Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. bazarek na Tymka otwarty: http://www.dogomania.pl/forum/f99/pouzywaj-sobie-w-lato-na-tymka-walczacego-o-zycie-do-25-06-a-140278/#post12485154
  2. Kasa dla Bonusa idzie na konto fundacji (po czym niewiasta21 pisze, co i od kogo doszlo).
  3. dzis juz padam, ale jutro zrobie dla kochanego biedaczka super bazarek (tak mi sie przynajmniej wydaje). oby innym sie rowniez spodobal i przyniosl ze 100zl :) trzymaj sie kochany psiaczku (podobny jestes do naszego Tobika z Mielca)
  4. pewnie, ze wydobrzeje. od tego ma nas, zebysmy mu pomogly, a jak widac staramy sie jak mozemy. narazie finansowo :)
  5. stary? z tego co czytalam to niby 4 lata ma miec, ale juz sama nie wiem czy umiem czytac ze zrozumieniem... dzis zajade do demi to sobie chlopaka obejrze na zywo. moze wytniemy pare koltunow, asie musze zmotywowac ;) dla niektorych latwo napisac "wsadzic do auta". najpierw trzeba miec auto, a jeszcze co wazne tych 2 facetow co niby psa maja do auta wsadzic hehe. a tu ani tego, ani tego na miejscu ni ma. musimy sobie same radzic.
  6. ja nadal nie moge sie doczekac zakonczenia bazarku i wtedy kasa i ode mnie powedruje :)
  7. oj szajbuskowa, wiele zmian czeka cie w pierwszym poscie jak sie juz zjawisz na watku ;)
  8. [B]a moze ktos dorzucilby sie do hotelu dla Dextera? [/B] moznaby go wtedy wyciagnac ze schronu, podreperowac i zabrac sie za intensywniejsze szukanie domu.
  9. no fakt, ze pojda na inna biede, ale akurat temu chcialam pomoc (mam sentyment do psow slepuszkow). super, ze bonus tyle kasy bedzie do przodu, tez mu sie nalezy biedaczkowi. tyle lat walki o zycie za nim.
  10. a czy macie gdzies jakis pod reka hotel, albo platny dt, w promieniu do 100km od wrocka. moze warto zaczac zbierac kase na taki cel i umiescic tam psiaka. (jak innym pomagaja i placa to i temu moznaby sie postarac i by ktos pomogl obcy)
  11. watek bonusika zamienil sie w watek dziesiecio zlotowkowcow ;) az sie prosi, zeby sie ktos wylamal i zaproponowal np 15zl :):):)
  12. wplacaj wplacaj, bedzie wiadomo na czym bonusek stoi. ja juz przebieram nogami, zeby bazarek sie skonczyl i zebym juz mogla wplacic pieniazki :)
  13. [quote name='ewab']Na tym zdjęciu w oczach jest ciekawość.[/quote] to samo chcialam napisac. ale faktycznie rudka ma smutne oczka, no i pysio tez sie nie usmiecha (porownuje do wariata w avatarku murki ;) ). ale i na to przyjdzie czas. sunia jest przesliczna. dawno nie widzialam tak urodziwej pannicy. (jak stoi z finansami? kto oplaca jej pobyt u ciebie murko?)
  14. o to sie kasa posypala, a ja chcialam miec dobre serce i zalicytowalam u malawaszki bezcenna posciel ;( (jak teraz moje pieniadze nie sa juz potrzebne)
  15. tez tak sadze, do nas tez czasem wet zajezdza, ale nie pomyslalam, czy asia ma gdzies takiego co by ze sprzetem najpotrzebniejszym dal rade podjechac (taki co by sie zdecydowal - bo weci maja nieraz fochy w nosie). kasa jest, takze powinno to ulatwic sprawe, bo jakby jeszcze na kreske miala byc wizyta to juz calkiem kino. trzymam w takim razie kciuki, za jak najkorzystniejsze diagnozy.
