Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. Wątek jest po to, by osoby, które ciążę przeszły i mają coś super ważnego do poradzenia zrobiły to. Chodzi tu o wszystko od walki z rozstępami zaczynając przez przygotowania do porodu do karmienia piersią... Cała masa tematów do poruszenia. Mnie np. interesuje [B]czy warto opłacić położną[/B], żeby była z nami podczas porodu, żeby pokazała nam szpital przed porodem, żeby nie zaznajamiać się z nim jak już do niego trafimy rodzące. [B]Wszystko na temat porodu w wodzie[/B]. Wady, zalety. [B]Jak zadbać o to by nie pojawiły się rozstępy[/B]? Ja mogę doradzić co zrobić, żeby karmienie po porodzie nie było tak bardzo bolesne, żeby piersi nie były podrażnione, jak im ulżyć. Zachęcam do wypowiadania się :razz:
  2. no fakt, biafra zaczela juz dzialac. ale czy wytnie tylko troche koltunow czy obciacha je w calosci? biafra jak znajdziesz chwile czasu w tym natloku pracy to pochwal sie czesciowo odkoltunionymi suczynami.
  3. dzieki bianka, ze znalazlas. szkoda tylko, ze nie ma kontaktu do tej dziewczyny...
  4. no wlasnie, lidan zmien w bazarku swoim link do watku, bo ja trafilam na ten borysowy, a nie na sunkowy... tak czy siak trzymam kciuki za sunki, grosz dorzucam. co do oczka, ktorego nie ma, to moj psiak (z mielca) tez jednego nie ma (ktos wydlubal), a na drugie nie widzi. wiec sunia i tak jest w komfortowej sytuacji z widzeniem. gorsze te koltuny, niedowaga itd. czy mozna je ogolic (sciac na zero te koltuny) czy u psow w tym stanie i takiej rasy sie takich metod nie stosuje?
  5. ty to masz biafra zdrowie, rozdzielac podczas walki takie "niedzwiedzie". sunie sa sliczne, fajnie, ze trafia do ciebie (dorzucilam na nie grosik na bazarku lidan - na dobry poczatek ich nowego zycia).
  6. od lutego? czyli wplacala cos jednak, czy moze kto inny na niego wplacal? miesiecznie bylo to 150zl z tego co pamietam tak?
  7. moj psiak jest niewidomy, takze spuszczam go czasem, ale tylko wtedy, gdy jest spory kawalek trawy i mam pewnosc, ze nie wejdzie w zadna dziure, nie wpadnie do wody itd. najczesciej prowadze go na smyczy, zeby sobie lebka za bardzo nie obijal.
  8. kasa poszla. zmiencie tytul, zeby mozna sie bylo cieszyc z kolejnego psiego szczescia. bo ta eutanazja w tytule az w oczy szczypie. pisalam, ze po sesji zerkne sobie na strony te co podalas jotka (zeby moc jeszcze pomoc), ale teraz warunkiem jest zakup nowego kompa. bo jak slucham jeki i steki tego, to mi go zal. nie wspomne o zolwim tempie jego dzialania... ciesze sie, ze moglam pomoc bazarkiem i ze psiak jest u ludzi, ktorzy go pokochali. (jaki jest jeszcze dlug w hotelu? 450zl?)
  9. nie pisalam nic o tym, ale zekiye (czyli corka pana, ktory psa w koncu nie przygarnal) deklarowala sie wplacac na niego co miesiac, dopoki nie znajdzie sie dom. placila i przestala, czy wcale nie placila, czy jak to wyglada?
  10. nie napisalam, ze kiedys wplace, tylko, ze w najblizszych dniach. wiec nie rob jotko z igly widly. uzbieralam te pieniadze i nie widze powodu, zebym nie miala ich przelac. znaczyloby to zakonczenie mojej dzialalnosci na dogo. nr konta mam, wplace dzis lub jutro. nie bede tlumaczyc czemu, bo to nie ma sensu. dzis lub jutro pieniadze beda na koncie, ktore mam podane.
  11. jak sunia stoi finansowo?
  12. pieniadze od acha44 i gonia13 pojda na Amona (ktorym zajmuje sie demi, pies ma ponad 1000zl dlugu w hotelu i bardzo potrzebuje naszej pomocy). watek wkleje pozniej (poza tym jak komp bedzie lepiej dzialal zrobie na niego kilka bazarkow... tam bedzie watek). ewa gonzales przeznacza swoje pieniadze na kajtka, czyli przeleje na konto naszej szkapy. lece spytac ludwy, budryska i 3kropki co z ich pieniedzmi ma sie stac!?
  13. dług nadal wynosi [COLOR=Red][B]1165zł !!![/B][/COLOR]
  14. demi napisz w pierwszym poscie jaka jest amona sytuacja finansowa. jaki ma dlug, za ile miesiecy zalega z oplata za hotel itd. pisalas, ze przejrzalas jego stan finansowy to wpisz prosze, zeby kazdy wiedzial jak stoi z finansami. dosc pouczania ;) dobre wiesci szykuja sie pieniadze dla amona, bedzie tego gdzies moze i ok 100zl. (jak sprzedam zabawki po moim chomiczku).
  15. czekamy na dalsze zdjecia. oceniasz ja kikou na 8-9kg, ale jak jest grubiutka to po diecie bedzie lzejsza, pewnie z 7kg max. wiec jest mala.
  16. koltunek wyglada okropnie. brak slow, ze ludzie tak go zaniedbali. a czy slepek nie ma przypadkiem zrobionego zdjecia w ruscu (w pierwszym boksie na prawo od wejscia do "stajni" czy jak tam nazywacie to pomieszczenie). bo bardzo pasuje.
  17. najlepsza moim zdaniem jest gazeta wyborcza. napiszcie ogloszenie do najblizszego jej oddzialu w okolicy przebywania suni. dzieki gw masa psow znajduje domy, przynajmniej we wro...
  18. tak jak obiecalam psiaki z 2006r maja ode mnie allegro, ale narazie komp w rozsypce (od ponad tygodnia). w pt zakup nowego prawdopodobnie, wiec postaram sie szybko nadrobic zaleglosci.
  19. [quote name='Iv_'][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=58174&start=600"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zaloguj[/COLOR][/URL] Żenujące.[/quote] pewnie zenujace, jak samo miau i 70% jego uzytkownikow :placz:
  20. jak i na miau to i na dogo, bo na dogo rowniez do niej napisalam. na policje nie ma co isc, bo to nie allegro, a jedynie "bazarek". ale sa inne metody, zeby uprzykrzyc zycie nieslownej osobie ;)
  21. a ja chce zglosic uzytkowniczke GreenEvil (z Zielonki). bazar skonczyl sie wieki temu, pieniadze przelalam, a ona ani mysli o wysylce rzeczy. ignoruje privy itd. sek w tym, ze bazarek byl na miau (ale tam napisalam na podobnym watku i zero reakcji ze strony moderatorow), ale na dogo osoba ta rowniez funkcjonuje. co z tym zrobic? najchetniej poszlabym na policje, ale 16zl to dla nich zadna kwota. dla mnie to juz cos, a poza tym trzeba jej utrzec nosa, za to zuchwale zachowanie.
  22. mialam na mysli bazarki, badz inna pomoc finansowa. ale bog ci zaplac za jego oglaszanie :) jestes super.
  23. komputer padl na amen. trzeba kupic nowy (co zajmie chwile, bo musze kase na niego uzbierac :( ). wiec bazarkow narazie nie bedzie na amona. ale inni jak najbardziej moga w tym temacie dzialac!!!
×
×
  • Create New...