-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
dark, a moze przeniesiesz swoje pieniadze do mbanku? ja mam tu konto od 2 lat, nie placi sie za przelewy, nie placi sie prowizji. ile mialas na koncie tyle masz, mozesz sobie jeszcze sama lokate zalozyc i zarobic troche. kiedys mialam konto w PKO ale to sa zlodzieje :angryy:. co kilka dni odciagali mi z konta po 2zl. w koncu sie wkurzylam. jest to banalne. wchodzisz w internet i sama zakldasz, potem przyjezdza kurier daje papiery, potem pzysylaja karte do bankomatu. naprawde lux torpeda super jest ten bank. nie klamie. teraz sie bardzo reklamuja, ale od 2 lat u nich jestem i jestem super zadowolona. siostre nawet namowilam i tez ma u nich konto ;) moze warto sie zorientowac w tym temacie. (i sa rozne nagrody za polecanie konta. moznaby ta nagrode wystawic na allegro i bylyby dodatkowe pieniadze na sabe :lol:) (np mp3, albo inne takie sa) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
dark wziela sunie ze schronu we wrzesni, poker ze schronu w przyborowku. poker sama szuka domu i podaje SWOJ numer. a dark chcecie ubezwlasnowolnic. to ona ma najwiecej do gadania. co z tego, ze jest na platnym dt. jak jestes taka madra renato to sama sunke wez!!! te pieniadze, ktore sa na sunie wplacane to grosze. a opieke ma super i warunki. zobacz na date rozpoczecia watku, popatrz jak sunia dlugo czekala na wyjscie ze schronu, jak teraz jestes taka madra to czemu jej wczesniej sama nie wzielas do siebie? kasia byla tylko ogniwem z tej calej akcji przekazania suni. teraz sunia jest opd opieka dark, nikogo innego! a domu mozna szukac wszedzie, ale i tak glownie jest oglaszana we wroclawiu i najlepiej jakby juz tu byla, bo nie trzeba bedzie kombinowac transportu itd. jest tu masa ludzi, wiec w koncu znajdzie sie ta rodzina, ktora ja wezmie. nie masz sie co dark zniechecac. psa z dogo na dtkolejnego wez, ale np z naszego schronu, bo on problemow nie robi z ogloszeniami. moze po prostu nie bierz juz psiaka, ktory jest wyciagany na jakas organizacje, bo to jak widac sie mija z celem. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
my sie nie pieklimy. tylko to jest oczywiste, ze jak pies jest na dt to dzwoni sie do tego dt, a nie nie wiadomo gdzie. i jeszcze podobno dark z kasia ustalily, jak ma to szukanie domu wygladac. a tu takie zamieszanie. ludziom moze zalezec, ale moga stwierdzic, ze kobiety od saby sa nienormalne i smieszne, bo numer jest podany do osoby, ktora nie ma psa, a ta kaze dzwonic do tej u ktorej pies jest. nawet teraz teoretycznie brzmi to smiesznie. ale numer kasi jest tylko w allegro. jak chcesz dark to ja moge sabe wystawic i podac twoj numer :) a w gazecie i tak podajesz swoj numer. wiec nie jest tak zle. -
mysle o tobie beruniu kochana, a pana weta Niedzielskiego, ktory cie zabil, omijam szerokim lukiem...
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
dziwne to troche, to tak jakby ktos kto nie ma stycznosci z kotka, ktora mialam na dt , szukal jej domu i wybieral :crazyeye: albo poker, ktora wziela od pani wandy sunie. do niej ludzie dzwonia, a nie do pani Wandy, ani do Weroni i innych. ludzie powinni dzwonic do osoby, u ktorej jest suczka. to w koncu ona bedzie ja wiozla do domu stalego itd. a co do umowy mam takie samo zdanie. moze powiecie, ze jak cos tfu tfu bedzie nie tak to kasia0 bedzie jechala do wroclawia, bo zakladam, ze tu znajdziemy dom suni, zeby ja zabrac!? chyba raczej darklord bedzie jechala ja odebrac, a nie osoba z drugiego konca polski. troche to macie jakies nieprzemyslane chyba. warto sie nad tym jeszcze zastanowic. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
na konto Kajtka wpłyneło kolejne 15zl od ludwy. i moje 5zł. Kajtek ma 105zł. czy ktos wspomoze go ogloszeniamia, aukcja cegielkowa, malym bannerekiem, bazarkiem? jest tyle mozliwosci pomocy, jesli zalezy wam na psie to mu pomozcie... chyba, ze wiekszosc osob chciala sie tu tylko poklocic i podrzec koty!? -
Babunia Lodóweczka odeszła.. [*]
irysek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dawno nie widzialam tak uroczej suni. tak slodko sie usmiecha i mruzy oczka :loveu::loveu::loveu: -
moze dopisz w tytule "co wy na to?"