  16. Slepciowi brakowalao podobno 100zl, a z samego bazarku malawaszki jest juz ponad 100 (sama moja koldra kosztuje 50zl) takze mysle, ze kasa z bazarku fony moze isc spokojnie na Bonusa. z mojego bazarku nadal jest 43zl, jak bazarek sie tylko skonczy i kasa wplynie przeleje ja na konto psiaka, nie ma co czekac. jak beda pieniadze na koncie, bedzie wiadomo na czym sie stoi, bo obietnice kasowe moga zginac w tlumie, a pieniadze koniec koncow nie trafia na konto i bedzie klops. ja uwazam tak jak dogo07, warto zainwestowac w ta lecznice (niech go tam miesiac lecza) a potem bedzie mogl pojsc do kazdego hotelu, nawet tego w lednicy. bo wydaje mi sie, ze on jak bedzie mial trawe, czlowieka, miske pelna i troche uczucia dojdzie do siebie. nie jest az tak spaczony, zeby trzeba z nim pracowac. i czekac na miejsce w jakims super hotelu, do ktorego najczesciej trafiaja psy dzikusy, albo gryzace. Bonus to pies nie w tym typie. bedzie mial spokoj, bedzie podleczony, to sam zacznie dochodzic do siebie. dam sobie reke uciac :) (rodzice zaadoptowali psiaka z jeleniogorskeigo schronu, ktory bal sie wszystkiego, nawet trawy. nic specjalnego nie robili przy nim, a nauczyl sie wszystkiego - zycia od nowa)
  17. podalas im luka nr do pani wandy? myslalam, ze sama z nia pogadasz i wypytasz o to co chcieli wiedziec ci ludzie. znajac zycie pani wanda ich zniecheci i majkidalej bedzie siedzial w przytulisku... ;(
  18. z tego co wiem, to do innych psow nie jest agresywny, chyba, ze beda go prowokowac i powarkiwac. jaki jest do psow tego nie wie nikt. u pani wandy tez za bardzo kotow na oczy nie widzial, bo one tam zamkniete sa w kociarni, nie chodza luzem. (zeby tylko pani wanda nie zniechecila ludzi do adopcji, bo ja juz nie wiem czy ona chce go wydac, kilka razy na horyzoncie byl dom i klapa, bo opisala go na wielkiego agresora i ze do normalnego domu sie nie nadaje, bo ma swoje humory itd. Humory ma, ale wszystko jest do ogarniecia, ludzie zyja cale lata z takimi psami i jest ok. Poza tym majkel jest przepiekny.)
  19. sa trzy rozwiazania. 1. Bonus pomieszka jakis czas w hoteliku przyklinicznym i tam go podkuruja,a potem pojdzie do Lednicy (nie ma tam niebotycznych kolejek). dogo07 miala sie tu wypowiedziec jaki jest koszt pobytu tego typu psiaka w klinice, bo podobno wysoki. 2. Bonus czeka (niewiadomo ile, bo cos nikt sie nie kwapi, zeby zdradzic jak szybko psiaki od wiosny wedruja do nowych domow) i idzie do hotelu u wiosny. 3. szukamy nadal hotelu, ktory otoczy Bonusa nalezyta opieka - wiadomo do kogo nie pojdzie (wiec nie piszcie w kolko macieja o tych hotelach) - ja proponuje napisac do Madziek w sprawie hotelu w Opolu dzialajacym przy schronisku (fundacja fioletowy pies) dzis jedzie tam Maniek z likwidowanego jedrzejowa, wiec warto sprobowac, bo elizie tez ja podrzucilam ten hotel - jest jeszcze Murka, ZuziaM, Ania Milva Ulver badz jakis tymczas domowy platny (bo takie tez przeciez sa)
  20. zaprosze jeszcze raz na bazarek, bo 43zl to troche malo jednak tak ogolnie patrzac [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/jednooki-bonus-zbiera-na-hotel-pomozesz-do-28-06-roznosci-gratisy-140104/[/URL]
  21. a no to chyba, ze uwielbiaja. moj tez nieraz lubi pochlodzic sie na kafelkach. ale tak sobie pomyslalam, ze jak on chory to moze nie powinien hehe, nie wiem skad mi sie to wzielo :) w takim razie autem pojedzie, tylko sek w tym jak go tam zaciagnac, jak on ledwo na ogrod wychodzi. moze pod sam garaz tylem podjechac i go zapakowac do (duzego) bagaznika, zachecajac jakims frykasem i pomagajac sie wdrapac.
  22. a ta klinika ile kosztuje za dobe? bylby pewnie w takim kafelkowym boksie zamkniety... czy na powietrzu z trawa? no i czy ktos sie orientuje ile zajmie psiakowi podleczenie sie... jesli niezbyt dlugo, to moze warto sie sprezyc, uzbierac sporo kasy, zeby byl zdrowy i wtedy go do Lednicy podsunac.
  23. no to, na ktory hotel czeka Bonus? wiadomo juz cos? moge zaproponowac hotel w opolu (trzeba w tej sprawie napisac do Madziek). czy u wiosny psy szybko znajdują domy, czy to piate miejsce, ktore zajalby Bonus bedzie czekalo i czekalo? moze u Murki byloby szybciej?
  24. ciapus pisze: [quote]Do tego hoteliku Bonusek raczej nie pójdzie,bo tu mogą iść tylko psy zdrowe.To nie jest hotel prowadzony przez Cioteczki z dogo tylko zwykły hotelik dla psów. Bonuska Cioteczki na pewno gdzieś wyciągną wiec i tak i tak kasa się przyda [/quote]takze odpowiedz juz mamy i Bonus jednak musi czekac w kolejce, do jakiegos innego hotelu...
×
×
  • Create New...