-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Wątek jest po to, by osoby, które ciążę przeszły i mają coś super ważnego do poradzenia zrobiły to. Chodzi tu o wszystko od walki z rozstępami zaczynając przez przygotowania do porodu do karmienia piersią... Cała masa tematów do poruszenia. Mnie np. interesuje [B]czy warto opłacić położną[/B], żeby była z nami podczas porodu, żeby pokazała nam szpital przed porodem, żeby nie zaznajamiać się z nim jak już do niego trafimy rodzące. [B]Wszystko na temat porodu w wodzie[/B]. Wady, zalety. [B]Jak zadbać o to by nie pojawiły się rozstępy[/B]? Ja mogę doradzić co zrobić, żeby karmienie po porodzie nie było tak bardzo bolesne, żeby piersi nie były podrażnione, jak im ulżyć. Zachęcam do wypowiadania się :razz:
-
no wlasnie, lidan zmien w bazarku swoim link do watku, bo ja trafilam na ten borysowy, a nie na sunkowy... tak czy siak trzymam kciuki za sunki, grosz dorzucam. co do oczka, ktorego nie ma, to moj psiak (z mielca) tez jednego nie ma (ktos wydlubal), a na drugie nie widzi. wiec sunia i tak jest w komfortowej sytuacji z widzeniem. gorsze te koltuny, niedowaga itd. czy mozna je ogolic (sciac na zero te koltuny) czy u psow w tym stanie i takiej rasy sie takich metod nie stosuje?
-
moj psiak jest niewidomy, takze spuszczam go czasem, ale tylko wtedy, gdy jest spory kawalek trawy i mam pewnosc, ze nie wejdzie w zadna dziure, nie wpadnie do wody itd. najczesciej prowadze go na smyczy, zeby sobie lebka za bardzo nie obijal.
-
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
kasa poszla. zmiencie tytul, zeby mozna sie bylo cieszyc z kolejnego psiego szczescia. bo ta eutanazja w tytule az w oczy szczypie. pisalam, ze po sesji zerkne sobie na strony te co podalas jotka (zeby moc jeszcze pomoc), ale teraz warunkiem jest zakup nowego kompa. bo jak slucham jeki i steki tego, to mi go zal. nie wspomne o zolwim tempie jego dzialania... ciesze sie, ze moglam pomoc bazarkiem i ze psiak jest u ludzi, ktorzy go pokochali. (jaki jest jeszcze dlug w hotelu? 450zl?) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
nie napisalam, ze kiedys wplace, tylko, ze w najblizszych dniach. wiec nie rob jotko z igly widly. uzbieralam te pieniadze i nie widze powodu, zebym nie miala ich przelac. znaczyloby to zakonczenie mojej dzialalnosci na dogo. nr konta mam, wplace dzis lub jutro. nie bede tlumaczyc czemu, bo to nie ma sensu. dzis lub jutro pieniadze beda na koncie, ktore mam podane. -
jak sunia stoi finansowo?
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
pieniadze od acha44 i gonia13 pojda na Amona (ktorym zajmuje sie demi, pies ma ponad 1000zl dlugu w hotelu i bardzo potrzebuje naszej pomocy). watek wkleje pozniej (poza tym jak komp bedzie lepiej dzialal zrobie na niego kilka bazarkow... tam bedzie watek). ewa gonzales przeznacza swoje pieniadze na kajtka, czyli przeleje na konto naszej szkapy. lece spytac ludwy, budryska i 3kropki co z ich pieniedzmi ma sie stac!? -
demi napisz w pierwszym poscie jaka jest amona sytuacja finansowa. jaki ma dlug, za ile miesiecy zalega z oplata za hotel itd. pisalas, ze przejrzalas jego stan finansowy to wpisz prosze, zeby kazdy wiedzial jak stoi z finansami. dosc pouczania ;) dobre wiesci szykuja sie pieniadze dla amona, bedzie tego gdzies moze i ok 100zl. (jak sprzedam zabawki po moim chomiczku).
-
czekamy na dalsze zdjecia. oceniasz ja kikou na 8-9kg, ale jak jest grubiutka to po diecie bedzie lzejsza, pewnie z 7kg max. wiec jest mala.
-
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
najlepsza moim zdaniem jest gazeta wyborcza. napiszcie ogloszenie do najblizszego jej oddzialu w okolicy przebywania suni. dzieki gw masa psow znajduje domy, przynajmniej we wro... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Iv_'][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=58174&start=600"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zaloguj[/COLOR][/URL] Żenujące.[/quote] pewnie zenujace, jak samo miau i 70% jego uzytkownikow :placz: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
jak i na miau to i na dogo, bo na dogo rowniez do niej napisalam. na policje nie ma co isc, bo to nie allegro, a jedynie "bazarek". ale sa inne metody, zeby uprzykrzyc zycie nieslownej osobie ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
a ja chce zglosic uzytkowniczke GreenEvil (z Zielonki). bazar skonczyl sie wieki temu, pieniadze przelalam, a ona ani mysli o wysylce rzeczy. ignoruje privy itd. sek w tym, ze bazarek byl na miau (ale tam napisalam na podobnym watku i zero reakcji ze strony moderatorow), ale na dogo osoba ta rowniez funkcjonuje. co z tym zrobic? najchetniej poszlabym na policje, ale 16zl to dla nich zadna kwota. dla mnie to juz cos, a poza tym trzeba jej utrzec nosa, za to zuchwale zachowanie.