Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. allegro cegielkowego zwykla osoba zrobic nie moze, wiec napewno bedzie to konto jakiejs fundacji.
  2. przepraszam za moje dyrdymaly, ale mialam na celu dobro psa. ty moze wetom nie ufasz, ale uwierz, ze istnieja bardzo dobrzy weci, ktorzy maja duzo madrych rzeczy do powiedzenia i ogromna wiedze. do takich wlasnie nalezy ten od wedzonych uszu i lapek :razz: ogloszenie ogolnie super, ja sie czepilam tylko tej grubaski na koncu :roll: moze jakies zdjecie nowe sabci?
  3. kocie dt zamkniete do odwolania!
  4. czytalam juz na forum bassecim, ze waszym zdaniem nie jest niby podobna do basseta i nie bedziecie raczej pomagac wszystkim kundlom, tylko bassetom. Saba jest dluga, ma krotkie lapki, umaszczenie ma podobne. ogolnie mowiac wszystko ma takie samo oprocz wiszacych do ziemi uszu i obwislego pyszczka. wy - ludzie z forow psow rasowych - nie jestescie za tym, zeby podciagac takie psy pod rase. a jednak my ratujace wszystkie psy SWIATA (glownie KUNDLE) podciagamy pod dane rasy i bardzo im to pomaga. a ludzie czzytajac, ze w typie basseta czy tollera czy jeszcze innego jakiegos rozumieja, ze jest to pies w typie, a nie rasowy, czy rodowodowy czy champion czy jeszcze jakis inny hodowlany wymysl. dla mnie basset to basset, czy z hodowli, czy z pseudohodowli czy ze schroniska. rasa to rasa. a pies w typie to pies podobny do danej rasy. Saba jest ewidentnie podobna.
  5. no wlasnie ox. skad by ten kolega jechal, bo jak z wrocka to moze moglybysmy dodac kilka rzeczy do przyborowka. bo to co mam do rusca to wysle w paczce. ale do przyborowka ida glownie duze rzeczy takie niezbyt pakowane.
  6. [COLOR=Red][B]Kasa z bazarków[/B][/COLOR] (uaktualniona 27.01.09) 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) 24zł bemolka kosmetyki 30zł gosia02 2 książki [B][FONT=&quot][SIZE=3]razem 1,495zł[/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=Red][B]Kasa dla pani Wandy[/B][/COLOR] [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]25zł[/B] 5 obroży z bazarku malawaszki [B]55zł[/B] smaczki nazębne z bazarku Madziek [B]1.905,58zł[/B]
  7. kochany psiak. az mi lza w oku stanela, w koncu troche czasu razem spedzilismy, sporo km razem przejechalismy :) kochany kudlaczek :loveu:
  8. zgadza sie. dzis nowa pani napisala smsa: "kicia ma sie coraz lepiej, biega po domu, daje sie glaskac i bawi sie wszystkimi kablami na swojej drodze. ale najbardziej lubi spac pod lozkiem z poduchami :)" no to rozumiem, ze jest niezle :loveu: nawet nie wiecie jak sie ciesze.
  9. e tam grubaska, sliczna sunia w typie basseta. to tak jakby pisac o bassetach, ze sa grube. maja taka budowe i juz. wydaje mi sie, ze to ostatnie zdanie w ogloszeniu zniecheca ludzi (to z ta grubaska). takie jest moje zdanie (tylko moje :razz:).
  10. weterynarz mi powiedzial o tych wedzonkach, a jemu wierze w slepo (i masa innych osob, ktora leczy u niego swoje zwierzaki, bo to nie byle jaki wet, tylko z faktycznym powolaniem) widzialam dzis ogloszenie Saby w wyborczej. nie wiem kto je pisal, ale na koncu jest taki tekst: kto da tej GRUBASCE o cudnym sercu dom!!!:crazyeye: mniej wiecej tak napisane bylo. jaka ona grubaska? i kto cos takiego w ogloszeniu napisal, bo ludzie z gazety zamieszczaja juz napisane ogloszenia, a nie pisza je sami.
  11. czyli jednak czyms sie tam bawi. ale wiedz, ze takie wedzone gryzaki wspomagaja raka w rozwoju :roll:
  12. z tego co wiem to nigdzie... (teraz) moznaby poprosic kogos o allegro cegielkowe. tylko teraz nie kojarze, kto sie czyms takim zajmuje :crazyeye: moze ktos wklei sobie bannerek kajtka, albo cos podobnego.
