Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. no wlasnie niewiadomo. dobrze to podsumowalas. staramy sie wyjasnic sytuacje kajtka. albo go met sobie zostawia, albo nie napisze cos o nim i bierzemy sie za oglaszanie.
  2. moze pogadalabym ze swoim wetem i jakby zgodzil sie usunac narosl, przetrzymac ja kilka dni po zabiegu szybciej znalazla by dom. edit: jak widze juz nieaktualne, tytul zmiencie...
  3. deklaracje sa a wplat nie ma. moze to i dobrze, bo sprawa kajtka jest bardziej zagmatwana niz by sie to moglo wydawac. tiger, moze sie odezwiesz? jaki jest dlug u met? splacasz go czy rosnie? (wyslalam ci pw kilka dni temu, czemu nie odpisujesz?) met - co z kajtkiem? napiszesz cos sensownego, zeby ogloszenie mozna bylo zrobic?
  4. lola do malej nie pasuje wcale. miejmy nadzieje, ze nowu wlasciciele wymysla cos sensownego, zeby mala sie nie wstydzila jak ja beda na spacerze wolac hehe.
  5. moje portfele na allegro tez maja obserwatorow, a zbytu nie ma. moze to przez kryzys. z psami chyba klopotu nie bedzie ;) wiec trzymam kciuki za ten dom, bo wstyd, zeby baba tak dlugo siedziala.
  6. a moze oglosicie mala w gazecie wyborczej? w najblizszym duzym miescie (nie wiem gdzie mala przebywa).
  7. oj cos cisza, a ciotki za rzadko na spacery biora... grubaska.
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-wszystko-tanie-kup-teraz-na-300-psow-p-wandy-do-kwietnia-131900/[/URL]
  9. majkel jest podobno rasowy. tylko ma wlasnie te problemy z atakami agresji i tu jest problem. potrzeba cierpliwych i nie dajacych sie zastraszyc wlascicieli, ktorzy by sie za majkela wzieli.
  10. ale ten pies dzielnie walczy. godnw podziwu. przebywa w schronie, czy moze upchnelyscie go gdzies na dt?
  11. a ja pisalam do tiger, czekam na odpis. bo podobno met Kajtka oddac nie chce, przywiazala sie do niego... wiec w takim wypadku ogloszenia, ani zbieranie pieniedzy nie ma sensu. i dopominanie sie met o utrzymanie kajtka takze, bo jak ktos sobie psa zostawia, to sam musi go utrzymywac.
  12. kocham zime, pieknie tam u ciebie. psiaki tez widac maja radoche.
  13. ja widzialam ogloszenie rudej w wyborczej, zanim sie sapnelam, ze to ona, stwierdzilam, ze ktos zamiescil beznadziejne zdjecie (bez urazy), ktore w ogole psa nie przedstawia. wydaje mi sie, ze potrzeba zrobic jej jakies takie calosciowe, albo jak spi np. takie sa slodkie i chwytaja za serce.
  14. niby jest tyle osob, ale zadna sie nie kwapi, zeby podjechac, pogadac itd. a jak ty widzisz ta obserwacje? ktos mialby tam mieszkac kilka dni? bo jak sama piszesz, kajtek podczas odwiedzin sie stresuje i gryzie ogon...
  15. no ja tez bym je skrocila, a nie jeszcze wydluzala ;)
  16. wszystkim dogo zle chodzi, co nie powinno wplywac na adopcje saby... gdzie te telefony z wyborczej, no gdzie?
  17. to pomyslcie co z tym dt co do tej pory zajmowaly... jesli nie nadaja sie do budy sunie, to moze zrzekniecie sie tego dt. i inna bida skorzysta?
  18. ciekawe czy met nie chce odpowiedziec czy nie umie, ale jedno jest pewne do tej pory sie nie wypowiedziala ... co w szukaniu domu dla Kajtka nie pomaga. moze jakies bazarki porobicie?
  19. a moze poproscie kogos o zrobienie bannerka. bo to bardzo duzo daje. a z tego co widze, to sunka go nie ma. i w jakim jest miescie? moze warto wyslac maila do wyborczej z jej zdjeciem i krotkim opisem? wyborcza pomaga w znalezieuniu domow bardzo wielu zwierzetom.
  20. wiesz co, jakos troche zyje na tym swiecie i nigdy nie zetknelam sie z kotem, ktory zylby 20 lat. rodzice maja teraz 13 latka, a ja co prawda pozegnalam chyba z 4 maluchy, ktore padły nie wiadomo na co, w kilka dni. odpukac moje 2 dorosle zyja i maja sie calkiem dobrze. no nic, w takim razie szukam dalej. dzieki za zainteresowanie i pokazanie zdjec.
  21. owieczko naciskajac banerek szpileczki do kapelusza wyskakuje watek sheltie...
  22. zdjecia na regale mnie rozbroily. sunka przekochana widac na zdjeciach. zeby tylko nie wpadla w deprseje jak wroci do boksu, bo bedzie tragedia. moze jakies dt, albo hotelik u murki, wiosny ...
  23. moze i tak. domek we wroclawiu by byl. jolu, ktora jest najbiedniejsza i najdluzej juz czeka? edit: jolu, ja juz 4 kotki wyadoptowalam, wiec jakies dosiwadczenie mam. ostatniej znalazlam dom z 3 tygodnie temu. a czekala 3 miesiace. dzis bylismy u babci mojego chlopaka, rzeskiej 80 tki ;) i bardzo chetnie przygarnelaby jakiegos koteczka. corka podrzuca jej w wakacje od jakiegos czasu 14 letniego persa, wiec wie co to kot. podrzuca tak na tydzien, dwa jak wyjezdzaja. bardzo fajna kobieta. kot czy kotka beda mialy u niej super. tego cykorka (persa) wyczesuje, glaszcze karmi. wiec nie bedzie problemu z innym kotem. ale chce takiego wlasnie starszego, biedunia, do glaskania, ktory czeka dlugo. musze jeszcze spytac kolezanki, ktora dziala u nas w schronie jakie koty sa. wstepnie na strone weszlam, ale chyba jakas nieuaktualniona byla. wiec musze dokladnie spytac. ale chetnie pomoglabym tobie i odciazyla cie z 1 kotki. zawsze to mnie kasy na jedzenie, zwirek itd. a dlug masz spory z tego co wiem :)
  24. ja jestem, ale zdjecia musze podrukowac i pokazac osobie, ktora koteczke chce :) wiesz, ktora z nich jest najbiedniejsza i najstarsza, albo, ktora najdluzej czeka na dom? (musi byc taka do glaskania, nie dzika i nie gryzaca!)
  25. piekny. ja szukam takiego starszego kotka, ale ten jest tak sliczny, ze na bank szybko znajdzie dom. lece szukac mniej urodziwego z mniejsza szansa na dom :)
×
×
  • Create New...