-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='alfabia']Zatem spieszę donieść Korze dobre wieści i info że ma u mnie dom :loveu:[/quote] tego to nie rozumiem za nic w swiecie. jaka kora i jaki dom u ciebie? to watek saby, a nie kory. czy sunia imie zmienila w miedzyczasie? a nakretki to nie przenosnia, zbieramy, bo jest taka akcja, a potem jak bedzie ich juz duuzo, sa zamieniane na wozki inwalidzkie dla dzieci, albo protezy, albo jeszcze inne cuda. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
i ja sie rowniez ciesze. bedzie mozna odetchnac, ze kolejna budusia w swoim domu. jak poker pogadala z pania, to ja juz wiem, ze tamta bedzie zbierac nakretki, koldry, garnki itd. na pomoc psom hehe :) (tak po wykladzie pokera dzieje sie zazwyczaj hihi) -
ja sie zatrzymalam na momencie kiedy cie xxx prosilam zebys do tej fundacji zadzwonila. spytalas sie co masz im powiedziec i na tym sie skonczylo, bo ja nie odpisalam. wszystkie odp. sa na watku. czyli jednak dzwonilas? kiedy? kiedy prosili o te zdjecia z opisami, bo nikt tu na watku o niczym takim nie pisal...
-
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/60-filmow-na-szczeniaka-splata-dlugu-eutanazja-136247/#post12177775[/URL] sa juz 24zl. -
az sie plakac chce. kto by pomyslal, ze do tej pory zlamany kregoslup kojarzyl sie z kalectwem... ile na dogo jest takich biednych psiakow (ja sama osobiscie znam we wro 2, ktore sa skazane na wozek do konca zycia). pieknie sie to czyta. lolek bedzie wkrotce biegal. a i dlug za wozek zmalal do 50zl :) super super super
-
aha no i ile jeszcze brakuje, zeby calkowicie splacic wozek?
-
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8080/dsc09105.jpg[/IMG] Boski, trzymam kciuki za nauke chodzenia. no i dzielna togo za ciebie :)
-
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
no nic, jutro albo jeszcze dzis wystawie bazarek na psiula, oby byl bardziej chodliwy niz monety ;) a jakis link do watku fundacji na dogo? -
wiem negri, ze wszystkie, tylko chodzi o zdjecia tych z 2006r. na watku goski sa po dwa na jednego (calego i pyszczka) a tutaj przekopiowalas po jednym... o to chodzi. na kogo podawac namiary itd.? moze ktos moze napisac o kilku nieogloszonych jeszcze jakis tekst, to je wystawie. sama nie mam talentu, wiec lipa. moge fundnac im allegro, gorzej z tym tekstem.
-
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
no ok, nie musisz pisac, bo ja pomagam w tozie i tez wiem jak tro wyglada. w tozie nie ma wyplat, pracuje sie za darmo... nie ma nawet na paliwo, ani na nic innego. a zwierzat tez od groma co dzien nowe. a wasza fundacja ma watek na dogo, zeby zobaczyc reszte psow, ktore sa na waszym utrzymaniu itd. bo nie doczytalam nigdzie nazwy fundacji. jeszcze spytam, dlug za hotel to 240zl, a to 900zl to co? bo nioe moge tego pojac :) (to zrobie jeszcze jeden bazarek na cudaczka jak sie uda) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
nie masz mnie dark co straszyc zbanowaniem. nie wiesz z jakiego to bylo powodu, wiec nie pisz. a co do spokoju na watku, to byl tylko dlatego, ze ludzie byli dla siebie milutcy i nie bylo konfliktowej sytuacji, taka jak np ta z karma, gdzie kazdy ma inne zdanie. jak widzisz, wiele osob jest zdania, ze karma przydalaby sie gdzie indziej, a nie Sabie, ktorej sie poszczescilo z domem, gdzie nieraz psy moga o tym pomarzyc. ale jak juz napisalam, to sprawa gustawki, dla mnie moze kupic i 3 takie wory Sabie. nie moja kasa. a co do dzialanosci gustawki, bo poker juz cos mi pisala, ze agresywnie, to nic obrazliwego. tylko jak ktos dziala na dogo aktywnie, to wydaje na paliwo (jak ma auto i wozi psy sam), na weta, leki, karme, zabiegi itd. jesli ktos tak jak gustawka na dogo nie dziala aktywnie ma wiecej swojej kasy. to mialam na mysli. -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
no nie wiem, wiele osob na dogo robi wiele naraz, a szukajac pomocy finansowej prowadzi wlasnie watki i pisze co i jak. jesli dlugu jest 900zl to w takim razie pierwsze pieniadze z bazarku monetowego przeznacze na waszego psiaka. (jak wy organizujecie pieniadze, na wasze psy? tylko na bazarku/dogo, allegro cegielkowe, ludzie wplacaja na konto fundacji? czy jeszcze inaczej?) bo jesli dlug rosnie w takim tempie to cos z ta organizacja funduszy jest nie tak. bazarku ani jednego nie ma na waszego szczeniora. czemu kogos nie poproscie, zeby zrobil, nie dacie rzeczy wyszperanych w domu na sprzedaz. no nie wiem jak mozna jeszcze kase wytrzasnac. ale na dogo bazarki to podstawa. ja moim jednym 900zl nie uzbieram... (chocbym chciala).