaskoczenie. nie wiem czy juz zmienione, ale sylia w domu stalym, nie w dt u poker.
  19. moim zdaniem to bez sensu. o innych jest notka, ze odeszly godnie tra ta ta... to czemu strona ma nie zostac uaktualniona. przynajmniej bedzie widac, ze u ciotek, u ktorych psy odeszly jest miejsce. i nie wprowadza ludzi w blad obcych, ktorzy wchodza na ta strone szukajac psa. jak napisane, ze zyje to moga sie dopytywac. rozwiazane jest to beznadziejne, jak nie zyja to tak powinno byc napisane.
  20. dla pocieszenia powiem ci, ze ja mam kotke na dt. i ludzie tez z gazety dzwonia, pytaja, o obejrzenie jej itd i na tym koniec. wiec sie nie przejmuj. sabulina sliczna, taka krowka laciata. :loveu:
  21. pewnie ok. nawet jak jest tylko szczepienie to, to zawsze jej ksiazeczka. a tak by trzeba bylo druga nowa itd. a tak ma juz swoja i juz. wiadomo co i jak. slicznosci, jak minela nocka pod kolderka? moze jakies zdjecia? np te co wczoraj zrobilam...:razz:
  22. juz poprawione. pozno bylo, glowka nie pracuje :cool3:
  23. dlug kajtka u met ma splacic Tiger, przynajmniej sie do tego zobowiazala. nie wydaje mi sie, zeby pies musial czekac tak dlugo az ona go splaci. niewiadomo do tej pory jaki ten dlug jest, a tym bardziej ile zajmie toger jego uregulowanie. jak ja staralam sie dojsc po poprzednim watku do wysokosci dlugu, oszacowalam go na ok 800zl. tiger sie oburzyla, spytala skad ja te brednie wzielam, ale o [B]rzeczywistej wysokosci dlugu slowa nie napisala! [/B] tak samo jak [B]met do tej pory nie napisala nic o tym jak miewa sie Kajtek!!![/B] a na watku pojawia sie i kloci bez sensu, zamiast napisac cos z sensem.
  24. marylin monroe :) pokerku mi sie tam imie podoba, niwazne jak sie pisze, wazne jak brzmi, i do malutkiej pasuje. no i oby zabki szybko do stanu doprowadzic, bo bidula cierpi...
×
×
  • Create New...