Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. [quote name='alfabia']Zatem spieszę donieść Korze dobre wieści i info że ma u mnie dom :loveu:[/quote] tego to nie rozumiem za nic w swiecie. jaka kora i jaki dom u ciebie? to watek saby, a nie kory. czy sunia imie zmienila w miedzyczasie? a nakretki to nie przenosnia, zbieramy, bo jest taka akcja, a potem jak bedzie ich juz duuzo, sa zamieniane na wozki inwalidzkie dla dzieci, albo protezy, albo jeszcze inne cuda.
  2. i o powrot tifet, ktora zaktualizuje 2 pierwsze strony.
  3. i ja sie rowniez ciesze. bedzie mozna odetchnac, ze kolejna budusia w swoim domu. jak poker pogadala z pania, to ja juz wiem, ze tamta bedzie zbierac nakretki, koldry, garnki itd. na pomoc psom hehe :) (tak po wykladzie pokera dzieje sie zazwyczaj hihi)
  4. dzieki, od nowego tygodnia bede dzialac :) a wiecej zdjec i info o psiakach z 2006r. (tych pieciu).
  5. sorka, ja filmu nie wlaczalam, myslalam, ze ktos mi napisze, albo na pw, albo na forum...
  6. o kontakt w sprawie adopcji psow pytalam juz z 6 razy, odpowiedzi zero.
  7. jakies zmiany na pierwszej stronie, jakies nowe adopcje od lutego, nowe psiaki ajkies sa. gdzie tifet, zeby uaktualnic ...?
  8. ja sie zatrzymalam na momencie kiedy cie xxx prosilam zebys do tej fundacji zadzwonila. spytalas sie co masz im powiedziec i na tym sie skonczylo, bo ja nie odpisalam. wszystkie odp. sa na watku. czyli jednak dzwonilas? kiedy? kiedy prosili o te zdjecia z opisami, bo nikt tu na watku o niczym takim nie pisal...
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/60-filmow-na-szczeniaka-splata-dlugu-eutanazja-136247/#post12177775[/URL] sa juz 24zl.
  10. czyta sie jak basn. spytam z ciekawosci czy majkel rzuca sie na koty? jak na nie reaguje?
  11. a nie szukacie psiaka? kazdy sie boi jego zachowan, tych gryzacych napadow itd. rzucac sie bez powodu nie rzuca, ale czasem jak cos jest nie po jego mysli warknie i wpada w szal. ktos mial go dawac do poniarzy, dzwonic do fundacji w niemczech itd. i cisza. musze poprosic jeszcze raz ta osobe :)
  12. az sie plakac chce. kto by pomyslal, ze do tej pory zlamany kregoslup kojarzyl sie z kalectwem... ile na dogo jest takich biednych psiakow (ja sama osobiscie znam we wro 2, ktore sa skazane na wozek do konca zycia). pieknie sie to czyta. lolek bedzie wkrotce biegal. a i dlug za wozek zmalal do 50zl :) super super super
  13. takie malenkie suczki sa rozchwytywane na dogo. az dziw, ze po ta jeszcze sie nikt nie zglosil. moze warto dac ja do gazety, albo dorobic ogloszen wiecej.
  14. aha no i ile jeszcze brakuje, zeby calkowicie splacic wozek?
  15. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8080/dsc09105.jpg[/IMG] Boski, trzymam kciuki za nauke chodzenia. no i dzielna togo za ciebie :)
  16. to ja na maila poprosze zdjecia 5 psow z 2006r. (te, ktorych nie ma na dogo)
  17. ja tez sie nad tym zastanawiam, spajki jesy cudnu, Albuś boski jeszcze bardziej i siedza. reszta tez niczego sobie. koperek jak zrobisz jakies ogloszenia to wklej tutaj, albo mi na pw, to zwale i zrobie ogloszenia reszcie. chce zrobic allegro wszystkim z 2006r :)
  18. no nic, jutro albo jeszcze dzis wystawie bazarek na psiula, oby byl bardziej chodliwy niz monety ;) a jakis link do watku fundacji na dogo?
  19. fotka eltona jest w pierwszym poscie dodana :)
  20. no to sie chlopakwi udalo. ja nadal nie moge sie doprosic info jaki podawac nr telefonu, albo kontakt jakis inny na psy, ktore oglosze na allegro. moze ktos ma talent do pisania tekstow, bo sucha notka ile ma lat itd. to chyba malo, a napewno malo ciekawie :)
  21. wiem negri, ze wszystkie, tylko chodzi o zdjecia tych z 2006r. na watku goski sa po dwa na jednego (calego i pyszczka) a tutaj przekopiowalas po jednym... o to chodzi. na kogo podawac namiary itd.? moze ktos moze napisac o kilku nieogloszonych jeszcze jakis tekst, to je wystawie. sama nie mam talentu, wiec lipa. moge fundnac im allegro, gorzej z tym tekstem.
  22. no ok, nie musisz pisac, bo ja pomagam w tozie i tez wiem jak tro wyglada. w tozie nie ma wyplat, pracuje sie za darmo... nie ma nawet na paliwo, ani na nic innego. a zwierzat tez od groma co dzien nowe. a wasza fundacja ma watek na dogo, zeby zobaczyc reszte psow, ktore sa na waszym utrzymaniu itd. bo nie doczytalam nigdzie nazwy fundacji. jeszcze spytam, dlug za hotel to 240zl, a to 900zl to co? bo nioe moge tego pojac :) (to zrobie jeszcze jeden bazarek na cudaczka jak sie uda)
  23. nie masz mnie dark co straszyc zbanowaniem. nie wiesz z jakiego to bylo powodu, wiec nie pisz. a co do spokoju na watku, to byl tylko dlatego, ze ludzie byli dla siebie milutcy i nie bylo konfliktowej sytuacji, taka jak np ta z karma, gdzie kazdy ma inne zdanie. jak widzisz, wiele osob jest zdania, ze karma przydalaby sie gdzie indziej, a nie Sabie, ktorej sie poszczescilo z domem, gdzie nieraz psy moga o tym pomarzyc. ale jak juz napisalam, to sprawa gustawki, dla mnie moze kupic i 3 takie wory Sabie. nie moja kasa. a co do dzialanosci gustawki, bo poker juz cos mi pisala, ze agresywnie, to nic obrazliwego. tylko jak ktos dziala na dogo aktywnie, to wydaje na paliwo (jak ma auto i wozi psy sam), na weta, leki, karme, zabiegi itd. jesli ktos tak jak gustawka na dogo nie dziala aktywnie ma wiecej swojej kasy. to mialam na mysli.
  24. no nie wiem, wiele osob na dogo robi wiele naraz, a szukajac pomocy finansowej prowadzi wlasnie watki i pisze co i jak. jesli dlugu jest 900zl to w takim razie pierwsze pieniadze z bazarku monetowego przeznacze na waszego psiaka. (jak wy organizujecie pieniadze, na wasze psy? tylko na bazarku/dogo, allegro cegielkowe, ludzie wplacaja na konto fundacji? czy jeszcze inaczej?) bo jesli dlug rosnie w takim tempie to cos z ta organizacja funduszy jest nie tak. bazarku ani jednego nie ma na waszego szczeniora. czemu kogos nie poproscie, zeby zrobil, nie dacie rzeczy wyszperanych w domu na sprzedaz. no nie wiem jak mozna jeszcze kase wytrzasnac. ale na dogo bazarki to podstawa. ja moim jednym 900zl nie uzbieram... (chocbym chciala).
×
×
  • Create New...