Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. tak czy siak, pol roku miala kwarantanne, a gdzie drugie pol roku. bez watku... no trudno. szkoda, ze od poczatku nie bylo powiedziane, ze Bonus na miejsce po Ślepku nie pojdzie. co do chodzenia slepych psow po schodach, to nie jest takie huraa. Tobik jest u nas juz ponad rok i nie znosi chodzenia po schodach, biorac pod uwage, ze mieszkamy tak jakby na drugim pietrze, wejscie pod drzwi mieszkania zajmuje nam 10-15 minut. na szczescie jest winda, ktora rzadko sie psuje ;) bo nie ma co od razu wykluczac mieszkania! w polowie sa windy :) a wtedy psiakowi to nie bedzie robilo roznicy czy dom czy mieszkanie. zdradz ciapus cos o tym domu? maja inne zwierzeta, gdzie mieszkaja, itd.?
  2. aha, zapomnialam dodac, ze dzieki ciotkom z bazarku na hotel Bonusa jest juz (od wczoraj wieczor) az 43zł ;) hura
  3. Z fundacjami (niektorymi) juz tak jest, co poradzic? dlatego ja narazie nic nie wplacam. moze w miedzyczasie dojdzie ktoras ciotka do wniosku, zeby zbierac na swoje konto :) (tak jak ja zbieralam na Kajtka, ktory jest u met)... Ja nadal obstaje przy swoim i fajnie bedzie jak ciapus sie wypowie co z tym miejscem po Ślepku.
  4. jestem jak adwokat diabła ;)
  5. przypomne o bazarku na rzecz Bonusa ;) zapraszam na zakupy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/jednooki-bonus-zbiera-na-hotel-pomozesz-do-28-06-roznosci-gratisy-140104/#post12470188[/URL]
  6. tylko sie cieszyc, ze pieniadze splywaja na konto Bonusa jak marzenie. zeby tylko nikt nie zrobil go w balona z hotelem, bo mial trafic do niego w miejsce Slepka, ktory w weekend powedruje do odmu, a cos czytam na drugim watku, ze jakies inne maja postrzeganie sprawy. wydaje mi sie, ze Bonus jest pilniejszy, niz Lena, ktora ma spacery, trawe itd. (Bonus ma tylko łańcuch i w dodatku nie moze w warunkach schroniskowych zwalczyc chorob, ktore go nekaja). czy sie myle?
  7. to [B]Lena od ponad roku czeka na dom, a nie ma watku na dogo?[/B] jezuuu, to jakim cudem chcialyscie jej znalezc dom, jesli nikt o niej nie wie (poza ogloszeniami, ktore moze miala). ja bazarek zrobilam dla Bonusa z mysla o tym, ze pojdzie do hotelu w miejsce Ślepka. jesli zostanie tam umieszczony inny psiak to sie lekko wkurze, bo cale moje bazarkowe starania na nic...
  8. niewiasta, a to przepraszam :) myslalam, ze to takie pieski "znikad" sa. z bazarku jest juz 10zl na hotelik, dzieki Itinea :):):) a ty szajbus nie masz co sie martwic. idzie jak najbardziej ok. tylko te deklaracje tak szybko sie sypia, ze nie wiem czy nadazysz je wpisywac hhihi :)
  9. z pchlami moge pomoc, wpasc i spsikac go calego frontlinem :) ale z kpieli to chyba nici. pomoz z AR tez mozliwa, tylko czy on wsiadzie do auta? przyjechal do cie w klatce, a bez klatki bedzie potrafil ujechac kawalek drogi? faktycznie bidunio. a moze rzuc mu ten sweter ode mnie rozowy, albo inna szmate, to bedzie mial miekko, niz tak na samych kafelkach ;) (chyba, ze mu jest za goraco). wyczesac sie daje?
  10. nie lubie "zasmiecania" jednych watkow bardzo potrzebujacych psiakow drugimi. ledwo ten powstal, a juz sie zaczyna. nie mozna poprosic moda o usuniecie tych 2 postow z psami. kazdy zwierz na dogo jest potrzebujacy i kazdy radzi sobie jak moze. bez zasmiecania. co do hotelu, to nie ma psiaka co ustawiac w zadnej kolejce, jesli Ślepcio zwolni mu w weekend miejsce. wydawalo mi sie, ze mial pojechac na jego miejsce :) u wiosny jest fajnie, u murki i u wielu innych, ale ten piesek sie juz wystarczajaco naczekal, zeby musial czekac teraz i na hotel. w kazdym uwazam sie nim dobrze zajma. (do met nikt go nie posle, wiec bedzie dobrze)
  11. na pierwsza strone mozna takze dodac bazarek w prezencie ode mnie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/jednooki-bonus-zbiera-na-hotel-pomozesz-do-28-06-roznosci-140104/#post12468513[/URL] na ktory goraco zapraszam ;)
  12. warto wpisac w pierwszy post deklaracje. ile kto co miesiac, bo kilka ciotek juz sie wypowiedzialo. 2 ciotki jednorazowo chca go wspomoc. to tez warto wpisac. a ja wlasnie pracuje nad bazarkiem dla slicznotka.
