-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green][B]Post przygotowany dla Irysek.[/B][/COLOR] -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green][B]Post przygotowany dla Irysek.[/B][/COLOR] -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green][B]Post przygotowany dla Irysek.[/B] [/COLOR] -
Jak było jest opisane poniżej. Szczeniak został zabrany i już jest w nowym domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/niedzwiadek-1-5-miesiaca-bedzie-sredni-ma-super-domkek-z-ogrodem-we-wro-138952/[/URL] Suczka już także w nowym domu [B][COLOR=red]Został pies - szuka DT/DS[/COLOR][/B] pies - tatuś [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6890/interw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/763/98290639.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3996/86495552.jpg[/IMG] [B]Potrzebne pieniądze, żeby można było walczyć o psa.[/B] [B]Wydatki:[/B] [B][COLOR=red]razem - 425,34zł[/COLOR][/B] (szczeniak u mnie na DT) [COLOR=red][B]100zł[/B] paliwo[/COLOR] [B][COLOR=red]pies - Azor[/COLOR][/B] [B]50zł [/B]troche ponad 7kg karmy suchej [B]8zł[/B] garnek i miska posłanie, jedzenie gotowane (dalam od siebie) [B]16,47[/B] jedzenie (frolic, chappi pucha) [B]13zł [/B]2 puchy chappi -------------------------------------[B][COLOR=red]87,47zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]sunia - Mimi[/COLOR][/B] [B]6zł[/B] 2 duże miski Ikea [B]30zł[/B] Frontline szampony, jedzenie gotowane (dalam od siebie) posłanie, kolczatka, smycz (dala Poker) [B]50zł[/B] zakupy elensilli (jedzenie, obrozka na pchly, odzywka) [B]50zł[/B] 4,5kg karmy bosch (2 rodzaje) [B]13,30[/B] mięso mielone [B]12,57zł [/B]mięso mielone [B]11zł[/B] paliwo do Kamieńca [B]6zł [/B]mięso w sosie [B]59zł[/B] szczepienia -------------------[B][COLOR=red]237,87zł[/COLOR][/B] [B]Wpływy od dobrych duszyczek:[/B] [B]Poker[/B] 50zl [B]fiorsteinbock[/B] 80zł [B]Reksiu21[/B] 50zł [B]ukryty smok[/B] 100zł [B]pokladziu[/B] 30zł [B]P. Ania[/B] 70zł [B]Poker[/B] 30zł [B]Poker[/B] 20zł ------------- [B]430zł[/B] [quote name='demi']:angryy: No i kolejna tragedia. W sobótce za krzaczorami rozgrywa się kolejny dramat :-( psiaki są jakby czyjeś, ale jak niczyje. Cały czas rodzą sie maluszki, wiadomo co się z nimi dzieję... To są "kojce" tych dwóch biedaczków. [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4134/interw1.jpg[/IMG] buda... [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/816/interw2.jpg[/IMG] buda "mamusi i dzidziusia" [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4788/interw3.jpg[/IMG] mama... W miskach oczywiscie pustki, gdyby nie deszcz to nie było by też wody:shake: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8928/interw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6088/interw5.jpg[/IMG] tak, to są roooobale !!!! Pozostałości po odchodach. [URL]http://img269.imageshack.us/img269/2041/interw6.jpg[/URL] tatuś.... [URL]http://img195.imageshack.us/img195/2152/interw7.jpg[/URL] [URL]http://img195.imageshack.us/img195/6890/interw8.jpg[/URL] wszystkie psiaki są bardzo bojaźliwe, ale lgną do ludzi. Oba są w wieku ok 5 lat. Tatuś ma krzywdy zgryz, żuchwa trochę wysunieta do przodu. Mamusia jest przepiekna, przemiła, muszę choć po nią wrócić...:-( [CENTER][SIZE=5][B]bŁagam o dt dla psiaków[/B][/SIZE]:placz:[/CENTER] [/quote]
-
co do jedzenia to oprocz lighta je tez saszetki suchego royala, ktore jej dzis przywiozlam, niejadkowi jednemu. jesli ja uwazacie za pieknosc, to jutro zaloze watek mojemu tymczasikowi - niespelna 2 miesiecznemu szczeniorkowi, ktory bryka jak maly baranek, a wyglada jak maly puchaty niedzwiadek brunatny (moze pomozecie szukac domu...;) )
-
[quote name='koosiek']Przydałoby się jeszcze coś w tytule o szczeniaczku...[/quote] to raczej watek suni niz szczeniaka. tym bardziej, ze nie udalo sie go stamtad zabrac i domu szuka na tym watku Dunia, a nie szczek. fajnie, ze tytul zmienilas, wiadomo o co chodzi :) (a co z jej synkiem? jaki masz dom na oku?)
