-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
no wlasnie niewiadomo. dobrze to podsumowalas. staramy sie wyjasnic sytuacje kajtka. albo go met sobie zostawia, albo nie napisze cos o nim i bierzemy sie za oglaszanie. -
chciałabym być PRAWDZIWYM LABRADOREM - Esia ZOSTAŁA ADOPTOWANA;))
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
moze pogadalabym ze swoim wetem i jakby zgodzil sie usunac narosl, przetrzymac ja kilka dni po zabiegu szybciej znalazla by dom. edit: jak widze juz nieaktualne, tytul zmiencie... -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
deklaracje sa a wplat nie ma. moze to i dobrze, bo sprawa kajtka jest bardziej zagmatwana niz by sie to moglo wydawac. tiger, moze sie odezwiesz? jaki jest dlug u met? splacasz go czy rosnie? (wyslalam ci pw kilka dni temu, czemu nie odpisujesz?) met - co z kajtkiem? napiszesz cos sensownego, zeby ogloszenie mozna bylo zrobic? -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
irysek replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
lola do malej nie pasuje wcale. miejmy nadzieje, ze nowu wlasciciele wymysla cos sensownego, zeby mala sie nie wstydzila jak ja beda na spacerze wolac hehe. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
moje portfele na allegro tez maja obserwatorow, a zbytu nie ma. moze to przez kryzys. z psami chyba klopotu nie bedzie ;) wiec trzymam kciuki za ten dom, bo wstyd, zeby baba tak dlugo siedziala. -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
irysek replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
a moze oglosicie mala w gazecie wyborczej? w najblizszym duzym miescie (nie wiem gdzie mala przebywa). -
oj cos cisza, a ciotki za rzadko na spacery biora... grubaska.
-
Dakar - Makabra za nami-gdzie jest kosc? MA SWÓJ DOM!!! :)
irysek replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
ale ten pies dzielnie walczy. godnw podziwu. przebywa w schronie, czy moze upchnelyscie go gdzies na dt? -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
a ja pisalam do tiger, czekam na odpis. bo podobno met Kajtka oddac nie chce, przywiazala sie do niego... wiec w takim wypadku ogloszenia, ani zbieranie pieniedzy nie ma sensu. i dopominanie sie met o utrzymanie kajtka takze, bo jak ktos sobie psa zostawia, to sam musi go utrzymywac. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
kocham zime, pieknie tam u ciebie. psiaki tez widac maja radoche. -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
ja widzialam ogloszenie rudej w wyborczej, zanim sie sapnelam, ze to ona, stwierdzilam, ze ktos zamiescil beznadziejne zdjecie (bez urazy), ktore w ogole psa nie przedstawia. wydaje mi sie, ze potrzeba zrobic jej jakies takie calosciowe, albo jak spi np. takie sa slodkie i chwytaja za serce. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
niby jest tyle osob, ale zadna sie nie kwapi, zeby podjechac, pogadac itd. a jak ty widzisz ta obserwacje? ktos mialby tam mieszkac kilka dni? bo jak sama piszesz, kajtek podczas odwiedzin sie stresuje i gryzie ogon... -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
no ja tez bym je skrocila, a nie jeszcze wydluzala ;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
wszystkim dogo zle chodzi, co nie powinno wplywac na adopcje saby... gdzie te telefony z wyborczej, no gdzie? -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
to pomyslcie co z tym dt co do tej pory zajmowaly... jesli nie nadaja sie do budy sunie, to moze zrzekniecie sie tego dt. i inna bida skorzysta? -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy met nie chce odpowiedziec czy nie umie, ale jedno jest pewne do tej pory sie nie wypowiedziala ... co w szukaniu domu dla Kajtka nie pomaga. moze jakies bazarki porobicie? -
a moze poproscie kogos o zrobienie bannerka. bo to bardzo duzo daje. a z tego co widze, to sunka go nie ma. i w jakim jest miescie? moze warto wyslac maila do wyborczej z jej zdjeciem i krotkim opisem? wyborcza pomaga w znalezieuniu domow bardzo wielu zwierzetom.
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
wiesz co, jakos troche zyje na tym swiecie i nigdy nie zetknelam sie z kotem, ktory zylby 20 lat. rodzice maja teraz 13 latka, a ja co prawda pozegnalam chyba z 4 maluchy, ktore padły nie wiadomo na co, w kilka dni. odpukac moje 2 dorosle zyja i maja sie calkiem dobrze. no nic, w takim razie szukam dalej. dzieki za zainteresowanie i pokazanie zdjec. -
owieczko naciskajac banerek szpileczki do kapelusza wyskakuje watek sheltie...
-
Zaszczuta szorstkowłosa szyszeczka już w swoim domeczku !!! :)
irysek replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
zdjecia na regale mnie rozbroily. sunka przekochana widac na zdjeciach. zeby tylko nie wpadla w deprseje jak wroci do boksu, bo bedzie tragedia. moze jakies dt, albo hotelik u murki, wiosny ... -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
moze i tak. domek we wroclawiu by byl. jolu, ktora jest najbiedniejsza i najdluzej juz czeka? edit: jolu, ja juz 4 kotki wyadoptowalam, wiec jakies dosiwadczenie mam. ostatniej znalazlam dom z 3 tygodnie temu. a czekala 3 miesiace. dzis bylismy u babci mojego chlopaka, rzeskiej 80 tki ;) i bardzo chetnie przygarnelaby jakiegos koteczka. corka podrzuca jej w wakacje od jakiegos czasu 14 letniego persa, wiec wie co to kot. podrzuca tak na tydzien, dwa jak wyjezdzaja. bardzo fajna kobieta. kot czy kotka beda mialy u niej super. tego cykorka (persa) wyczesuje, glaszcze karmi. wiec nie bedzie problemu z innym kotem. ale chce takiego wlasnie starszego, biedunia, do glaskania, ktory czeka dlugo. musze jeszcze spytac kolezanki, ktora dziala u nas w schronie jakie koty sa. wstepnie na strone weszlam, ale chyba jakas nieuaktualniona byla. wiec musze dokladnie spytac. ale chetnie pomoglabym tobie i odciazyla cie z 1 kotki. zawsze to mnie kasy na jedzenie, zwirek itd. a dlug masz spory z tego co wiem :) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
ja jestem, ale zdjecia musze podrukowac i pokazac osobie, ktora koteczke chce :) wiesz, ktora z nich jest najbiedniejsza i najstarsza, albo, ktora najdluzej czeka na dom? (musi byc taka do glaskania, nie dzika i nie gryzaca!) -
piekny. ja szukam takiego starszego kotka, ale ten jest tak sliczny, ze na bank szybko znajdzie dom. lece szukac mniej urodziwego z mniejsza szansa na dom :)