-
popieram. (ja np szerokim lukiem omijam bizuterie) jakby bylo to dzialami jakimis byloby mi latwiej ja oddzielic :razz:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
spokojna glowa, moja kotka domu szukala od 4 listopada i dopiero niedawno poszla. tez przez gazete wyborcza. Saba tez znajdzie. lepiej jak bedzie gdzies tu blisko, a nie na drugim koncu polski. i tak juz jechala z poznania do wroclawia. wierze, ze znajdzie sie dom w okolicach wroclawia. moze dark napisalabys kilka zdan o Sabie, ja dolacze zdjecie, wydrukuje i powiesze u kilku wetow :razz: ? -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ewa gonzalez wyslala mi paczke z rzeczami na bazarek dla Kajtka. 1 breloczek kupilam siostrzencowi (5zł), cienie kupilam (10zł). reszte wystawie na bazarku. moze macie jakies rzeczy, ktore nie sa wam potrzebne? zrobi sie bazarek. na inne psiaki jest mnostwo bazarkow, na kajtka nie ma ani jednego. nie ma allegro. nikt do tej pory oprocz mnie nie zrobil bannerka. jak wy chcecie pomoc temu psu? co to za sztuka znalezc kilka rzeczy i wystawic na bazarku? poprawka, cieni jednak nie kupilam, wyladuja na bazarku. -
nie wiem jak to jest w przyborowku, ale w ruscu widzialam dwa grubasne segregatory. w kazdym masa kart (zdjecie psa, imie, historia i karta chorob czy tam ksiazeczka, i inne dane). przejrzelismy to wszystko z panem andrzejem i jak on kazdego psa z segregatora kojarzy, tak pewnie i pani wanda. byly psiaki, ktore wybyly i ktore nadal tam sa. ale te blaszki to dobry pomysl. z pomoca bazarkowa nie obiecuje... ale tobie martali super idzie zbieranie :razz: i jest cala masa nowych osob chetnych do pomocy, to moze one cos zaradza ;) tesknie za ruscem, jak ch o l e r a :-(
-
[quote name='Martali'] Takie numerki są w Przyborówku pilnie potrzebne. Bo jeśli np. ktoś zadzwoni do P. Wandy z pytaniem 'Czy jest do adopcji piesek o imieniu Reksio?' P. Wanda nie wie, bo nie zna imion. Jeśli jednak ktoś zapyta 'Czy jest do adopcji pies z numerem 67?' P. Wanda sprawdzi na obroży. ;) Dzięki kartotece będziemy wiedzieli też czy pies jest wysterylizowany i ile ma lat.[/quote] no wlasnie ja juz dzwonilam, spytalam o jednego psa ze strony po imieniu i pani Wanda nie wiedziala czy taki jest. bo mowi, ze wy nadajecie im imiona i ona sie nie orientuje, ktory to ktory. pomysl z numerkami uwazam za super.
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
chcialam przeprosic osoby z forum basseciego (oczywiscie, nie te, ktore niezbyt pochlebnie wypowiadaly sie o nas, z dogo) te ktore tu wchodza i pomagaja sabie, czyli ale, bogusie i lucyne. nie jestem arogancka, po prostu nieraz cos pomysle, szybko napisze, wydaje mi sie, ze ok, a niestety wychodzi co innego :roll: za nasza sabe grubasinska nadal trzymam kciuki. byla juz w takiej depresji, ze teraz na bank znajdzie dom, po takiej odmianie jej zycia jakiej doznala u darklord. a czemu nora rzuca sie na kota nie mam pojecia. pierwszy raz spotykam sie z takim dziwacznym odchylem...:razz: