-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
oprocz kciukow potrzeba pieniadzy. zrobilam bannerek, wklejcie go w podpis, dzieki bannerkom wiekszosc ludzi trafia na watek. a tu ludzi brak, kilka osob i koniec. potrzeba swiezej krwi. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
to, ze moze dlugo nie pociagnac to widac, bo jest na sabie bardzo opiety. np z przodu nad lapkami wyglada jakby zaraz mial sie rozerwac :razz: ale moze da rade, skora sie szybko zrasta... -
jak kazdego tymczasa :roll:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
tyle bylo rozmawiane o kubrakach i sie udalo uszyc dark takie cudo. ja do szycia mam 2 lewe rece i nogi tez 2 lewe. moze i ja boli, chociaz bardziej czuje sie nieswojo, nie tak jak nacodzien. dlatego steka i sie kreci. niczego przeciwbolwego sie nie podaje :crazyeye:!!! a ja kastrowalam kocurka, doszedl juz do siebie. tez sie schaftal pod wieczor, ale taka wodna slina. przezyl, ale najwazniejsze, ze nie bedzie mi juz zalewal rzeczy i gryzl kotki drugiej :roll: sabunia dzielna, a dobrze, ze przy okazji ten kamien usunal. bo do tego trzeba usypiac, a jakby zapomnial albo by mu ktos o tym nie powiedzial i by nie usunal, to nie wiadomo kiedy bylaby znowu okazja do zrobienia tego. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
nasze zwierzaki byly o tej samej godz ciachane :) moj jeszcze calkiem do siebie nie doszedl. nie wspomne, ze bezwiednie mnie obsiural cala w autobusie... :p zalozysz jej majty i wszystko bedzie dobrze. nic nie rozgryzie, ani nie rozlize. -
[B]a czy nr 2 to nie czupurka, ktora teraz jest w hoteliku w opolu[/B]? [B]sylia[/B] juz nie u poker na dt tylko [B]w nowym domu[/B]. i duze zmiany zaszly, bo sporo pieskow [B]poumieralo[/B]. [B]Nemo u neris[/B] itd. tylko juz nie jestem w stanie spamietac, ktore to byly, bo w pewnym okresie byla to po prostu plaga. [B]jeden umarl u reksiuu[/B], [B]u wet siostry otruli[/B] jakas [B]sunie [/B]tylko juz nie wiem czy to byla parowka... fajnie, ze wrocilas. gutek pewnie nie posiada sie z radosci :loveu:
-
patrz wyzej, nr tel juz podany...
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
sterylka to zadna tragedia. nic strasznego. a ty nory nie sterylizowalas, ze teraz jest taka panika? moja sunia, ktora miala cukrzyce uporala sie z rana w pare dni, mimo ze u psow z cukrzyca takie cos goi sie gorzej. skora sie zrosnie, szwy sie rozpuszcza, siersc zarosnie i po sprawie. bo wydaje mi sie, ze znowu jest robienie igiel z widel. bylebyscie te majciochy wykombinowaly :lol: (tak na marginesie, sekunde temu umowilam sie na kastracje kota i zaraz z nim lece, az do kamienca wroclawskiego komunikacja podmiejska, go ciachac :eviltong:) -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
jak juz od dawna widac met ma poinformowanie nas o stani ekajtka gdzies. tak jak na watku, tak pewnie i na zywo :roll: sie nim interesuje. -
to raczej sunia przyglada sie dziwnemu domownikowi - bonusowi :eviltong:
-
rowniez moim zdaniem imie MIKI do niej nie pasuje, chyba ze jak piesc do nosa. malizna jest slodka, jak dzis sie pojawilam w domu zaczela szczekac i domagac sie pieszczot juz od progu. wtula sie jak poprzednia sunka z dt. porzadek w pyszczku bez dwoch zdan, bo jak chuchnie, to mozna pasc, bynajmniej nie z wrazenia. jest slodka. ma tez cos z setera, to plamiste umaszczenie, taki mini seter z innym pyszczkiem.