  13. [quote name='Gonia13'] Powstrzymywałabym się od komentarzy o met i tiger skoro pies i tak przebywa u met a nikt inny oprócz tiger, nie płacił i nie płaci na jego utrzymanie. [/quote] wstrzymalabym sie z takimi komentarzami, bo skad inad mi wiadomo, ze rozni ludzie doplacali tiger do pobuty Kajtka u met. nawet jeszcze w styczniu tiger dostala kase na pobyt u met. wiec nie pisz, ze nikt nie placil i nie placi. ja swojego zdania nie mam na temat pobytu Kajtka u met. do momentu kiedy ostatnim zdjeciem bylo to z rana na ogonie bylam za zabraniem go od met. teraz jak widac nie jest zle. kwestia jeszcze tego czy nie siedzi na lancuchu, ale tego sie akurat sprawdzic nie da, bo nikt sie na odiwedziny nie kwapi. mimo ze sporo osob mieszka niedaleko. ale mozemy zbierac nadal na pobyt Kajtka u murki, od niej psy schodza jak swieze bulki. pracuje z nimi, oglasza je, szuka im domu z dobrymi wynikami. a met nawet do weta nie ma jak dojechac... :roll: no sama juz nie wiem. czy ktos Kajtka zapisal do kolejki u murki? ktory jest w kolejnosci?
  14. jakby poker zostawila merlisie na stale, to musialaby zamknac DT. 3 psy to max :)
  15. ok, juz sie robi. ale do deklaracji, bo na moje konto nie wplynelo nic ;-)
  16. wszystko o finansach jest w pierwszym poscie. kasia0 moze napisz jeszcze w wydatkach oplata za pobyt saby w styczniu u dark, bo to tez wydatek i podsumuj kwote wydatkow, tak jak i przychodzy podsumowane. wszystko wtedy bedzie przejrzyste, bo teraz to tak troche nie dokonczone jest.
  17. Klusinta nadal szuka domu. bez innych zwierzat. jutro bedzie ogladana :)
  18. fajnie, ze zwrocilyscie uwage, na to, ze warunki u haja nie sa sprawdzone, ze to nowy osobnik na dogo itd. dobrze, ze tak szybko sie ktos jamnikiem zainteresowal, do szczecina kawal drogi (z wroclawia patrzac) ale z poznania to juz (jak dla mnie) rzut beretem ;) milo, ze w koncu przyborowko zdobylo nowych chetnych do pomocy. jak tu juz tyle osob, to ja zajme sie teraz czyms innym :lol:
  19. czy poszczegolne psiaki maja swoje watki? sa gdzies oglaszane? moze jakies nowe zdjecia... bo te sa z lata, a teraz zima sie konczy... :lol:
  20. ktorego kajtka? z tego watku? bo jak na zlosc masz u siebie 2 Kajtkow...:roll:
  21. stonka dzieki w imieniu poker za allegro. ale kilka rzeczy sie w nim nie zgadza: [LIST] [*]suczka nie ma roku, tylko 5, 6 lat [*]dopisz, ze musi w przyszlym domu spac w lozku [*]sterylizacja pewnie odbedzie sie w dt, jesli suczka nie jest juz wysterylizowana (wiec z allegro mozna wykreslic, ze nowy dom musi wyrazic na to zgode, bo nie bedzie mial wyboru, trafi do nich juz wysterylizowana) [*]no i te teksty o tym, ze marznie w schronie i o schronie reszta jest nie za bardzo na temat, bo ona zostala ze schronu wyciagnieta i juz jej tam nie ma, wiec nie marznie. [*]dopisz, ze lagodna do malych dzieci, zgodna z kotami (bo z psami juz jest) [*]imie w tytule nie takie, bo ona nie jest MIKI! [*]no i zdjecia moze daj te juz z domu poker, bo te z przyczepy nie sa zbyt zachecajace, ani jej tam calej nie widac, ani nic. [/LIST] (jak widzialam ja na watku dogo, a potem w domu u poker to sie mocno zdziwilam, bo wyglada calkiem inaczej niz na campingowych zdjeciach...;))
  22. nie wiem jak z ta jamniczka co ma jechac do hai, ale chyba wypadaloby sprawdzic dom! pani wanda psow 'tak o' nie oddaje... chyba, ze to jakas wasza znajoma jest.
  23. można wywnioskować, że poker nie jest pewna, bo literki i cyferki nie sa wyraźne. wiec niczego nie mozna chyba byc pewnym w tym przypadku...:roll: a mialo byc tak pieknie. no moze starzy wlasciciele cos beda wiedzieli na ten temat.
  24. kiddy ta twoja wypowiedz chyba z choinki sie urwala. ciekawe gdzie w schronie mialyby cieplo. tam bylyby 1/100 calego schronu. tutaj sa prawie jedyne. maja swojego czlowieka nacodzien, dobre jedzenie ciepla bude itd. w schronie albo by je uspili bo dzikuski, albo zostalyby zagryzione. a domu NORMALNIE mozna szukac gdziekolwiek by one nie byly :roll: stella moze zmien tytul, bo one juz nie na wysypisku itd. :) slodkie sa :loveu:
  25. moze dopisz w tytule ze 4 letnia i ze wrocław.
×
×
  • Create New...