-
uwierz mi dark, ze ona z pona nic nie ma. serio. rodzice mieli i pona i sznaucera, wiec mialam stycznosc z obiema rasami. juz bardziej stawiam na sznaucerke. byle jej kudelki odrosly i fryzjerka ja ladnie wystrzygla, jak trzeba ;) wystraszona jest, ze hoho bidusia. ale szybko sie nauczy. juz nie takie dziczki trafialy pod skrzydla poker.
-
ja ostatniej tymczasowiczce pokera wymyslilam imie to moze i tym razem mi sie uda. musze pomyslec. dzis wieczor ja zobacze to bedzie latwiej. szkoda, ze szczeniaka sie nie udalo, no ale coz. napisz jak mowilam do Madziek najpierw, a jednoczesnie mozna szukac innego dt. ale tam mialby super, bo dbaja o maluchy i znajduja dobre domy szybko, wiec byloby super jakby trafil do opola.
-
tylko o tyle dobrze jest, ze transport jest jutro! a w weekend bedzie pewnie problem. zrzutka to z jednej strony dobry pomysl z drugiej nie. jeszcze sie rozpuszcza i beda psy rozmnazac, zeby potem sprzedac do zabrania. a z drugiej jakby sie jej dalo 50zl to pewnie by dala. warto jutro spytac, a jak nie to zabrac sposobem. odczekac w aucie za rogiem 30 minut i wrocic po szczeka z czyms apetycznym...
-
basiu napisz do Madziek, mialam gdzies nr telefonu, ale wsiakl jak go potrzeba. razu jednego przygarnely dziewczyny 3 szczeniaki (w oplakanym stanie) i w tempie ekspresowym znalazly dom. warto by i tego szczeniaka zabrac i do opola podrzucic. po co ma gnic na wsi. albo dzieci bedzie za rok produkowal, albo go zatluka. warto go wykrasc. (tamte 3 szczeki tez po nocy z demi wykradalysmy, tylko spod wroclawia...)
-
no w koncu jakies konkrety. super sie czytalo. polece jutro i sobie zakupie te rozne smarowidla. a to robi roznie np jak w ciazy jest mloda kobieta, albo starsza? chodzi mi tu o te rozstepy itd. ze np u mlodych to rzadziej sie robia, a u starszych to normalne? fajnie jakby tak bylo, ze u mlodych nie robia sie takie cuda... mi do opadniecia brzucha jeszcze troche brakuje (sporo nawet bym powiedziala) :)
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
20zl poszlo na konto naszej szkapy dla kajtka (widnieje jego zdjecie na stronie w zwierzetach z gospodarstwa). 55zl pojdzie dla amona, teraz pisze do ludwy, budryska i 3kropki co z ich kasa. zamknie sie temat i juz. bo innego wyjscia nie widze. caly czas nikt z okolicy sie nie kwapi o podjechanie do met, przykre. -
jeszcze raz napisz dokladnie czym sie smarowalas i w jakich miejscach ;)? ja musze zaczac. jaka oliwka, jaka ziaja, i gdzie ta mustele mozna dostac? w aptece? co znaczy jak brzuch opadl? po porodzie?
-
nie zaznaczaj tylko napisz cos ciekawego, cos ze swoich doswiadczen. walczysz jakos z rozstepami? jak sie juz przygotowujesz na dzidzie? kupilas cos dla malca juz?
-
to napisz magdino ile przelalas jak pojdzie przelew, zeby mozna bylo wszystko ladnie zaktualizowac. co do domu, to pare dni temu odezwal sie do demi facet, ktory jest na Amona zdecydowany. teraz szukamy kogos z Ostrzeszowa, zeby sprawdzil dom. (demi musi tytul zmienic, zeby sie ktos chetny do sprawdzenia znalazl...)