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
wlasnie, zapomnialam napisac o tym kagancu... to zly pomysl. nie bez powodu wymyslili ubranka posterylkowe. kaganiec jest zly. nie dosc, ze sunka bedzie obolala, to jeszcze w kagancu, jakby zrobila cos zlego, przeskrobala cos, tak za kare. i czy to tak wygodnie, ani sie po lapie polizac jak zaswedzi, ani poskubac po ogonie, ani wody napic kiedy sie chce,zjesc itd. nie slyszalam jeszcze, zeby po sterylce sukom zakladano kaganiec. kolnierz tez jest do kitu. najlepsze to ubranko. moze ktosby z wrocka na szybko uszyl. to chwila moment... -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
z tym szczekaniem to dobry znak :razz: poker miala na tymczasie juz mase psiakow. i moment, w ktorym te bidulki schroniskowe zaczynaly poszczekiwac swiadczyl o ich odblokowaniu sie. tak jakby chcialy pokazac, ze czuja sie juz jak w domu, sa rozlusnione itd. pamietam, ze byl taki jeden psiak, ktory bardzo dlugo nie wydawal z siebie zadnego dzwieku. jak szczeknal to bylo swieto prawie takie, jak np sylwester :lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Saba jak widac jest madra. jej poslanko jest nowe, a nory jak sama piszesz juz ledwo zipalo, wiec pomogla zakonczyc zywot tamtemu. bo po co niby mialaby zjadac swoje nowe :eviltong: a to dziwne, nora przestala sie rzucac na sabcie i na kota sie przerzucila... widzisz, nie bez powodu poker pisala o zrobieniu testu na niszczenie. demolke i szczekanie wycie. pytalas rodziny czy wyla przy tym i szczekala pozostawiona sama? czy tylko niszczy? -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
na nowe dt dla kajtka jest juz 75zl. potrzeba jeszcze. moze namowicie kogos na jakis bazarek, albo cos :razz: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
renata nei strasz dark, wcale nie bedzie ciezko, w schronie sterylki robia super. jedyny problem moze byc z niejedzeniem sunki, bo musi byc na czczo. pic moze ile chce, a jesc ostatni posilek wieczorem dnia poprzedzajacego sterylke (czyli 15 stycznia;)) -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
patrz pierwsza strona. jest juz 40zl. musze jeszcze podsumowac deklaracje i poprosic moderatorke ktoras o zrobienie porzadku. czyli nie chcesz jeszcze raz zadzwonic, nie zmuszasz tej osoby. spytaj czy jest pewna tej decyzji itd. ze ucierpi pies, a nie nasze klotnie. z tego co gadalysmy przez tel jestes kumata zauwazylam, wiec zadzwon do tej pani. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
ano jestem zaradna :p i bardzo mi z tym dobrze (teraz troche mnie bez prawka, ale szybko minie i znowu bede mogla psy po calej polsce wozic, a im dalej tym lepiej hihi:evil_lol:) z ktorymi psami? bo tyle ich juz przewiozlam, ze nie wiem :roll: masz na mysli moj pierwszy przewoz pociagiem 2 suczek ze schronu do pani wandy do poznania? :evil_lol: (no fakt, ale one byly 2, z czego jedna dzika, a Saba jest spokojna jak aniolek i do tego jedna, a poza tym do poznania ponad 2h sie jedzie, a tu 20 minut). no ale, koniec tematu. transport juz jest, co jest najwazniejsze. dark, nie komentuj na watku mojego pw, nie chce, zeby co poniektore osoby poczuly sie urazone :razz:. chodzi o to, zebys wiedziala co mysle... -
poprosze o podanie nr konta skarpety. chce przelac juz pieniazki z bazarku figomanii. przelicytowali mnie we wszystkim. to zaplace juz za to serduszko, rezygnujac z jego otrzymania :)
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
tiger wielokrotnie pisala, ze jak ktos bedzie potrafil zajac sie kajtkiem lepiej od niej ona ustapi. od dluzszego czasu nie zajmuje sie nim wcale. to rowniez wielokrotnie pisala na poprzednim watku, ze nie ma czasu dla niego, pieniedzy itd. wiec nie widze powodu, zeby miala sie opierac. wiadomo, ze nikt nie chce, zeby kajtek wyladowal w gorszych warunkach niz ma do tej pory zapewnione :roll:. a co do tego dt, ktore bylo znalezione jako pierwsze, wydaje mi sie, ze wart asiu, zebys do tej pani jeszcze raz zadzwonila. pisalam ci to nawet na pw. nie ma co tak latwo odpuszczac. jak widac szum teraz ucichl, kto mial popluc jadem ten poplul. zniknely te 3 osoby, ktore najbardzej mieszaly. wiec juz jest spokoj. moim zdaniem zadzwon do tej pani jeszcze raz i wytlumacz co i jak.