  13. i ja sie zapisze na watek psiulka. super, ze tak szybko udalo sie go zalozyc. wczoraj dziewczyny zagrzewalam do tego, a dzis prosze, nie dosc, ze watek to jeszcze cala masa ogloszen sie pojawil. super jestescie. czy hotel dla slicznosci bedzie tam gdzie teraz siedzi slepek? pojdzie na jego miejsce jak uda sie slepulka wyadoptowac? tytul moznaby taki troche bardziej drastyczny, no i ze pieniadze na hotel zbieramy (warto to dodac). zrobie na slicznosci bazarek, moze uzbiera sie z 50zl. zawsze bedzie cos, do tych 30, ktore sa na poczatek od layli.
  14. moge jedynie podniesc, a na dniach wpasc i go wyglaskac :)
  15. demi miala mu robic, bo potrzebne byly nowe zdjecia i nowy tekst. nie wiem czy juz z tym nadrobila. jesli tak to mozna go oglaszac na nowo, jesli nie jest juz oglaszany. chlopak jest gotowy, by jechac do domu, jak najbardziej :) (a co mysza, masz jakis na oku dla przystojniaka ;) )
  16. moze warto mu zalozyc watek juz teraz, a nuz zaczna juz sie pieniadze zbierac na jego nowe zycie. nie ma na co czekac, jesli macie pare zdjec i mniej wiecej wiecie cos o nim. potem banerek, ogloszenia i fruuu do nowego domu. (bazarki juz beda dziewczyny mogly robic). [B]NIE MA CO CZEKAC![/B]
  17. jesli moge cos powiedziec to jestem za pieskiem nr 311. bardzo potrzebuje naszej pomocy, a mysle, ze bedzie latwiej znalezc mu dom, niz takiemu calkiem niewidomemu... zawsze to na jedno oczko widzi (a owrzodzenie pewnie znikna jak bedzie mial dobre jedzenie i opieke).
  18. o tym, ze sa dobrzy ludzie wiedzialam juz dawno. jak sami przygarnelismy slepego staruszka z mieleckiego schroniska. Tobik wygladal o wiele gorzej niz slepek, wiec nic dziwnego, ze znalazl dom, jak my sie ulitowalismy naszym brzydalem. warto bylo wyciagnac slepka ze schronu. a po nim mozna ratowac kolejna skrajna biede.
  19. nie mam za bardzo czasu czytac calego watku... slepus jest teraz juz w hotelu (koszt 450zl)? szukuje sie dla niego dom, czy zle widze?
  20. Cezarek 1 [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/329/47457117.png[/IMG] Cezarek 2 [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/155/91689328.png[/IMG] Cezarek 3 [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1608/cezarek.png[/IMG] Nowi Państwo Czarusia posłali mi takie zdjęcia. Mam jeszcze jedno na komorce, jak wyleguje sie w domu na podlodze, ale nie umiem przeslac na dogo, takze te 3 podworkowe musza ciekawskim wystarczyc :) na dniach beda szczepienia, a za jakis czas wizyta poadopcyjna.
  21. nie pamietam czy pisalam, ale bedzie z mojego bazarku 90zl dzieki demi i mmd ;) takze czucz szykuj dupsko na nowa porcje swiezych pieluch :)
  22. az milo patrzec na wymeczona czaje. u asi niestety nie bylo takiej mozliwosci i byla jak zywe srebro. ganiala jak z pieprzem wiecznie niewyzyta. a teraz biedna bedzie mogla pomarzyc o wakacjach i odpoczynku jak ja tak bedziecie ciagac po parkach. czajula jest super. nalezal sie jej ten dom. tylko, zeby jeszcze z tymi kotami sie dogadala, to juz bedzie calkiem super.
  23. wrecz bardzo potrzebne. zostal zabrany z lancucha do DT (do domu, w ktorym 3 razy dziennie go wyprowadzali), niedawno sie wypieli, bo zaczal im przeszkadzac i oddali go do schronu. wiec teraz chlopak jest zdruzgotany! az sie serce kraje. oby szybko znalazl dom, trzymam za to kciuki (jak i za amona).
  24. demi, przekopiuj zdjecia do 2 i 3 postu i tyle. nie bedzie w pierwszym kilkunastu i spokoj.
×
×
  • Create New...